♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lucia20
16. máj 2011

@seagull2404 chvalabohu moj muz mi da v tomto pokoj ale som mu uz jasne vysvetliila pri prvych detoch, ze ja s nim robim a mne musi sluzit /myslim kocik, nie muza 😀 /. takze rozhodujem ja. on iba pokrci ramenami a je ticho. :D sak my sa s tym nadrapujeme po schodoch, do vytahov a neviem kam vsade. ak je zly kocik, vie narobit vela zdrzovania a problemov.

lucia20
16. máj 2011

joj babulky idem ja opo deti. taaaaaaaaaaaaak sa mi nechce. a este k tomu obchodiky, dokupit toner, USB kluc. som zvedava v nasom "velkomeste" ci cosi zozeniem. :D tak drzte palce. pa

seagull2404
16. máj 2011

@lucia20 presne tak, on mi skor riesi farbu, lebo keby bolo po mojom, tak mame vsetko fialove 🙂 ale mohol by to byt nielen kocik, ale aj muzik

kvietok121
16. máj 2011

@lucia20 citam ze rozoberate kociky, ja svojhonemozem presvedcit ☹ ved som chcela dvojkombinaciu, tak na co mi je iny kociar a mne sa ako dvojkombinacia tazko manipuluje a je velky, do troleju sa mi ani nechce s atakym kociarikom, ty si to luci pekne napisala
@seagull2404 pekne si si vybrala

seagull2404
16. máj 2011

@kvietok121 tak ho chvilu nechaj, nech si to skusi bez auta frajer 🙂

kvietok121
16. máj 2011

@seagull2404 vies zaujimave je ze ani jemu sa moc nechce kociar davat do auta, ze je velky ale ked poviem ze by sme si mohli taky do auta, ze ved mame kociar, tak naco a ze matejkovi sa aj tak v kociari moc nepaci a ze mozno ho ani zachvilu potrebovat ani nebude ☹

hajatanufus
16. máj 2011

ahojte vidim ze zase aktualna tema kociky ja som si teraz minuly tyzden kupila tento sportovy a som spokojna a ma aj velke kolesa da sa s nim aj po schodoch ist a lahko sa s nim manipulujea nie je ani moc tazky a operatko sa da dat uplne do lahu http://shop.babetkovo.sk/index.php/detske-kocik...

seagull2404
16. máj 2011

@kvietok121 ak by ti aj zacal hned chodit, tak kolko take dieta vladze nachodit a ten golfacik je na take ako stvoreny a videla som uz aj za slusne ceny, ved 70 e minieme len tak na hluposti, tak sak ale nech sa maminka trmaca, ze 😠 😠 😠 ja milujem, ked na mna toto vytiahne

kvietok121
16. máj 2011

@hajatanufus super, paci sa mi a ako sa mate?
@seagull2404 ani nevrav ved aj ja by som chcela len taky lahulinky mini aj ked pravdu povediac som moc nepozerala

seagull2404
16. máj 2011

@kvietok121 ja preto ani busmi nechodim, lebo sa nikomu nebudem doprosovat, ked odo mna bocia, ale ty z hajika si nepomozes, len mu to dat skusit

kvietok121
16. máj 2011

@seagull2404 moja ja som na solinkach, na hajiku ucim, ale byvame na solinkach

seagull2404
16. máj 2011

@kvietok121 tak sa mi to splietlo akosi 🙂 to je aj tak fuk, ak to treba vlacit do vchodu 😀

seagull2404
16. máj 2011

@hajatanufus som chcela praveze nieco male, sportak mam, ale taky lahky golfacik 🙂 by sa zisiel

hajatanufus
16. máj 2011

@seagull2404 aha chapem najlepsie je zajst do obchodu a vyskusat si to ze ci sa da ovladat jednou rukou lebo ja mam golfac ale ten sa jednou rikou moc ovladat neda 🙂 ale ten akikin sa vraj da takze treba vyskusat a su aj take co maju predlzenu striesku proti slniecku minule jeden pan taky kupoval a stal kolo 90 eur u nas v babatkove ale neviem nazov len mu to pani predviedla a hned ho aj kupoval a lahucko sa skladal 🙂

kvietok121
16. máj 2011

@seagull2404 to hej ak nejaky lahky najdes tak mi daj link 🙂 pre istotu 🙂 musim ist matejko je hore

memory97
16. máj 2011

@lucia20 presviedcaju ma, ze ma maly este cas na autosedacku, ale akosi mu zacinaju trcat nozicky z vajicky, si myslim, ze je uz najvyssi cas🙂

@seagull2404 ano presne preto som taky pozerala, lebo maloktory sa da pretacat, alebo su potom velmi drahe a do velmi drahych zas nechcem investovat, kedze bude vacsinou iba do auta.

memory97
16. máj 2011

@seagull2404 xixi to by si mala potom vystavny kus, keby bol muzik fialovy a aky by bol na ulici obkukany 🙂

@hajatanufus pekny kocik a da sa s nim aj lahko manipulovat? Myslim po schodok, chodnikoch,...

alure
16. máj 2011

Bbaulky normalne som si za tyzden odvykla od povinnosti ako takych a dnes sa mi zacal kolotoc tak neviem co skor 😖 viezla som Olivera na plavanie,zachvilku dojde moja mama a brat tak im chystam veceru a o necelu hodku zas po maleho...medzitym som varila obedy nam,prisli domov chlapci ...noved to poznate...
@akkika722 a skusala si sa kuk do svojho prifilu a nastaveni? nemas len tam nieco odfajknute a preto ti to neukazuje?
@seagul2404 moja ďakujem moc moc...no teplucko som si vychutnala riadne a normalne mi bola kosa po navrate domov 😒 ale uz som aklimatizovana....a mojko akonahle budeme stavat alebo kupovat dom tiez nebudeme nikam chodit,tento vylet nebol za vlastne peniazky vsetko hradila firma mm tak tiez si myslim ze ten luxus ktory tam bol by sme si dovolit nemohli (izba pre dvoch na noc 400€ ) a iné ceny som radsej ani nepozerala....
@memory97 presne ako pises uvolneny,spontany a ziariaci radostou..napriek tomu ze sa hovori ze su moc taky hrrr salal z nich klud a pokoj,nikam sa neponahlali...proste pohoda..a nepochopila som poslednu vetu "samym sa nam nechce" ved uz ste traja a to je veselo,ci nie? dovolenka s malymi detmi je o niecom inom ako ked ide len par alebo partia...na to si budes musiet zvyknut,ale aj to ma svoje caro 😎

hajatanufus
16. máj 2011

@memory97 dakujem ano uplne lahko sa s nim manipuluje som s nim spokojna akurat ma jednu nevyhodu ze je trosku labilny ked ideme v autobuse tak ho musim drzat aby sa neprevratil ale ked ho dam v smere jazdy tak je to v pohode

lucia20
16. máj 2011

@seagull2404 ja mam jednu kamaratku, co je takto zblaznena do tyrkysovej. ale ta ma ozaj vsetko....

@kvietok121 netreba sa pytat. :D treba jeden predat, druhy kupit. ja som si teraz kupovala taky mensi do auta, lebo kolkokrat sa mi nechcelo nikam ist len kvoli tomu skladaniu, rozkladaniu a nakladaniu do auta. staci mi ze musim nalozit tri deti nieto este tazke hebedo kocik. teraz jeden nosim stale v aute a druhy mam len doma. ked niekam chytro musime ist, necham ten hlavny na verande, len schmatnem malu a letime.

@kvietok121 nech neveri tomu, ze ho nebude potrebovat. mozno on nebude chciet chodit, ale vy ho zpraktickeho hladiska natlacite. lebo to je uzasne sa niekam rychlo dostat s motajucim sa dietatom, ktore sa zaujima o vsetko naokolo. treba tatina spacifikovat. :D

@memory97 ja uz som ju dala asi pred tromi tyzdnami, lebo uz sa tam zjavne nudila. teraz je vysokov, vsade vidi a mne sa tam lepsie upina....

ja som kupila do auta starsi kocik peg perego s taskou, nanoznikom, pultikom, plastenkou a dazdnikom. za 20evri. nema chyby, len vidiet, ze je to starsi model, hovorim, ze na to, aby som s nim chodila len parkrat po meste a hlavne do obchodu. to uplne staci.... naco vrazat prachy, ked tu v lese ho aj tak nemozem vyuzit. lebo na tych kamenoch by sa asi hned rosypal. :D

@hajatanufus pekny kocik, len ma napadlo, vyzera ako kedysi bolo od cam apollo a nema to moc kratku sedaciu cast. viem, ze my sme mali PP ariu a ta mala velmi kratku tu cast na nozky a detom sa zle spalo, ked im viseli dolu...:D
@alure aspon trosku vyrelaxovana*???

alure
16. máj 2011

@lucia20 ahoj mojko ano oddýchnutá a aj zrelaxovaná...len keby nebol ten návrat na bežný kolobeh "krutý" 😉 ale som rada aspoňza to čo sme mohli niekam vypadnúť 🙂 A vy ste ako dopadli moja v nemocnici? somčítala akurát minulý víkend že ste išli na kontrolu a čo si písala aj o tej maminke s tým chlapčekom čo boli s vami na izbe 😢 😢 😢 dúfam že ste dopadli dobre a všetko je v poriadku..cmukanček veliký malej-veľkej bojovníčke Táničke 😵

akika722
16. máj 2011

@alure pozerala a nič tam nie je ine ☹ už mi to začina velmi vadiť ☹

lucia20
16. máj 2011

@alure ahoj. no nas pustili v pondelok. tatianka sa nam zacala dusit v narkoze.... no to je na dlho. volala som za vysledky mali byt v piatok a povedali mi, ze az o tyzden.... 😖 tak cakame do piatku.
viem, ze ten navrat do reality je strasny.... zase rovnaky kolobeh, nahananie a "mama duracelka".... 😖

´boze ten prcek dnes uz pokakala tolko plienok. este ze mame kos aj na verande a teraz tu vedla mna zase vzdycha. 😀 kde sa to v nich berie. :D

katkavv
16. máj 2011

ahojte dievcata 🙂
ja absolutne nestiham vas citat a ani pisat, len kukam, kolko toho popisete, idem kuk co ste napisali par stran dozadu ...
ale mam novinku, kajko sa v sobotu naucil hovorit okrem tata, baba a mama, a uz len mamaka, hehe :D

katkavv
16. máj 2011

@alure
jej, citam ze ste sa mali super, perfektne ze ste si to tak uzili, vsak pokecame na plavani, ozaj neprejdeme sa hned s malymi na rozalku po plavani?
@vladka84
moja aj my ideme do chorvatska cez leto, a tiez sa toho uz teraz obavam, cesta, stravovanie, more a pod. 😖 ale tesim sa, ze budeme pri mori ... trosku zmena
@akika722
ahoj moja, ako sa ma bratranec?, nevidela som ho v TV, dufam, ze sa z toho dostane :( :( :(

akika722
16. máj 2011

@katkavv ahoj moja..v stredu je pohreb 😔

katkavv
16. máj 2011

mam uplne zabrzdeneho MK :( :( furt mi to mrzne, hrozne
baby aj vam deti vstavaju taaaaaak skoro? mne kajko ide spat okolo 19h a hore je uz o cca 5 az 5,30 hod. :( ja proste nevladzem tak skoro rano vstavat, a najhorsie je, ze mu musim uz od rana robit program, sameho ho nemozem nikde nechat, stale som pri nom, lebo pada ako hruska, vsetkeho sa chyta, stvornozkuje po celom byte
...urcite podobne to prezivate aj vy, no je to velmi velmi narocne, a potomeste ze upratuj, var, per ...
idem este varit, kajko uz spinka, prajem vam pekny vecer, rada by someste ostala, ale nestiham
majte sa krasne

katkavv
16. máj 2011

@akika722
boze moja, velmi ma to mrzi, to som nevedela, co sa stalo, prajem vam vela vela sil a drzte sa na pohrebe ked pojdete 😢 😢 😢 je to velmi smutne a nespravodlive 😠

seagull2404
16. máj 2011

@hajatanufus @kvietok121 pravdu mate, ale mm mi akurat hovori, ze kupime len obycko plateny za max. 30e, aby som mala na prechadzky a ked budem potrebovat, pouzijem nas sportovy, lebo, co som pozerala tie viac vybavene, tak su skoro take tazke, ako ten nas 😒
@alure juj, no ale to je aj o tom, ake benefity ma manzel v praci, moj ziadne
@lucia20 ja nemam nic fialove, ja mam manzela 😀 😀
@katkavv tolko rozpravate? my nic, len akusi zmiesaninu va-va a da-da ☹

akika722
16. máj 2011

@katkavv veru moja..je to nespavodlive..aj ked ťa dr.pride o pracu život mu to bohužial už nezachrani 😔 ďakujem

moj nevstava sam..nechodi po 4,..lenivec lenivy 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre