♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
10. máj 2011

@danulienka35 no ved to maly praveze nie je nikdy spoteny preto som na vazkach

lucia20
10. máj 2011

@akika722 no presne. nemam to o moc tazsie. ale niekedy by som sa mala roztrhat. mam mm rada a v zasade som rada, ze mam vsetko pod palcom, lebo mam istotu, ze je to tak ako ma byt. mna bavia roboty ako je nahadzovanie omietky, zahradka, obkladacky, elektrika, popilovat, posekat drevo...... proste toto vsetko ja mozem, ale problem je v tom, ze ked nieco taketo robim, musim stale odbiehat, lebo ku detom, ked vonku robim, tak mi zae stoji varenie, pranie, poriadok v byt e apodobne... takze keby moj muz chodil domov skor a tvaril sa menej narobeny, tak by mi to veruze pomohlo. keby si aspon tie deti vzal. ked sme robili kurenie, tak som lietala s detmi jak spinava handra. nahanala trubky, kolienka, klieste na kurenie a podobne, potom to bola cisticka. chapes na trhu 1000 druhov a ja blba som v tyhc technickych udajoch tapala.... nakoniec som vzala auto, deti a letela do ilavy po nu. teraz som v piatok lietala za kanalizaciu, merala trubky, riesila kolienka,co kde ako pospajat ako napojit, a vrchol vsetkoho skruze na studnu. to je moj mont everest. :D od oktobra sme ich riesili. ten co ich mal dodat sa na nas vysral, potom nasnezilo a dovlec do lesa v snehu 4 tony. ked som ich teraz zohnala, mala som to dojednane a 15min pred stretnutim mi vola sofer, ze to rusi, lebo prsi. na to mi predajca skuzi povedal, ze mi ich drzat nebude, mam si zhanat inde. no zozen ich. vsetci dopravcovia chceli za dovoz 170eur. keby som mala v ponozke prachy je mi to suma fuk, tak som sa dnes vytesovala, ze sa to zrealizovalo a doprava ma vysla 50 eur. aj to som si ich skladla z toho auta sama.
a ja nevravim, ze za to chcem vdaku, ale aspon nejake povsimnutie. a toho sa mi akosi nedostava. :( a je mi z toho smutno. lebo mm nevidi kolko to stoji nervov, kolko telefonatov, behania a to vsetko so zavesenymi tromi detmi na krku. do toho riesim komplet kasu doma, vsetky ucty, vsetky urady, vybavovacky a niekedy mam pocit, ze som na konci sil a proste musim. :( keby za to bolo aspon dakujem. aj ked ho povie, tak mne to od neho znie ako keby mi povedal kukuricna kasa. pred par dnami som vykopavala dieru okolo cisticky, lebo ju bolo treba odkopat. ma 2m vysku, meter na priemer a mna skoro prasklo o zem. som si ruky necitila. nehovoriac o chrbte a muz po dvoch dnoch pride a sucho mi povedal - ja by som to spravil. a cakalo to na neho tri mesiace..... aaaaaaaaaaaaaaaa.
juj, no trosku som to prehnala ale to vyzalovanie mi mooooooooooooooooooooc pomohlo.

@danulienka35 mojko si zlata ale to nie. :D urcite nie. :D ozaj, kedy dovleciem steniatko? :D

memory97
10. máj 2011

@danulienka35 juj, az tak teplo bude zajtra 😨 to pojdu pancusky dolu, ved sa mi drobatko roztopi...

danulienka35
10. máj 2011

@lucia20 urcite ano mojko si uzasna maminka ,napisem ti kedy prideme lebo mam sople jak hovdao a hrdlo ma boli ☹

lucia20
10. máj 2011

@memory97 presne...

ked ste uz pri tom obliekani. dnes ma muz rano nechal vyspat a vychystal deti. skoro ma prasklo o zem ked som prisla do skolky. obe pancusky, teplaky, tricko s dlhymrukavom a tielko. .... katka bola ako paprika. tak som mu hned volala, ci by sa mu pacilo mat pod monterkami spodky a tielkko. takze si zajtra rano privstanem s nimi a vychystam ich ja. :D

danulienka35
10. máj 2011

@memory97 to aj nasa aj v noci sa poti jak prasatko

lucia20
10. máj 2011

@danulienka35 co ti mam na to povedat. :D ja si to nemyslim, ale aj tak si to velmi vazim, ze si to napisla.
ok, tak sa hlavne rychlo vyliec. vonku teplucko a ty soplikujes??? tak to nie... rychlo treba vylezat.

mirmaj
10. máj 2011

@lucia20 waaw tak ty toho stihneš viac ako partia chlapov za víkend, máš môj obdiv 😲 naozaj titul MATKA a ŽENA ROKA je to správne pre teba 😉

akika722
10. máj 2011

@lucia20 moja..ty ani chlapa nepotrebuješ 😨 😨 😨 si užasná 😉

danulienka35
10. máj 2011

@lucia20 lezat co to je moja nepoznam toto 😀 ja musim kmytat jak das moja

lucia20
10. máj 2011

baby, potrebujem rychlu radu. ako spravit z blondavej barbiny, cervenovlasu. :D

memory97
10. máj 2011

@lucia20 moja ty si ako superman, tolko veci naraz... babulky maju pravdu s tou ZENOU ROKA 😉

lucia20
10. máj 2011

@mirmaj jezis, nerobte, ved sa budem cevenat, aj ked ma to velmi tesi. keby ma takto oznacil moj muz sam od seba. .....

@akika722 moja, vies, jak mi volo dobre, ked muz od nas odisiel...... a teraz si vravim, ze na keru mariu ho mam doma.... och boze, nie ze by som ho nemilovala. som rada, ze tu je. ale vies, ked som bola sama, tak mi to tak nerpislo, lebo som vedela, ze ak to nespravim ja, tak to nespravi nikto. ked odisiel, stihala som skolu, robotu , dve deti, a uplne v pohodicke. a teraz? sa uhanam jak kon a stale cakam, ze mi niekto pomoze. predtym som od nikoho nic necakala a islo to lahsie a takto cakas ze pride domov pomoze ti a nic z toho. to ma zdeptava este viac.

fuj, to odkedy davaju v ordinacii take hnusne zabery. bleeee. 😒

@danulienka35 no sak hej. ma to aj napadlo, ked som to odoslala. ja doma vzdy vsetkych vykurirujem. ony polehavaju a oddychuju lebo su chori, potom ochoreiem ja a myslis, ze lezim??? nie ficim na plne obratky a nikto ma neposle do postele. :(

akika722
10. máj 2011

@lucia20 farba na vlasy 😀
chapem moja..verim 😖

mirmaj
10. máj 2011

@lucia20 aj mňa napadla len farba na vlasy ako @akika722 😝

danulienka35
10. máj 2011

@lucia20 ani mna nie moja asi sme na tom rovnako co narobime mi zeny sme silnejsie ako muzi len oni si to nepriznaju vies 😀

lucia20
10. máj 2011

@memory97 ale no... no uz ozaj staci, leob idem spat. :D sa tu vyskerujem za tym pocitocom jak najata. :D
mna tie veci a roboty bavia...... ja pri tom relaxujem, ked som deckam teraz stavala domcek na smyklavku, tak som sa uplne vytesovala, ale no.... ved samy viete. ked robite jedno. inde robota stoji.

juj, ale uz dost, dnes som zla, stale sa len stazujem. posledne postazovanie a uz som tihco. muz prisiel o 18.30, isiel do sprchy, najedol sa, dal tatu do pyzamka, spravil jej mlieko a ked som ho poprosila o chlieb pre lucku, skoro ma prepalil ocami.... boze ved co by som chcela... ved on bol v praci. ja som zabudla, ja som sedela cely den na riti, nic nerobila. preto som sa stihla prvykrat najest az o 16.00. super ze? ale ja ho nechapem. a teraz ? uz hodinu a pol spi na gauci... boooooooooooooooze tolka romantika. ja sa vam tu vyzalovavam a popritom zbieram a upratujem veci po baraku. och mne je niekedy tak na .... dve veci.

lucia20
10. máj 2011

baby, farba na vlasy???? a kde ju teraz vezmem? rano mala byt ariela hotova. :D

baby, mozem byt drza a pochvalit sa mojou novou kuchynkou???? ja sa z nej straaaaaaaaasne vytesujem.

mirmaj
10. máj 2011

@lucia20 no jasne a kde je foto kuchyne až sa pokocháme aka si šikovnica 😉

lucia20
10. máj 2011

baby, mam na vas otazku..... viete ktore z mojich deti su na foto? 😀

lucia20
10. máj 2011

@mirmaj jeeeej, dakujem. to nie je chvastunstvo, ale ja mam strasnu radost.

neni to nic moc, ale ja sa neskutocne tesim. na tomto mieste bola kotolna a ja som zburala priecku, tka mam kuchynu s obyvackou. vsetko co vidite na foto mi preslo rukami a najvacsia pycha. aj tie schody som vyrobila. moj tatino mi pomahal vymeriavat, ale zvysok som uz ja. vysli ma 15 eur. v obchode su za 1000eur. :D tak sa setri. robila som to vikend ale stoja za to. na foto este nejsu dofarbene. este take doťuky mi chybaju, ale pracujem na nich. :D

mirmaj
10. máj 2011

@lucia20 waaw tak ty si inak šikovná to ty dokážeš takéto veci? 😲 😲 tak ty fakt nepotrebuješ chlapa, len na ťuťu muťu 😀 😀 kuchyňa je krásna aj schody. a ktoré z deti su na foto neviem, vzdavam sa, ale tipujem že všetky 😀

mirmaj
10. máj 2011

idem do postele, lebo očakávam skore ráno kedže Tamarka zaspala ešte pred ôsmou 😝
dobru noc

lucia20
10. máj 2011

@mirmaj dakujem. sak sa smejem, ze muz sa uci odomna. len nechce moc. :( ako vzdy mas pravdu. nejsu rovnake? ci len mne sa zda?

bez buvat.... aj ja by som mala. tata vstava az o pol osmej, ale ja luuuuuuuuuubim spat. :D dobru nocku prajem.

akika722
10. máj 2011

@lucia20 jasnééé viem../su tam mena 😅 😀 /prva foto Lucka,druha Katka,tretia Lucka,4bude Tatianka a 5Katka 😀 😀 😀 😀

užasna kuchyna 😵

memory97
10. máj 2011

@danulienka35 veru v tom s tebou suhlasim 🙂

@lucia20 zeby to bola Tatianka? A myslim, ze i Lucka tam je, ale nie som si ista 😀 sikulka si, kuchyna vyzera super a tie schody, vobec by som nepovedala, ze ti presli rukami, klobuk dolu🙂
napadli ma potravinove farby, ale to asi tiez nebudes mat 😉

lucia20
10. máj 2011

@akika722 ano, ja sprosta som to zbadala az ked som to tam dala. :D som si na foto musela napisat mena, lebo po rokoch budem tapat.

@memory97 dakujem. sa z nich tesim jak male decko.
baby su tam vsetkyy. aňa ma dobre oci, ja som na pismenka ledva zmurila. ....

akika722
10. máj 2011

@lucia20 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ozaj..a čierna hruba fixa??????

memory97
10. máj 2011

@lucia20 veru Anka to odhadla, som si musela zvacsit lupu, aby som na to dovidela 😀

lucia20
10. máj 2011

@memory97 no je prefikana. :D bacha na nu. :D

@akika722 na co ta fixka? no nic...myslim, ze barbi dostane na vlasy cervene trbietka a je to. :D

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre