♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
19. máj 2011

@vladka84 moja zlata..nech je rychlo ok ☹
moj robi ťap ťap po mojom ksichte 😅
@kahlan1 aj ja som rada že sa nič nestalo...

mne dr.zakazala davať activiu..vraj len plnotučne..no každy dava ine 😅 😀 a ja aky pride v obchode pod ruku-striedam...

akika722
19. máj 2011

@evanns ta za čo? 😅

vladka84
19. máj 2011

vcera mi doniesli jahnacinku - pol jahniatka... tiez mi to mohli nasekat, som sa s tym serkala hodinu... Timka chuda zhrozena, ze chudatko ovecka, co jej to urobili 😖 no a to este nevie, ze dnes ju bude jest 😕

majka35
19. máj 2011

kto chcel vidieť Barborku??? 😎 😎 😎

kahlan1
19. máj 2011

@akika722 a davas aj ochutene alebo len biele - vcera kazala activiu ze nie ze mam davat nas humensky 🙂 plnotucny ale moc sme toho nezjedli

kahlan1
19. máj 2011

@majka35 tá je krásna a velmi jej to pristane 🙂

kahlan1
19. máj 2011

@vladka84 nech sa skoro uzdravi 🙂

majka35
19. máj 2011

@kahlan1 ďakujem 😉

akika722
19. máj 2011

@majka35 ježíííš aka je krasna..no uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuplne ako z toho filmu kučerava sue 😀 😀 a Terezka rozkošna ako sa nanu smejka 😀 😀
@kahlan1 davam aj ochutene ale miešam ich len trošku-aby neboli moc sladke...a spodok vyhodim

majka35
19. máj 2011

@akika722 ja ani neviem, kto je kučeravá sue 😀 😀 😀 ale ďakovala, ďakovala

ja mám susedu strašnú kravu ... sorry za nehanebný výraz 😕

kahlan1
19. máj 2011

@akika722 skusim ale jej dam biely s bananom - neviem najst nieco coby jedla ako diva ☹ raz u tety spraskala kolac metrovy :D som len kukala ako to do nej ide - asi ju budem chovat na kolacoch

kahlan1
19. máj 2011

@majka35 čo sa stalo?

akika722
19. máj 2011

@majka35 to chodil taky film..take dievčatko tam bolo..ako Barborka 😀 čo zo susedou???
@kahlan1 😀 😀 😀 moj neche mlieko..ale všetko ostatne chce 😅

majka35
19. máj 2011

@kahlan1 ja už mám pocit, že ona načúva, kedy je u nás ticho, to je pre ňu znamenie, že malá spí a ona vtedy začne otvárať dvere, trieskať s nimi a teraz som na vlastné oči videla, pozerala som cez kukátko, prečo robí taký rámus, hodila kovový obuvak o zem a ked odchádzala, tak treskla dverami a zvalila stoličku na zem a dole schodami išla ako slon ... 🙄

kahlan1
19. máj 2011

@akika722 to ze mlieko ani my myslis ze jej mozem kupit nutrilon vanilkovy ktory je od 10 mesiacov? uz teraz? ci nebude pit toto?

majka35
19. máj 2011

@akika722 terezka len mlieko, ostatné po dve lyžičky ... jooooj

kahlan1
19. máj 2011

@majka35 ☹ niektori ludia su taki bezohladni - a neda sa jej slusne povedat ze u vas sa to strasne ozyva a mala sa budi?

vladka84
19. máj 2011

@kahlan1 moja a masko davas? zltko? zemiaciky mozes aj s masielkom, su mnam 😉
@evanns aj my gratulujeme a Natinke pusinku 😵

kahlan1
19. máj 2011

@vladka84 hej davam - doteraz som kupovala hippky -kralicie morcacie a tak to papala celkom pekne ale teraz mozno aj menej papa koli zubkom. Sme sa prestahovali do domu a uz chovame zajacikov, sliepky 🙂 to uz budem varit ked to bude domace

vladka84
19. máj 2011

@majka35 jeeeeeej, Barborka je naaaadherna, ja z nej odpadnem, takto ostrihana je este krajsia 😵 😵 😵 😵

majka35
19. máj 2011

@kahlan1 už som jej to párkrát povedala, jej odpoveď: dobre

vladka84
19. máj 2011

@kahlan1 z maska sa dobre pribera 😉 a lepok papate? chlebik, roztek..

majka35
19. máj 2011

@vladka84 ďakujem ... aj nám s oskom sa takto viac páči a hlavne!!!! ráno o sebe nekričíme kvôli česaniu 😀

vladka84
19. máj 2011

@kahlan1 @akika722 dakujem, uz sme na to celkom dobre, viroza ustupila, vcera sme uz konecne boli aj dlhsie von na slniecku, aj dnes je kraaaasne 🙂

vladka84
19. máj 2011

@majka35 super ste to vymysleli, ja dam asi ostrihat tiez Timku, dnes rano bol zasa krik u nas 😠

kahlan1
19. máj 2011

@majka35 ☹ ☹ ☹ a to je nejaka stara bezdetna pani?

@vladka84 hej davam jej aj chlebik tak toto papa tiez celkm pekne davam jej s maslom a niekedy aj so syrečkami

akika722
19. máj 2011

@majka35 to faaaaaaaaaaaaaaaaakt? 😲 😲 😲
@kahlan1 ja davam sunar a kupila som bananovy+6m nechce 😒
@majka35 my opak..on hryzie take kusky až sa bojim..všetko musi mať 😨

akika722
19. máj 2011

baby neviete o nejakom lacnom slnečniku tmavomodrom na kočik?clona sa mi trha a je nova ☹

majka35
19. máj 2011

@vladka84 ja by som bola najradšej, keby mala také vlásky stále, kým je malá, nech si ich nechá narásť, ked bude dospelá 😀

majka35
19. máj 2011

@kahlan1 nie, má dcérku s detskou obrnou, ktorá nepočuje, možno to robí preto že je nešťastná, má aj syna, ktorý má 10 rokov, liečil sa na psychiatrii a berie prášky na upokojenie ... vôbec sa nedivím, že ich berie ... veľmi zlatý chlapec

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre