♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

memory97
9. máj 2011

@akika722 ten hrncek sme vyskusali a drobec na to hned prisiel ako z toho pit🙂 na hrnceku, ze sa nevylieva, maly ho tresol o zem a hned mlaka 😀

akika722
9. máj 2011

@kahlan1
@memory97 dik kočky..a ja som rozmyšlala či nie 20ky 😅 tak 19ky? 😒 😀

memory97
9. máj 2011

@danulienka35 veru moja, mala papka a veru na fotkach vyzera ako spokojne babatko a dllllheeee a krasne som zabudla dodat 😉 Ja by som tiez nepocuvala dr. 🙂

akika722
9. máj 2011

@memory97 😀 😀 😀 ved aj netečuce hrnčeky teču..hlavne že za to daš kopu penazi 🙄

danulienka35
9. máj 2011

dnesne foto 😀

memory97
9. máj 2011

@akika722 vrrr to mi ani nehovor... to su ine marketingove tahy... ved som pozerala aj na aventky, ale akosi maly si k nim nevytvoril vztah, ale uz nech pije z toho, nie z flase 🙂

memory97
9. máj 2011

@danulienka35 krasna je. To mas hauck kocik?

danulienka35
9. máj 2011

@memory97 neboj nepocuvam ju viem co je pre malu dobre mam 4 deti a ona ma nerozhadze hned ju poslem do teplych krajin 😀 😀 😀

danulienka35
9. máj 2011

@memory97 espiro 3magic

akika722
9. máj 2011

@danulienka35 jééééééj..mala herečka 😎
@memory97 ojko vieš kolko značiek a druhov fliaš som mala doma za čias Paťka? 😀 😀 😀 mm vravel že som chora 😅 čo už 😅
teraz na čajik mame avent je ta aj cumel aj taky mini mäkky sosačik..no sosakom moc nechce 😖

akika722
9. máj 2011

http://www.predeti.sk/?c=detail&id=20 tuto mam...dufam že to ukaže

danulienka35
9. máj 2011

@akika722 dakujem moja to je raz sa skaredi a raz smeje potvorka mala-velka 😀

akika722
9. máj 2011

@danulienka35 mala-velka-dlha 😉 😀

danulienka35
9. máj 2011

@akika722 hej aj dlha som zvedava na lekarku co povi

akika722
9. máj 2011

@danulienka35 ser na lekarku...mala je zdrava..aj moj Paťko je nad priemer 10cm a kašlem nato...a ma malo kg..len 14-15...a čo urobim..nič...viem že je ok..papa,vyvíja sa ako ma,napreduje ako ostatne deti v jeho veku..nerieš moja dr 😉

memory97
9. máj 2011

@akika722 ved ani maly, kupila som mu jeden so sosacikom, dalsi dostal od svokry a vobec ich nechce, iba sa s nimi hraje a oblieva ☹ tak som skusila tento, hadam sa mu zapaci...

mirmaj
9. máj 2011

ahojte, dnes som mala úžasný deň, spadla som na korčuliach 😠 ešteže som si zožgrela len nohu lebo keby som si urobila niečo na ruku neviem kto by už teraz dvihal Tamarku 😲

memory97
9. máj 2011

@danulienka35 ked aj povie nieco nepekne, tak jednym uchom dnu a druhym von🙂

akika722
9. máj 2011

@memory97 využije neskor..ver mi..moj Paťko zbožnuje "kakavko" piť z pohara so sosačikom 😅 z tohto http://www.hana.sk/index.php?log=sortiment&sori... len mi ju mame v oranžovom prevedeni 😅

akika722
9. máj 2011

@mirmaj si v poriadku??? 😨

memory97
9. máj 2011

@mirmaj juj moja opatrne na korculiach...

memory97
9. máj 2011

dobru nocku, idem do hajan, dnes sme velmi skoro vstavali...

mirmaj
9. máj 2011

@akika722 hej som len mám zožgretu pravu nohu na dvoch miestach, na stehne pod ritňou a na lýtku 😝
@memory97 no asi si dám na chviľku pokoj s korčulovaním 😅

akika722
9. máj 2011

@memory97 dobru moja
@mirmaj au au auuuuuuuuuu a to maš teraz dve deti doma ☹ 😅 sorry ale ja mojho mm berem ako dieťa 😅 😅

danulienka35
9. máj 2011

@akika722 neboj kaslem na nu 😀
@mirmaj dufam mojko ze si v poriadku?a co mm uz je ok?inak Tamarka je uzasna a maminka prekrasna

mirmaj
9. máj 2011

@akika722 aj ja ho beriem teraz ako dieťa 😀 😀 😀 no musím zvladnuť, uvidím ako ráno 😝
@danulienka35 joooj ďakujem, taký kompliment som ja už dávno nedostala 😀 😀 hej ja som celkom OK jasne bolí to ale v pohode, mm je ešte PN a ma aj korzet, po 2 týždňoch by mal isť na rehabilitácie a potom hadam už aj do roboty 😉

akika722
9. máj 2011

@mirmaj len aby si sa postavila..korčule daj do skrine aspoň kym nebude mm na nohach... 😉

mirmaj
9. máj 2011

@akika722 myslím že tento týždeň ma už na ne ani nepustí 😀 😝

lucia20
9. máj 2011

@21 poviem ti presne, co by robil.... kopal si hrob, lebo by som ho na fleku zabila. aj keby som si to mala odsediet. :(

@memory97 vies co som bola prekvapena. vedla mna bola mamicka s malym tobiaskom, ktori caka na smrt. tam uz nie je ziadna sanca. velmi trpi, boze aj som si poplakala, keby si ho videla ako napriek vsetkemu bojuje a zivot mu hadze neskutocne polena pod nohy. ten chlapcek co zazil, to by mal dopeli na 10 zivotov. ma 10mesiacov 5kg a za sebou uz 7 operacii a neskutocne vela narkoz a podobne. uz mu morfium nezabera a cele dni a noci ma bolesti. no ale som odbocila. mamina chirurgovi, co operoval nasu Taťu, vravela, ze sa jej nieco nezda, ze nieco mu je. on ho prehmatal a povedal, ze sa mu zda ok. a vysledok? malemu sa pretrhli crievka a krvacal do bruska...... ja nevravim, ze musia maminy pocuvat na slovo, ale mali by ich brat do uvahy, ved najlepsie si svoje deti poznaju. su s nimi 24hodin denne. poznaju kazdy vzdych a ston.... mali by to respektovat a nie sa tvarit ako maminy precitlivelo prehanaju....

@akika722 no moja, ani mne nebolo vsetko jedno. zvlast ked mi v sanitke na rukach nevedela dychat. ona sa nevedela nadychnut. ja som zo sanitky vystupovala taka rozklepana, ze mi museli pomahat aby som sa nesterigala zo schodov. ...

danulienka35
9. máj 2011

@mirmaj len sa drzkajte moja a pochvalu sai zasluzis aj Tamarka je uzasna sikulka jak velka babulky posielame cmucik

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre