♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

majka35
19. máj 2011

@mirmaj @evanns

ďakujem dzivčatka šumne 🙂

seagull2404
19. máj 2011

@akika722 no, ja pouzivam plienku aj na vrch, pretoze tam mam okienko a niekedy cezen svieti, striesku mam taku, ze sa celkom dobre sklapat a ked je Tamarka hore, tak jej to stahujem, samozrejme, ze su chvile, ked sa slniecku vyhnut neda, ale tak aj na to si bude musiet Tamarka zvyknut, hoci sa strasne hneva, ked jej slniecko zasvieti do tvare a este mame okuliare a klobucik, radsej takto ako ten nezgrabnv slnecnik
trha sa to clona? to by som reklamovala, ale mne sa ani ta clona nepacila ☹ som rada, ze ma nas sportak taku dobru stiesku

@mirmaj ani mi nehovor, skoro ma kleplo, lebo som potrebovala dj do obchodu ist, a sa hnevam na seba, ze to neviem urobit sama; no, bud nevidi ona von, alebo ja na cestu 🙂

akika722
19. máj 2011

@seagull2404 trha trha...hladam listok boh vie kde je 😅
a posielam..moja strieška sa da sklopiť -pred jeho tvar..ale vadi to aj jemu aj mne

mirmaj
19. máj 2011

@majka35 tak čakáme foto a info zo stretka ako bolo? 😉
@akika722 dík ja už som aj vyspata 😉 zvyšok ešte spi, ja mam problem potom zaspať večer ked si pospím cez deň veľa mne uplne stačí hodinka 😉

kahlan1
19. máj 2011

@majka35 ja viem - ono je to tazke :( ja sa tiez snazim brat na vsetkych ohlad ale niekedy mam pocit ze na mna ho neberie nikto ☹ asi s tym nic neurobs

tak som skusala na obed zemiaky s maslom ale velky uspech nebol ani neviem kolko zjedla lebo som uvarila vela a tazko povedat kolko odbudlo - krmili sme sa pri hrackach a telke ale bol to des

majka35
19. máj 2011

@mirmaj foto priloží krásna a vždy vysmiatá evička 😵 😵

@kahlan1 ja mám teraz veľký problém s kŕmením, dostanem do terezky dve, tri lyžičky a koniec ... mlieko pije na litre, ale kŕmiť sa nechce

evanns
19. máj 2011

foto zo stretnutia 😀 😀 😀 bola sranda ako stale 😝

kahlan1
19. máj 2011

@majka35 nemozu to byt zubky? my ani mlieko nechceme ☹

seagull2404
19. máj 2011

@akika722 preco to vadi? ze na teba nevidi?

kvietok121
19. máj 2011

@evanns no teda super foto 🙂

vladka84
19. máj 2011

@evanns @majka35 @hajatanufus no super fotky, tak ste si pokecali 😉

vladka84
19. máj 2011

@seagull2404 @mirmaj ja by som v zivote taky slnecnik nekupila, keby som ho vyskusala na kociku... no ale hold smola, ked som bola taka hyperaktivna a rychlo som ho cez net objednavala, ako keby u nas neboli obchody so slnecnikmi 😠

vladka84
19. máj 2011

baby, kde je @liba78? som ju uz dlllllho nevidela 😕

memory97
19. máj 2011

@kahlan1 dufam, ze jej to s masielkom bude chutit🙂 hrusku si jej davala postruhanu? ja mu stale primiesam este detsky keksik, aby to bolo tuhsie a banan. Z bananu sa nevracia, on je tazsi, skus takto kombinovat ovocie.

memory97
19. máj 2011

@akika722 super, aspon malinky bude krasne opaleny 🙂
@vladka84 ked das nizsie slnecnik, tiez je to zle? Bambulky su krasne 🙂
@majka35 vies niektori ludia asi nevedia, co je ohladuplnost... ked sme byvali v podnajmoch, tak v jednom sme poculi rozhovor susedov, ani sme nemuseli ist na navstevu a vedeli sme co sa u nich deje, tak po sebe vrieskali kazdy den 😀 som bola rada, ked sme odtial odisli 😀

memory97
19. máj 2011

@majka35 ona sa rozpapa, ked jej uz bude dobre a nebudu boliestky 🙂

@evanns ake kocky, teraz neviem, ci tie mladsie alebo starsie 😀 ale zlatunke ste boli vsetky 😉

@vladka84 ma toho vela @liba78, ale dobehneme to pokecom 🙂

memory97
19. máj 2011

@mirmaj to odrazadlo, co si mala na FB s Tamarkou to video si kupovala nove alebo od ruky?

eis4
19. máj 2011

čaute baby som tu len na skok.dufam že ste všetci zdraví 🙂 my sa máme dobre.ja so začala držať 90 dnovu dietu,zatial 1 kg dole dufam že toho pojde aj viac 😒 postavila som sa na váhu a skoro som dostala infarkt že 65 kg ked po porode som mala 62 😢 😢 tak som sa odhodlala!!
Nelinka nám tiež začala chodiť s tým chodítkom ako má aj @mirmaj Tamarka.pred týždňom s tým ešte nechcela chodiť,držala sa len jednou rukou a druhou držala moju ruku 😀 no a včera sa pri tom postavila a išla a my s mm sme len nechápavo pozerali 😀 ak bude čas dám aj video na fb. tento mesiac velmi napreduje.začala tancovať 🙂 vždy ked počuje hudbu a kruti ručkou ktorou sa akurat nedrží. 😀 po týždni k tomu pridala aj spev talalala 😀 😀 podarená je velmi 🙂 začína nám aj rozumieť.ked ju držim na rukách ako lietadielko a poviem jej ako plávaš vo vodičke? tak zažne mykať rukami,nohami ako vo vode 😀 😀 ked príde a začne mlaskať, a prežuvať tak už viem že pýta jesť.mm jej minule hovorí -chod za maminou a vypýtaj si jesť a ona prišla a začala mlaskať 😀 možno to bola len náhoda ale nasmiali sme sa z mm. ked ležíme na posteli ona sa pri mne postaví a ja jej poviem- no pusti sa 🙂 vždy sa usmeje capne na riťku a potom sa hodí do zadu a takto sa baví už tri týždne.našťastie má tolko rozumu že to robí len na posteli a nie na zemi 🙂
už má aj frajera 😀 o 3 mesiace mladší.stretli sa na plávaní 😀 už sa trikrát bozkávali,Oliverko len otvorí usta ale Nelinka na neho ide rovno jazykom 😀 😀 a mm jej stále po plávaní hovorí -a moja to nie je nejak skoro 😀 😀 určite som toho chcela viac ale už neviem čo 😀
o chvilu aj fotky pridám len ich musím nahrať do pc tak sa tu majte krásne a detičky nech posluchaju 😉

eis4
19. máj 2011

tak tu su fotečky,pozrite si aj bordel aký vie narobiť Nelinka každý deň 😀 takto sa my postaví v stoličke ked ju nepriputam 😒
no už som tu asi dlho ......Nelinka stojí pri schodoch a vykrikuje 😀 .mám pocit že je na mne vždy viac a viac závisla

eis4
19. máj 2011

@jankasramka no to musíš mať ťažke.ja tiež nechcem ísť do roboty a pochybujem že by malá bezo mna vydržala. teraz ked odídem na hodku do obchodu tak mi chýba nie ešte aby som ju dávala do jasličiek na niekolko hodín.a kam by som vlastne išla,do parfumerky sa nechcem vrátiť aj ked konatel spoločnosti Marinnaud my povedal že dufa že sa po polroku vrátim. ale za tie peniaze a nervy a 13 hodinovky sa my to neoplatí

eis4
19. máj 2011

video ako sa Nelinka pokuša chodiť 😀
http://www.facebook.com/video/video.php?v=21190...

danulienka35
19. máj 2011

@jankasramka na akom vyseteni moja neviem o com pises?

danulienka35
19. máj 2011

posielam vam nejke dnesne fotecky z vonku

kahlan1
19. máj 2011

@memory97 hrusku som jej vysrabavala lyzickou a tak ze som nestruhala

vladka84
19. máj 2011

@memory97 tak sa uz tesim na ten pokec 😉 ked dam nizsie slnecnik, tak zakryje uplne vyhlad na Karinku, proste je to na figu 😒 no co uz, zachvilku jej aj tak slniecko prestane vadit, uz teraz sa obcas naneho vyskiera, tak len dufam, ze sa mi ho podari predat aspon za pribliznu cenu ako som ho kupila 😝
@eis4 jeeeeej Nelinka je fesanda a velmi sikovna, pozerala som aj video, no este kusok potrenuje a pojde ako strela Tamarka od @mirmaj 😀 my sme este len teraz prisli na to, ze sa da zo stvornozky alebo zo sedu postavit, takze kde pride tak to skusa a driape sa na nohy, no Nelinka uz stoji ako velka slecna 😉 dufam, ze sa mate dobre...a plavanie Nelinku bavi?

memory97
19. máj 2011

@danulienka35 jej aky copko mate 🙂

@vladka84 my tiez 🙂

ked svieti slniecko odkryvate striesku, maly neznasa, ked na neho svieti slniecko a dnes nam dr.do papierov napisala, ze je bledy ☹ som to nasla az doma...

danulienka35
19. máj 2011

@memory97 no Niki je urobila tak malicky 🙂

danulienka35
19. máj 2011

@eis4 nenormalne uzasna je princeznicka snazim sa vas dociatat 🙂
@evanns krasne ste babulky skoda ze tak daleko hned by sm sa pridala ku vam ☹

vladka84
19. máj 2011

@memory97 no nam na zaklade toho, ze Karinka bola bleda robili vtedy KO a zistili to zelezo... tiez nema rada, ked na nu svieti slniecko, tak som vcera chcela aby si vonku pospinkala, ze ju potom dam kusok na slniecko a ona potvorka spala AZ 20 min. 😒 ale zda sa mi, ze ma taku zdravsiu farbu...teraz neviem, ci sa jej zlepsuje ten hemoglobin alebo to urobilo slniecko 😕

memory97
19. máj 2011

@danulienka35 ale pristalo jej to 🙂

@vladka84 len mi mame obaja s mm taku bledu pokozku a aj testovali ho stale a vsetko ok, tak uvidim, ked pridu vysledky.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre