♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

seagull2404
13. máj 2011

@memory97 ked mi tie kupovane ani za svet nechceme ☹

katulkaaaaaa
13. máj 2011

baby nemate nahodou nejaky dobry recept na orechovy zakusok?

danulienka35
13. máj 2011

@katulkaaaaaa aky su Katus rozkosny a ten list nema chybu ja by som urcite plakala od radosti vystiskala by som Vikinku mas byt na co hrda 😉

katulkaaaaaa
13. máj 2011

@danulienka35 😉 dakujem sooom

memory97
13. máj 2011

@katulkaaaaaa ano, prepadol mi dozadu pri obliekani a spadol s hlavickou na drevenu lavicu, mal na hlavicke nieco ako porezanu kozicku a podliatinu s krvickou a do toho mi o niekolko minut zaspinkal a nebolo ho mozne prebrat, si ma vies predstavit ako som sa vydesila... keby to nebola drevena lavica, tak to ani neriesim. Presne a mm miesto toho, aby ma utesil, tak na mna reval do telefonu ☹
Nadherny su vo vanicke 🙂

danulienka35
13. máj 2011

@katulkaaaaaa neni zac su krasnucky

memory97
13. máj 2011

@danulienka35 ahoj ako sa mate?

danulienka35
13. máj 2011

@memory97 co sa stalo Davidkovi? ☹

eis4
13. máj 2011

čaute.už som tu dávno nebola lebo sme už presťahovali počítač do vrchnej izby a tam z malou nechcem chodiť aby mi náhodou neskočila zo schodou ,kedže tam vobec nie je zábradlie ,to máme len také provízorne schody ,ktoré sme tam dali my,lebo tam boli len také sťahovacie, ked sme byt kupovali 😒 síce mám požičaný laptom ale ešte musím zaobstarať vifinu ,to bude asi buduci mesiac, tak sem velmi chodiť nebudem 😢 dufam že sa máte dobre a detičky su zdravé.
my sa máme dobre,akurát sa musíme naučiť lepšie narábať s peniazmi 😢 odkedy dostávam len RP tak sme na tom dosť zle, peniažkov máme menej ale naopak sa nám všetko dvihalo o dosť 😒 už neviem kde mám šetriť 😒 na malej šetriť nebudem,na seba skoro nič nekupujeme, radi sa rozmaznávame jedlom,tak asi tam musíme začať 😒
Nelinka je stále živšia ,tak ked spí ,vtedy si lahnem aj ja.lebo v poslednom čase som viac unavená ako predtým.
včera som z nej skoro dostala infarkt ,ked som bola v kuchyni,ona stála pri mne a po chvilke som sa obzrela a ona stála vo svojom kresielku a držala sa operadla 😲 pomaly už vylezie aj na gauč,už sa pokuša ale nedočiahne,chvalabohu 😀 za posledny týždeň sme nemali žiadný uraz 😅 klop,klop 🙂
našťastie my začala spávať o 10 tej aj 2 hodky pospí tak som rada,ale potom už len pol hodku poobede.
tolko vecí som chcela napísať čo Nelinka porábala a teraz vobec neviem čo 😀 máme už 7 zúbkov 🙂
@katulkaaaaaa ja som dostala od tety z rakuska tu retiazku 😉
ideme sa okupkať a spinkať 🙂
tak všetky detičky bozkávame a majte sa tu krásne 😉

akika722
13. máj 2011

@memory97 tak nevyzeram ako blb 😀 😀 😀 vidíš a mne povedala že smotanove ano...
@katulkaaaaaa jeeeeej to je krásne 😵 aj drobci..rozkošny 😀

akika722
13. máj 2011

@eis4 ahoooooooooooooooooooooooooooooj.chybaš tu ☹

memory97
13. máj 2011

@danulienka35 trosku vyssie som to rozpisala, som si pripadala ako najhorsia matka na svete. Mam pocit, ze cim viac na neho davam pozor, tak sa mu stale nieco stane ☹

@akika722 vidis to a nasa dr. prisne zakazala smotanove 😀 a potom si vyber 😀

akika722
13. máj 2011

@memory97 😀 😀 😀 😀 😀 😀 som z toho blb 😀 😀 😀 😀 😀

memory97
13. máj 2011

@akika722 tak to sme dve 😀 😀 😀 😀

akika722
13. máj 2011

pamätate čo som chcela poradiť nejaku drobnosť s ktorou potešiť chore dievčatko??? 😢 😢 😢 dnes zomrelo a ja som to nestihla 😢 😢 😢 😢 😢 😔 😔 😔 nenavidim tento svet

memory97
13. máj 2011

@akika722 ☹ ☹ ☹

akika722
13. máj 2011

@memory97 je mi už zo všetkeho nenič..deti umieraju,každy je chory,ludia sa nenávidia...svet je zly

danulienka35
13. máj 2011

@memory97 dufam ze ste v poriadku moja? ☹

memory97
13. máj 2011

@danulienka35 zatial ano, myslim, ze bude v poriadku, este ideme na jedno vysetrenie koncom mesiaca, to ukaze, ci je uplne v poriadku, ale spravanie sa nezmenilo, myslim ze asi stali pri nas vsetci anjelickovia 😉

mirmaj
13. máj 2011

ahojte, tak idem prečítať čo máte nové a také smutné správy ☹
@akika722 je to naozaj hrozne ☹
@memory97 ešteže je Davidko v poriadku aj ja by som sa poriadne vyľakala keby sa mi niečo také stalo 😲 hlavne keby som ju potom nemohla prebrať 😲

akika722
13. máj 2011

@memory97 čo sa stalo???zase som mimo??????????????? 😲 😲 😲
@mirmaj ja viem moja... ☹ v poslednom čase je toho dosť..ta mamička je tu z mk a malinka nemala ani 3ročky 😢

danulienka35
13. máj 2011

@memory97 moc na vas mylsim moja len nech ste v poriadku 😉

mirmaj
13. máj 2011

@akika722 čo si si dala víno? 😀 😀 😀 😀 písala to memory na tejto stranke vyššie že mali uraz včera a bola s malým na urazovke ale v poriadku 😉

akika722
13. máj 2011

@mirmaj ty si ma videla??? 😕 😨 😲 nooo..bola tu kamoška 😅 s malym 😅 ale toto som prehliadla 😲 idem kuk 😲 😲 😲

memory97
13. máj 2011

@mirmaj veru neprajem to nikomu zazit...

@akika722 prepac, nechce sa mi to znova rozpisovat, je to na tejto strane na prispevkom od eis, pisala som to Katke

@danulienka35 dakujem moja 🙂

akika722
13. máj 2011

@memory97 😲 😲 😲 už som čitala 😲 😲 😲 čo sa stalo???a moj mm je tiež tlk...Paťko zapal stredneho ucha a ten debil s nim nechcel isť do nemocnice...-ja vodičak nemam..že načo???ale pod natlakom šiel... 🙄 🙄 🙄 to ked nastupil do školky

mirmaj
13. máj 2011

@akika722 jasne, ja ťa vidím vždy 😀 😀 ja som taký špion očko 😝
@memory97 neboj, ved Davidko je vďakabohu v poriadku a také urazy čakajú všetkých 😒

danulienka35
13. máj 2011

@memory97 moc budem na vas mysliet mopja len nech je Davidko v poriadku

akika722
13. máj 2011

@memory97 už som čitala aj to čo sa stalo..moja ty zato nemožeš..verim že si sa zlakla,každa by sme sa zlakla velmi ☹

akika722
13. máj 2011

@mirmaj ale dali sme si len tak trošičku 2dcl do pohara 😅 bola tu ešte len 2x..deti sa pohrali 🙂 chodili spolu do školky...dnes sme pozerali aky su velky..ked boli malinky spolu sme ich kočikovali..kde su tie časy ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre