♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

evanns
7. máj 2011

@akika722 nic nenarobis ☹ ☹ ☹ a budu mu transplantovat kostnu dren ci nie?

akika722
7. máj 2011

@evanns boh vie moja..je v kome..a to si predstav len ten tyždeň šok že ma žltačku..tak rychlo som utekala do nemocky že čo ak ma aj Pati ked mu podal ruku..nato mi volaju že ma Ačko žltačku a dnes že je v kome v Ba a boh vie či to prežije...dufam že ano a že bude v poriadku 😢 😔 ešte ma cely život pred sebou 😔

akika722
7. máj 2011

@evanns vidíš?naša nemocnica..potvrdia chlapcovi žltačku a pritom dieťa zomiera na leukemiu 😔

evanns
7. máj 2011

@akika722 lebo leukemia ma ako vedlajsie ucinky caste infekcie, takze mozno ze fakt chytil zltacku kvoli nedostatku funkcnosti bielych krviniek ☹ a ak nemoze podstupit transplantaciu a chemoterapiu tak priebeh byva velmi rychly..moja fakt velmi rychly...tak budte pripraveni 😢

akika722
7. máj 2011

@evanns mojko ja neviem vobec nič viac...aj toto bol pre nas šok...ale ak odumiera mozog...bojim sa toho 😢

evanns
7. máj 2011

@akika722 musis byt silna ☹

memory97
7. máj 2011

@evanns dufam, ze si ho poriadne objala a nie ze este dostal 🙂

@akika722 to ma mrzi moja... veru velakrat je zivot nespravodlivy k tym, co si to nezasluzia... ☹ bud silna...

kvietok121
7. máj 2011

@akika722 juj moja na fb citam ze samko je chory a este aj toto, drzkaj sa moja

evanns
7. máj 2011

@memory97 neobjala lebo taku hlupost povedal len co vosiel ze ma hned preslo aj objimanie 😠

akika722
7. máj 2011

dík baby,ste zlate...
tak volal krstny,bratranec ma vraj aj žltačku,leukemiu a doto boh vie čo ešte a že to s nim vyzera velmi zle 😔

akika722
7. máj 2011

@evanns ako mu je?je v poriadku?

liba78
7. máj 2011

@evanns super, že je v poriadku. Ale teda, že ťa v takej chvíli stihol aj nahnevať 😲
@akika722 A Patimu hrozí že by mal žltačku ? To s bratrancom ma mrzí, takéto choroby neveštia nič dobré. Aj keď pri včasnej liečbe by to mohlo zabrať. Len podľa tvojich komentárov asi na to prišli len nedávno 😒 Držím palce, aby mu v BA pomohli. Môho bratranca dostali hrobárovi z lopaty keď mal 16 a potom po recidíve v 18-tich. A prognózy boli mooooc zlé. http://marcek.blog.sme.sk/ tu si píše blog o tom čo prežil. Veľa som o onkopacientoch zistila práve z jeho článkov. Aj napr. o maminom správaní, aj keď žiaľ neskoro. ☹

@memory97 bola si na tej akcii ? Ja som nakoniec nešla 😖 , nemala som s kým. ☹ Švagriná sadila skleník a kamarátka je u babky.

akika722
7. máj 2011

@liba78 Pati mu raz podal len ruku...tak sa obavam..a prišli mu nato ten tyždeň,vraj ich dr zbabrala kde boli doteraz...už som čitala raz čim si prešiel..mrzi ma to ☹

evanns
7. máj 2011

@akika722 je ok 😉
@liba78 jasne ze stihol lebo otvoril dvere a videl ze som sa onho bala tak prehlasil: co sa stresujes? si sa mala za mna vydat, by si aspon prachy dostala..." dilino!!! keby mi slo o prachy tak nezijem s policajtom...joj isla som spat 😠 😠 😠

evanns
7. máj 2011

inak baby boli sme s @majka35 na "mili" a mala so sebou Barborku, boze to je tak nadherne dieta, cela mama 😉 a vsetky deti pozerali na klaunov len ona nie lebo ¨"ju nabavili, velmi kricia" tak si sla kreslit 😀 😀 😀 predstavila sa mi ako "barborka margulka zubkova vila princezna anjelik orol vtak slniecko mesiacik 😀 😀 😀 no a tie otazky a pripomienky a co vsetko si ona vsimne a ju zaujme tak ja som bola hotovaaaaa...neskutocna inteligencia v takom veku a je dlhaaaa a krasne vlasy a velmi dlhe mihalnice, proste uzas!!! cela mamina darmo 😝

akika722
7. máj 2011

@evanns zlataaaaa 😀 😀 😀 @majka35 doneeeees juuuuuu ked prideš...musí byť užasna 😉
moj Paťko včera zahlasil..mamka,mam v školke manželku 😀 a ja som jej manžel..a ja že ano?ako sa vola?a on že Katka a Ninka 😀 😀 😀
@evanns keby mi slo o prachy tak nezijem s policajtom. 😀 😀 😀 😀 😀

danulienka35
7. máj 2011

pekny vecer babulky moje ako sa mate ani nestiham vas citat ☹

evanns
7. máj 2011

@akika722 😀 😀 😀 😉 ta ne?

danulienka35
7. máj 2011

posielam nasu nadutu babulku 😀

akika722
7. máj 2011

@danulienka35 ahoj..akooo? ☹
@evanns 😀 😀 😀

akika722
7. máj 2011

@danulienka35 kolko ma cm? 😲 😲 😲 😲 aka je dlhaaaaaaaaa...princeznička

danulienka35
7. máj 2011

@akika722 ahoj mojko neviem ale je moc dlha a hlavne tazka naposledy mala 79 cm

akika722
7. máj 2011

@danulienka35 kokso..no riadne dlhaaa je 😲

danulienka35
7. máj 2011

@akika722 je velmi rozum mi stoji nad jej vahu aj dlzku 😒

akika722
7. máj 2011

@danulienka35 a ako sa mate???ako vyšetrenie?hoji sa čo spadla?

akika722
7. máj 2011

@danulienka35 kolko ma vahu???ale ved ono sa to raz spomali..uvidíš aka modleka bude 😉

danulienka35
7. máj 2011

@akika722 vysetrenie zatial boli v noci mava zimncu ale uz dnes isla do roboty som jej nadavala ale co narobim ked si neda povedat ,kolko ma vahu chces vediet mame 13,980 😒

akika722
7. máj 2011

@danulienka35 to ma mrzi že boli..a mala,,neboj..vybeha to 😉

danulienka35
7. máj 2011

@akika722 snad hej aj babulky boli taketo tucne
😒

akika722
7. máj 2011

@danulienka35 o vidíš...a ake kočky chudučke su 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre