♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lucia20
16. máj 2011

@mirmaj ale tamarka je sikovna a ja ako tak sledujem, tak vsetky deti v tejto teme su o hoooooooooooodne popredu. ale nevadi. dobehneme. ale vieme zase taaaaaaaaaka velika budem, tak-tak vselijak, pa-pa, neni- neni - kuk... a podobne srandicky. skor ten psychicky vyvoj ako fyzicky....

mirmaj
16. máj 2011

@lucia20 to ano Tatianka je užasna nato čo prežila je šikulka a nemyslím ani že je nejako pozadu, tamarka je myslím dosť popredu, ked si porovnáš ostatné augustovky tak je medzi nimi veľký rozdiel a myslím že Tatianka vôbec nieje niekde "na chvoste" 😉 každe dieťa je ine a postupne sa tie rozdiely tak vyrovnaju že budu všetky na jednej urovni 🙂

mirmaj
16. máj 2011

@lucia20 ale tak to ste v tomto lepšie ako my 😀 😀 my ukážeme aká veľka vyrastiem len ked sa nam chce a aj to niekedy len 1 ručičkou a ešte dáme papa, nič viac 😝 a brbleme si len tak pre seba, že tatata, papapa, bababa, dadada, a ešte asi jajajaja...čiže nič čo ma nejaký význam 😀 😀

mirmaj
16. máj 2011

no a asi by bolo na čase isť aj spať 😝 dobru noc 😉

lucia20
16. máj 2011

@mirmaj kedysi sme sa nechytali na vase vahy, bola drobunka a uz sme vas dobehlie niektorych predbehli. 😀 ja to fakt ani nejako neriesim a nesilim. lebo lucka nam sama chodila v 8-mesiacoch a v 9-tich uz vyslovene vedela behat. rozpravala plynule vsetko uz v 16-tich mesiacoch. krasne vety vedela skladat aj basnicky. celkovo je vo vsetko najsikovnejsia. kacenka si davala na cas. chodila sama neskoro, dlho nerozpravala, ani teraz neviem poriadne.... hodne jej robi problem s... vyznieva ako š. este ma plienky na noc, ale to zrejme bude genetickeho povodu. takez to netreba riesit. kazda je individualna.... a tata bude tiez taka. ved raz sa nauci. ja si popravde uzivam, ze nelieta, ze je este viacmenej tam kam ju dam. :D ved sa este za nou nabehame. :D

lucia20
16. máj 2011

@mirmaj teraz kukam, ze ty mas pravu, tak nemas s cim porovnavat a to je niekedy lepsie. :D ale ved pockaj, zacnu rozpravat a dopadnes ako ja. budes vdacna za kazdu minutu, ked sa im zavru usta. :D ja som niekedy taka ohucana, ze az. :D si vlastne myslienky nepocujem.
bezkaj buvat. dobru nocku.

memory97
17. máj 2011

Dobre ranko,
@mirmaj to by sme ta vzali s Tamarkou so sebou🙂 A ide aj mm?

@lucia20 waw, ze 17 hodin, to by som nevydrzala tak dlho v posteli 😀

memory97
17. máj 2011

@mirmaj a aj teba samozrejme 🙂

kahlan1
17. máj 2011

dobré ráno 🙂 ako sa máte co nove?

@memory97 ako sa mate? ako Davidko? že 10 mesiacov 🙂 ale to leti

kahlan1
17. máj 2011

hľadam pre Anetku nejake odrážadlo neviete mi poradit?

seagull2404
17. máj 2011

@danulka3 🙂 my uz v kociari aj tak velmi nespime ☹ tie co som dala predtym polohovatelne su 😉

kahlan1
17. máj 2011

@seagull2404 a ty mas nejake odrazadlo pre Tamarku?

memory97
17. máj 2011

@kahlan1 ahoj, dobre sa mame🙂 Davidko nam konecne sa zacal plazit dopredu, zatial sa iba ruckami posuva, ale pride na to, ze aj nozicky treba zapojit 😀 a co vy, ako sa mate, babo je uz poriadne velke v brusku, panecky, o chvilku budes mat pokladiky dva 🙂

vladka84
17. máj 2011

dobre ranko, dnes kooooonecne slnecne... ja sa tak tesim, ze pojdeme von 🙂

@lucia20 nic moja, stretko plati, len sa nam znizil pocet...uz ideme len 8 bab 😒

kahlan1
17. máj 2011

@memory97 aj my sa tak plazime ze rucickami 🙂 aj teraz sa hrnie ku kvetu od ktoreho som ju stiahla hadam uz 1000 krat :D babo je uz velke a uz nevladzem lebo som unavena a aj brusko ma dost boli a velmi sa bojim aby som sa nezacala otvarat skôr tak dufam ze bude vsetko v poriadku a babo sa narodi v auguste ako ma 🙂

seagull2404
17. máj 2011

@kahlan1 nie moja, uvazovala som nad tym, ale potom som to nechala tak, mozno kupime, mozno dostaneme, neriesim to zatial, nosime sa za rucicky, ale tebe je uz asi tazko vsak? ja som pozerala taketo: http://www.vtechuk.com/vtech-baby/VtechBaby/Fir... aj toto: http://choditka.heureka.sk/chicco-activity-chod... ale zeby som sa pre niektore rozhodla, to nemozem povedat, nasla som aj taky hybrid http://www.patro.cz/objects/1075152395.html? odrazadlo klasicke je nam este skoro si myslim, ak mas na mysli take to ako motorka plastova a pod

kahlan1
17. máj 2011

@seagull2404 nieco take som myslela
http://www.biga.sk/hojdacky-hojdacie-hracky/lit...

alebo taketo - najlepsie by mi bolo take ze ju tam dam a mozem ju tahat lebo ja uz ozaj nevladzem :(
http://www.dracik.sk/produkt-detail.aspx?jkpov=... alebo
http://www.dracik.sk/produkt-detail.aspx?jkpov=...

gagarinka
17. máj 2011

Ahojte, zasa po case. Ja vas vobec nestiham ani citat, nie to este pisat 😅
Co je tu nove? Uz aj niekto chodi? Nejaka nova tehulka? 😉

Ja som vam sem vlastne prisla napisat tip na nakup - len DNES maju v Bille (predpokladam, ze nielen v tej nasej) 20% zlavu na vsetok baby tovar - plienky, vlhke utierky, mlieka, kase, vyzivy...

kahlan1
17. máj 2011

@gagarinka prave to hladam na nete ci to je aj v nasej ;)

seagull2404
17. máj 2011

@kahlan1 ti verim, ze nevladzes, a to vy ste uz taky sikovny, ze si Anetka udrzi na tom rovnovahu, nezabudne sa drzat a bude systematicky prekladat nozickami? to druhe sa mi asi zdalo najucelnejsie

kahlan1
17. máj 2011

@seagull2404 ale kde nie sme 🙂 ja som hladala take zeby som ju tam priputala 😀 😀

@gagarinka dik 🙂 dnes tam pojdeme mozno bude est enieco

mirmaj
17. máj 2011

@memory97 ďakujeme 😉 ale hej ide aj mm takže ideme spolu, ale ak by nahodou nešiel tak by sme prišli aj same 😀
@kahlan1 ahoj, ja mám chodítko a tamarka sa pri ňom prehra asi najviac zo všetkého čo ma doma, doteraz sa dlho hrávala z predu, tak že bolo obreta o niečo pevné a ona si pri ňom stála a stláčala tie tlačitka a ono jej to vyhravalo a blikalo a teraz už za nim aj chodí, takže ja by som ti ho odporučila určite, ked sa zobudí a prídeme z vonku ti ju natočím a hodím video na FB 😉
@gagarinka ahoj ako sa vám darí? myslím že tu ešte nikto nebeha a tehuľky tu máme už 2 🙂 dakujeme za tip ale my tu billu nemáme 😒

kahlan1
17. máj 2011

@mirmaj ok pozrem video 🙂 ja som rozmyslala nad odrazadlom 🙂 tak uvidim
vy ste sikovnejsie tamarka uz pekne stoji my stojime ale len za pomoci a moc sa nedvihame maximalne tak na kolienka sa dvihne a dalej nie 🙂

gagarinka
17. máj 2011

@mirmaj ahoj, my veselo stvornozkujeme, a tym padom sa uz vselikade otlkame, idu nam horne jednotky, uz su prerezane, ale teda im to trvalo riadne dlho. vcera sme boli akurat na poradni, tak mame 76 cm a 9515 g 🙂 taka mala buchticka 🙂

mirmaj
17. máj 2011

@gagarinka ale myslím že tak akurát 😉 ma aj dobru dlžku aj vahu, maš čo nosiť ako aj ja 😝 s tými otlkancami mi je to dosť známe, takže už tiež vyhadzujete aj šuplíky? u nas je to najlepšia zábava 😀
@kahlan1 odražadlo je už fakt pre take väčšie myslím, ale využila by si ho asi tak ako píšeš ty, že ju priputaš a ťaháš ale to by asi splnila taký učel aj trojkolka nie?

gagarinka
17. máj 2011

@mirmaj veru, uz ma take doranane prsteky. ona sa sice na jednom uz nauci, ze ako ho ma zatvorit, ale potom objavi iny suflik v inej izbe a privrie si prsty donho 😅 dnes obsluhuje rolldory, tak cakam, kedy sa poriadne zoznami aj s nimi 😀
a ked sa bavite o odrazadlach, syn okolo roka sa vozil v niecom takomto http://www.prenasedeti.sk/obchod/action/product... ale kupovala som to cez bazar, je to podstatne lacnejsie 😉

gagarinka
17. máj 2011
gagarinka
17. máj 2011

@kahlan1 teda tie linky na odrazadla su asi skor pre teba 😉 tak pozri vyssie 😀 je to urcite dobra vec, moj maly sa na tom vozil, kym neprisiel na ten princip ako sa to robi, a teda hlavne kym nedociahol. a segra mala take chicco odrazadlo, tam mali este viac aktivit vpredu, tak sa len tam vozili jej deti 😉

gagarinka
17. máj 2011

@kahlan1 toto je to chicco, ale tiez to kupovala cez bazar, lebo ta cena je astronomicka http://www.najnakup.sk/Porovnaj_kolobezky-odraz...

@seagull2404 inac aj Tesco ma take choditko, a uplne podla mna postaci 😉 aj tak to deti nebudu dlho pouzivat, ako sa rozbehnu, tak ich za ziadnym choditkom neudrzime. okrem toho tieto choditka su dobre len do bytov, kde su koberce, labo na parketach to strasne rychlo uteka a dieta nestiha

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre