♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
6. máj 2011

@evanns ☹ ☹ ☹ ešte že tak moja

memory97
6. máj 2011

@evanns tak to fakt bolo stastie v nestasti, ked bude doma ho vypusinkuj a nieze budes na neho zla... esteze im povymienali auta...

mirmaj
6. máj 2011

ale to dobojovali 😠 😝

memory97
6. máj 2011

@mirmaj prave preto to nepozeram, lebo to nestoji za moj drahocenny cas 😀 😝

memory97
7. máj 2011

Dobre ranko 🙂 dnes vyzera, ze vikend nam zacina pekne🙂

adal
7. máj 2011

dobré ráno 🙂
@evanns, ja som zažila šok asi pred mesiacom keď sa manžel "druhýkrát" narodil, viem aké pocity prežívaš 😒

@memory97 je krásne a my ideme na chatu oslavovať mm meniny a narodeniny, užite si aj Vy krásny víkend 🙂

jankasramka
7. máj 2011

@evanns 😲 😲 😲 😲 😲 este ze nic vaznejsie....viem si to predstavit- moje auto vyzeralo podobne ked som pred dvoma rokmi naburala....

jankasramka
7. máj 2011

ahojte baby, my sa budeme stahovat na 2 krat- to preto tu ani nie som- je toho strasne vela co vybavovat a tak.ale dufam ze potom uz bude klud🙂

@memory97 videla som fotecky na FB -zlatunky davidko- mne sa paci jeho farba vlaskov- take by som brala 😉

jankasramka
7. máj 2011

@eis4
@akika722 ta chamomila sa tu neda zohnat-uz som to zistovala. tak nic no ☹

21
7. máj 2011

@evanns este ze tak... 😒 vsetko dobre vam... a uz ziadne nehody!!!

jankasramka
7. máj 2011

baby mam na vas taku odveci otazku...

nepametate si nahodou na taku kreslenu rozpravku o lochneskych priserach? mne to stale vrta v hlave a len si pametam ze tam bola dobra pesnicka...

neviete ako sa to volalo?

evanns
7. máj 2011

@akika722
@jankasramka
@21 no veru veru esteze tak
@memory97 presne...sam vravel ze kebyze je vo Fabii tak uz tu nie je ☹

kvietok121
7. máj 2011

@evanns tak to sa tesim ze je ok

evanns
7. máj 2011

@kvietok121 😉

memory97
7. máj 2011

@jankasramka dakujem moja, ale to si ho nevidela zo zadu aka plesina 😀 farbu ma krasnu, som mala take vlasky aj mm, ked sme boli drobci 🙂
Jani pamatam si na tu rozpravku o lochneskach, ale neviem ako sa to volalo... nasla som zvucku z nej

https://www.youtube.com/watch?v=10nP0J2eFXY
akika722
7. máj 2011

@jankasramka škoda..skus niečo na ukludnenie..medovka....
@evanns moja nemysli nato čo važne sa mohlo stať,mysli nato že t v podstate dopadlo dobre..bud rada že sa mu nič važne nestalo... 😒

baby aj vaše deti tak hryzu do babanov???moj Paťko v Samkovom veku by sa dusil..a ten tu kuše a kuše a papa 😨

majka35
7. máj 2011

ahojte ... 🙂

@evanns no tak mi stuhla krv v žilách, ale chválabohu, že je všetko ok ... na míľu asi nepôjdeš, či? ja idem len s barborkou

@akika722 malému skoré uzdravenie, terezka nie je ešte ok .. aj dnešnú noc prerevala ... hryzie do banánov aj do jablka

akika722
7. máj 2011

@majka35 mi tu take akcie nemame ☹
choručka je ešte,či zubky? ☹ aj jablčko jej davaš tak hryzť? 😕 to ja sa bojim 😅

majka35
7. máj 2011

@akika722 odrežem je kúsok, ošúpem a dám do rúčky a veselo papá ... keď vidí niekoho z nás, ako je jablko, tak kričí o raty, kým jej kúsok nedáme 😵
neviem, čo jej je, u nás už nervozita neskutočná, len na seba "brešeme" z únavy

akika722
7. máj 2011

@majka35 zlata 😀 😀 😀

chuda male ☹ u nas nervozita tiež mm hrabe poriadne...chvala bohu ma dnes dennu

majka35
7. máj 2011

@akika722 u nás už hrabe obidvom ... ja som od narodenia terezky prespala celých 5 nocí ... zvyšok len kolíšem, upokojujem, kŕmim, zväzujem a už mám fakt dosť ... túto noc som bola hore od 01.00 ... odvtedy nespím a som už v takom štádiu, že sa bojím zaspať, lebo o minútu začne vrieskať

akika722
7. máj 2011

@majka35 moja zlata ☹ sa ti nečudujem..ja by som zošalela už 😒

majka35
7. máj 2011

@akika722 nemám od toho ďaleko ... a mrzí ma, že som z toho už zlá aj na barborku a mm tiež

akika722
7. máj 2011

hovorilo sa že moj bratranec-17ročny ma žltačku-a hrozlo že aj moj Pati,no podal mu raz ruku..teraz mi mama vola..on nema žltčku,ale leukemiu 😢 😢 😢 je v nemocnici v BA odchadzaju mu obličky,pečen a odumiera mu mozog 😢 😢 😢 😢 😢

evanns
7. máj 2011

@majka35 pojdem na milu len ma hneva jak fuuuka sak to je hruza a od pondelka bude zas krasne teplo a bezvetrie...tak ti volam a uvidim kolko vydrzime 😉

evanns
7. máj 2011

@akika722 ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ zivot je nespravodlivy

akika722
7. máj 2011

@evanns prečo je život taky kruty 😢 😢 😢

evanns
7. máj 2011

@akika722 moj nebohy brat stale hovoril "c´est la vie" (taky je zivot) ti co chcu zit nemozu a ti co mozu zit nechcu ☹

akika722
7. máj 2011

@evanns ☹ ☹ ☹ 😢 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre