♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

vladka84
4. máj 2011

boze, baby... ja nahravam fotky na FB a pride tu a hotovy horor! uz som isla zamknut dvere 🤐
@akika722 ty nam tu vsetkym nahnas strach 😀
@memory97 jeeej, dakujem moja... vidis a dr. mi povedala, ze ma mat 110 a mala 93... tak to je len 7 pod, no uz som rozhodnuta, ze jej zajtra neustupim, ja verim, ze to stravou dam dokopy... uz sme dnes papali ovsene vlocky v cucoriedkovej vyzive 😉
@alure dakujeme 😉 ja som sa na nu nemohla vynadivat, take boli krasne, ked tak spolu tancovali 😵

akika722
4. máj 2011

@katulkaaaaaa ja kebyže sa mi toto stane v dome,budim deti a spime s skrini 😅
@danulka3 nooo..sused v praci a suseda-jeho žena ma tiež dieťa,ta odvahu nenabere...
@danulienka35 to čo to????

kvietok121
4. máj 2011

@danulienka35 ach chudatko

akika722
4. máj 2011

@vladka84 😅 moj strach je väčší 😅 😅
@vladka84 čo pod 7???

majka35
4. máj 2011

@akika722 aaaaaaaa, neboooooj, to sa uvolnil zámok, aj nám sa to niekedy stalo 😉

akika722
4. máj 2011

@majka35 faaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakt??? 😲 😲 😲 to sa da? 😲 a prečo prave vtedy ked je mm v praci..tupe dvere 🙄 🙄 🙄 to som ani zmrzku nemusela vyžrať 🙄 🙄 🙄

danulienka35
4. máj 2011

@kvietok121 vis jak plakala i kde ma skoro 18 rokov

vladka84
4. máj 2011

@majka35 si nemohla prist skor a napisat? 😀 @akika722 nas tu strasiiiiiiii 😅
@akika722 Karinka mala zly krvny obraz - hodnotu hemoglobinu mala o 7 nizsiu ako je spodna hranica 😒

kvietok121
4. máj 2011

@danulienka35 bolest si neurcuje hranicu veku, aj ja by som plakala

majka35
4. máj 2011

@akika722
@vladka84 som sa až teraz dostala k PC 😀 keby som vedela, ako sa @akika722 trápi, tak mu vytrhnem počítač z pod nosa 😀

danulka3
4. máj 2011

@akika722 No vidíš,už sa to vyriešilo,tak žiadny duchovia,vylož nohy a relaxuj 😉

akika722
4. máj 2011

@vladka84 chudokrvnosť???
@majka35 😀 😀 😀 😀 😀 moja zlata 😀 😀 😀 😀 keby si tu neprišla sa poserem do rana 😅
@danulka3 rozdychala som to trošku 😅

katulkaaaaaa
4. máj 2011

😀 😀 😀 😀 😀 😀
no nic ja padam nez sa zase maly zobudi 😝 @akika722 rano sa nam povinne nahlas 😝

vladka84
4. máj 2011

@akika722 nooo, vyzera to tak, ale vobec sa mi nezda Karinka anemicka 😒 ja si myslim, ze to bolo preto, ze som ju vlastne do 6mes. kojila a ja sama som chudokrvna, tak som jej zelezo neodovzdala, ale teraz ked uz prikrmujeme malo by sa to zvysit... zajtra idem k dr., chcela by som sa s nou dohodnut, aby zatial kvapky brat nemusela, uvidime 😕
@majka35 no musis mu povedat, ze ty sa len tak nebavkas na nete, ze ty tu zachranujes zivoty 😀

memory97
4. máj 2011

@akika722 ak sa nemozu dostat dnu, tak sa nebojaj, zober si k sebe varechu alebo nejaku metlu a kdyby neco, tak to buchnes 😉 bude dobre neboj, ja zas nemozem spat celu noc, ked mm chodil do sluzby. To som vecne celu noc bola hore 😉

@danulienka35 zlatucka je🙂 tiez pocitacuje ako mamina alebo som zle videla. Uz ti je lepsie? Dufam, ze je Niki v poriadku 😒

akika722
4. máj 2011

@katulkaaaaaa 😀 😅 snad ma neporazi..už nechcem žiadne zvuky...a trubka..išla som pre tu zmrzku-kuchynu mam hned tu..vlastne..z chodby mam všetke izby..taka kocka..a zapla som telku a počuvam že čo za zvuky 😲 😲 😲 a to moja telka 😀

majka35
4. máj 2011

@akika722 ja so minule tak stresovala, ked som počula niekoho v kuchyni nahlas dýchať 😕 😕 😕 😕 pri kŕmení terezky v noci ... a hovorím: Martin, ty si? a nič ... Barborka? nič .... ešte raz Martin? tak som išla totálne vystresovaná pozrieť, čo to je a to bola chladnička

majka35
4. máj 2011

@akika722 ja so minule tak stresovala, ked som počula niekoho v kuchyni nahlas dýchať 😕 😕 😕 😕 pri kŕmení terezky v noci ... a hovorím: Martin, ty si? a nič ... Barborka? nič .... ešte raz Martin? tak som išla totálne vystresovaná pozrieť, čo to je a to bola chladnička 😕

akika722
4. máj 2011

@vladka84 moja my 4 sme všetci chudokrvny..a žijeme v pohode... 😉
@memory97 a pride pati a fasne 😲 😀 ja som si už zvykla že chodi..nema na vyber

akika722
4. máj 2011

@majka35 dosť hororovych scen 😨

majka35
4. máj 2011

@majka35 no nejaký duch mi to tu 2x hodil 😕

alure
4. máj 2011

@vladka84 moja nemyslím si že to že ty si chudokrvná znamená že v tvojom mliečku nie je dostatok všetkých vecí..ak sa stravuješ primerane tak by živiny mali prejsť do mliečka..podľa môjho laického pohľadu na vec ,hm?

babulky idem haji..denis spi,Oliver je už tiež nalomený a ráno zase do Blavy...to ranné vstavanie a rychle vychystanie ma ubíja 😒

veve10
4. máj 2011

baby, maju vase deticky nejake "tiky"? Ako napriklad, ze si zmolia usko, alebo ked kojite, tak vam dokola kmasu tricko, ci nieco podobne. (?)
@akika722 jezis, ja kym som byvala v dome, tak sa raz stalo, ze som sa v noci zobududila a myslela si, ze frajer chodi po izbe. Tak som nan prehovorila a on lezal vedla mna a iba mi do uska sepol "ticho, aj ja som to pocul". No a my sme spali na prizemi, okno po pas a odklopene, lebo bolo leto. Pred oknom amme strk a niekto sa driapal na to okno a potom si pomalicky po tom strku odkracal. Skoro sme sa s frajerom dosrali, lebno mame velku zahradu a v nej totalnu tmu. 😅 V byte je to ok. Ja ked som takato pokakana, tak sa snazim robit co najvacacsi hluk. Napriklad idem k dveram a akoze telefonujem, nieco kotkodakam nahlas do telefonu akoze manzelovi a tak. 😉
@danulka3 moj nazor je, ze bud rada, ze ta dokina poslala k neurologovi, pretoze by si mohla mat este dr. ako my viacere, ze si ani nic nevsima, len ho rychlo popocuva, pomera, odvazi, zaockuje a uz ide dalsi pan na holenie. Myslim, ze je dobre, ze ta tam poslala. Ved za kontrolu nic nedas. Kazde dietatko je ine, ale lepsie je overit si to. 🙂

majka35
4. máj 2011

@akika722 ved ťa chcem práve upokojiť, že to sú normálne zvuky bytové 😀

kvietok121
4. máj 2011

@veve10 jasne pri kojeni vymysla stale, usko si chyta ked je unaveny

majka35
4. máj 2011

@vladka84 😀 😀 😀

anela71
4. máj 2011

@adal nase dvojicky maju v sobotu 9 mesiacov a na rozdiel od Tomaska, ktory si sam sadne a sedi a stvornozkuje, Barborka o takom niecom ani neuvazuje. V pondelok ideme na poradnu, tak som zvedava, co na to povie dr 😉

memory97
4. máj 2011

@vladka84 super, tak ste zacali dobre 😉 Asi aj nam preto hned nenasadili tie kvapky, lebo sme mali tusim okolo 10 menej ako bola dolna hranica, ale uz si presne nepamatam... Ja by som jej isto navrhla, ze to upravis stravou a dohodla by som si s nou kontrolny odber, ze sa jednoducho chces vyhnut problemom, ktore mozu tie kvapky malej narobit. Ved ked sa poriadne nevykaka cez den, tak bude isto nervozna...

@majka35 mas zaujimavu chladnicku, ked aj dycha 😀 😀 dufam, ze sa v nej aj nakup plni sam 😝 😀

katulkaaaaaa
4. máj 2011

@veve10 myslim ze si @akika722 neukludnila 😕 baby prestante uz sa bojim aj ja 😕 a to mam mm vedla seba 😀

majka35
4. máj 2011

@memory97 ju treba rozmraziť a kedže nemám čas, tak to chúďa rozdycháva 😵

eis4
4. máj 2011

@memory97 ved preto som písala že sa tá hádka blíži,ešte hádky su kvôli peniazom bohužial 😒 my sme ich nikdy nemali dosť a podla veštkyne u ktorej som bola v 18tich s mamou ani nebudem mať ,tak sa kvoli tomu nebudem hádať 😀 asi hovorila pravdu lebo zatial všetko vyšlo čo povedala aj to že mm bude v inuforme.mm je vojak 😀 😀
@danulka3 smutné ☹ ale podla všetkého máš teraz dobrého mm ,to je hlavné 😉 samozrejme kostol nič nezaručí ale ja si tú svadbu predstavujem v kostole 🙂 a asi ani svokra by neprežila keby sme sa zobrali na úrade 😀 😀 pobožná to žena 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre