♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

memory97
7. máj 2011

@akika722 aj my mame vstavane 🙂 super vec 🙂

danulienka35
7. máj 2011

@memory97 to u nas skonicily lzycky v potoku to su jej hracky tie ma najradsej vies 😀
@kvietok121 aj mala je blnd a pokozku uz opalenu rucicky ma take tmave

memory97
7. máj 2011

@danulienka35 jej, tak u nas sa zatial iba olyzuju lyzicky a potom padaju na zem a aka zabavka to je 🙂

kvietok121
7. máj 2011

@danulienka35 len my sme biely aj na pokozke, vies ja som bola raz pri mori a rovno od mora som sa vratila na internat, a sppolubyvajuci ty si bola pri mori? ved mna viac opalilo na SR 🙂

akika722
7. máj 2011

@memory97 😉

memory97
7. máj 2011

oki babulky idem k malemu. pekny vecer a neskor pekne snicky. dobru

danulienka35
7. máj 2011

@memory97 no u nasoblizovat nic
@kvietok121 nie nebola som netuzim po tom a mala som moznosti ist ale neviem ved cechy a Slovensko ponukaju tolko krasnych miest ze more ma nelaka

evanns
7. máj 2011

oki baby idem spat lebo uz som zjedla zmrzku jablko baban a syrove korbaciky 😀 😀 😀

kvietok121
7. máj 2011

@danulienka35 ja som bola par krat kvoli ekzemom ale teraz na starobu 🙂 som zistila ze mam aj alergiu na slnku tak teraz sa zatial moru vyhybam a ano na SR je nadherne

danulienka35
7. máj 2011

@kvietok121 to mi je mojenko vrlmi luto si toho zazijes teda

jankasramka
8. máj 2011

@lubina82
@memory97 dakujem za link 😵 som sa potesila jak male decko 😵 😵 😵 😵

kvietok121
8. máj 2011

@danulienka35 nie je to take zle uz som si zvykla 🙂

memory97
8. máj 2011

@jankasramka nie je zas, ale potom som si vsimla, ze ma @lubina82 predbehla a tiez ti ho tam hodila 🙂 som to pustila malemu, tak mamina si ospevovala a maly nic .-D

Dobre ranko babulky🙂

jankasramka
8. máj 2011

no hodnu chvilu mi nesiel kon tak som to zmysluplne vyuzila...na oddych. dnes davaju box v telke takze aby mm mohol pozerat "dobrovolne" mi musel nafarbit vlasy a prehnane si ma vsimat:D inak by som mu to zatrhla lebo u nas sa telka vobec nepozera...:D

mateicko nam ochorel ci co, horucky ma, dufam ze nic vazne to nebude...

@danulienka35 ked som videla tu foto na FB tiez prve co ma napadlo ze aka je dlhocizna ( mm to skomentoval - ze ved ona uz nie je babetko ale uz je dieta:D ) no a pozeram ze vsetky ti tu komentovali ze aka je krasna dlha takze to nebol len moj dojem🙂
fakt je to uzasne, je fesanda🙂
inak pozeram ze ste boli aj na slniecku- ty davas nejaky opalovak alebo take nieco?

jankasramka
8. máj 2011

@kvietok121 mas alergiu aj na slniecko? ☹ tak to si toho tepla moc ani neuzijes ☹
a ako to riesis v lete? a ako sa to prejavuje???? to su prejavy len na pokozke ?
@memory97 u nas to s tou lochneskou zvuckou bolo podobne...viac som s tesila ja ako hocikto iny

jankasramka
8. máj 2011

ok, precitane, milka spahltnena- moze sa ist spat:D

jankasramka
8. máj 2011

ozaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj, dnes je den matiek 🙂 tak vam prajem vela radosti a nech mate aspon dnesny den slnecny 😉
a my s mm mame aj 4. vyrocie nasho vztahu 🙂

memory97
8. máj 2011

@jankasramka blahozelame a tiez k dnu matiek 🙂

a aj vsetkym maminkam 🙂

katkavv
8. máj 2011

dobre ranko, ja len na skok, idem varit 🙂
prajem aj ja baby k dnesnemu sviatku len to naj., nech su mamicky zdrave, krasne, sikovne a plne sily :P

@jankasramka
mateo je tiez pekne veliky, a sikovny, ako pekne taha tie spagetky, hehe .. prajem mu rychle uzdravenie
@danulienka35
mala je fakt velika, ona uz fakt nie je babo ale vizera na 1,5 stare dietatko :D
@memory97 dobre ranko aj tebe, tak uz to tu mame, akcne deti :D dufam, ze bude len minimum urazov hehe

kajko je sice dlhy, ma asi 78 cm, ale vazi tak okolo 9 kg, on je ako hlista, chudy a dlhy 🙂
inak baby, vcera sa nam 1 x sam posadil a uz si krasne sam sada, je to velky caaavo 🙂 pojdeme sa mu pokukat uz po sedackach na bike, nech moze chodit s nami von aj na bike ....

katkavv
8. máj 2011

@akika722
ahoj moja, je mi luto tvojho bratranca :( snad to zvladne jeho telo, je to strasne, nespravodlive ☹ ☹ ☹
malinky nech sa skoro uzdravi

evanns
8. máj 2011

dobre ranko maminky prajem Vam vsetkym vsetko naj k dnesnemu sviatku...nech ste zdrave vy aj Vase deticky a vsetko ostatne pride 😀 uzite si dnik

kvietok121
8. máj 2011

@jankasramka no nemam ju potvrdenu, lebo nastastie v nasich sirkach sa mi nic nedeje, ale uz trikrat som bola pri mori za sebou (ked som bola mala chodili sme nic) - posledne tri roky, okrem minuleho, bola som tehu, tak sme neboli a vsetky tri razy mi total spuchla tvar ale total az talianku sme museli navstivit dr, brala som 7 tabletiek denne aj tak som spuchla a nehovorim ze som mala obrovsky klobuk aj v bazene 🙂
takze na elom tele nic ani vyrazka len total cervena koza krk a tvar atotal napuchnuta nic viac a ktomu samozrejeme paciva bolest

kvietok121
8. máj 2011

@evanns tiez sa pripajam vsetko najlepsie k sviatku, tak sa tesim je to prvy krat 🙂

kvietok121
8. máj 2011

@katkavv super gratulujeme my stale len s podperou jenej rucicky naboku ritky

akika722
8. máj 2011

dobre ranko kočky..prajem vam ku dňu matiek len to najkrajšie,nech su vaše pokladíky zdravučke a nech ste všetke šťastne 😵
@katkavv dakujem moja,snad to bude dobre ☹

majka35
8. máj 2011

@evanns joooooj, ďakujem, ani neviem, čo na toľkú chválu napísať, mamu vždy poteší, keď jej chvália dieťa ... ja som na Barborku hrdá, aj v škôlke mi povedali, že je najmúdrejšia v triede, a to jej "rozmaznané" správanie už začínam prehliadať, lebo ma vie vždy rozosmiať svojimi poznámkami

@akika722 😀 😀 😀 no ked pôjdeme do MI, tak Barborku beriem určite ... no len aby sa ti Paťko beznádejne nezaľúbil a opustí svoje dve manželky 🙂

majka35
8. máj 2011

a prajem všetkým dobré ránko 🙂

akika722
8. máj 2011

@majka35 to je dosť možne 😀 😀 😀 😀 😀 Paťko zbožnuje starši dievčatka 😅 a ešte ak su take ako on 😀 😀 😀 myslim že by si velmi rozumeli 😀 😀 😀 😀 😀 😀 jaaaaaaaaaaaaaaj si nevieš predstaviť ako sa tešim 😎 😎 😎

majka35
8. máj 2011

@akika722 tak to by si určite rozumeli, len barborka má vo zvyku komandovať, tak neviem, či by sa paťko prispôsobil a robil to, čo mu ona nakáže 😀
dúfam, že mi to vyjde, mm sa nechce, ak vždy ... tak pôjdem autobusom, keby niečo 😵

akika722
8. máj 2011

@majka35 aspoň ho skroti žena 😀 😀 😀 som mu spominala že pride dievčatko a on chodi každy deň a pyta sa či už 😀 😀 😀 😀 😀
tešííííííím 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre