• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@vladka84 keby bola anemicka tak by bola unavena, my mame zelezo na hrane, ked mala zltacku tak bola anemicka a vtedy dostala transfuziu - stravou sa to zlepsi uvidis ze hej
5. máj 2011 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
treba sa na vsetko pozerat s optimizmom
5. máj 2011 o 17:07  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 neboj, bude dobre a uvidis o mesiac, ci sa to zlepsi. Ved su este malicky a vela veci sa da upravit i inak nielen liekmi :wink:
5. máj 2011 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 @kahlan1 no vdaka baby, dufam, ze som rozhodla spravne :wink:
5. máj 2011 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
dnes deň blbec :frowning2: ,bolí ma hlava od rána,tak idem iba kuknúť,čo ste popísali a potom zaľahnúť.Ešte,že Jakubko už v noci nepapá,spinká celú noc s malými zamrnkaniami,ale stačí založiť cumlík a spinká ďalej.
5. máj 2011 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby,kde ste to tu niekto od 17:38 nebol :fearful: ??????
5. máj 2011 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulka3 tak to ste perfektni ... my kojime este dost casto ale neva raz to hadam prestane
5. máj 2011 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 No mne už je aj smutno,ja som ho aspoň v noci kojila a takto už ani to nie,všetko má svoje pre aj proti.Ozaj nepozerala si,aké bude počasie na budúci týždeň,by sme mohli dať to stretko s babami. :wink:
5. máj 2011 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, nejako tu je dnes pusto:slight_smile:
5. máj 2011 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulka3 nepozerala ale mohli by sme :slight_smile:
5. máj 2011 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 o.k.,tak potom niečo dohodneme :slight_smile: ,idem pokukať telku a potom zaľahnúť.

Dobrú noc všetkým.
5. máj 2011 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulka3 jasne, u nas je len hokej tak som na nete
5. máj 2011 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru nocku :slight_smile:
5. máj 2011 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny vecer babulky konecne som vas dociatala ako sa mate posielam jedno foto :wink:
5. máj 2011 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi uz tu nik neni skoda pekny vecer vsetkym prajem :frowning2:
5. máj 2011 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :wink: teraz som vás dočítala a chcela som reagovať, ale už neviem na čo :frowning2:
tak aspoň v skratke
@akika722 Semimu všetko najlepšie k 9 mesiačkovinám :wink:
@kahlan1 @eis4 @mirmaj krásne sú tie vaše baby, úžasné a šikovné
@vladka84 blbá dr. Neboj, Karinka bude mať nabudúce železa akurát :wink:
@danulienka35 Slniečko krásne a ako jej už vidno zúbky :dizzy_face:
5. máj 2011 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 ahoj mojko no ma ich jak zajacik :wink:
5. máj 2011 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 jeej ty ešte nespíš ? Má ich krásne a aká je tam vysmiata. Je to cukríček. :wink:
5. máj 2011 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne ranko, studene, ale slnecne a hlavne piatkove :slight_smile: tatinkovia budu doma :sunglasses:

@danulienka35 krasna je :slight_smile: a ako jej pekne vidno zubky :slight_smile: mi mame este take malinke
6. máj 2011 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile: dnešná noc bola o trošku lepšia, spala som 5 hodín a to mi stačí ... idem s terezkou k lekárke, ked sa zobudí, zatiaľ sme to preberali telefonicky, ale idem jej malú radšej ukázať ... terezka má jeden zúbok a druhý sa jej tlačí a nie a nie vyjsť von, ale problémy jej robí akoby jej rástla stolička

@danulienka35 veľmi je zlatá malinká, smejúšik

stále stláčam páči sa mi a nie odpovedať, neviem, kedy si na to zvyknem

ináč mamičky, idete zajtra na Míľu pre mamu? ... ja idem už 5. Barborka sa veľmi teší
6. máj 2011 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dobré ráno
včera som dobehla len na skok,ale došiel nám tatino domov tak sme kecali ako sa mal popritom sme pozerali hokej a išli do hajan....
Idem k Dr. s Oliverom (na kožné) tie fľaky sa mu rozšírili a akurát som včera mala pokec aj s riaditeľkou a aj ona povedala že to môže byť zo stresu alebo zo záťažových situácií :unamused: nakoniec mi sama navrhla že Oli nemusí chodiť do školy ten čas čo budeme my s mm preč že mu pripravia komplet pracovné zošity čo sa budú učiť a tak..a po tomto týždni ktorý bol pre neho trochu zas ťažší :frowning2: si aj oddýchne a možno sa aj pri svokre (bývalá učiteľka MŠ) trošku dá do poriadku...uvidíme,aj keď budem musieť dať inštrukcie že žiadne rozmaznávanie a pod.

@majka35 u vás je míľa dnes? u nás to zvykne byť v sobotu alebo v nedeľu a aj my ideme :sunglasses:
6. máj 2011 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 stolicka? to snad nie, ale je dobre, ze sa na vas pozrie dr.; ja by som sla, ale my ideme zajtra do BA, tak neviem, ci bude cas, lebo sme chceli pred hokejom zajst na Floru
6. máj 2011 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure a preco mal Oli tazsi tyzden? moja, ja ta obdivujem, ale p. riaditelka je zlata :grinning:
6. máj 2011 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure nie, zajtra ... ja sa len dnes pýtam :slight_smile: cez víkend som málo na MK, teda ak vôbec :slight_smile:
6. máj 2011 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozerám, že som tam aj napísala, že zajtra :grinning:
6. máj 2011 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure dobre ste to vyriešili a Oliver nie je smutný, že nepôjde s vami?
6. máj 2011 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mi sme mali super noc len raz hore mozno bude nachvilku pokoj...ale zase mame hnacky,zlte hrozny zapach...bojim sa co je zase toto,bola som v lekarni kupit probiotika,dufam ze to neni nic vazne...
@majka35 ja asi pojdem,povodnes om tam mala ist mamicky licit,ale kedze je simon takyto teraz pojdem asi len akoo mamicka :wink:
@seagull2404 idete na hokej?zavidim :wink:
kde sa nam stratila @evanns?
6. máj 2011 o 08:09  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 jeeej dobre že si mi pripomenula. Už som pozrela kedy štartujeme u nás :grinning:
akurát ma dojal "hosť" že Robo Mikla :confounded: :confounded:
6. máj 2011 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa ideme, mm som kupila listky na narodky este v marci, bez toho, aby som tusila, ze to vypali tak, ze pojdeme na nasich, ale co uz; mozno tu milu v BA stihneme, len ja sa takych navalovych akcii bojim :frowning2: podla tych hnaciek a nervozity mi to pride na zubky, snad vam na to nieco dr. predpise
6. máj 2011 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 aj ja som hned kukla kedy štartujeme u nas ked si to pripomenula ale neviem či nam to vyjde, kedže mm bol dnes na kontrole a nadalej maroduje ešte cca mesiac a aj korzet mu nechali na 2 týždne ešte a potom rehabilitácie :unamused:
@liba78 tak to vám dali teda naozaj vhodného hosťa aj pre mamičky aj detičky, dobre že nedali Rytmusa to by ešte viac "zabili" :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@katulkaaaaaa nemá to len zo zubkov? my máme takú neidentifikovateľnú stolicu už asi 2 týždne, aj obsahovo aj pachovo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale vzhľadom nato čo všetko tamarka počas dňa všetko popapá tak sa ani nečudujem :grinning: :grinning:
6. máj 2011 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok