♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kahlan1
19. máj 2011

@memory97 hej obycajne maslo pouzivam 🙂 uvidim co spravi obed dnes

kvietok121
19. máj 2011

@kahlan1 inac aj mne sa vtedy vyvracal, ked to zjedol vsetko schutou, az som sa cudovala kolko si toho pytal a papal bez otacania a potom som musela jeho celeho aj sedacku hned oprat

memory97
19. máj 2011

@majka35 aka je peknucka, male ti rastu do krasy, tato bude o chvilu strazit dvere 😀 akkika to presne vystihla, ako kucerava Sue a ja som si nevedela spomenut, kde som uz taketo dievcatko videla 😀
uff no taky susedia to potesia....

memory97
19. máj 2011

@denisocka ano, akkika to kupovala, ale predavat to u nas nechcel nikto 🙂

@majka35 mna by si isto nebrala za susedu, ja tiez trieskam so vsetkym, ale zial si to neuvedomujem, mna iba moj mm napomina 🙂 tazko povedat, ci to robi naschval, ale nema to asi lahke... ale zas po par upozorneniach by mohla byt ohladuplnejsia.

@kahlan1 este sem-tam sa povracka, ale ked sme sa prehupli do 10mesiaca, tak sa to vracanie o dost zlepsilo, myslim ze uz tak nevracia.

@barinkova krasna je🙂

akika722
19. máj 2011

@memory97 ved moja 😒
@barinkova mala je nadherna 🙂 tu som len odbehujem,upratujem...zatial som našla tento

akika722
19. máj 2011

ale videla som aj take po 7eur nove..aky maš ty??????????

barinkova
19. máj 2011

@akika722 dobehni mi na facebook,bud si zavolame ale ako,musim ho aj odfotit

akika722
19. máj 2011

@barinkova +VLADI FOTO

v skutočnost Kati krajšia červena

akika722
19. máj 2011

vyhrala som daylong dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem baby moja prva vyhra v živote 😀

vladka84
19. máj 2011

@akika722 dakujem, no presne aj ja to tam upevnujem, ale asi mam vacsi slnecnik, myslim priemer, lebo ja potom ani na Karinku nevidim... hodim tiez fotku 😒

akika722
19. máj 2011

@vladka84 moj ma 67cm...neskušala som ho ešte

kahlan1
19. máj 2011

@akika722 jeeeeeej gratulujem aj my sme prispeli hlasom 😉 tesim sa s tebou

akika722
19. máj 2011

@kahlan1 dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem všetkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyym 😵 😵 😵

vladka84
19. máj 2011

no hrozne je to....

kahlan1
19. máj 2011

@akika722 😀 😀

vladka84
19. máj 2011

takto musi byt aby som na Karinku videla, to je vysokoooo...a zasa ked ho sklopim, aby nebol tak vysoko, tak nevidim na Karinku... keby sa tak dal zmensit 😕
no a uz ked mam kabel napojeny, tak aj dievcata hodim....

akika722
19. máj 2011

@vladka84 ty maš iny kočik..ten predok ja nemam taky..skus to dať viac dozadu..jaaaaaaaaaaaaaj to naschval je tak vysoko..kašĺi nato ak ste spokojne obe..ake su zlatučke kočeny 🙂 🙂

akika722
19. máj 2011

bože..že idem upratovať a furt tu musim nakuknuť 😠

vladka84
19. máj 2011

@akika722 ja uz som skusala kadejako a stale nie som spokojna.. Karinke je to jedno, ju akurat zaujima ako sa moze dostat k tej srubke a ocumlavat ju 😀 a tak ho predam a mam pokoj...a uz aspon budem vediet ze nemam slnecnik kupovat cez net, ale si ho pekne vyskusat na kociku najskor
😒
ja tiez "upratujem"... zapla som druhu pracku a prvu vyvesila - to od 8 rana 😀 😀 😀

akika722
19. máj 2011

@vladka84 ja som ustlala a vypila kavu a trošku poskladala suche šaty 😅

mirmaj
19. máj 2011

@majka35
@akika722 presne to napadlo aj mňa že ako kučeravá sue ked som na nu pozrela, je neskutočne krasne dievčatko barborka 😉
@kahlan1 ani my nemáme nič také oblubené čo by naozaj poriadne papala, ale nesutočne jej chutí všetko čo papa babka, vtedy tak otvara pusinu, že ja normálne nechápem, naposledy ju nakrmila aj fazuľou, lebo Tamarka chce naozaj všetko čo ma ona 😝

akika722
19. máj 2011

@mirmaj však? 😀 mm ako?

mirmaj
19. máj 2011

@akika722 mm dobre prave asi zaspal s Tamarkou 😀 😀 ja som si sadla k PC pokiaľ zaspí a idem si ľahnuť aj ja, lebo ja ked si ľahnem skôr ku nej ako zaspí tak ma tak vytočí pokiaľ ona zaspí že mňa aj prejde chuť na spanie 😀 😝 ale inak stale rovnako až zajtra ma kontrolu tak uvidíme čo mu povedia

seagull2404
19. máj 2011

caute, ja som taka nastvana, mame defekt na kociari a tak sedime doma 😠 😠 😠 😠
@vladka84 ja som si taky slnecnik skusala v obchode, a tiez to bola pohroma, a to nehovorim, ze ked som mala Tamarku otocenu k sebe, tak mi bol uplne zbytocny,a tak pouzivame plienku 🙂
@akika722 gratulujem 🙂

mirmaj
19. máj 2011

@seagull2404
@vladka84 ja som tiež skušala na naš kočik slnečník a vyzeralo to otrasne, Tamarka asi ani nevidela von 😒 ale hlavne že je takmer na každom napísane UNIVERZALNY 😠 😠
@seagull2404 tak to vie pekne nahnevať, hlavne ked si sa už vychystala aj von 😠 aj my už sme mali defekt niekedy na začiatku odvtedy nič klop klop
a bežím si rýchlo lahnuť už je v spálni ticho 😉

akika722
19. máj 2011

@mirmaj tak dobruuu 😀
@seagull2404 dakujem moja..a plienka jej nevadi ked sedi? 😕 lebo ked spi ok...ale ked sedi a jej svieti?

barinkova
19. máj 2011

kocky ked je pisane ze velkost UK je 7 1/2 naša je to kokatka?sedem a polka či osmička

akika722
19. máj 2011

@seagull2404
@mirmaj ked svieti s predu tak ani enbude visieť pre slnečnik..ja sa zas bojim že sa zlomi dalši...ale čo robiť ked sa clona trha? ☹

majka35
19. máj 2011

ahojte ... tak sme doma zo stretka, sused pod nami si veselo vŕta ... huráááá

@kahlan1
@memory97 chápem, že to má v živote ťažké, ale to, že robí takéto veci, si život ešte sťažuje ... ja som sa snažila udržať si s ňou dobrý susedský vzťah, chcela som ju aj na kávu k nám pozvať, nech sa vyrozpráva, ja beriem na ňu neskutočný ohľad, ešte ked som netušila, že malá nepočuje a chceli sme navŕtať obraz, tak som najskôr zazvonila u nej, či malá nespinká, aby sa nezľakla ... napomínam mm, aby nechodil po schodoch ako slon, barborku detto a ona sa najskôr vyplakáva, čo je prirodzené a potom robí takéto veci ... ja si veľmi vážim ohľaduplných ľudí a tak sa aj snažím správať

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre