♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

udada
23. máj 2011

ahojte, poradíte mi prosím, čo varíte svojim drobcom, mne sa zdá, že mojej malej robím stále dokola to isté, môžete mi napísať viacej variant? ďakujem

akika722
23. máj 2011

@kahlan1 ahojte....moja chceš kupiť tento bicyklik?????????????pekny je,ale nie moc dobry vyber..ja mam taky isty v žlto oranžovom.maly nema kde dať nožky-na pedalikoch ti ich držať nebude..a ručkou sa neda ovladať,musiš pridvihnuť ručkou aby si šla v pohode 😒 možem ti hodiť foto mojho...fakt je o ničom 😒
@liba78 aky je rozkošnyyyy 🙂

som hotova..maly prereve cely deň..zas..nič mu nieje dobre 😢

mirmaj
23. máj 2011

@liba78 no že si si vôbec na nas spomenula 😀 ale nie viem že si užívate pekne počasie ako tu všetci a Jurko je krásny v tom bazene aj ja už uvažujem že kupim Tamarke bazenik a môže sa u babky pomaly začať kupkať a ja opalovať 🙂
@vladka84 ešte nas je 7? ja som myslela že už len 6 tak som ešte na niekoho zabudla 😉
@kahlan1 ani Tamarka nespapa o mnoho viac ako si tu napísala ty, ešte je aj 5-6x denne pokadená a v pohybe je stale a pribera ja sa zasa obávam že ona pribera aj z čaju 😲
@seagull2404 ty ked si posadila Tamarku na nočník tak tam pekne od začiatku sedí? ja ked ju tam posadím hned sa začne jedovať vrešťať a hned zdrhne 😠 no a krmenie na nom nam nehrozí už vôbec 😀

vladka84
23. máj 2011

@mirmaj ano, zatial 7 - liba, memory, alure, lucia, evanns, ty a ja...

katulkaaaaaa
23. máj 2011

@danulka3 ahoj moja moj maly nechce zase sediet vobec akoze usedi ale nechce zato chodil by cely den ale kto s nim?uz si necitim chrbat ,a pri hnacke daj urcite probiotika bud nutrolin b sirup alebo infant dophilus....nam pomohlo velmi teraz ked to mal,a klasika rozok,banan,ryza s mrkvou

vladka84
23. máj 2011

prsiiiiii.... a tak som sa vytesovala, ze ako je pekne 😒 no nic, aspon mozem kusok upratat, lebo ja som normalne z toho bordelu nervozna 😠

@katulkaaaaaa Simonko ti cez den riadne pospinka, to asi preto potom v noci kratsie spi..my si cez den hodime uz len dva krat hodinku, vo vynimocnych pripadoch poobede hodinu a pol... dnes mame takisto vynimocny pripad, kedze sme rano dlhsie pospali, doobedu spinkala len pol hodiny, uz sa tesim na to ako to bude poobede 😕

mirmaj
23. máj 2011

@vladka84 aha už viem zabudla som na Lucku so slečnami 🙂

katulkaaaaaa
23. máj 2011

@vladka84 no dnes mi spal dve hodky doobeda ale baby co ten dnes stvara...stava sa mi v stolicke na krmenie,dala som ho do choditka pisem s vami zabudla som tanier na zemi co obedoval este tam trochu ostalo,samozrejme hned k tomu a nohou do toho nez som sa spametala uz mi v tom pochodil po obyvacke,,,,v tej postielke sa staval no tesiiim sa do vecera bude k,o 😀

danulka3
23. máj 2011

@katulkaaaaaa ďakujem,probiotiká sme už nasadili,mrkva uvarená,banán spapaný,horšie,že nemôžeme mliečko 😒 ,ale nevadí,len nech to rýchlo prejde,ďakujeme

katulkaaaaaa
23. máj 2011

@danulka3 ja som ho normalne kojila pri hnackach,on mi skoro nic vtedy nechcel jest ☹

memory97
23. máj 2011

dakujeme vsetkym za podporu 🙂 este dnes dietka, ale uz mozeme aj mliecko s bananom a zajtra uz mozeme vsetko, ak nebude vrackat. No a pravdepodobnost nakazenia, boli sme na gastre a o 2 dni na to horucka, ze velka pravdepodobnost nakazy tam 😠

@kahlan1 u nas je to tiez tak 5 lyziciek v pohode a potom ruky pred seba a akoby za trest mal papat 😉 teraz bude hadam rad, ked prejdeme na normalnu stravu 😉

@liba78 nadherny je, chrobacik 🙂

@danulka3 pri hnackach mu mozes dat bananik, jablcko, piskotku, ryzu, mrkvicku, nie cerstve pecivo,.. ja som davala do lucky troska cukru, aby nebol dehydrovany. v tomto odkaze nizsie je, co moze: http://www.choredieta.sk/index.php/brucho/liecb...

memory97
23. máj 2011

@danulka3 ked uz nebude mat hnacky, tak skus banan s mlieckom 🙂 nech je skoro vsetko opat v poriadku.

majka35
23. máj 2011

dobrý deň sa praje ... mám šancu vás prečítať? 🙂

majka35
23. máj 2011

@kahlan1 terezka vôbec nejedla, skoro 3 týždne bola väčšinou na piškótach, rožkoch a na mlieku ... pár lyžíc ovocnej výživy ... od včera papá jedna radosť, ešte ani nestihnem nabrať na lyžičku a už mi pchá hlávku do misky 😅 ... určite sa tvoja tiež rozpapká ... ja som mala obavy, ale lekárka mi povedala, nech nestresujem, že jej malá dcéra ani mlieko nechcela, ojedala len rožky, ktoré si ona sušila na strúhanku

seagull2404
23. máj 2011

@mirmaj ano, pekne sedka, dokonca sa mi zda, ze sa jej to aj paci 🙂 2x sa vyvratila nabok este na zaciatku, lebo sa naklanala po nieco, ale ja mam tu vyhodu, ze sa mi na styri natahuje az teraz a nejak ju to neoslovuje 🙂
@memory97 😠 😠 😠 to mi ani nevrav, ze tak vas nakazili 😠 😠 😠
@katulkaaaaaa mne sa tamarka stavia v stolicke, co mame u nasich a je to an porazenie, doma este nedociahne, ale uz sa neviem dockat 😠

danulka3
23. máj 2011

@katulkaaaaaa ale ja už nekojím ☹ ,tak UM máme zakázané
@memory97 @katulkaaaaaa
ďakujem za rady,ste zlaté 😉

U toho ryžového odvaru to mám len tú vodu,alebo aj ryžu??? 😒
@seagull2404 malá je šikulka a tak si sa bála,dúfam,že sa aj mi trošku rozhýbeme 😝

seagull2404
23. máj 2011

@danulka3 bala, to je fakt 🙂 nastastie to uz preslo 🙂 ale myslim, ze jej pomaha aj to plavanie, odkedy tam chodime, je taka obratnejsia 🙂

danulka3
23. máj 2011

@seagull2404 ja chcem chodiť na babygym,dole pri daňovom úrade,ale ešte nemajú dosť detičiek,si to tam len teraz otvorili,tak dúfam,že nám to pomôže
@katulkaaaaaa kúpila si to chodítko??je to za super cenu,ak nie ja by som ho zobrala 😉

seagull2404
23. máj 2011

@danulka3 to nepoznam, ani neviem, ako vyzera take cvicenie 🙂 ale kazdy pohyb a kontakt s inymi detickami pomaha 🙂 my sme na to plavanie isli hlavne preto, ze Tamarka sa strasne vsetkeho bala a zle papala a aj v tom to pomohlo 🙂 nechapem, ale ...

kvietok121
23. máj 2011

@danulka3 citam ze stretutie musime odlozit az ked bude jakubko fit

danulka3
23. máj 2011

@kvietok121 je mi to veľmi ľúto,ale musíme sa trošku preliečiť,veď keď môžme kedykoľvek,tak sa tu dohodneme,keď bude lepšie,dúfam,že nám to ešte tento týždeň víjde. 🙂

katulkaaaaaa
23. máj 2011

@danulka3 hej uz som ho zaplatila som objednavala piatok,tak dufam do konca tyzdna je u nas 🙂
som nevedela ze um sa nemoze ked sa hnackuje

kvietok121
23. máj 2011

@danulka3 uvidime hlavne nech mu je lepsie anjelikovi

katulkaaaaaa
23. máj 2011

@kvietok121 ahoj porad mi kolko krat cez den kojis maleho?mi pripada ze ja nejako casto

alure
23. máj 2011

BABULKY, SOM LEN NA SKOK U KAMOSKY NA NETE,NEJDE MI PRIPOJENIE K PC ☹ UZ SME TO AJ URGOVALI ALE VôBEC NETUSIM KEDY SA TO DA DO PORIADKU. MOC NA VAS MYSLIM,AKONAHLE BUDE VSETKO OK TAK SOM TU AKO NA KONI. DúFAM ZE STE VSETKY OK DOCITAT NEMAM SANCU A ANI TO NA NAVSTEVE NECHCEM ROBIT,TAK LEN DAVAM INFO O SEBE. O DVA TYZDNE STRETKO,TESIM SA NA TIE KTORE TO NEVZDALI A IDU 😉 DRZTE SA

danulka3
23. máj 2011

@alure Ahoj,dnes som na teba myslela,že si sa tu dávno neukázala,ale našťastie to je len v tom pc a vy ste v poriadku 😉

danulka3
23. máj 2011

@katulkaaaaaa tak idem hľadať ďalej 😉

danulka3
23. máj 2011

ozaj kde je to stretko???

kvietok121
23. máj 2011

@katulkaaaaaa takze rano okolo pol siedmej , o deviatej, o druhej, o pol osmej, o druhej v noci, okolo pol piatej - pol siestej 🙂

memory97
23. máj 2011

@seagull2404 no nam sa to stalo uz 2x, prvykrat chytil rotavir v 3mesiaciach, tiez sme boli na kontrole a teraz toto, to aby som nosila rusky pre maleho, ked ides na kontrolu... 😠 😠 ked bude mat rok, tak skoro ma u lekara neuvidia 😠

@katulkaaaaaa UM sa nesmie, aj my sme mali zakazane, ale my sme hnacky nastastie nemali. Pri hnackach iba MM moze babo.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre