• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@katulkaaaaaa ja som nedostala nič na meniny tak to bola asi kompenzácia za obe :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. máj 2011 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@seagull2404 existuje Trebišovska stranka,neviem či si ju postrehla,,,mm tam chodi často nanu.pisala som x krat a bud nereaguju alebo že mesto nema prachy.vieš kolko ludi tam ohladom ihriska piše???maju to jednoducho na haku :frowning2:
24. máj 2011 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@seagull2404 ti kokso to sa aj da?inak baby mne dnes porodila kamoska chlapcekaaaaa 3750gr,51cm,Tomasko :slight_smile:
24. máj 2011 o 14:08  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 mozno to treba dat do telky, ja uz mam pocit, ze len toto zabera
24. máj 2011 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. máj 2011 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa medicina ide dopredu, len skoda, ze nie vzdy takto pozitivne :frowning2: krasne miery :sunglasses:
24. máj 2011 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa jej gratulujem :dizzy_face:
@seagull2404 tu v tv nezabere nič..za maminou bytovkou akože otvorili nove ihrisko :dizzy_face: normalne že kopa ludi,oslava vo velkom...to bolo to čo som tu raz nafotila...premalovali pieskovisko-pri "otvarani" v nom boli dve psy a majitelky sedeli na boku :angry: su tak schodiky,pojdeš hore a šmykneš sa po vzduchu asi..nič tu nie je..nič nič nič :rolling_eyes:
24. máj 2011 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 neverim, zeby telka nezabrala :slight_smile: ale zas kedy bol TV v telke pozitivne, hlavne, ze o zberbu sa kazdy zaujima, mna toto na TV strasne stve, ze bud sa nic nedeje, alebo sa deje, ale len u vyvolenych
24. máj 2011 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@seagull2404 ved to moja..ved oni su utlačany :angry: a ked su podpory vieš sama ako to tu vyzera..pred poštou a pred andorkom :rolling_eyes: :rolling_eyes:
24. máj 2011 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. máj 2011 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@seagull2404 veru :angry: :angry: :angry: :angry:

no paaaaa baby..ideme sa pražiť vonku.. :unamused: dufam že vytiahnem mm na pivko :sweat_smile:
24. máj 2011 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa som zvedavá na video,ja som to spomenula mm a ten,že žiadne chodítko,dr.zakázala a basta,ani som mu nestihla vysvetliť,že to je na úplne inom princípe.Ty si kúpila za super cenu,ak také nájdem aj ja,beriem,ani sa nepýtam
24. máj 2011 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa Kati, uuuplne super je :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: aj ja som objednala to choditko za 13,80Eur s postovnym... idem nafotit veci na predaj, nech mm nehundre, ze len skladujeme a kupujem dalsie :grinning:

baby, kolko trva prevod z banky do inej banky?
24. máj 2011 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj oooo, mm sa pochlapil :wink: darcek na zelanie? :sweat_smile:
24. máj 2011 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 dakujeeem :slight_smile: aj ja to tak robim prave som dnes fotila veci co idem predat nech tu mame miesto :grinning: prevod trva cca 2 dni,ak mas inu banku,ak mas istu maju peniaze hned
24. máj 2011 o 16:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulka3 ja milujem, ked sa mm rozhodne, ze sa prejavi ako chlap a zasiahne, pretoze ma pocit, ze zas idem na nieco vyhadzovat peniaze, ale on pride z roboty a s malou je 3 hodky, nemusi ju cely den drzat za ruky a ohnuty s nou chodit po nasom malom byte furt dookola :angry:
@vladka84 max 2 dni, ak rano uhridis, na druhy den by to tam malo byt
24. máj 2011 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@seagull2404 presneeee ale tentoraz moj mm ani nepipol a paci sa mu to :slight_smile:
24. máj 2011 o 17:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa juj, bodaj by sa nepacilo, ved je to rozkosne :slight_smile: nehovorim, ze niekedy nekupim nejaku to somarinu, ale v zasade sa snazim, aby som pre Tamarku kopovala nieco, co jej bud pomoze, alebo ju nieco nauci...
24. máj 2011 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny podvecer prajem vsetkym :wink:
@mirmaj prajem vsetko naj k narodeninkam vela lasky a zdravicka aby ti mala robila len alen radost :wink: pripajam dnesne foto
24. máj 2011 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj juj ani nehovor. Nas maly sa dnes akosi rozbehol, doteraz som na neho nemusela davat pozor, dnes na seba skoro vyvratil dobre velky a tazky kvetinac a samozrejme kable, tie tahal jedna radost a najlepsia zabavka, gulat lopticky pod sedacku, aby ich mamina nemohla vybrat :grinning: :grinning: :grinning:

@majka35 a nemate niekoho v rodine, kto ma doma kosacku?

@akika722 to sa cudujem, u nas stale prestanu kosit, ked idu ludia okolo alebo aspon troska pozvolnia kosenie, aby neublizili ludom.

@seagull2404
24. máj 2011 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte .., tak moja hnačkovala aj v škôlke, som presvedčená, že kvôli kosačke, kosili im pred škôlkou, prvé, ked som prišla po nu, tak mami, ja nechcem ísť domov, tam kosia kosári :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: ona je totálne vystresovaná

@memory97 nie, nemáme :unamused:
24. máj 2011 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@seagull2404 prepac, to malo byt pre @majka35, ked nevedela, kam poslat nastrocnych z detskeho ihriska :slight_smile:

@mirmaj aspon ta pekne potesili obaja a kto niesol kyticu mm alebo Tamarka :sunglasses:
24. máj 2011 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa video som kukla,malý je úúúúžasný,šikulka,tak mi máme k tomuto veľmi ďaleko :wink:
@vladka84 kde si objednala???,aj ja chcem
@seagull2404 aj mne minule zapotil,že koľko má ten Jakubko hračiek,ale to si nevšimol,že sú to samé hrkalky,on si myslí,že sa bude s nimi hrať do puberty :angry:
@danulienka35 malá je zlatunkáááá :wink:
24. máj 2011 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby ako sa mate?

mm pustil smrtonosna zbran ( tento rok od februara, kedy ma narodeniny mm je to uz asi 10 x, su to 4 filmy) a ja ze zasa? a on co ine si mam maminka pustit, ved toto je darcek od teba, tak ja si to tak vazim ze si to pustam a dal mi pusinku, no neposlali by ste ho niekde?

ked rozpravate o choditkach, my sme dnes kupili toto http://www.superdeal.sk/chicco-loco-odrazadlo.p5211064.html len modre :slight_smile: tak sa tiez vytesujeme
24. máj 2011 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulka3 dakujem mojko
24. máj 2011 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. máj 2011 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@seagull2404 a k tejto sprave o dvojickach este pridali dalsiu Taliansku rodinku, kde otec, vysokoskolsky profesor nechal 2 rocne dieta zamknute v aute a on prednasal na VS :angry: Dietatko zomrelo na dehydrataciu a matka prosila, aby jej muzovi ludia odpustili, toto normalny clovek nespravi, ked je vonku 30 stupnov :confounded:

@vladka84 prevod medzi inymi bankami trva tak max. 1-2 dni.

@danulienka35 ahoj, mala je rozkosna a ako krasne opalena :slight_smile:

@majka35 juj moja, precitaj IP
24. máj 2011 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 jej vdaka mojko hej je riadne opalena bediarka mala
24. máj 2011 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok