• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@akika722 ten hrncek sme vyskusali a drobec na to hned prisiel ako z toho pit:slight_smile: na hrnceku, ze sa nevylieva, maly ho tresol o zem a hned mlaka :grinning:
9. máj 2011 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kahlan1
@memory97 dik kočky..a ja som rozmyšlala či nie 20ky :sweat_smile: tak 19ky? :unamused: :grinning:
9. máj 2011 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 veru moja, mala papka a veru na fotkach vyzera ako spokojne babatko a dllllheeee a krasne som zabudla dodat :wink: Ja by som tiez nepocuvala dr. :slight_smile:
@memory97 :grinning: :grinning: :grinning: ved aj netečuce hrnčeky teču..hlavne že za to daš kopu penazi :rolling_eyes:
dnesne foto :grinning:
9. máj 2011 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 vrrr to mi ani nehovor... to su ine marketingove tahy... ved som pozerala aj na aventky, ale akosi maly si k nim nevytvoril vztah, ale uz nech pije z toho, nie z flase :slight_smile:
9. máj 2011 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 krasna je. To mas hauck kocik?
9. máj 2011 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 neboj nepocuvam ju viem co je pre malu dobre mam 4 deti a ona ma nerozhadze hned ju poslem do teplych krajin :grinning: :grinning: :grinning:
9. máj 2011 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@memory97 espiro 3magic
9. máj 2011 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 jééééééj..mala herečka :sunglasses:
@memory97 ojko vieš kolko značiek a druhov fliaš som mala doma za čias Paťka? :grinning: :grinning: :grinning: mm vravel že som chora :sweat_smile: čo už :sweat_smile:
teraz na čajik mame avent je ta aj cumel aj taky mini mäkky sosačik..no sosakom moc nechce :confounded:
9. máj 2011 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.predeti.sk/?c=detail&id=20 tuto mam...dufam že to ukaže
9. máj 2011 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 dakujem moja to je raz sa skaredi a raz smeje potvorka mala-velka :grinning:
9. máj 2011 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 mala-velka-dlha :wink: :grinning:
9. máj 2011 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 hej aj dlha som zvedava na lekarku co povi
9. máj 2011 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 ser na lekarku...mala je zdrava..aj moj Paťko je nad priemer 10cm a kašlem nato...a ma malo kg..len 14-15...a čo urobim..nič...viem že je ok..papa,vyvíja sa ako ma,napreduje ako ostatne deti v jeho veku..nerieš moja dr :wink:
9. máj 2011 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 ved ani maly, kupila som mu jeden so sosacikom, dalsi dostal od svokry a vobec ich nechce, iba sa s nimi hraje a oblieva :frowning2: tak som skusila tento, hadam sa mu zapaci...
9. máj 2011 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, dnes som mala úžasný deň, spadla som na korčuliach :angry: ešteže som si zožgrela len nohu lebo keby som si urobila niečo na ruku neviem kto by už teraz dvihal Tamarku :astonished:
9. máj 2011 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 ked aj povie nieco nepekne, tak jednym uchom dnu a druhym von:slight_smile:
9. máj 2011 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 využije neskor..ver mi..moj Paťko zbožnuje "kakavko" piť z pohara so sosačikom :sweat_smile: z tohto http://www.hana.sk/index.php?log=sortiment&sorid=168&mid=206&product=815 len mi ju mame v oranžovom prevedeni :sweat_smile:
9. máj 2011 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mirmaj si v poriadku??? :fearful:
9. máj 2011 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj juj moja opatrne na korculiach...
9. máj 2011 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru nocku, idem do hajan, dnes sme velmi skoro vstavali...
9. máj 2011 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 hej som len mám zožgretu pravu nohu na dvoch miestach, na stehne pod ritňou a na lýtku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@memory97 no asi si dám na chviľku pokoj s korčulovaním :sweat_smile:
9. máj 2011 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 dobru moja
@mirmaj au au auuuuuuuuuu a to maš teraz dve deti doma :frowning2: :sweat_smile: sorry ale ja mojho mm berem ako dieťa :sweat_smile: :sweat_smile:
9. máj 2011 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 neboj kaslem na nu :grinning:
@mirmaj dufam mojko ze si v poriadku?a co mm uz je ok?inak Tamarka je uzasna a maminka prekrasna
9. máj 2011 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 aj ja ho beriem teraz ako dieťa :grinning: :grinning: :grinning: no musím zvladnuť, uvidím ako ráno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@danulienka35 joooj ďakujem, taký kompliment som ja už dávno nedostala :grinning: :grinning: hej ja som celkom OK jasne bolí to ale v pohode, mm je ešte PN a ma aj korzet, po 2 týždňoch by mal isť na rehabilitácie a potom hadam už aj do roboty :wink:
9. máj 2011 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj len aby si sa postavila..korčule daj do skrine aspoň kym nebude mm na nohach... :wink:
9. máj 2011 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 myslím že tento týždeň ma už na ne ani nepustí :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. máj 2011 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@21 poviem ti presne, co by robil.... kopal si hrob, lebo by som ho na fleku zabila. aj keby som si to mala odsediet. :(

@memory97 vies co som bola prekvapena. vedla mna bola mamicka s malym tobiaskom, ktori caka na smrt. tam uz nie je ziadna sanca. velmi trpi, boze aj som si poplakala, keby si ho videla ako napriek vsetkemu bojuje a zivot mu hadze neskutocne polena pod nohy. ten chlapcek co zazil, to by mal dopeli na 10 zivotov. ma 10mesiacov 5kg a za sebou uz 7 operacii a neskutocne vela narkoz a podobne. uz mu morfium nezabera a cele dni a noci ma bolesti. no ale som odbocila. mamina chirurgovi, co operoval nasu Taťu, vravela, ze sa jej nieco nezda, ze nieco mu je. on ho prehmatal a povedal, ze sa mu zda ok. a vysledok? malemu sa pretrhli crievka a krvacal do bruska...... ja nevravim, ze musia maminy pocuvat na slovo, ale mali by ich brat do uvahy, ved najlepsie si svoje deti poznaju. su s nimi 24hodin denne. poznaju kazdy vzdych a ston.... mali by to respektovat a nie sa tvarit ako maminy precitlivelo prehanaju....

@akika722 no moja, ani mne nebolo vsetko jedno. zvlast ked mi v sanitke na rukach nevedela dychat. ona sa nevedela nadychnut. ja som zo sanitky vystupovala taka rozklepana, ze mi museli pomahat aby som sa nesterigala zo schodov. ...

9. máj 2011 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj len sa drzkajte moja a pochvalu sai zasluzis aj Tamarka je uzasna sikulka jak velka babulky posielame cmucik
9. máj 2011 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok