• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@kahlan1 moja ved papa a tlieskat a ninie je skvele my absolutne nic, len ked niekedy sa mu chce tak mi da ahoj - poda rucicku, ale ja sa smejem ze je tiez po tatovi, ved mama bola bifla :slight_smile:
5. máj 2011 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kahlan1 Oliverko bohužiaľ s nami nemôže ísť :frowning2: to je vlastne pracovná výhra mm a mohol si vziať jedného hosťa a s kolegami sa dohodli že berú manželky s malinkými detičkami (Denis ide v podstate na čierno,len letenku som mu kúpila) a už aj tak mali niektorí predstavení frimy s tým problém,ale pohrozili im že ak nemôžu ísť ženy s babatkami tak nepôjdu ani oni :astonished: k Olimu dojdu svokrovci tak si ho trocha užijú,veď sa vidia len pár krát do roka....a ani nechcem aby moc vymeškával školu,aj keď je šikovný a nemá problém dobehnúť aj dlhšiu absenciu .....
tak si odfoť len brušinko a bude to :wink: kompromis pre nás :wink:

babulky máte niektorá v postielke tie dve vyberateľné tyčky? Denis prišiel na to ako ich vybrať a ráno pravidelne dostanem tyčkou po hlave alebo po rukách ....len sa bojím aby mi nevypadol a neviem ako ich zaistiť :astonished:
5. máj 2011 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 ja som tiez bola sikovna :grinning: :grinning: :grinning: skoro zubky, skoro liezla, stvornozkovala chodila a mm vsetko neskoror zuby, aj ostatne - kazdy vravi ze je na vyzor cely otec - a ona nie len na vyzor ale komplet cely otec :D :D
5. máj 2011 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure tak asponze mozete vziat deniska :slight_smile: a Oliverko si uzije starych rodicov :D sfotim a zajtra poslem :slight_smile:
my mame vyberatelne tycky ale anetka si snimi nastastie len kruti a vobec neviem ako ich zaistit :(
5. máj 2011 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 v pohode ja tiež niekedy nad niečim rozmýšľam a ostatným to príde ako samozrejmosť ked sa nato spýtam :stuck_out_tongue_closed_eyes: to bude tým že máme obmedzené myslenie na papanie, spanie a prebalovanie :grinning: :grinning:
@alure mne sa nedaju vyberať žiadne tyčky z postielky takže ja ti neporadím, teda aspoň si myslím že sa nedaju :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
každý deň riešim ako uspať tamarku bez toho aby bol pri tom aspoň 5min. krik a teraz to vyriešila za mňa :stuck_out_tongue_closed_eyes: dala som ju do sedačky na papanie že ešte rýchlo povysávam pokiaľ bude spať až môžem potom poumývať a ona si tam za ten čas stihla zaspať :grinning:
5. máj 2011 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kahlan1 ok na foto sa teším :slight_smile: no tak super že to ešte Anetka nevie vybrať...to moje šidlo je riadny výmyselník..no bez Denisa by som nemohla ísť my sa kojíme a to by bol problém :wink:
@mirmaj jaká je malá zlatučká..no takže ju uspal vysávač :grinning: to je super ...

idem dovariť a pôjdem pre Olivera do školy..ahojte poobede
5. máj 2011 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :wink: Nelinka zas vstala o 6tej :cry: :cry: v noci bola hore každu hod ale v postielke vydržala do pol 3 tej :slight_smile: vtedy sa rozhodla že je vyspatá a bola hore asi do 3:15 :cry: ani von neideme už 2.deň lebo som taká slabá že by som ju z kočíkom asi nezniesla a nie to ešte potom hore.tak pojdeme zajtra mm robí len do 14 tej tak na neho počkám :unamused:
@akika722gratulujem 9 mesiačikom :slight_smile:
@mirmaj tiež ked lozí tak jednu nožičku má rovno a druhu trošku do boku tak dufam že to nič nie je.
naše detičky su ake su a aj keby som ju 10 krát krstila určite nebude krajšia či lepšia alebo mudrejšia a nebude lepšie spávať.verím v boha ale prečo by tie detičky menil už ked su na svete,my sme krstili ked mala 5 mes.tie detičky už od narodenia maju svoju osobnosť a nikto s tým nič neurobí :wink:
5. máj 2011 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure som sa zasmiala :grinning: :grinning: riadny výmyselník :grinning: my máme zas problém že by sme mali mať vyberatelné,aj sa tam 2-3 hýbu ostatné nie, ale vybrať ich nevieme :grinning:
@mirmaj zlatá :grinning: mne minule takto zaspala pri jedení.smiešne že máme problém ich uspať a oni takto v stoličke zrazu zaspia :grinning:
5. máj 2011 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kahlan1 malá je krásna :slight_smile: moja sa tiež nerada tuli už od 4 mesiacov,aj ked bola stále na rukách tak som si ju nemohla pritisnuť k sebe.teraz sa už na ruky tiež nepýta iba ked si niečo udrie a to sa nám stáva denne aj niekolko krát :unamused: daj fotku z bruškom :wink:
5. máj 2011 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eis4 urcite dam foto :slight_smile: predchvilou sme vstali som jej dala pusu na licko - na mala by si vidiet tu krivdu v ociach - co som si to dovolila :grinning:
5. máj 2011 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. máj 2011 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. máj 2011 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj podarena :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ake je velkaaaa :fearful:
5. máj 2011 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kahlan1 my sme predvčerom skušali čo bude malá robiť ked si budeme s mm dávať pusi na usta.1. deň my aj ona dala pusu ,teda priložila si usta na moje a na druhý deň ked sme to skušali tak nás po každej puse oplula :grinning: dnes som si od nej pýtala pusu no čo myslíš čo urobila,oplula ma :grinning: :grinning: :grinning:
baby ked prebalujete malinké ležia vám kludne? ja už moju neviem prebaliť,vždy ked jej dám dole plienku už sa otáča na bruško a chce mi ujsť,samozrejme aj s okakanou riťkou.nieked yju prebalujem aj 10 min lebo sa to nedá,ked je mm doma tak ju prebalujeme spolu,jeden ju drží a druhý prebaluje a o obliekaní ani nehovorím,strašný boj :frowning2:
5. máj 2011 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 tak toto ma rozplakalo :cry: :cry:
5. máj 2011 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eis4 aj teba? :cry: :cry: :cry:
5. máj 2011 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 bože ako možete toto pozerať?????juj ale som revala....to je iné týranie.....toto ja by som neprežila....fakt.
5. máj 2011 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 toto by nechcel prežiť určite nikto :frowning2:
5. máj 2011 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 och slzy mi idu prudom

@eis4 ja ju niekedy doprebalovavam alebo dooblekavam ked uz je na brusku za vsetkym sa otaca vstko chce, a niekedy ked je uz plienka zapnuta natiahnem sa pre body a pozriem ona je uz rozbalena :D
5. máj 2011 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 určite nie......ja......ani zažiť a ani prežiť...ja by som byť na jej mieste ani toho precitnutia sa nedožila...
5. máj 2011 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eis4 my sa v pohybe prebalujeme a obliekame už asi 2 mesiace, je to fakt katastrofa, často pri tom dostane aj na ritku, ja môžem isť po každom prebalovaní do sprchy čo sa vždy pri tom tak spotím pokiaľ ju prebalim a oblečiem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. máj 2011 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kahlan1 :slight_smile: bio je super, len ako si pisala brokolica, karfiol a strukoviny nie su dobre, ja som kukuricu a hrasok vynechala uplne a som si na niektorych jedlach vsimla v zlozeni, ze tam su, ale urcite vyskusaj aj cuketky, tekvicku, spenatik, tie by nemali uskodit :wink:
@memory97 ty si inak super, ja si nepamatam ani nazov toho, co napr. beriem momentalne :slight_smile:
@vladka84 tiez som toto riesila, ale zas nemozeme deti uplne bio vyzivit, to asi nie je uplne mozne, ale ja kupujem v klasickej masiarni, tam som zohnala aj telacinku, jahnacina je problem, ale morcacina je tiez super, a ak sa inak neda a musim v klasicko obchode, tak vzdy slovenskeho vyrobcu
@kahlan1 neboj, vsetko bude dobre, treba sa naladit pozitivne, lebo co cakas, to pride :slight_smile:
@alure joj, zavidim ten Rim :slight_smile: samozrejme v dobrom
5. máj 2011 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotečky :slight_smile: na tej s čiapkou má monokel pod očkom :unamused: ,kde jej stoja vlásky,to práve vstala a na poslednej -takýto bordel dnes urobila
5. máj 2011 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@seagull2404 budem musiet nieco vymysliet :slight_smile: nemyslim na zle len to sa neda celkom zabranit tym myslienkam a pri Anetke ma ani nenapadlo zeby sa mohlo nieco stat a stalo sa - preto sa teraz viac bojim

baby nie ste niektora právnicka? kupili sme mm oblek a mal ho 2krat na sebe a sa mu uplne zodral na vnutornej strane stehien a sme ho sli reklamovat tak nam povedali ze ho musime dat najprv do cistiarne a doniest doklad a pritom je oblek cisty - maju nato pravo?
5. máj 2011 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eis4 bombova je :slight_smile: velmi peknu slecnu mas doma :slight_smile: mm bude mat co robit jej napadnikov odhanat :D
5. máj 2011 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kahlan1 no ono je to tazke, ked si mala zlu skusenost, resp. ked si nevedela, co ta caka, ale to uz tak je, len sa treba pozitivne naladit :slight_smile: no ja neviem, pravnik nie som, ale podla mna je to vada materialu a teda by to mali vziat uplne, nam tak vyreklamovali koselu, cistiaren je prave to, na co sa oni mozu vyhovarat, ze to urobili tam
@eis4 je nadherna :slight_smile: a s tou sponeckou :slight_smile: a preco mala monokel?
5. máj 2011 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@seagull2404
@kahlan1 dakujem :slight_smile: postavila sa pri svojej stoličke a stiahla ju na seba :frowning2: to si mala počuť ako plakala pol hodinu,ale skor si myslím že sa zlakla,mala už aj väčšie pády si myslím :unamused:
5. máj 2011 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eis4 tak to fiha :frowning2: ale aj nasa casto place viac preto, ze sa zlakne :sweat_smile:
5. máj 2011 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@seagull2404 ale to ze ja ho chcem reklamovat nie vymenit tak preco cistiaren? sa mi to zda odveci - ani oblek ani peniaze ani nic :angry: :angry: :angry:
5. máj 2011 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kahlan1 v reklamačnom poriadku nič také nieje. to je pravda že musia byť reklamované veci čisté ,opraté ale pokial viem tak nemožu pýtať žiadny doklad z čistiarne :astonished: ked som sa nasťahovala do žiliny tak som robila pár mesiacov predavačku v butiku a nič také som ešte nepočula,určite na nich neplatí iný rekl.poriadok ako na iné obchody.skus zavolať na SOI tam ti určite povedia. :wink:
5. máj 2011 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok