♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lucia20
11. máj 2011

@katulkaaaaaa tak ja som na tom tiez neni najhorsie. inak je super,ale toto ma zabija. mam pocit, ze ked uz vidim, ze som v keli, ze by mohol prevziat iniciativu a postarat sa. ja vobec nemam pocit, ze sa mam na koho spolahnut. proste ked nerobim ja, tak nerobi nikto. on mi trebars zadre, ze aby bol doma poriadok musel by za detmi chodit ako stopovaci pes. a ja robim co??? ked nechcu upratat, tak stravim 15min s tym, ze ich len prenasledujem a sledujem, ci to spravili. a po nom tiez. uz si ozaj pripadam ako stopovaci pes. za kazdym len chodim napominam. ale preco deti nespravia poriadok, tak on jednoducho neskoci a neuprace to...... ja musim. on povie, ze ich to pocka. no fajn a na druhy den sa tu budem cely zabijat o veci..... ochhhh.... posledne dni ma neskutocne vytaca.....

@vladka84 do kedy ich treba zaplatit,tie peniazky....

@lji aky nahrdelnik???

memory97
11. máj 2011

@danulienka35 vidis moja, tak nakoniec je vsetko dobre.

lucia20
11. máj 2011

@vladka84 mna neodhlasuj, my isto ideme.... :D ale potrebujem mat 100% tu izbu co som ti pisala, lebo naposledy ked sme boli na stretku, tak sme mali mat manzelsku s tym, ze lucka medzi nami a katka v kociku a ked sme tam prisli, tka sme dostali mini izbu s tym, ze dve oddelene postele, ktore sa ani nedali spojit a ani sa nam tam nedal zaparkovat kocik. nebyt tych bab, co tam boli, tak sa na fleku zbalim a odchadzam aka som bola nahnevana. takze teraz by som to uz nechcela zazit. hadam to chapes. niekde tlacit tri deti, kocik, postielku a este nas. no na to nemam naladu. ked tak si to uz chcem uzit.

@akika722 preboha, kto zomiera???

@danulienka35 jaka je bohova v tej trave... ona vazi o dve kg menej ako nasa katka. :D zlatuck aje.

@akika722 aj ja chcem ist na kavu... :(

baby, v piatok ideme do ilavy... je niekto z okolia?? :D

lucia20
11. máj 2011

ozaj baby, ariela mala velkyyyyyy uspech. katka povedala, ze uz z obhcodu nechce, ze tato je lepsia a lucka mi zadrela, ze aj ona si prosi taku. :D:D:D si otvorim velkovyrobnu. beriem objednavky. :D:D:D srandu si robim. :D

memory97
11. máj 2011

@lucia20 si nam neodfotila arielu?

lucia20
11. máj 2011

@memory97 mojko, len kvoli vam ju idem malej vytrhnut z ruk v posteli a posielam foto. o pat minut ho mate. :D

akika722
11. máj 2011

@lucia20 moj bratranec 16r...z ničoho nič ma leukemiu,hned obličky a pečeň v ťahu a odumiera mozog,je v kome ☹ 😢

danulienka35
11. máj 2011

@memory97 dnes bola akasi milucka sa diviym 😉
@lucia20 dakujem mojko no je to nase sumo lekarka ze aka je krasnucka a tie licka 😉

memory97
11. máj 2011

@lucia20 uz sa tesim, chudatko, ale radsej by si mala az rano, aby sa ti mala nezobudila...

memory97
11. máj 2011

@danulienka35 asi mala svoj den🙂

lucia20
11. máj 2011

nech sa paci, neni to od matela, ale je od maminy. :D a to si moje deti este vazia. :D

danulienka35
11. máj 2011

@memory97 asi hej bola uplne ina jak ju poznam ja 😉
@lucia20 no super krasna je

lucia20
11. máj 2011

@akika722 moje, to mi je velmi luto.... :(

@danulienka35 presne tie licka su uzasne. na zakusnutie. :D

@memory97 rano s nou odcupita do skolky. :D

lucia20
11. máj 2011

@danulienka35 hovorim, ze z obchodu to neni, ale katke sa paci viac a to ma veeeeelmi tesi. v reali sa cela ligoce. lebo su tam same glitriky. :D a to sa jej lubi. :D

memory97
11. máj 2011

@lucia20 waw, tak ta je super, ani sa necudujem, ze dievcatam sa tak pacila. Ved maju jedinecnu babiku a od tej najmilsej osoby.

akika722
11. máj 2011

@lucia20 dakujem Luci,...aj mne ☹
tá bábika je užasnááááá 😨 😨

mirmaj
11. máj 2011

@lucia20 jeej ta je krááásna 😉 ani sa nečudujem že sa im tak pači a super si to vymyslela aj s tými vlasmi 😉
@akika722 Ani to mi je luto že sa to tak zhoršilo ☹

danulienka35
11. máj 2011

@lucia20 no ved ju uvidis moja ake su tie lica jak kamen 😉
@lucia20 velmi je peknucka paci sa mi ja to uz mam za sebou barbinky a jeste mna to caka 😢

lucia20
11. máj 2011

@memory97 :D ale no... vy ste take pokladiky. vy by ste pochvalili vsetkoa vzdy.... :D aj keby som vam smetiak odfotila. :D

vladka84
11. máj 2011

@lucia20 Ariela je krasna 😉 peniazky co najskor, ak sa da... izbu mas tu, ktoru si si vybrala - LUX 😉

vladka84
11. máj 2011

@memory97 ked sme boli u dr. este sopliky nemala, vcera vecer sa jej spustili, rano uz vstala s hnisavym ockom a cely den jej tiekli take zeleneeeee 😖
rano skocim k dr., nech nam nieco da... inak cez den bola celkom v pohode, ale teraz sa jej zle spinka, lebo sa budi na kasel a pozerala som, ze zase sa jej robi hnis 😒 😔

lucia20
11. máj 2011

@akika722 dakujem.

@mirmaj no nic ine ma nenapadlo... .a po prichode zo skolky ju uz mala slubenu. ved uz v satni sa ma na nu pytali, tak som nemohla sklamat....

@danulienka35 no veru... este raz nas to caka obe. :D

juj baby, este sa vam postazujem. dnes mi moj mm vola, ze slubila si detom zmrzlinu, tak na to nezabudni.... 😠 skoro som ho zozrala cez mobil. ja dbam na to, aby som im sluby splnila a on, co aj zabudne, kedy co slubil, mi zavola.... 😠
a chcete vediet ako sa travi spolocny vecer??? ja pri tv, modre z neba a pc a on na poschodi pri playstation.... :( a potom co hundrem stale.... dokelu, keby tak on nieco obetoval....

lucia20
11. máj 2011

@vladka84 dakujem pokladik....
budem sa snazit...

@vladka84 moje, zlatko, tak nech je skoro zdravucka....

dajna11
11. máj 2011

ahojte babenky......chcem saa spýtať...dávate už maličkým hrášok do polievočky?

memory97
11. máj 2011

@lucia20 no smetiak by som nechvalila 🙂 ale keby bol ozdobeny a krasne namalovany, tak veru porozmyslam 😀

@vladka84 chudatko, asi nieco chytila, zelene su nem dobre...

@dajna11 sem-tam davam hrasok, ked sme mali este domaci alebo mrazeny.

Babulky my mame zajtra 10m 🙂

danulienka35
11. máj 2011

@lucia20 veru moja

akika722
11. máj 2011

@mirmaj aj mne mojko...je to ťažke...ja by som zomrela keby sa mojim detom niečo stalo 😔
@dajna11 ja davam..už dlho

danulienka35
11. máj 2011

@memory97 bozinku ako to leti moja teprva sme si pisaly ze funime pametas?

memory97
11. máj 2011

@danulienka35 veru moja, ved ani nestiham pozerat aky je den, ja ze este tyzden a to uz je zajtra.

dajna11
11. máj 2011

@akika722 díky.kupila som na trhu nový a nevedela som či može

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre