• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@vladka84 skus sa s doktorkou dohodnut, my sme to museli kvoli kontrolam, ze sa predcasne narodil a aj kvoli tomu, ze mal v 3 mesiacoch velmi zly krvny obraz, ale postupne sa mu to upravovalo. Papkajte brokolicu, karfiol, tusim aj spenat a ovsene vlocky a mala by sa hodnota zeleza upravit.

@mirmaj my sme skusali tie lidlove a mali sme zaparenu ritulu, ak som ich nemenila castejsie, pri sleep and play a aktive baby sa mi to nestalo, ked aj dlhsie ostal neprebaleny, ak sme boli vonku dlhsie. Asi kazde babo inac reaguje na tie materialy...

ako sa tu fandi:slight_smile:

3. máj 2011 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure krasnucke, mne by to isto neslo, takyto strih:slight_smile:

@vladka84 sekne ti to :wink:
3. máj 2011 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj už som doma :grinning: uuuuuuuuuuf zumba može isť do zadku,funela som ako tukan :sweat_smile: moja..v zadu mam kratke a v predu dlhe :sweat_smile: skusim sfotiť :sweat_smile:
@alure kujem :wink: dr.vravela rano žee hrdielko čiste :unamused:
@majka35 moj mal zachval pri vysavači stale-paťko :grinning: :sweat_smile:
@majka35 boh vie čo to je..či zubky či čo...na večer som mu ešte šupla nurofen a utekala som preč :frowning2:
@vladka84 skusim :grinning: ty si kočkaaaaaaaaaaaaa :astonished:
@alure pekny učes :wink:
3. máj 2011 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 ano, to som tu citala, ze vacsinou maju predcasniatka malo zeleza... tak skusime, dakujem :wink:
@akika722 dakujem, no esteze som rozmazanaaaaa :grinning:
3. máj 2011 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 nám zaberaju, dúfam že pomôžu aj vám, ja jej dávam len tie ale fakt len občas ked už je zle na noc a inak len gel
@alure tak to bude tak určite :wink: a môžeš isť spokojne do toho :wink:
3. máj 2011 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majkooooooooooooooooooooooo
3. máj 2011 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pokusy o foto..v skutočnosti je to ine :sweat_smile: + niečo navyše :stuck_out_tongue_closed_eyes: gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool
3. máj 2011 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 ja prebalujem cez deň často, lebo Tamarka ma v poslednej dobe nakakane skoro v každej plienke ako ked sme prišli z pôrodnice a nakakane by som to práve nenazvala, lebo často sa musíme aj poumývať celé a prezliecť :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale dávam jej ich občas aj na noc a nič, naozaj treba len skušať, ale my sme ešte nemali zaparenú ritku zo žiadných
@memory97 ani mne by ten strih určite nešiel lebo mam mooooooooooooooooooooooc gulatú tvár :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@akika722 jeej ta to sa teším nato foto :wink: a teším sa s tebou z toho civčenia :wink:
3. máj 2011 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 jaka kocka, super zubky

baby ze gaborik gooooooooooooool, a nas mlady gaborik sa vtedy zobudil, presne ako to padlo, tak on sa ozval
3. máj 2011 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 kočka sekne ti to, ale ked si to zopneš ani nebude vidieť že si ostrihaná však? :wink: ja som myslela že vzadu to máš po koniec hlavy a vpredu po plecia :grinning: :grinning: :grinning:
3. máj 2011 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj :-*
@kvietok121 kde kočka? :confused:
@mirmaj kratšie som nechcela :sweat_smile: ved som mala vlasy už skoro po pas..no dosť odfikla :sweat_smile: zadne mam ako konči krk a predne nooo..po bradavky :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. máj 2011 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@akika722 na fotke moja
3. máj 2011 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny vecer babulky prajem ako sa mi mate?
3. máj 2011 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 vitaj medzi nami zasa :wink: my po starom a ty ako moja?
@akika722 po pas :astonished: :astonished: :astonished: to ja by som sa ani neučesala keby som mala také dlhé, ale vidieť že ty maš pekne kvalitné leskle vlasy
3. máj 2011 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 ze aka kocka:slight_smile: maly je nadherny s tymi zubkami.
my sme dnes mali zvysenu teplotu a nevedela som z coho a pri kupkani som objavila vynnika, dalsi zubok sa nam tlaci :wink:
@mirmaj aj my tak rano, ked ho prebalim po celej noci, tak hned nakaka do cistej a do dalsej to iste :grinning: dnes mi este aj ruky do toho strcil a esteze som ich zachytila, uz smerovali do pusy :grinning:
@kvietok121 mate to v rodine :wink:
3. máj 2011 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj dakujem mojko no po starom inak nas caka poradna v piatok sa tesim ako nas sprdne lekarka :frowning2:
3. máj 2011 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 ahoj, ako? Uz je dnes lepsie?
3. máj 2011 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 nemaj obavu nema vas preco sprdnut, maximalne ty ju :wink:
3. máj 2011 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 to teda hej nastasite znova zaspal a mozme v klude s tatikom pozerat
3. máj 2011 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 no ved sme velmi tazke vies :frowning2: ale ani 2 ockovanie nemame tak neviem co nas caka ach jo
3. máj 2011 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky dobru nocku prajem, idem do postele, dnes bol tazky den. sladke snicky
3. máj 2011 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 bude dobre, ked zacne bezkat, hybat sa, sa to zastavi a ona je spokojne babatko, nemaj obavy.
3. máj 2011 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 ešte papa len mliečko? :unamused:
@memory97 no presne tak isto to máme aj my, už ráno ma naložené, ked ju prebalím tak zachvíľu zasa tlačí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: by som chcela vidieť ako by sa potom zatvaril ked by si mu ich nestihla chytiťi :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. máj 2011 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky aj ja už idem do hajan ráno by som nevstala ..takže hokej kuknem zajtra :frowning2:
všetkým prajem pokojnú a dobrú nocku pa pa
3. máj 2011 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 :sweat_smile: no dik
@danulienka35 ahoj
@mirmaj mam sucheee..no skoro po pas boli
@memory97 dik moja...a zubok-snad :dizzy_face:
3. máj 2011 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 no neviem moja :frowning2:
@mirmaj hej papa aj zeleniku ale inak len mliecko velmi jej chuti ved chodim pravidelne kupovat aj darceky dostavame ako staly zakaznici :unamused:
@akika722 ahoj mojko :wink:
3. máj 2011 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby idem spať..v noci som toho vela nenaspala maly bol v teplotach..dobruuuuu :dizzy_face: :dizzy_face:
@danulienka35 nebud smutna :-*
3. máj 2011 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 neviem mojko som nejaka na prd zo vsetkeho
3. máj 2011 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 neboj bude dobre
3. máj 2011 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 ahoj mojko dakujem ste moje slniecka ktore mi davaju silu moc si vas vazim :wink:
3. máj 2011 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok