♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

hajatanufus
18. máj 2011

@kahlan1 podarene to aj nasa lucy sa ulozi hocijako a 🙂 hocikde

kahlan1
18. máj 2011

@seagull2404 jaj tak tu sme skusali nechutilo ☹ ☹

ja ju musim chodit kontrolovat ked spi a napravat lebo niekedy je to krkolomne co tam robi 🙂

@hajatanufus tak mne sa to tiez nezda taka katastrofa ale tak co musime ist na gastro ci nema celiakiu ☹

hajatanufus
18. máj 2011

@kahlan1 jasne budelepsie ked ju vysetria a aj ty budes kludnejsia a uz sanetrap urcite je v poriadku 🙂

kahlan1
18. máj 2011

@hajatanufus tak az doteraz som sa netrapila ale ked mi povedala ze to nie je dobre tak ma vystrasila

memory97
18. máj 2011

@kahlan1 ved to nie je malo, to je tak akurat... ved uz je pohybliva, tak co dr. chce... uvidis bude vsetko dobre.
nadherna poloha, malej sa asi dobre spinka 🙂 Neskusala si od HAMI piskotova alebo susienkova kasa -obilna od 8.mesiaca - vobec nechuti ako kasa, skor ako rozpucene keksiky, ci jej to nezachuti, ak ma rada keksiky.


hajatanufus
18. máj 2011

@kahlan1 chapem aj ja som bola nekludna ked som videla na vahe ze sme pribrali len 50g to je fakt malo ale videla som ze zacala papat tak som sauklôudnila zase som nekludna koli lucinke lebo ta skoro nic nepapa a je malinka aneviem co mam robit abzy sa naucila papat ale anetka je zive dietatko tak sa to straca verim ze bude v poriadku niekedy ti lekari prehanaju mojej znamej doktorka kazala kupovat vzrobky pre celiatikov pre syna lebo nechcel jest a musel chodit aj do specialnej skolky a az potom po case dr. priznala ze maly nema celiakiu len chcela aby jedol hlavne ze tzie vyrobky su drahe a oni nemaju peniaze

seagull2404
18. máj 2011

@kahlan1 Tamarka najprv tiez nechcela, trvalo, kym pochopila, ze v tej flasi nie je tradicne mliecko 😀 😀 som ti pisala, ze dr. ma asi predsudky, decka sa nam hybu viac, je normalne, ze nepriberaju tak rychlo a vlastne chvalabohu, kam by sme tak dosli

hajatanufus
18. máj 2011

babenky ja sa vzdialim ochvilu idem domov apotom sa zase ohlasim lebo teraz som u segry v praci a tu je hrozna klavesnica vobec nefunguje medzernik preto sami niekedy stava ze pisem bez medzier zatial samajte dufam ze @evanns este pride aby sme sa na zajtra dohodli

jankasramka
18. máj 2011

ahojte, tak my uz konecne mame vybaveny podnajom takze sobotu stahujeme, ja len balim do krabic cele dni a upratujem naokolo.
navyse vcera som rozbila teplomer a tu mame vsade dlazbu tak ta ortut sa rozbila na milion malych kvapociek po celej dlazbe a kedze tu nemaju dvere tak to je vazne vsade a ani ako to umyt lebo ved vyplachnut z mopu sa to neda a mateo cely den beha po dlazbe a len co sa otocim tak ruky v puse no hrozne.
vyrela som to snad tisic krat handrami ktore som musela vyhodit. no este sa mi take nieco nestalo, uf.

@kahlan1 aby som ta upokojila tak mateo aj simonko maju len 200g viac ako anetka. a mateo pribral za posledne 2 mesiace menej ako vy. no su teraz aktivny tak co ved. moj dr. netragedizoval aj ked mateo podla tabuliek spada do podvyzivenych deti. takze klud, ona to dobehne.
ja som tiez teraz zacala davat kasicku na ranajky a na veceru varim ovsene vlocky.
ako sa mas inak? ake mas tehotenstvo?

jankasramka
18. máj 2011

@kvietok121 tak matejko riadne pribral 😲 😲 😲
som sa ta chcela spytat ze kolko krat za den este kojis? UM si este vobec nedavala?

ja som musela zacat UM lebo mateo uz z prsa takmer nic nepil. dva hlty a koniec. teraz kojim este vecer rano a niekedy dam okolo obeda...ale vecsinou musim doplnit UM.

danulienka35
18. máj 2011

ahojte babulky vsetkym vam moc dakujem za podporu ste moc zlatucke a ja si vas vazim dnesne foto prikladam z prechzky

evanns
18. máj 2011

@hajatanufus @majka35 mne vyhovuje v Gallerii okolo 😉 9:30

danulienka35
18. máj 2011

@jankasramka mojko gratulujemn k 10 mesiacikom

kahlan1
18. máj 2011

@memory97 skusim kupit tuto kasu, teraz som do nej natlacila 70 ml slivkovej ale bol to boj 😢
@kankasramka keby sme tak tie kasicky chceli ale nechce a aj zubky nam idu, uvidim co povie na gastre pravdepodobne nam da nejake vitaminy na chut do jedla alebo nejake ine mlieko hustejsie ci co tak uvidim, ale som tam sla celkom spokojna a odchadzala dost sklamana :(
a co ti mateo papa? ja uz neviem co jej davat vyzivy ovocne nechce, kase tiez nie tak neviem co jej davat ani mlieko nechce

vladka84
18. máj 2011

@kahlan1 to som prekvapena, ze vas takto dr. hned poslala.. my sme na poslednej poradni mali este menej ako vy - 7090g - dr. sa nad tym vobec nepozastavila, povedala, ze pribera, vsetko je v poriadku... 😕 teraz pojdeme na poradnu po 9.6., to som zvedava kolko bude mat, mne sa zda, ze papa pekne, aj kojim kedy si slecna zmysli, ale zasa ona nie je ani minutu v klude a teraz ked zacala stvornozkovat, tak ju nezastavi nic, este aj ked papa, tak sa vrti 😅

kahlan1
18. máj 2011

@vladka84 a kolko ste pribrali?

akika722
18. máj 2011

ahojte baby..musim sa odreagovať,bol to hrozny deň...dufam že taky už v živote nezažijem..pozerať nato ako rodič pochovava vlastne dieťa 😔 milujem svoje deti a som nesmierne šťastna že su zdrave...

ako sa mate??Dani čo mamka?

vladka84
18. máj 2011

@kahlan1 medzi 6m a 7m 240g, v 8m sme sa nevazili a teraz pojdeme az v 9m, ale myslim, ze tam nebude nejaky velky prirastok 😕

niky13
18. máj 2011

@jankasramka a to kolkokrat mu denne davas mlieko? moj tiez chce MM len rano a vecer a samozrejme v noci. Cez den mu skusam dat ale odmieta, az reve niekedy.
A ako robis tie vlocky na veceru?

@akika722 je mi to luto
@danulienka35 ako moja?

akika722
18. máj 2011

@niky13 aj mne moja...
moj mlieko nechce ani za svet..včera som mu dala krabičkove,on to stiahol šup šup 😨 a um nechce..čo teraz? 😨 😨 😨

hajatanufus
18. máj 2011

@evanns ahojky teraz som prisla domov mne to tiez vyhovuje len neviem ci pridem presne o pol zalezi ako pojde nizkopodlazna elektricka mam zeleno cierny kocik a este jedno dieta to len aby sme sa spoznali lebo vy sa uz poznate a kde v galerke to bude?

kvietok121
18. máj 2011

@jankasramka ano teraz pribera viac, ako ked bol maly 😠 ano len kojime, kojime rano o pol siedmej, o deviatej, o druhej, niekedy o stvrtej - ale teraz uz vacsinou nechce, o osmej, o pol druhej, o pol piatej, neviem ci je to dost mliecka, ale ja UM nedavam, ved pribera az az radsej dam ovocie, alebo cistu vodicku, ked nechce pocas dna mliecko a je smadny, alebo hladny , vecer je kasa, doobeda ovocie, naobed obed
@seagull2404 aj ja zacnem kontrolovat ... ale ja sa kliestou bojiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim
@kahlan1 je nadherna a vidis nam vravi ze vela priberame, ze staci 50-100 g za mesiac, tak nechapem

danulienka35
18. máj 2011

@niky13 ahoj mojko no zatial bez zmeny co narobime

hajatanufus
18. máj 2011

@evanns takze elektricka mi ide o pol desiatej a budem tam medzi tristvrte a desiatou

niky13
18. máj 2011

@kvietok121
@kahlan1 to zalezi od lekarky, moj maly tak vela nepribera a dr. je v pohode, ze je maly spokojny a vyvija sa OK tak neriesi. Dcera mala ako rocna 10,5 kg a lekarka mi zakazdym hovorila - mamicka, vela vazi, obmedzujte jedenie. Tak si vyber.

niky13
18. máj 2011

@danulienka35 a je nadej na zlepsenie?

danulienka35
18. máj 2011

@niky13 mojko vi ste to mali v roku mi mame v 9 mesiacoch o kolko viac ☹

kvietok121
18. máj 2011

@niky13 ved to aj ja si myslim ze ked pribera je v poriadku, my praveze priberame velmi velaaaaaaaaaaaaaaaa, kto ho ma nosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiit a ine je aj chalan a baba

danulienka35
18. máj 2011

@niky13 povedaly nam ze mame ratat z najhorsim oblicky zlyhaju atd ☹ ☹ ☹

memory97
18. máj 2011

@danulienka35 uz nieco viac zistili, ci zatial nic?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre