♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
5. máj 2011

@kahlan1 moja ved papa a tlieskat a ninie je skvele my absolutne nic, len ked niekedy sa mu chce tak mi da ahoj - poda rucicku, ale ja sa smejem ze je tiez po tatovi, ved mama bola bifla 🙂

alure
5. máj 2011

@kahlan1 Oliverko bohužiaľ s nami nemôže ísť ☹ to je vlastne pracovná výhra mm a mohol si vziať jedného hosťa a s kolegami sa dohodli že berú manželky s malinkými detičkami (Denis ide v podstate na čierno,len letenku som mu kúpila) a už aj tak mali niektorí predstavení frimy s tým problém,ale pohrozili im že ak nemôžu ísť ženy s babatkami tak nepôjdu ani oni 😲 k Olimu dojdu svokrovci tak si ho trocha užijú,veď sa vidia len pár krát do roka....a ani nechcem aby moc vymeškával školu,aj keď je šikovný a nemá problém dobehnúť aj dlhšiu absenciu .....
tak si odfoť len brušinko a bude to 😉 kompromis pre nás 😉

babulky máte niektorá v postielke tie dve vyberateľné tyčky? Denis prišiel na to ako ich vybrať a ráno pravidelne dostanem tyčkou po hlave alebo po rukách ....len sa bojím aby mi nevypadol a neviem ako ich zaistiť 😲

kahlan1
5. máj 2011

@kvietok121 ja som tiez bola sikovna 😀 😀 😀 skoro zubky, skoro liezla, stvornozkovala chodila a mm vsetko neskoror zuby, aj ostatne - kazdy vravi ze je na vyzor cely otec - a ona nie len na vyzor ale komplet cely otec :D :D

kahlan1
5. máj 2011

@alure tak asponze mozete vziat deniska 🙂 a Oliverko si uzije starych rodicov :D sfotim a zajtra poslem 🙂
my mame vyberatelne tycky ale anetka si snimi nastastie len kruti a vobec neviem ako ich zaistit :(

mirmaj
5. máj 2011

@vladka84 v pohode ja tiež niekedy nad niečim rozmýšľam a ostatným to príde ako samozrejmosť ked sa nato spýtam 😝 to bude tým že máme obmedzené myslenie na papanie, spanie a prebalovanie 😀 😀
@alure mne sa nedaju vyberať žiadne tyčky z postielky takže ja ti neporadím, teda aspoň si myslím že sa nedaju 😝 😝
každý deň riešim ako uspať tamarku bez toho aby bol pri tom aspoň 5min. krik a teraz to vyriešila za mňa 😝 dala som ju do sedačky na papanie že ešte rýchlo povysávam pokiaľ bude spať až môžem potom poumývať a ona si tam za ten čas stihla zaspať 😀

alure
5. máj 2011

@kahlan1 ok na foto sa teším 🙂 no tak super že to ešte Anetka nevie vybrať...to moje šidlo je riadny výmyselník..no bez Denisa by som nemohla ísť my sa kojíme a to by bol problém 😉
@mirmaj jaká je malá zlatučká..no takže ju uspal vysávač 😀 to je super ...

idem dovariť a pôjdem pre Olivera do školy..ahojte poobede

eis4
5. máj 2011

dobré ránko 😉 Nelinka zas vstala o 6tej 😢 😢 v noci bola hore každu hod ale v postielke vydržala do pol 3 tej 🙂 vtedy sa rozhodla že je vyspatá a bola hore asi do 3:15 😢 ani von neideme už 2.deň lebo som taká slabá že by som ju z kočíkom asi nezniesla a nie to ešte potom hore.tak pojdeme zajtra mm robí len do 14 tej tak na neho počkám 😒
@akika722gratulujem 9 mesiačikom 🙂
@mirmaj tiež ked lozí tak jednu nožičku má rovno a druhu trošku do boku tak dufam že to nič nie je.
naše detičky su ake su a aj keby som ju 10 krát krstila určite nebude krajšia či lepšia alebo mudrejšia a nebude lepšie spávať.verím v boha ale prečo by tie detičky menil už ked su na svete,my sme krstili ked mala 5 mes.tie detičky už od narodenia maju svoju osobnosť a nikto s tým nič neurobí 😉

eis4
5. máj 2011

@alure som sa zasmiala 😀 😀 riadny výmyselník 😀 my máme zas problém že by sme mali mať vyberatelné,aj sa tam 2-3 hýbu ostatné nie, ale vybrať ich nevieme 😀
@mirmaj zlatá 😀 mne minule takto zaspala pri jedení.smiešne že máme problém ich uspať a oni takto v stoličke zrazu zaspia 😀

eis4
5. máj 2011

@kahlan1 malá je krásna 🙂 moja sa tiež nerada tuli už od 4 mesiacov,aj ked bola stále na rukách tak som si ju nemohla pritisnuť k sebe.teraz sa už na ruky tiež nepýta iba ked si niečo udrie a to sa nám stáva denne aj niekolko krát 😒 daj fotku z bruškom 😉

kahlan1
5. máj 2011

@eis4 urcite dam foto 🙂 predchvilou sme vstali som jej dala pusu na licko - na mala by si vidiet tu krivdu v ociach - co som si to dovolila 😀

eis4
5. máj 2011

@kahlan1 😀 😀 😀 😀

akika722
5. máj 2011

dík kočky..ste zlate

kuk 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

https://www.youtube.com/watch?v=VNF_sZDr8p4
akika722
5. máj 2011

@mirmaj podarena 😀 😀 😀 😀 😀 a ake je velkaaaa 😨

eis4
5. máj 2011

@kahlan1 my sme predvčerom skušali čo bude malá robiť ked si budeme s mm dávať pusi na usta.1. deň my aj ona dala pusu ,teda priložila si usta na moje a na druhý deň ked sme to skušali tak nás po každej puse oplula 😀 dnes som si od nej pýtala pusu no čo myslíš čo urobila,oplula ma 😀 😀 😀
baby ked prebalujete malinké ležia vám kludne? ja už moju neviem prebaliť,vždy ked jej dám dole plienku už sa otáča na bruško a chce mi ujsť,samozrejme aj s okakanou riťkou.nieked yju prebalujem aj 10 min lebo sa to nedá,ked je mm doma tak ju prebalujeme spolu,jeden ju drží a druhý prebaluje a o obliekaní ani nehovorím,strašný boj ☹

eis4
5. máj 2011

@akika722 tak toto ma rozplakalo 😢 😢

akika722
5. máj 2011

@eis4 aj teba? 😢 😢 😢

dajna11
5. máj 2011

@akika722 bože ako možete toto pozerať?????juj ale som revala....to je iné týranie.....toto ja by som neprežila....fakt.

akika722
5. máj 2011

@dajna11 toto by nechcel prežiť určite nikto ☹

kahlan1
5. máj 2011

@akika722 och slzy mi idu prudom

@eis4 ja ju niekedy doprebalovavam alebo dooblekavam ked uz je na brusku za vsetkym sa otaca vstko chce, a niekedy ked je uz plienka zapnuta natiahnem sa pre body a pozriem ona je uz rozbalena :D

dajna11
5. máj 2011

@akika722 určite nie......ja......ani zažiť a ani prežiť...ja by som byť na jej mieste ani toho precitnutia sa nedožila...

mirmaj
5. máj 2011

@eis4 my sa v pohybe prebalujeme a obliekame už asi 2 mesiace, je to fakt katastrofa, často pri tom dostane aj na ritku, ja môžem isť po každom prebalovaní do sprchy čo sa vždy pri tom tak spotím pokiaľ ju prebalim a oblečiem 😝

seagull2404
5. máj 2011

@kahlan1 🙂 bio je super, len ako si pisala brokolica, karfiol a strukoviny nie su dobre, ja som kukuricu a hrasok vynechala uplne a som si na niektorych jedlach vsimla v zlozeni, ze tam su, ale urcite vyskusaj aj cuketky, tekvicku, spenatik, tie by nemali uskodit 😉
@memory97 ty si inak super, ja si nepamatam ani nazov toho, co napr. beriem momentalne 🙂
@vladka84 tiez som toto riesila, ale zas nemozeme deti uplne bio vyzivit, to asi nie je uplne mozne, ale ja kupujem v klasickej masiarni, tam som zohnala aj telacinku, jahnacina je problem, ale morcacina je tiez super, a ak sa inak neda a musim v klasicko obchode, tak vzdy slovenskeho vyrobcu
@kahlan1 neboj, vsetko bude dobre, treba sa naladit pozitivne, lebo co cakas, to pride 🙂
@alure joj, zavidim ten Rim 🙂 samozrejme v dobrom

eis4
5. máj 2011

fotečky 🙂 na tej s čiapkou má monokel pod očkom 😒 ,kde jej stoja vlásky,to práve vstala a na poslednej -takýto bordel dnes urobila

kahlan1
5. máj 2011

@seagull2404 budem musiet nieco vymysliet 🙂 nemyslim na zle len to sa neda celkom zabranit tym myslienkam a pri Anetke ma ani nenapadlo zeby sa mohlo nieco stat a stalo sa - preto sa teraz viac bojim

baby nie ste niektora právnicka? kupili sme mm oblek a mal ho 2krat na sebe a sa mu uplne zodral na vnutornej strane stehien a sme ho sli reklamovat tak nam povedali ze ho musime dat najprv do cistiarne a doniest doklad a pritom je oblek cisty - maju nato pravo?

kahlan1
5. máj 2011

@eis4 bombova je 🙂 velmi peknu slecnu mas doma 🙂 mm bude mat co robit jej napadnikov odhanat :D

seagull2404
5. máj 2011

@kahlan1 no ono je to tazke, ked si mala zlu skusenost, resp. ked si nevedela, co ta caka, ale to uz tak je, len sa treba pozitivne naladit 🙂 no ja neviem, pravnik nie som, ale podla mna je to vada materialu a teda by to mali vziat uplne, nam tak vyreklamovali koselu, cistiaren je prave to, na co sa oni mozu vyhovarat, ze to urobili tam
@eis4 je nadherna 🙂 a s tou sponeckou 🙂 a preco mala monokel?

eis4
5. máj 2011

@seagull2404
@kahlan1 dakujem 🙂 postavila sa pri svojej stoličke a stiahla ju na seba ☹ to si mala počuť ako plakala pol hodinu,ale skor si myslím že sa zlakla,mala už aj väčšie pády si myslím 😒

seagull2404
5. máj 2011

@eis4 tak to fiha ☹ ale aj nasa casto place viac preto, ze sa zlakne 😅

kahlan1
5. máj 2011

@seagull2404 ale to ze ja ho chcem reklamovat nie vymenit tak preco cistiaren? sa mi to zda odveci - ani oblek ani peniaze ani nic 😠 😠 😠

eis4
5. máj 2011

@kahlan1 v reklamačnom poriadku nič také nieje. to je pravda že musia byť reklamované veci čisté ,opraté ale pokial viem tak nemožu pýtať žiadny doklad z čistiarne 😲 ked som sa nasťahovala do žiliny tak som robila pár mesiacov predavačku v butiku a nič také som ešte nepočula,určite na nich neplatí iný rekl.poriadok ako na iné obchody.skus zavolať na SOI tam ti určite povedia. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre