• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@majka35 jaaaj...teraz tvoj mm? :confounded: :grinning: :grinning: :grinning: moj chudačik je v robotke :grinning: :grinning: :grinning:
a kedy pridete s evanns???juuuj..tešiiim :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
nooo..dohodnite sa..rychlo..šup šup :grinning:
11. máj 2011 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evanns haloooooooooooooooooooo, nespííííííííííííííííííííííííí, @akika722 i ja ci daco chceme navrhnuc :grinning:
11. máj 2011 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 len chodí po byte a furt: osko je chorenky osko je chorenky, ale do roboty išiel chválabohu
11. máj 2011 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: @evanns tak tak hore sa.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. máj 2011 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: chudačik osko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ta ho polutuj dakus :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
moj jak maly bol ked ho belelo hrdielko :dizzy_face: :confounded: :rolling_eyes:
11. máj 2011 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 @evanns dobre vy dva še dohodnice a večar mi dace znac..idzem ja bo za hodzinu mam navštevu...švekru :rolling_eyes: :sweat_smile:
šumny dzeň :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
11. máj 2011 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 hej a ešte hrdielko ho boli, mamka aká budeš zlatá ked mi coldrexik uvaríš
11. máj 2011 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 ta to bars vzacna navšteva a ty nevariš :grinning:
11. máj 2011 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ona še naji doma.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mame polievku ešte a mäsko kuracie zo včera..ale boh vie kto to poje :confounded:

paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. máj 2011 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 jooooj, si ma nepotesila :frowning2:
@katulkaaaaaa @eis4 @lucia20 @evanns dostali ste IP?

dajte mi vediet, lebo ma na hoteli odstrelia, ked teraz zacnem odhlasovat :confused:
11. máj 2011 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby vikinka pisala v skole sloh na temu moje prianie alebo nieco podobne a napisala ze si praje aby sa babka vratila z nemocnice a aby bol simonko zdravy,no uzastne dieta mam :dizzy_face:
11. máj 2011 o 14:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Caute baby, počítala som len posledné dve strany, a chválim urazeného malého orla a Lolka. :grinning: Šumne sú obe, aj keď teda nevyzerajú na sestry :dizzy_face:
Variť som dnes nevarila, bola som s malým na obed u svekrušky. Hríbiková polievočka, Kráľovské morčacie medailónky s opekanými zemiakmi a šalátikom zo záhradky. :dizzy_face: (to len aby som vám narobila chúťky) a večer budú špagety zo včera :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. máj 2011 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa tak to máš ozaj skvelé dieťa. :slight_smile: A babka sa má ako ? Je to lepšie ?
11. máj 2011 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa super, to ma velmi tesi, ze to Simonkovi preslo. Aj mamina ma hned lepsiu naladu :slight_smile:

@lji no ja zas preventivne nechavam maleho s tatinom v sobotu a idem na nakup a vratim sa a mami my sme sa pokakali pred chvilou, prebal ho. Idem prebalit a tam minimalne dobru hodinu stara kaka :grinning:
11. máj 2011 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 babku dnes pustili,teraz isli pre nu spolu s viki tak ma radost ze sa jej obe veci splnili :wink:
@memory87 :grinning: vsetci su rovnaky,nas ked by mal maleho prebalit tak by som chcela vidiet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. máj 2011 o 15:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 no tak mateo ti ich nafotil nazivo kedze nesiel ten link :wink:
a tiez topanocky co sme povodne kupili
@katulkaaaaaa no jasne na to som zabudla....tieto tvoje cestovinky som si uz raz robila. akurat miesto tej salamy dam asi sunku alebo daco take bo salamu oni nemaju radi...
dakujem;) vedela som ze ma nesklames :slight_smile:
11. máj 2011 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka perfektne su :wink: mateo vyzera velkyyyy a pritom je to drobek ako ten moj :slight_smile:
11. máj 2011 o 15:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evanns
@katulkaaaaaa
@majka35 ja som ho objednala presne odtialto http://www.ekoobchod.sk/index.php?page=shop.browse&option=com_virtuemart&Itemid=100004 okolo obeda som objednala a na druhý den to prišlo poštou.našla som aj lacnejšie ale nejak viac dôverujem takémuto internetovému obchodu ak to má mať aj nejaký účinok ako niečomu z mimibazaru napríklad :wink:
11. máj 2011 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 ako je dobre ked netreba variť že? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@jankasramka mateo je už aký krásny chlapisko :slight_smile: :slight_smile:
11. máj 2011 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 hnis na ockach mala so soplikov. Ked ich je vela a neodsava sa cez noc, tak vyjdu von ocnymi kanalikmi. Maly sme s ockami problemy tak, esteze som natrafila na super lekarku, ktora nam vela veci okolo oci vysvetlila.-)
Aj my sme to mali, ked bude menej soplikov, ani na ockach nebude hnis a nedala vam tie ATB kvapky do nosteka. pamycon, ci ako sa volaju?

@evanns a mm je uz ok? Som to pozerala, moja rodna dedinka, ta sa vie teda preslavit :slight_smile:

@katulkaaaaaa od 10mesiaca, ale malemu to nechutilo, zjedol lyzicku a dost, ani pusinku viac neotvoril...
11. máj 2011 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby..zomiera :cry: je pri nom knaz :cry: :cry: :cry: :pensive:
11. máj 2011 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa jej ta musela byt rada, ze su obaja zdravi.

@jankasramka Mateovi posielam pusinu, ze tak nadherne pozoval :slight_smile: Krasne su Jani, my sme dnes boli tiez vyskusat nove topanocky a som max. spokojna, ,nedaju sa mu tak lahko zobut, on sa z toho zlosti a mamina vytesuje :wink:
11. máj 2011 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 to mi je velmi luto....
11. máj 2011 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 aky stec krasnucky pridavam dnesne foto z parku :grinning: dnesna poradna v pohode mala ma 14,285 velmi sa jej mala pacila ze aka je krasne opalena co sem sa cudovala
11. máj 2011 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka ten je rozkosny posielame cmucik :wink:
@akika722 to mi je velmi luto moja :frowning2:
11. máj 2011 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa mam jeste jeden alure ho ma odnas :wink:
11. máj 2011 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 no hotovo...ta to napad...ja mozem v sobotu na cely den ale pojdeme autom :wink: ...
@akika722 chystaj obed, kolac, plienky, vyzivy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: neeeeeeeeeeee srandujem !
11. máj 2011 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik baby...mm je v ramci normy ok :unamused:
11. máj 2011 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dík baby,ste zlate..kym nezvoni telefon tak davam tomu nadej :frowning2:
@evanns teraz v sobotu moja?čakať???jasnéééééééééé,nachystam šicko budze :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. máj 2011 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 presne, ja uz som zacala tiez merat. prosim pekne, ja som na nafukanie koliesok cakala od marca a zaciatkom maja som si ich nafukala sama.... najviac ma hneva, ze to su roboty, co by mu zabrali pat minut. a presne, dojde a som hladny. ty kokso ja sa vacsinou stiham najest az poobede prvykrat..... ach jaj...

@lji podla mna by sa kazda chytila, vyburat stenu, vysekat diery na kable, namotovat zasuvky a natiahnut omietku, stierku a nahodit dlazbu s parketami si verim, ze dokaze hocikto.... len treba chciet. ale je chvalihodne, ze to dokazeme, sme silne, ale ze to nespravia chlapi je ich hanba.... :frowning2: a moja tiez, ze takeho mam doma. :/

@majka35 dakujem.

@katulkaaaaaa presne si to vystihla. ale oni ako keby si neuvedomavali, ze my toto vsetko co robia oni sami musime s detmi. ja keby som mala rovnake argumenty, tak sa s prepacenim ani nevys.....m. ved ja mam pocit, ze vsekto robim zavesene s detmi na krku. vsade su mi zavesenen a za ritou. boze keby som mu mohla nechat deti na dva tyzdne, velky flajster papieru a tym co robim bezne a co treba stihnut aj popritom a vsade by som si namontovala kamery, nech vidim ako to zvlada. som zvedava ako by to zvladol sam. normalne by som ho nechala vydusit. len chudata deti.
11. máj 2011 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok