♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

danulka3
4. máj 2011

@eis4 aj my sme spolu 4 roky,ale naše zoznámenie bolo oveľa dramatickejšie,normálne námet na román (pilcherova by sa nechytala 😀 ) a včera sme oslavovali 1.výročie svadby 🙂

vladka84
4. máj 2011

@danulka3 no tak daj... uz sme tu mali mexicku telenovelu, vsak @jankasramka? 😀 😀 😀

danulka3
4. máj 2011

@vladka84 😀 😀 😀

danulka3
4. máj 2011

@vladka84 joj moja to je na dlho,za chvíľku je tu mm,idem sa pobaliť a cvičiť 😉
večer som tu ako "na koni"

eis4
4. máj 2011

@danulka3 no napíš ako, takéto ma zaujíma 😀 😀 😀 my sme ešte svadbu nemali,on by chcel ale ja len tak na urad nechcem ísť 🙄 tak sme si povedali že ked sme sa nezobrali doteraz tak už počkáme ked Nelinka bude troška väčšia nech si pamätá 🙂
@akika722 dík 🙂
baby teraz mi vypila malá naraz 320ml čajíka a ešte by si dala 😀 a to my už dnes dve 160 ml flašky stiahla pred spinkaním 🙂

danulka3
4. máj 2011

@eis4 my sme mali tiež svadbu na úrade a len my a dvaja svedkovia 🙂

akika722
4. máj 2011

@danulka3 jééj tak gratulujeeem..no piš roman 😀 😀 😀

vladka84
4. máj 2011

no baby, program bol super... Timka bola ako ozajstna tanecnica z ludoveho suboru 😉

vladka84
4. máj 2011

@katulkaaaaaa kde si mojaaa? 😕 uz druhy den ta nevidno, dufam ze je vsetko ok 😒

veve10
4. máj 2011

Caute baby. Uz som tu sto rokov nebola. Obdivujem vas, ze stihate pisat sem a aj nieco porobit a byt s drobcami. Ja si tak raz za mesiac stihnem precitat tak posledne dve stranky co ste napisali. 😀
@danulka3 aj mys me to mali s manzelom totalnu telenovelu. Sme zobrati nieco cez rok a pozname sa dva. Vseeeetko islo ryyyychlo! Ani sme sa nenazdali. Ale idylka to zas nebola a ani nie je. My sme sa zo zaciatku spolocneho byvania (uz aj s malym) hadali jak psy! Teraz je to uz lepsie...aj mne sa asi spacifikovali hormony.
Dani vas vazne poslali na neurologiu? Pytam sa preto, lebo my sme stari ako vy a moj maly (doma prezyvany "tulen") ma tiez dost tvrde chodidla, casto napnute, na styri sa nedava zatial vobec, ale lozi po celej obyvacke ako vojak - tak sa plazi. Odraza nohami a prisuva rukami. Tiez nesedime, aj ked dnes tusim prvykrat sedel sam. Zapacilo sa mu to v kociku, sedel mi v nom celu hodinu a kukal na svet jak puk a ked sme prisli domov, tak uz sedel. Ale na tvrdej zemi by sa podla mna este zvalil na bok. Na cviceni mi povedali, ze vraj ma prilis tvrde nohy, ze mu ich treba masirovat a vela sa im venovat...doktorku mam az v polke maja. A co ti povedali na neurologii?

eis4
4. máj 2011

@danulka3 ja by som chcela v kostole v našej rodine má každý svadbu v kostole ,zdá sa mi to také osobnejšie a krajšie.ani nemusí byť vela ludí,ved na to ani nemáme 😀

alure
4. máj 2011

Ahojte babulky
tak ja som konečne doma,ale poviem vám že som rozbitá na franforce 😠 normálne ma dnešný deň položil...len tak tak som všetko stihla a to som v polke rodičovského vstala lebo Denis od 13tej nespal čo sme boli plávať,trošku zdriemol v aute cestou do BA ale nestačilo mu a o 17:30 už štrajkoval 😒
Ale bolo super,tvorivosť detí je úžasná,vyrábali kvantum vecí a Oli si presadil aloevera tak máme doma malý kvetináčik 😉
Prikladám aj pár foto z dnešného dňa.....a ja som klasika pripravovala občerstvenie,už mi povedali rodičia že lepšie chlebíčky nerobí nik 😎
potom vás dočítam,idem chystať malému kašu a pôjdem ho uložiť spať....dobehnem okolo 20tej

veve10
4. máj 2011

@alure sice som nestihla precitat, kde si bola, ale vyzera to dobre. 🙂 A maly ti nadherne stvornozkuje!
A ozaj - poprosim potom zapisat do tabulky nasu vahu v 8.mesiaci - 8650g (dlzku bohuzial netusim a odmerat nejak neviem). Vdaka.

veve10
4. máj 2011

@adal ani nas este nesedi. Aôle plazi sa. A na rozdiel od vasho nemame ani jeden zub. 🙂 Ale nam cvicitelka (
co ma VS o pohybe) vravela, ze sedenie nie je dolezite, ze z neho sa uz nema dieta kam posunut. Omnoho dolezitejsie vraj je, aby dieta stvrnozkovalo - vraj je to dolezite kvoli uvedomovaniu si udrzania rovnovahy - ma to suvis s vyvojom hemisfer v mozgu. Ona vravela, ze dokonca deti, ktore ako babatka nestvrnozkovali maju neskor vacsi nabeh na disgrafiu, dislexiu a pod.

akika722
4. máj 2011

pomoooooooooooooooooooc 😲 😲 😲 😲 sedim v obyvačke deti spia a dvere-bytove mi same cvakli..ako ked zamknete 😲 😲 😲 mm v praci 😲 😲 😲 😲

memory97
4. máj 2011

@eis4 to ste dobre vydrzali bez hadok, ale vacsina hadok je i tak kvoli detom 😉

akika722
4. máj 2011

bojiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 😒

kvietok121
4. máj 2011

@alure super foto
@danulka3 zvlastna, ale aspon uvidis, my mame fajnu dr na solinkach, ani ja nedavam jablko, davam mu banan ale on kuka na mna ze co s tym ozrutnym bananom chcem, ze on chce popucit 🙂
@akika722 juj moja to co?
@veve10 aj nas sa tak plazil bolo to velmi zlat, terz uz lozi ako maly chrobacik

danulka3
4. máj 2011

Už som tu,odcvičené,som k.o.

@akika722 Keď to napíšem,tak ti to pošlem,ale teraz na to nie je čas,možno na dôchodku 😀
@vladka84 joj,tie fotky mi pripomínajú moje školské časy,aj mi sme tancovali v krojoch 🙂
@veve10 my ani nelozíme,máme asi slabé ruky,len sa pretočí a to je všetko.Sama som bola prekvapená,že nás poslala,ale radšej pôjdem a uvidím,čo povie dr.Sedieť sedíme,ale trošku sa hrbí.Dám potom vedieť,čo povedala.
@eis4 svadbu v kostole som už mala,ale to nevišlo ☹
@alure fotky sú super,mamina veľkááááá kočka (ty potrebuješ schudnúť???????),detičky šikovné po mamine 😉 no teda klobúk dole,mne by Jakubko už po pol hodine vyskakoval z kočíka 😠

memory97
4. máj 2011

@vladka84 krasna bola, ako jej to pristalo🙂

@danulka3 aj ja som zvedava🙂

@akika722 chod sa pekne zamknut a neboj sa

danulka3
4. máj 2011

@akika722 choď radšej kuknúť a zamkni sa,možno neboli dvere dobre zavreté a prievanom sa zavreli

akika722
4. máj 2011

baby mame bezpečnostne dvere,z vonku aj vnutra klučka,ale zvonku sa neda dať dole-na otvorenie,len hore..a to tym zamkneš..takže niekto tam bol-je a zamkol a ja tu sedim ako priklincovana...bola som potichu kuk-cez kukatko..je tam tma a zvuky...bud tam niekto je..ja neviem 😢

akika722
4. máj 2011

@danulka3 to zamklo..nie buchlo...na bezpenostnych to počuť ked zamkneš... ☹

kvietok121
4. máj 2011

@akika722 moja neboj

akika722
4. máj 2011

@kvietok121 kokos..spať s pocitom že možno je niekto za dverami ☹

memory97
4. máj 2011

@vladka84 nieco som hladala a nasla som toto. Ak ta hodnota, co ti vravela u malej je hemoglobin, tak ma mat 100. Maly mal tusim o necelu 10tku menej ako bola norma a bolo to v poriadku. Uplne dolu je tabulka: http://www.choredieta.sk/index.php/laboratorne-...

kvietok121
4. máj 2011

@akika722 moja to ti verim, ja by som bola cela pokakana

akika722
4. máj 2011

@kvietok121 som moja...len kukam na dvere..mam nane priamy vyhlad..

danulka3
4. máj 2011

@kvietok121 nemôžeš zavolať nejakému susedovi,nech ti to tam ide omrknúť???

memory97
4. máj 2011

@akika722 a neda sa aj klucom zamknut?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre