• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
ahojte a som tu znova ale normálne si tú moju hlavu odrežem, tak ma bolí

@hajatanufus a čo ty? čakáme s @evanns že ideme spolu na kaveju a ty sa neozveš :dizzy_face: máš ešte do odchodu čas?
16. máj 2011 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@seagull2404 aj moj ma tušim 12kg-kočik..+maly 9,5kg :confounded:
16. máj 2011 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 dik za tip..idem si urobiť kavu :grinning: :grinning: :grinning:
nebrala si lieky? :unamused: to ešte stale od rana? :fearful: mne na bolesť hlavy pomaha aj voda magnezia
16. máj 2011 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkavv @alure no cestujeme aj teraz, ale to max 3 hod., do Chorvatska to budeme mat trosku dalej.... tak uvidime ako sa rozhodneme, ale Timka nam asi neda pokoj, kym ju k moru nevezmeme :unamused:

baby, ja uz chapem ako ste pisali, ze nestihate cez den nic, odkedy sa Karinka hybe, ja som rada, ked sa najem a ked zaspi, tak rychlo robim co sa da, potom si sadnem na chvilku za pc a uz kriciiiii, lebo vzdy sa dostane niekam odkial sa nevie dostat von, alebo trha kvietky, alebo vyhadzuje veci zo suflika a uz jej tam nic neostane, alebo.... :sweat_smile:
16. máj 2011 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 jaaaaaaaaaaaaaaaj odkedy ti posielam foto :grinning:
kokso..zo 7fotiek vidim 3..chapete? :fearful:
16. máj 2011 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 brala som valetol a som si povedala, že vydržím a pred hodinou aulin, čo už je neskutočná sila a nič :unamused:
16. máj 2011 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 jeeeeeeeeeeeeej, supeeeer, takže zaujala aj malého aj veľkého :grinning: :grinning:
16. máj 2011 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 tak tak cakame jak sme sa dohodli :wink: tak @hajatanufus navrhni kedy lebo v piatok v noci odchadzame :slight_smile:

@vladka84, @katkavv my uz odchadzeme teraz v piatok do Chorvatska a nicoho sa neobavam...ale to ja stale v tomto som optimisticka lebo Nati je velmi prisposobiva :wink: mozno nebude najvelmi horuco ale mne bude stacit aj 26 stupnov, slnko, more a oddych :slight_smile:
16. máj 2011 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 kava?nepomaha?jedla si? :unamused:
hej hej oboch :grinning: a už to maju na haku,,je v izbe na poličke ,,, :sweat_smile:
16. máj 2011 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evanns jeeeeej teraz idete? :sunglasses: oddychni aj za mna :sunglasses:
16. máj 2011 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 hej aj našu už prach zasypal :rolling_eyes: :sunglasses:
16. máj 2011 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. máj 2011 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tak dali debilne tych smajlikov.od ruky..na bok :angry: či to len ja mam teraz čo mi to blbne? :sweat_smile:
16. máj 2011 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aj ja mam...ale mne vyhovuju tak "po ruke" :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. máj 2011 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne celkom vyhovujú :dizzy_face:
16. máj 2011 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evanns tak aspoň niečo tu mam ako ma byť :grinning: tak keby boli v jednom rade a nie v dvoch :confounded:
16. máj 2011 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 :stuck_out_tongue_closed_eyes: vy ste proti mne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. máj 2011 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 ta co ši ... lem še lepšejše klika na stranu
16. máj 2011 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 :stuck_out_tongue_closed_eyes: mne tu nič nevidno... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: jaaaaaaaaaaaaaaaaaaj...ani ten ram namiesto foto..niiiiiiiič :angry:
16. máj 2011 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 co ši porobela aňo :confused:
16. máj 2011 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 a boh zna..som še naklonila k malemu a s laktom som daco scisla a blokla :rolling_eyes: vidim len niektore profilovky-ani vlastnu nevidim..a vidim len niektore fotky :rolling_eyes:
16. máj 2011 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá,hlásim sa :dizzy_face:
nejak nestíham,Silvinku čakajú v škole písomky,tak sme sa dnes trápili s matikou a fyzikou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
S tým našim cvičením sme moc nepokročili,ráno sme to skúšali,ale ja sama na neho nestačím,je to silák a mm sa na to nemôže pozerať.ten to zobral zhurta a myslí si,že keď ho bude dávať na štyri a prekladať mu nožičky,tak sa to tak naučí.Ja som mu povedala,že na to musí prísť sám.Tak sa dnes celý deň váľa po zemi (myslím Kubko,nie mm),kope nožičkami a pokroky žiadne.Idem vás prečítať,čo ste popísali. :wink:
@alure Ahoj,vitaj späť,som rada,že ste si to užili,Rím je krásny,fotky sú nádherné :wink:
16. máj 2011 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@seagull2404 Pozerám,že kukáš kočíky,ja už tiež dlho pozerám,preberám,sná´d už od vtedy,čo kúpila Akika,tie čo si hodila,vyzerajú dobre,ale iní je vidieť na obrázku a iné v skutočnosti.Mne by sa teraz nejaký hodil,v piatok ideme na víkend do Tatralandie a celý kufor v aute nám zaberie len kočík,ešte,že ide aj známy,do jeho auta dáme zvyšok
@akika722 hlas som už poslala :wink:
16. máj 2011 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure pozerala som foto na FB bolo tam naozaj krásne a Denis taaaky spokojný na všetkých foto :slight_smile: mm stále rovnako, stale PN a ešte stále korzet v piatok ma kontrolu tak uvidíme čo nove
@evanns jej vy už v piatok odchádzate k moru, tak ideš oddychovať :slight_smile: ja si to tiež neviem predstaviť s malou ale možno by to zvladla lepšie ako si ja myslím :grinning: aj ked tamarka nieje až taká prispôsobivá ako Nati :wink:
@akika722 asi robili zmenu na MK ked ti to tak blbne a u teba väčšiu ako u nas :grinning: :grinning: ale smajlíky sa aj mne pačia takto na boku :wink:
16. máj 2011 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulka3 dik moja :slight_smile:
@mirmaj pisala som adminom..oni moju profilovku vidia...le mne sa to akosi dokašlalo..a nevidim ich viac..tvoju vidim..a napr majkinu eé
16. máj 2011 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722
@majka35 vy ste saleneeeeeeeeeeeeeee zeny na fb...sak nam daju mm :grinning: :grinning: :grinning: sa rehocem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@mirmaj hejhej uz zacinam prat :wink:
16. máj 2011 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evanns moj neprečita..nie je na fb :stuck_out_tongue_closed_eyes: chvala bohu aspoň tam ho nevidim :sweat_smile:
16. máj 2011 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evanns
@akika722 moj povie, že som dilino a tým to končí pre neho :pensive:
16. máj 2011 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 zaklad že vidíš mňa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@evanns to normálne aj teší také pranie a žehlenie však? :grinning: :grinning:
16. máj 2011 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj hej a viem ze pojdem unavena odtial lebo vsetko na mojej hlave je aj bude ale potom vypnem na 10 dni a si to uzijem maximalne :slight_smile:
16. máj 2011 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok