• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@evanns prajem peknú dovolenku,veľa pekných zážitkov,my sme v štádiu rozhodovania a hľadania,jediné v čom máme jasno je,že na dovolenku chceme ísť,ale ešte neviem kam,kedy,ako :sweat_smile:
16. máj 2011 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evanns to som presne povedala aj ja, že keby ideme s malou k moru tak si ani neoddýchnem lebo celý čas by bola zavesená na mne len by som za nou behala a asi by som prišla odtiaľ viac vyšťavená ako by som išla tam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. máj 2011 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bahbulky ako sa mi mate? mi nic moc :frowning2:
16. máj 2011 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj my na to berieme starych rodicov :stuck_out_tongue_closed_eyes: a oni ju z ruk nedaju a vecer ju u nich dam spat a my sa poflakame vecernymi mesteckami...juuuuuuuuuuuuj...mne tato varianta pride tentokrat velmi vyhodna :wink:
16. máj 2011 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 moj by mavol rukou nado mnou :grinning:
@mirmaj :grinning: :grinning: :grinning: ale je to čudne..majke som hodila 7fotiek a len 3mi ukazalo :unamused:
16. máj 2011 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkavv mne deti nevstavaju tak skoro. mne ide spat taťa pre osmou a vstava rano pred osmou. a dievcata detto. akurat katka lubi vela spinkat...

@akika722 ani nasa nechodi ani po styroch ani popri nabytku. hlavu hore. :D
16. máj 2011 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure nie preto, ale chodievali sme so znamymi, len ti maju teraz financnu krizu, tak preto, ze samym sa nam nechce :grinning:
16. máj 2011 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulka3 my sme na tom rovnako... mne sa vidi najrozumnejsie Chorvatsko, lebo nie je az tak daleko a individualnou dopravou, lebo si zastanem kedy chcem :wink:
@evanns prijemnu dovolenku, ale vsak sa este prides rozlucit, nie? :slight_smile: jooj, ja by som nasich tiez vzala, ale oni uz maju dovcu vybavenu a na dalsiu ich praca nepusti...no a svokru neberiem urcite :grinning:
16. máj 2011 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evanns tak to ste naozaj super vymysleli, ja by som išla tiež jedine za takejto varianty :grinning:
@lucia20 tak ty maš poriadneho spachtoša :wink: my ked vstavame okolo 7 oslavujem, často vstavame o 6 a večer ideme spať medzi pol deviatou deviatou :wink:
16. máj 2011 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata ste ma pobavili tymi komentarmi na FB :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@majka35 a neboli ta hlava ked je spln? lebo teraz je u nas taky velkyyyyy gulatyyyy mesiac, ze mam normalne osvetlenu celu izbu :confused: to som zvedava ako budu spat detuchy :fearful:
16. máj 2011 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 že svokru :astonished: :astonished: to by som v tom prípade ani nenazvala dovolenkou :angry: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. máj 2011 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj no mm mal taky napad, ze by isla aj ona, ale ked sme to zacali rozoberat, tak ze asi radsej nieee, ale myslim, ze aj tak v kutiku duse by chcel, ale nedovoli si mi oponovat :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. máj 2011 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulka3 presne pre toto chcem maly, ale fakt, ze ako dazdnik, tak asi fakt bude najlepsie vybrat taky ten plateny, lebo ten moj vazi 12kg, taky nepotrebujem, takze som myslela, ze nieco taketo http://www.maderna.sk/katalog/product/10434/ alebo http://www.maderna.sk/katalog/product/8328/
16. máj 2011 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 to je dobre že ma rešpekt :grinning: :grinning:
16. máj 2011 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 co sa stalo? Uz je chora aj malinka?
16. máj 2011 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, to aj vy mate taky pribrzdeny konik? Ci to je chyba v mojom pocitaci? Mne kym nacita stranku, tak ma ide rozhodit :angry:
16. máj 2011 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este co sa tyka stretka, mozno pojdeme nakoniec na penzion, kedze je nas uz len 8 :unamused:
uvidim co mi zajtra povedia na hoteli, ked tam budem volat, ci uz zrusili tu druhu skupinu, ktora chcela prist v nasom termine, alebo ju presunuli na penzion, alebo co...
16. máj 2011 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@seagull2404 tak to ja by som chcela,aby sa dal aspoň polohovať na ležato,keď malý zaspí,lebo,takýto,aký si dala ty,by som na dovolenku nebrala,tam by moc nepospal :unamused:
16. máj 2011 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 mne by to celkom aj vyhovovalo v tom penzione bolo krásne okolie alebo sa mi to len zdalo z foto? :astonished:
16. máj 2011 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 no toto, dufam, ze nakoniec nepojdeme len sami :grinning: mm je uz spracovany, aj volno si vybral, aby mohol s nami ist :grinning:
16. máj 2011 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki babulky, idem este pozehlit veci, ktore sa tu na mna uz 2 tyzdne usmievaju a stale to odkladam .-) pekny vecer prajem
16. máj 2011 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 ja idem určite, aj keby som tam mala isť vlakom :grinning: :grinning: :grinning:
16. máj 2011 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj lucka bola taka. ze od osmej sme ju uspavali, vsemozne ako sa dalo a zaspala az pred polnocou. ale teraz uz je dobre. a kacenka je taky spachtos stale. jej rekord je 17 hodin.
:grinning: ony su po mamine a tatinovi. :D
16. máj 2011 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia20 tak aspoň že my nemáme problem s uspavaním pýta sa spať takmer sama, takže ja len položím do postielky a spinka :wink: že 17hod :astonished: my neviem či sme niekedy spali vôbec 12 :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. máj 2011 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked ste uz pri tych dovolenkach. no my by sme isli takym stylom, ze by sme 2-tyzdnovu dovolenku zaplatili rodicom a boli tu samy. :D nasi byvaju vo vedlajsom doma a kto tak byva, tak isto vie a pozna, ze vidia vsade..... my by sme si oddychli aj doma, ale bez nich. :D

a mna k moru dotiahnut to bude riadna fuska....

@vladka84 co sa deje so stretkom?
16. máj 2011 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj my nemame problem s uspavanim tiez. to len lucka kym bola malinka. ale teraz o osmej vsetky tri nasukame do postielok a aje ticho. :D chvalabohu. klop-klop, nech si to nezakriknem. :D
16. máj 2011 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia20 :grinning: :grinning: aj ja len tak opatrne chvalim Tamarku alebo teda len konštatujem lebo ked bola menšia všetko čo som povedala už viac neplatilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale len to dobre, to zle som mohla omielať dookola a nič :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. máj 2011 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj pozname, aj u nas to plati. len to dopoviem a uz sa to zmeni. ja cakam ze horsie to bude s taťou, ked zacne stat alebo si sadat....
16. máj 2011 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia20 jooj ty si ešte užívaš ležiace babo? :wink: ja už neviem čo je ležiace babo asi 3 mesiace :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tamarka ako začala v 7 mesiacoch štvornožkovať asi do týždňa si sadla a potom asi za týždeň sa hned pri všetkom aj postavila :grinning:
16. máj 2011 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj take som mala predosle baby. ale tatianka neviem ci zial alebo chvalabohu, ale ona mala velmi dlho nozky v neprirodzenej polohe. ona ich nevedele narovnat a kedze nema ritku, tak bola ako kuratko vo vajicku. :D stale sa preklapala. ale uz pekne haca, aj sa stavia na nozky. ked ju drzim, tak dokonca odhadzuje ruky, moje, akoze frajerka, stat nevie, ale mam ju pustit. ale este trosku jej vychadza kotnicek, lebo ked sa chce postavit, tak ho uplne pretoci von a tak sa nan postavi. ale v choditku nam tu sprinti po byte.... ale tak nechcem na nu tlacit.... nech ide ako chce. hlavne nech ide. :D ono ten nador ma take nepatrne male pozostatky. ako tie nozicky, hlavne, oneskoreny vyvoj. aspon mne to pride, ze to co lezala a nemohlo sa s nou manipulovat o to je pozadu. ale hlavne ze sa hybe. ja som uz teraz strasne rada, ze sa vobec stavia a zacala pouzivat nozicky. sme sa bali, ci jej to neposkodilo, ci s tym nebudu problemy. ale vramci hrania sme sa natahovali a vyzera ze to bude ok.
16. máj 2011 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok