♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
3. máj 2011

@danulienka35 tak ako aj ty pre nas

mirmaj
3. máj 2011

@danulienka35 ty si naše slniečko len škoda že ťa nemôžeme viac povzdbudiť na stretku si to vynahradíme 😉

danulienka35
3. máj 2011

@kvietok121 dakujem moc 😉
@mirmaj tak tomu ver nebojte ja to zvladam 😉

mirmaj
3. máj 2011

@danulienka35 ja viem si silná, a bolo to aj tvoje rozhodnutie, takže ked si sa nato dala musíš bojovať

danulienka35
3. máj 2011

@mirmaj hej bolo mojko bolo to nevyhnutne ☹ ale verim v lepsiu buducnost

eis4
4. máj 2011

dobré ránko.tuto noc som zas nevedela dať malu do postielky,už som sa tešila vyše mesiaca spávala v postielke a teraz asi 2 týždne zas nechce ☹ zas vstala o 6:15,na mna je to moc skoro,keby aspoň do tej 7mej pospala 😢
mm ma včera strašne vytočil 🙄 🙄 🙄 prečo si chlapi myslia že my sa absolutne neunavýme za tých 24 hod? včera sme prišli z kupania už som mala dosť ,zlá bola celý deň.ked som mu povedal nech si ju na chvílu zoberie nech si trocha oddýchnem tak sa mu nepáčilo lebo sedel pri počítači.potom sa mi sťažoval že chcel ísť na týždňovku z roboty aby si oddýchol od malej ale nepustia ho lebo má vo štvrtok 24ku 🙄 lebo on už nevládze 🙄 🙄 ja ju dávam asi susede a celý deň spím 🙄
keby mi povedal že je unavený z roboty ok pochopím ale z malej? ved akurát ju vyobjíma ked príde domov a potom sa snou nachvílu zahrá ked sa chcem najesť inak celý čas je so mnou tak nechápem 🙄 nehovorím vždy mi pomože ked treba ale včera ma vytočil.my ženy sme asi roboti 🙄 -si myslia chlapi 🙄

vladka84
4. máj 2011

@akika722 pekneeee to mas...aj ja som bola raz podobne ostrihana, len trosku kratsie - vzadu postupne vystrihane po koniec hlavy a vpredu po plecia 😉

dobre ranko!

jankasramka
4. máj 2011

@vladka84
@alure
@memory97 @liba78
@eis4
@mirmaj
@kvietok121 @akika722 dakujem baby ze na mna myslite, uz mi je podstatne lepsie, dnes som si musela sama pichnut injekciu do stehna lebo nebol ziaden dr. nablizku a to bolo hrozne bleeeeeeeeeee. ale tak pomohlo....

@mirmaj bola som v sukromnej nemocnici a boli tam aj mm a jeho segra takze s mateom nebol problem a vraj mi dali lieky krore nemaju nejaky vazny vplyv pri kojeni- preto vlastne mam atb do svalu vraj to ma mensi vplyv na mlieko....
@eis4 ty ked pises o nelinke tak ja sa len strasne smejem....to je uplne dievcenska podoba matea. neobsedi, neoblezi, len stale v pohybe 😀

adal
4. máj 2011

ahojte, zasa po dlhšom čase 😉
Chcem sa opýtať, nepostrehla som, je tu ešte dieťatko ktoré sa SAMÉ neposadí ? Lebo už mám obavy, Tobiasovi chýba málinko, len sa vystrieť a sedí, ale sám sa neposadí a už má 9 mesiacov 😔

vladka84
4. máj 2011

@eis4 joj moja, to asi kazdy ma obcas taky blby den 😒 aj ja som niekedy taka unavena, ze ma vytoci hocijaka poznamka mojho mm a on len pozera, ze ako to beriem, ze on to vobec zle nemyslel... takze aj tvoj mm to urcite tak nemyslel 😉

jankasramka
4. máj 2011

@akika722 veru sekne ti to 😉
a patkovi neni trosku maly ten dres? 😀

jankasramka
4. máj 2011

@eis4 my sme mali podobne problemy s postielkou. akurat ze som mala vyhodu ze sme ho na nu zacinali navykat ked tu bola mamina, takze ona ho to skor naucila a ja som si pospala 😀
ale potom boli aj su noci ked sa budi kazdu pol hodku a to ho necham rovno v nasej posteli a na dalsi den prespi celu noc v postielke takze asi to nejak nevadi. mozno sa jej len cosi sniva aalebo co, tak zle spi.
a s mm by ste si mali asi pohovorit v klude aby sa vam nenakopili nedorozumenia....

akika722
4. máj 2011

@danulienka35 ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

majka35
4. máj 2011

dobré ránko ... ja sa tu ani nejdem sťažovať, lebo už sa opakujem ... sople, kašel, krik

@eis4 mm mal pri barborke tiež také stavy, on je unavený, potrebuje oddych ... tiež sme sa často hádali ... teraz si myslím, že pochopil, čo obnáša materská a 24 hodinová starostlivosť ... možno by ste si mali určiť čas, kedy budeš mať ty voľno a čas, kedy bude mať voľno on ... ja som to navrhla mm a on s tým súhlasil a sme obidvaja spokojní ... teraz síce ťahám deň a noc, od mm nevyžadujem, aby mi v noci pomáhal, kedže ráno vstáva do práce, ale určite, keď sa terezka uzdraví, tak si pôjdem na pár hodín prevetrať hlavu ... mm pochopil, že keby mal niečo proti, tak má doma peklo, taká nervózna by som bola a keď ma niekam "pustí" tak som potom ako baránok ... skús sa s ním porozprávať

akika722
4. máj 2011

@eis4 všetci chlapi su rovnaky moja 😉
@vladka84 diky moja 😀 len mne moc na kratko nejde...ale na živo vzadu rozdiel vidno poriadne 😅 aj tak sa mi zdaju kratke

dobre ranko 😎
@jankasramka som rada že ti je lepšie moja...Mateo ako???
@adal moj je tiež lenivši,neboj 😉 dokonca sa ani neplazi 😉
@jankasramka dik..noo..to je mm tričko zachranarske do prace ho nosi 😀

akika722
4. máj 2011

@majka35 ktora je chora? 😨
prid ty už do Tv,prid 😉

majka35
4. máj 2011

@danulienka35 bude dobre, ešte sa mu budeš smiať, ak toto urobil, nestojí za to, aby si za takým človekom smútila ... čas všetko prebolí a to že máš veľké dievčatá, ktoré ti pomôžu je velikánske plus

@akika722 aj ja som mala takýto účes ... 🙂 teraz by som chcela radikálnu zmenu, no neviem ešte akú 😵 barborku idem ostrihať, aj sama súhlasí ... pravdepodobne idem o dva týždne do MI tak ci volám

majka35
4. máj 2011

@akika722 terezka
ja som písala teraz, že idem do MI a to som ešte nevidela tvoj príspevok 😀

akika722
4. máj 2011

@majka35 taky dlhši strih si mala???jeeeeeeeeeeeeej no pod pod pod...aj s detmi,oboma 😉 😉 😉
ja som v Mi bola včera-strihať

akika722
4. máj 2011

@majka35 chudatko male ☹
šak ja vas čekam už dluho 😀

majka35
4. máj 2011

@akika722 nájdem foto, kde mám podobný účes, troška kratšie som mala ako ty ... ked pôjdem do MI, tak asi len s barborkou ... lebo mm sa tam nechce ísť, on sa radšej s terezkou doma vyvaľuje

jankasramka
4. máj 2011

@akika722 😀 😀 😀 😀 ze3 zachranarske tricko- tak to som sa pekne ukazala ze do sportu sa nerozumiem 😀 😀 😀 som myslela ze je to hokejovy dres 😀 😀 😀 😀

mateo stale place kazdych10-15min nevieme co mu je chudatenko, nevie spinkat dnes, idem si uz k nemu lahnut, uvidime no... ☹

akika722
4. máj 2011

@majka35 jeeej tak v ten deň necham Paťka doma.. 😀 ty dvaja si isto budu rozumieť 😀 ved nech pride aj mm s Terezkou a nech vala šunky tu,nie doma 😅

akika722
4. máj 2011

@jankasramka 😀 😀 😀 😀 nevadi ani ja sa do športu nerozumiem..ale vobec 😀
chudatko ☹ tam u vas sa nedaju zohnať tie homeopatika?mojmu super zaberaju a spi od nich vela 😨

majka35
4. máj 2011

@akika722 on sa nevie uvoľniť 😀 vieš koľko ho už ja prosím, aby išiel a on nieeee mamka, chod sama, mne sa nechce ...no a ked ostáva doma, tak mu nechám terezku ... lebo v autobuse sa s nou nechem trepať, ale ja ho ešte presvedčíííím

majka35
4. máj 2011

@akika722 ktoré homeopatiká?

kvietok121
4. máj 2011

@adal ahojky my sa neposadime, vytoci ritku, opiera sa o jednu rucicku, ale vystriet a pustit rucicku tiez nevie 🙂
@majka35 moja aj my dnes od rana reveme neviem kvoli comu, reve aj na rukach takze ho nieco trapi ale o pol deviatej zaspinkal tak dufam ze sa z toho vyspi

majka35
4. máj 2011

@kvietok121 aj terezka spinká teraz ... v noci so jej odsávala a odsávala, mi spadla hadica od vysávača na kachličky, to bol rachot o tretej ráno, chudák barborka aj mm a aj susedia, ale tí sú chápaví, čo sa detí týka

akika722
4. máj 2011

@majka35 musiš ho presvedčiť 🙄 urobime tak aby aj moj stary bol doma 😀

volaju sa presne chamomilla vulgaris 9ch

akika722
4. máj 2011

@majka35 a Barborku chodiš strihať do Mi až? 😨

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre