♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

danulka3
16. máj 2011

@evanns prajem peknú dovolenku,veľa pekných zážitkov,my sme v štádiu rozhodovania a hľadania,jediné v čom máme jasno je,že na dovolenku chceme ísť,ale ešte neviem kam,kedy,ako 😅

mirmaj
16. máj 2011

@evanns to som presne povedala aj ja, že keby ideme s malou k moru tak si ani neoddýchnem lebo celý čas by bola zavesená na mne len by som za nou behala a asi by som prišla odtiaľ viac vyšťavená ako by som išla tam 😝

danulienka35
16. máj 2011

ahojte bahbulky ako sa mi mate? mi nic moc ☹

evanns
16. máj 2011

@mirmaj my na to berieme starych rodicov 😝 a oni ju z ruk nedaju a vecer ju u nich dam spat a my sa poflakame vecernymi mesteckami...juuuuuuuuuuuuj...mne tato varianta pride tentokrat velmi vyhodna 😉

akika722
16. máj 2011

@majka35 moj by mavol rukou nado mnou 😀
@mirmaj 😀 😀 😀 ale je to čudne..majke som hodila 7fotiek a len 3mi ukazalo 😒

lucia20
16. máj 2011

@katkavv mne deti nevstavaju tak skoro. mne ide spat taťa pre osmou a vstava rano pred osmou. a dievcata detto. akurat katka lubi vela spinkat...

@akika722 ani nasa nechodi ani po styroch ani popri nabytku. hlavu hore. :D

memory97
16. máj 2011

@alure nie preto, ale chodievali sme so znamymi, len ti maju teraz financnu krizu, tak preto, ze samym sa nam nechce 😀

vladka84
16. máj 2011

@danulka3 my sme na tom rovnako... mne sa vidi najrozumnejsie Chorvatsko, lebo nie je az tak daleko a individualnou dopravou, lebo si zastanem kedy chcem 😉
@evanns prijemnu dovolenku, ale vsak sa este prides rozlucit, nie? 🙂 jooj, ja by som nasich tiez vzala, ale oni uz maju dovcu vybavenu a na dalsiu ich praca nepusti...no a svokru neberiem urcite 😀

mirmaj
16. máj 2011

@evanns tak to ste naozaj super vymysleli, ja by som išla tiež jedine za takejto varianty 😀
@lucia20 tak ty maš poriadneho spachtoša 😉 my ked vstavame okolo 7 oslavujem, často vstavame o 6 a večer ideme spať medzi pol deviatou deviatou 😉

vladka84
16. máj 2011

dievcata ste ma pobavili tymi komentarmi na FB 😀 😀 😀 😀 😀
@majka35 a neboli ta hlava ked je spln? lebo teraz je u nas taky velkyyyyy gulatyyyy mesiac, ze mam normalne osvetlenu celu izbu 😕 to som zvedava ako budu spat detuchy 😨

mirmaj
16. máj 2011

@vladka84 že svokru 😲 😲 to by som v tom prípade ani nenazvala dovolenkou 😠 😀 😀 😝

vladka84
16. máj 2011

@mirmaj no mm mal taky napad, ze by isla aj ona, ale ked sme to zacali rozoberat, tak ze asi radsej nieee, ale myslim, ze aj tak v kutiku duse by chcel, ale nedovoli si mi oponovat 😀 😝

seagull2404
16. máj 2011

@danulka3 presne pre toto chcem maly, ale fakt, ze ako dazdnik, tak asi fakt bude najlepsie vybrat taky ten plateny, lebo ten moj vazi 12kg, taky nepotrebujem, takze som myslela, ze nieco taketo http://www.maderna.sk/katalog/product/10434/ alebo http://www.maderna.sk/katalog/product/8328/

mirmaj
16. máj 2011

@vladka84 to je dobre že ma rešpekt 😀 😀

memory97
16. máj 2011

@danulienka35 co sa stalo? Uz je chora aj malinka?

vladka84
16. máj 2011

baby, to aj vy mate taky pribrzdeny konik? Ci to je chyba v mojom pocitaci? Mne kym nacita stranku, tak ma ide rozhodit 😠

vladka84
16. máj 2011

este co sa tyka stretka, mozno pojdeme nakoniec na penzion, kedze je nas uz len 8 😒
uvidim co mi zajtra povedia na hoteli, ked tam budem volat, ci uz zrusili tu druhu skupinu, ktora chcela prist v nasom termine, alebo ju presunuli na penzion, alebo co...

danulka3
16. máj 2011

@seagull2404 tak to ja by som chcela,aby sa dal aspoň polohovať na ležato,keď malý zaspí,lebo,takýto,aký si dala ty,by som na dovolenku nebrala,tam by moc nepospal 😒

mirmaj
16. máj 2011

@vladka84 mne by to celkom aj vyhovovalo v tom penzione bolo krásne okolie alebo sa mi to len zdalo z foto? 😲

memory97
16. máj 2011

@vladka84 no toto, dufam, ze nakoniec nepojdeme len sami 😀 mm je uz spracovany, aj volno si vybral, aby mohol s nami ist 😀

memory97
16. máj 2011

oki babulky, idem este pozehlit veci, ktore sa tu na mna uz 2 tyzdne usmievaju a stale to odkladam .-) pekny vecer prajem

mirmaj
16. máj 2011

@memory97 ja idem určite, aj keby som tam mala isť vlakom 😀 😀 😀

lucia20
16. máj 2011

@mirmaj lucka bola taka. ze od osmej sme ju uspavali, vsemozne ako sa dalo a zaspala az pred polnocou. ale teraz uz je dobre. a kacenka je taky spachtos stale. jej rekord je 17 hodin.
😀 ony su po mamine a tatinovi. :D

mirmaj
16. máj 2011

@lucia20 tak aspoň že my nemáme problem s uspavaním pýta sa spať takmer sama, takže ja len položím do postielky a spinka 😉 že 17hod 😲 my neviem či sme niekedy spali vôbec 12 😀 😝

lucia20
16. máj 2011

ked ste uz pri tych dovolenkach. no my by sme isli takym stylom, ze by sme 2-tyzdnovu dovolenku zaplatili rodicom a boli tu samy. :D nasi byvaju vo vedlajsom doma a kto tak byva, tak isto vie a pozna, ze vidia vsade..... my by sme si oddychli aj doma, ale bez nich. :D

a mna k moru dotiahnut to bude riadna fuska....

@vladka84 co sa deje so stretkom?

lucia20
16. máj 2011

@mirmaj my nemame problem s uspavanim tiez. to len lucka kym bola malinka. ale teraz o osmej vsetky tri nasukame do postielok a aje ticho. :D chvalabohu. klop-klop, nech si to nezakriknem. :D

mirmaj
16. máj 2011

@lucia20 😀 😀 aj ja len tak opatrne chvalim Tamarku alebo teda len konštatujem lebo ked bola menšia všetko čo som povedala už viac neplatilo 😝 ale len to dobre, to zle som mohla omielať dookola a nič 😝

lucia20
16. máj 2011

@mirmaj pozname, aj u nas to plati. len to dopoviem a uz sa to zmeni. ja cakam ze horsie to bude s taťou, ked zacne stat alebo si sadat....

mirmaj
16. máj 2011

@lucia20 jooj ty si ešte užívaš ležiace babo? 😉 ja už neviem čo je ležiace babo asi 3 mesiace 😝 Tamarka ako začala v 7 mesiacoch štvornožkovať asi do týždňa si sadla a potom asi za týždeň sa hned pri všetkom aj postavila 😀

lucia20
16. máj 2011

@mirmaj take som mala predosle baby. ale tatianka neviem ci zial alebo chvalabohu, ale ona mala velmi dlho nozky v neprirodzenej polohe. ona ich nevedele narovnat a kedze nema ritku, tak bola ako kuratko vo vajicku. :D stale sa preklapala. ale uz pekne haca, aj sa stavia na nozky. ked ju drzim, tak dokonca odhadzuje ruky, moje, akoze frajerka, stat nevie, ale mam ju pustit. ale este trosku jej vychadza kotnicek, lebo ked sa chce postavit, tak ho uplne pretoci von a tak sa nan postavi. ale v choditku nam tu sprinti po byte.... ale tak nechcem na nu tlacit.... nech ide ako chce. hlavne nech ide. :D ono ten nador ma take nepatrne male pozostatky. ako tie nozicky, hlavne, oneskoreny vyvoj. aspon mne to pride, ze to co lezala a nemohlo sa s nou manipulovat o to je pozadu. ale hlavne ze sa hybe. ja som uz teraz strasne rada, ze sa vobec stavia a zacala pouzivat nozicky. sme sa bali, ci jej to neposkodilo, ci s tym nebudu problemy. ale vramci hrania sme sa natahovali a vyzera ze to bude ok.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre