• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@danulka3 no v prvom rade si musíš uvedomiť že takto malé dieťa by malo byť vo vode max hodinu na tú dobu ti plienka vystačí...dáš ju tesne pred vstupom do bazéna a potom hneď zahodíš.Akokoľvek bude teplá vodička nebuďte v nej príliš dlho.A nahrievať môžeš podľa potreby ja som zvykla ráno po prebudení,položiť ho na gauč a hriať mu čelíčko,potom poobede a večer pred spaním.Teraz je to horšie lebo už protestuje len tak ležať,ale Oliverko ho vie zabaviť vždy :wink:
@seagull2404 no veď to je samozrejmé..ja som ani nemyslela že ju v kuse dopuješ liečikmi :wink: len postreh našich dr. ktorý aj nás liečili pri každom zakašlaní ATB..ty si to určite tiež zažila :frowning2: apropo od strednej som u lekára ani nebola :wink:
4. máj 2011 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure mne je divne spravanie sa niektorych dr., aj mamina, co teraz chodi, len si ju posuvaju od dveri k dveram a jeden sa na druheho vyhovra, niezeby ju poriadne vysetrili, ja som v ZA natrafila teraz na super p. dr. pre dospelych, ta sa strasne snazi ATB vyhnut, je zlata, take domace recepty mi dava, a ona mi odporucala aj detsku, preto som velmi sklamana, ze ma uplne iny pristup, ale chvalabohu, ze ma Tamarka taky dobry imunitny system, a pomahame si aj kadejakymi tymianovymi mastami a levandulovymi olejmi :grinning:
4. máj 2011 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby,ďakujem vám za rady,je mi jasné,že v tej vodičke nebude dlho,len som nevedela,koľko tá plienka asi vydrží.Som zvedavá,ako to zvládneme aj so spaním,ešte sme nikde inde nespali len doma. :unamused: Asi sa nasáčkujeme na skúšku na noc k svokre :grinning:
4. máj 2011 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@seagull2404 Aj tá naša dr. je divná,dala nám ant. pri bežnom nachladnutí,samozrejme,že som nedávala,na poradni nič moc,povedala,že už máme dva zuby,akoby nám povedala nejakú strašnú novinku. :angry: S dcérou chodím na endokrinológiu do mesta k policajtom,tá doktorka je aj detská,tak sa opýtam,či nás nezoberie.Budem to mať síce ďalej,ale už mi táto lezie na nervy :angry:
4. máj 2011 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulka3 ja tiez uvazujem nad znemou, teraz je to vyhoda, ze ju mam tu kusok, ale ked sa prestahujeme, tak to bude jedno, musim si popytat odporucania
4. máj 2011 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby nechcete niektora co mate deti od 2r odrazadlo ? mam ho v albume , z ceny vám samozrejme ešte spustím . ked sme už vyhrali ine :grinning:
4. máj 2011 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulka3 ja ani nepučim,krajam na kocky a papa mi to :grinning: noo take mini kocky :wink:
4. máj 2011 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v bazary,hups :grinning:
4. máj 2011 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 mi sme doteraz mixovali,tak som rada,že teraz mi to zje také popučené,potom prejdeme na väščie kúsky,treba ísť na to postupne :wink:
4. máj 2011 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mi mixujeme,bo zuby nemame
4. máj 2011 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulka3 ja viem..ja sa len čudujem lebo Paťko mi grcal z kuskov skoro do 1,5roka :zipper_mouth:
@denisocka moj jedol kusočky aj ked nemal zuby...noo..moj by zjedol aj kona :sweat_smile:
4. máj 2011 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 koňa? ale nie v celku ? :grinning: :wink: a co sa deje že hladaš psych? so starším?
4. máj 2011 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisocka :grinning: :grinning: :grinning:
ale nie,len som niečo potrebovala,už je to v pohode :dizzy_face:
4. máj 2011 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84
@majka35 žijeme spolu 4 roky ale ešte sme sa nehádali,ale včera som mala na mále :unamused: asi sa s ním budem musieť dohodnuť aby aspoň cez víken d išiel sám z malou na prechádzku a ja ostanem doma,lebo už som strašne unavená :unamused: ani ja od neho nechcem aby vstával k nej v noci ,ani by to nepomohlo,síce má rada velmi tatina ale od 8 večer chce len mna nikoho iného :confused: v noci je hore každu chvílu a neviem či to su zubky alebo len proste este nevie prespať celu noc,tuto noc som ju kojila 4 krát :unamused:
@jankasramka :grinning: :grinning: ja neviem po kom to tie deti maju :grinning:
4. máj 2011 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka neboj sa tvoj Mateo od tých homeopatík nebude spať :grinning: ja som to malej kupila a nič ešte častejšie je hore ale určite to niečo pomáha lebo ju to troška ukludní ked ju bolia zubky :wink: ale neviem či to tam kupiš ja som mala problém v žiline som bola v 8 lekárnach a nikde to nemali,nakoniec mi to objednávali v jednej lekárni :wink:
@danulka3 tá lampa určite pomáha.ja ked som bola tehu som mala zápal prínosových dutín,tak to bolelo že som nespala celé noci,trvalo to mesiac nič nepomáhalo ani tie ATB v spreji,nakoniec mi dr poradila tu Lampu a po pár dnoch mi to prešlo,vtedy mi hovorila že aj bábätku to pomože keby malo zanesené dutiny :wink:
4. máj 2011 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure ten uče sa ti určite bude hodiť :wink:
@akika722 aká kočka :wink:
a máme prerezaný 5 zubok :slight_smile:
4. máj 2011 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulka3 neviem ja som ho ani neskusala doslapnut, pretoze kde sa vystvera dam dolu, lebo on nevie sediet a pada rovno dozadu nahlavu :frowning2: ale ked dr vravi ze je lepsa kontrola tak radsej ist, ved budes mat istotu ze jakubko je ok
4. máj 2011 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

@mirmaj to si ani nechci predstavit, este by mu to zachutilo a chcel by ochutnavat stale :grinning: :grinning: :grinning: mamina by na to asi nemala zaludok :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@danulienka35 urcite to bude v poriadku, malinka je kludnucka a zlatucka :wink: a maminka nech sa nad tym iba pousmeje a hned jej bude lepsie :wink:
4. máj 2011 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eis4 to su chlapi moja, to neries, to je kolotoc, ktory sa neustale opakuje:slight_smile: Ja mojmu stale odpoviem, ja pracujem 24 hodin a je klud a uz sa nestazuje na unavu :grinning: Inak mam napadlo, ked ju das do postielky, daj jej k hlavicke, alebo pod hlavicku tricko, alebo nieco co si mala oblecene cez den, aby ta citila aj v noci, ci nebude lepsie spinkat. Ja som to teraz skusala na malom a lepsie spinka aj v noci. Ked bol malinky, tak to nefungovalo :wink:

@adal neboj, ani mi nesedime:slight_smile: a uz ideme k 10temu:slight_smile: iba za rucky sa vytiahne do sedu, ale neudrzi sa v sede,este sa vyvracia,maju cas, ved su spokojne, tak sa netreba znepokojovat :wink: raz nas prekvapia v jeden krasny den :wink:

4. máj 2011 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eis4 to s tym trickom co ti radi @memory97 je super napad, mam amosku, co takto odnaucila maleho v noci sa budit, proste mu len chybala mamicka; joj, clapi, co s nimi, zle s nimi, horise bez nich, ja by som svojho tiez niekedy prizabila, ked sa tvari, ze preco on ma nieco robit, minule ma nutil do jedneho kurzu, ze su to peniazky a pod, a ked sme spolu pozerali, ako sa tam dostanem, zistil, ze nijako, ze ma bude musiet odviest, vstaval rano o 5tej, a po robote zas isiel pre mna, dva dni po sebe, uz ma nenuti :grinning: :grinning: :grinning:
@akika722 tak to mas super, ze kusocky nevadia, Tamarke som minule zala ozuzlat jablko, podarilo sa jej tymi dvoma spodnymi zubkami (lebo len tie mame) z neho odhryznut, naplo ju asi 100%, rev neskutocny, pozryhla ma, ako som sa ho snazila vybrat, no hruza, aj na obed sa jej snazim vzdy cast len popucit, ale to spapa asi o polovicu menej :confounded:
4. máj 2011 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulka3 preco vas posielaju na neurologiu, to kvoli tomu sedeniu a statiu? Maly sa az teraz postavil na chodidielka, doteraz bol na spickach a sediet sedime zhrbeny a nemame davat sadat a dnes sa pekne vystrel :wink: Doktorka je akasi nedockava :wink:

@udada u deticiek do roka je to uplne jedno, oni este mozu papat stale to iste dookola:slight_smile: Tuto je vzorovy jedalnicek:
http://www.mamaaja.sk/ActiveWeb/Article/1319/vzorovy_jedalnicek_d.html
http://najmama.aktuality.sk/clanok/224571/vzorove-jedalnicky-pre-dojcatka/

@alure moja, tak to mame podobne vlasky:slight_smile: a teraz aj preriedene Davidkom :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@seagull2404 nemylis si to s physiomerom alebo ako sa to vola... tie pamycon ako ti pisali sa mozu iba 7 dni pouzit a mozes ich rovno vyhodit alebo odniest do lekarne :unamused:
4. máj 2011 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 urcite nemylim, uz som si to overila, krava dr.
4. máj 2011 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisocka uz som na neho pozerala, ale to je este dlho, kym mi budeme hopkat.-(

@eis4 urcite sa dohodnite na nejakom postupe. Moj zas vidi na tatovi, ked pride z prace a mama mu je vtedy ukradnuta :wink:

@seagull2404 ona si zvykne na kusky neboj, bude papat lepsie. U nas je taky isty postup, predtym ho napinalo, vracal, ked citil kusky, zabiehalo mu a teraz je to uz omnoho lepsie a co mu chuti, tak zje a co nie, tak zatne ustocka a hotovo:slight_smile:
Dnes som mu dala ten prikrm s rybou, co ma hami alebo hipp a ste mali vidiet ako na mna pozeral, akoby papal kyselinu :wink: ryby eeee :wink:
4. máj 2011 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@seagull2404 ja vzdy citam pribalovy letak, oni to nevysvetluju, ani mne to nepovedala :wink: dokonca ani ako dlho ho mame uzivat a ked som volala, tak nikto nedvihal :wink:
4. máj 2011 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eis4 dik :sweat_smile: že za 4roky ste sa nehadali ani raz? :astonished: :fearful: a gratulujem k zubku :dizzy_face:
@seagull2404 aj my mame len spodne 2..jablčko by som mu nemala odvahu dať v celku lebo on hryzie velke kusy...ale tak s Paťkom som si to užila dostatočne..dokonca do teraz ak da do pusy viac ako by mal dať tak ho napne a musi to pluvnuť von :sweat_smile:

mamka ma požehlene a prefarbene vlasky :sunglasses:
4. máj 2011 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 super nápad musím vyskušať ale rozmýšlam že tam dám aj tričko mm lebo ked zaspí tak sa tlačí stále k nemu tak sa stále smejeme že má rada tatinou smrádeček :grinning: :grinning: ale ked sa zobudí tak chce len mna,divné :slight_smile:
@seagull2404 ked už aj on mal niečo urobiť tak už to nebol taký dobrý nápad :grinning: :grinning: :grinning:
@akika722 zatial sme sa nehádali,nemali sme prečo :grinning: ale už sa to blíži :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. máj 2011 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eis4 jaaaj moja..počkaj..ste spolu 4roky alebo žijete spolu 4roky?my sme spolu 9rokov a jaaaaaaaaaaj....stale sa chytime na hluposti :sweat_smile:
4. máj 2011 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sme dorazili z vonku,je tam dobrá kosa,ešte že občas zasvietilo slniečko.
@eis4 určite tú lampu vyskúšame :slight_smile:
@kvietok121
@memory97 áno poslala nás kôli tomu,že sedí zhrbene a dáva sa na špičky.Veď vravím,že je divná.Na neurológii sme už boli včera a ona nás poslala na rehabilitácie.Ale veď za to nič nedám,skočím tam na budúci týždeň a uvidím,čo nám povie tá primárka. :unamused:
@seagull2404 Ja by som sa bála dať jablko,sa mi zdá dosť tvrdé,že keby si odhrýzol veľký kus,ja už mám bobky,keď mu dám rohlík.Uf,to bude ešte zážitkov,kým sa naučia jesť sami :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. máj 2011 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 žijeme spolu 4 roky :slight_smile: my sme sa v podstate po 2 mesiacoch k sebe nasťahovali lebo býval 250 km odo mna a povedal mi že nech sa k nemu nasťahujem,vyskušame , ak sa mi nebude páčiť tak sa proste zbalím a pojdem domov :grinning: poznáme sa už dávno lebo sme z jedného mesta,kvoli robote sa musel presťahovať do žiliny,nebol to žiadny cudzí človek ,to by som sa nenasťahovala. :wink:
4. máj 2011 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eis4 tak prajem veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeela rokov bez hadok :wink:
4. máj 2011 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok