♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

seagull2404
13. máj 2011

@elina313 kupujem activiu, ale kedze je mala, tak ju striedam s Rajo bio jogurtikom, ten ma ale v ovocnych farbiva 😒

akika722
13. máj 2011

@seagull2404 vraj ano...

akika722
13. máj 2011

@seagull2404 tak vravela dr.ja zato nemožem 😀

seagull2404
13. máj 2011

@akika722 ani my Tamarku nevieme dobre odmerat, tak to beriem z rezervou 🙂 ako to, ze mozete uz papat take veci?

hajatanufus
13. máj 2011

ahojte babenky co mate noveho? zase som tu dlhsie nebola lebo som sa nemohla dostat k svojmu pocitacu lebo mi ho okupoval manzel 🙂 ale dnes sa vracia spatdo anglicka tak uz tu budem zase castejsie ak deti dovolia 🙂

@vladka84 ahojky je mi luto ale asi na stretko nepridem nevyjdu mi peniazky a asi ani segra nebude moct ist so mnou lebo sa jej zmenila pracovna doba ☹ uvidim ak by som este dovtedy nejake peniazky zohnala tak este dam vediet 🙂 mrzi ma to lebo som sa tesila ze sa stretneme a nic z toho avsak mame strasne vela vydavkov a ako na potvoru este vzdy nejake pribudaju ani mi na vsetko nevyjde tu na sk je to vsetko hrozne drahe a strasne rychlo sa tie peniaze minaju nechapem to ako je to mozne ale je to tak ☹ dokonca nemozem ist anisvokru navstivit lebo mi to nevyjde takze sklamem aj danulienku ktorej som tiez slubila ze pridem a nic z toho ☹

akika722
13. máj 2011

@seagull2404 ha ha ha tak predsa ho zle merala..kuk..naposledy mal 74cm..tak sa nemohol zmenšiť 😀 😀 😀 https://www.modrykonik.sk/fotoblog/alure/album/...

akika722
13. máj 2011

@seagull2404 ja neviem moja..tak nam dnes vravela..že može...ona pracovala roky na oddeleni a že bola teraz kdesi...-na nejakych študiach či kde???neviem...

elina313
13. máj 2011

@seagull2404 ja som mu kúpila Rajo - pro bia vanilkový - bože, ten mu chutil a zloženie som si prečítala neskôr, je tam stabilizátor: modifikovaný kukuričný škrob,gaurová guma 😒 to ani netuším čo je ...vanilková aróma 😒 farbivo : karotkový extrakt, regulátor kyslosti : kyselina citrónová a nejaký inulín... no a buďme z toho maminky múdre...že ☹ ☹ ☹

seagull2404
13. máj 2011

@akika722 mna to tak zlosti, ked kazdy lekar inak, ja viem, ze paradajka je alergen a preto je do 1 roka rizikova a sunka? ved to si musis dat aky pozor, aby si nekupila nejaku umelinu hnusnu; no nic, co dr. to iny nazor 😖

akika722
13. máj 2011

@elina313 vanilkove ja nekupujem..len pre Paťka..prečo,sama neviem..bojim sa vanilky
@seagull2404 ja viem moja..aj ma to šoklo a poriadne 😀 😀 😀 😀 no šunku aj pre Paťka kupujem detsku kvalitnu citiš len mäso...
ja neviem...aj bojiiiim ale Paťko mu už take bludy po tajomky dal že 😲 krmi ho ked ja nevidím a potom ved si pytau 🙄 🙄 🙄

katulkaaaaaa
13. máj 2011

@akika722 😀 😀 😀 simon mal teraz 7930gr a meria okolo 70cm,netusim davno ho nemerali
kolacik tento jednoduchy,rychli a veeelmi mnam 😝 ani neviem ci jogurty sabi vobec u nas dodtat kupit 😕
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=33557
@elina313 ja davam bielu aktiviu aj ine ovocne jogurty

elina313
13. máj 2011

@katulkaaaaaa júúúúúúúúúj tento banánový poznám aj ho vééééééééľmi ľúbim, ale teraz určite nič nepečem.... moja vôľa je podľa nálady, takže žiadne pokušenie ....

akika722
13. máj 2011

@katulkaaaaaa moj je taky ťažky? 😲 😀 😀 😀 no proste vraj treba plnotučne jogurty...
koksooo..ja mam doma tooolko bananov..no zajtra ho upečiem a dam aj mm do prace 😉 diky

seagull2404
13. máj 2011

@akika722 tak to verim, ze sa to tazko striehne 🙂 ja mam taku babku, co tamarke dava pravidelne ozuzlavat cokoladu a potm sa z toho tamarka vyhadze ☹
@elina313 vanilka je korenina ako ine, preto by ju deti este nemali, okrem toho je v tych jogurtoch umela, ja mam strach z farbiv, preto do bieleho vzdy pridavam ovocnu vyzivku a chuti to myslim este viac 🙂 ovocne ju take ze Nase Bio a tam v ovocnych su len prirodne farbiva, tie su ale asi najvacsie balenie, ake som videla

akika722
13. máj 2011

@katulkaaaaaa jeeej a mam všetko okrem masla doma 🙂

elina313
13. máj 2011

@akika722
@seagull2404 kočky k téme šunka... to je katastrofa, minule som sa pýtala, koľko percent mäsa je v šunke čo mi krája..... za 1. to nevedela, ani nevedela, kde to má pozrieť...tak som jej povedala, že na obale...vytiahla druhú štanglu a viete čo nám predávajú ako šunku ??? 67 % mäsa... nechcela som ani vedieť čo je zvyšok... proste šunka by mala mať aspoň 90 % -95 % mäsa.... ach... ☹ ☹ ☹ ☹

akika722
13. máj 2011

@seagull2404 noo..mynule mu dal halušky a Samko že nam nam a ja že čo-zalievala som kavu a Paťko jedol v obyvačke..pridem a Samko od tvarohu 😲 😲 😲 a ja že Paťkoooooo a on...pytau si že chce 😠 😀 davam pozor ale niekedy neustriehnem ked Samko vkuse za nim a ja bud varim alebo niekam na sekundu odbehnem..dokonca minule bol pri nich mm a Paťko mu dal keksik a mm si nevšimol..len ja som bola v sprche a paťko mi prišiel oznamiť že samkovi chuti keksik 🙄

akika722
13. máj 2011

@elina313 ja šunku kupujem pri kamoške alebo v mäsiarni a tam vždy vedia...v markete ked kupujem tak väčšinou pre mm do prace..tomu to je jedno...no ani Paťkovi moc nechcem davať nejake sračky pomlete kože a tak

hajatanufus
13. máj 2011

@lucia20 ahojky ty si ale mala poriadne rusny den ja som na tom podobne tiez to nezvladam ale odkedy chodim na konika aspon viem ze v tom nie som sama 🙂 a chlapi su rovnaki moj mm sa dnes vracia do anglicka a ja som zase na deti zostala sama lebo nasi mi moc nepomozu tolko co sa mama chvilu pohra s malou ale inak nic ak niekde potrebujem ist tak bud so segrou ale ta ma dnes okaslala tak sa na nu hnevam a musim vsade chodit sama co je dost komplikovane lebo lucinka potrebuje byt tiez v kociku a sama s dvoma kocikmi velmi chodit nemozem

seagull2404
13. máj 2011

@elina313 ved presne toto hovorim, a ze detska a ked som sa pytala, v com je rozdiel, odpoved bola len, ze je menej slana!!! 😠 😠 😠 😠
@akika722 no, ale zas kusok mu neublizi 🙂 Patko je este maly, ale minule moja kolegyna na Tamrku, ze na horalku, ma skoro porazilo 😠 😠

no nic, ideme my plavat, asi zaplavame aj cestou v tom dazdi 🙂

akika722
13. máj 2011

@seagull2404 on mu doteral nedaval nič,vedel že nesmie..ale teraz ked vidí že mu davam ja tak potajomky skuša aj on..no aj tak vie že sa hnevam a že nesmie..

akika722
13. máj 2011

ok idem aj ja...pride kamoška s malym o 15tej 🙂 tak paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa kočky..pekny deň

memory97
13. máj 2011

@seagull2404 veru este si uzijeme s nasimi ratolestami 🙂

memory97
13. máj 2011

@akika722 ano, pretlak mozu uplne v pohode tusim od siedmeho mesiaca 🙂 My mame 72cm, ale uz mozeme mat podla mna aj troska viac tak do 74cm, este mi vojde na prebalovaci pult a ten ma 74cm 😀

@elina313 mozno ti uz babulky odpovedali, ale moze uz bielu aktiviu a mozes mu dat do nej jablcko, bananik, ak to nechce. Iba biele jogurtiky, smotanove este nie. V DM-ke maju take specialne jogurtiky - tusim sa to vola jogurtova presnidavka, je to pre deticky podla veku. Robi to nestle a humana. Je to drahsie, ale obsahuje to podla mna menej umelin ako aktivie.

@seagull2404 hami alebo hipp ma maskovu presnidavku sunka, cestoviny a tusim paradajkova omacka. Malemu to neskutocne chuti, chutovo to nie je slane 🙂

kvietok121
13. máj 2011

baby zaregistrujete sa ak chcete http://www.dracik.sk/downloads/pravidla-akcie-k...
nestiham pisat, ale mame sa fajn, mame 6 zubkov, a buduci tyzden ideme na poradnu, uz sa staviame vsade kde sa lozime ako chrobacik, trosku sa aj posunieme pri nabytku, a zistili sme ze veci ktorymi buchame davaju zvuk, tak bucha vsetkym a vsetkych tak sa drzte 🙂

memory97
13. máj 2011

@kvietok121 dakujeme za link, uz sme prihlaseny🙂

katulkaaaaaa
13. máj 2011

@vladka84 vladi pozri minule sme sa bavili o parnom hrnci uz si kupila?v lidli je od pondelka stale nad nim rozmyslam
http://www.lidl.sk/cps/rde/xchg/lidl_sk/hs.xsl/...

@memory87 co sa stalo davidkovi,spadol?a mm dal trefnu poznamku 😒

vladka84
13. máj 2011

@katulkaaaaaa pozerala som na neho... ale ked to neviem ani aka je znacka 😒 ja rozmyslam nad tefal nejaky vitamin plus, ci co... je drahsi, ale zasa ma dobre referencie... 😕

katulkaaaaaa
13. máj 2011

@vladka84 neviem ja som minule v lidli kupila mier za 12eur a je perfektny 😉 lepsi nez ten co sa mi pokazil a ten stal okolo 50e...ale fakt netusim,co je toto zac,maly mi pije nervy dnes nespal skoro nic...aj teraz je 4 hodiny v kuse hore ,mm je stale zle...no pribudlo dalsie dieta 😠

katulkaaaaaa
13. máj 2011

a toto som dostala vcera od viki dala som na fb ale dam aj sem,krááásne to je 😵
a moji maly kupkaci

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre