♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
25. máj 2011

@vladka84 nastastie ani mm, lebo by dostal 😀

kvietok121
25. máj 2011

idem sa pochvalit, schvalili mi pracu, ozem ist na skusku a obhajobu 🙂

katulkaaaaaa
25. máj 2011

@majka35 moja nezavidim ti to,neviem co by som poradila neskusala si tu psychologicku?chuda ked ma od strachu aj hnacku tak sa ozaj musi velmi bat ☹
a maly chodi jak male tornado on nechce vobec sediet ked je hore tak sa veru nenudim,teraz spi tak som obed robila @liba78 dakujem 😉 Jurko je tiez dobry sibal ,ja hovorim aby uz sami chodili aspon nas chrbaty nebudu boliet ...
@kvietok121 gratulujem 😵

akika722
25. máj 2011

@katulkaaaaaa Simonko je krásny chlapček,stale ked vidím foto musim sa usmiať..smejko malinky 😵
@majka35 kokso..aj som myslela už davno že si ju dam skontrolovať lebo čo robim ako robim hoci hladujem nie a nie schudnuť ☹ bereš nejake lieky??????????????
dnes som si spomenula na Barborku ked sme boli vonku,kosili na viacerích miestach 😅 chudatko tak sa bať ☹
a neboji sa hračiek čo vydavaju silne zvuky???nemaju niekde detsku kosačku zo zvukom??či by nepomohlo 😒

akika722
25. máj 2011

@kvietok121 gratulujem moja 🙂

akika722
25. máj 2011

@majka35 noooooo..idem volať mojej dr po obede a svokra že ma tam nejak napcha aby som nečakala 2mesiace...Maji?a to priberaš ked maš zniženu? 😨 ja nechcem 😢 už niee 😢

majka35
25. máj 2011

@akika722 keď som nevedela, že mám s tým problém, tak som fakt nekontrolovateľne priberala, nevedela som prečo, normálne som bola ako "spuchnutá" ... mňa šéf na to upozornil, že má podozrenie že mám problémy so štítnou žľazou ... no lieky beriem euthyrox, dosť silnú dávku, 150 mg na deň a to som začala s 50 mg ... ináč hneď, ako som začala s liečbou, išla som dolu s váhou a teraz si fakt musím dávať pozor na to, čo zjem, lebo by som veľmi pribrala, ale lieky to trošku korigujú ... dá sa s tým normálne žiť, len niekedy tie hormonálne zmeny sú nepríjemné, normálne nával tepla, bolesť hlavy, nervozita, ináč nič a nie je to často ... keď som sa rozprávala s ostatnými pacientkami v čakárni, tak oni boli zúúúfalé, vraj pribrali 20 kíl a majú ťažké depresie ... ono je to o prístupe, ja si proste nepripúšťam, že mám problém a hotovo 😉
Baarborka sa nebojí zvukový hračiek, len a len tej kosačky ... konkrétne toho zvuku čo vydáva ... samotnej kosačky sa nebojí ... pre ňu by asi nebola terapia kúpiť jej hračkársku, lebo tá zvuk nevydáva ... dnes mi obidve straaaašne fňukali, jedna revala, druhá revala a to mám za sebou už pár prebdených nocí, takže som "kapánek" nervózna, tak som si zapchala uši a hovorím: nieeeee, prosímmmm, už prestaňte, lebo vyskočím z okna 😀 a barborkina reakcia? mamkaa, nieee, nevyskoč, čo keď tam budú kosiť ...a ťa pokosia 🙄 🙄 🙄 teraz išla spinkať, tak som jej dala vatu do ušiek, aby nič nepočula, vonku nikto nekosí, ale ona pri okne a počuješ, mamka? kosia a ja barborka faaakt nikto nekosííííííííííí... nekosíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí a ona mi neverí

majka35
25. máj 2011

@kvietok121 ooo, blahoželám šikovnica 🙂

akika722
25. máj 2011

@majka35 mamkaa, nieee, nevyskoč, čo keď tam budú kosiť ...a ťa pokosia 😀 😀 😀 zlata
a to sa boji stale???aj minuly rok sa bala???či sa niečo stalo?vystrašilo ju to niekedy??

no ja neviem schudnuť hoci čo robim..hlava ma boli každ deň,od spankov 😒 včera mi bolo na zvracanie a na cvičeni som skoro odpadla... 😒
volala som teraz dr.tak mam isť na neurologiu-či nemam to zo spinalky a mam isť aj na štitnu...len problem..nemožem velmi lieky lebo mam len 1obličku 😒 tak snad nejak 😒 ja neviem...ale musim s tym niečo robiť lebo to je stale horšie a horšie ☹

majka35
25. máj 2011

@akika722 uff, myslíš, že spinálka? no neviem ... 9 mesiacov po pôrode? chúďatko, ja som ani nevedela, že máš taký problém, myslím s obličkou ☹ možno to bude len nejaká hlúposť, únava, prepracovanie, stres

barborka sa bojí kosačky 3. rok a to tak, že už fakt nemám na to nervy ... ani podobrotky ani pozlotky jej to neviem vysvetliť, že je to len obyčajnáááááá kosačka ... ja v zime na to zabudnem, že sa bojí, ale ked príde teplo, tak okamžite s prvým koscom začínam preklínať rastúcu trávu 🙄

akika722
25. máj 2011

@majka35 neveim moja..na štitnu ma prave objednava svokra a na neurologiu sa pojdem objednať ja...ano ano som po rakovine a mam zakazane brať aj lieky od bolesti..no ked musim tak nevezmi 🙄

chuda male ☹ cele leto ked budu kosiť ☹ moj kosačky miluje..aj na MDD na neho čaka jedna v skrini-schovana

akika722
25. máj 2011

@majka35 a mam termin...neurologia-2.6 a štitna 28.7 🙄 až

hajatanufus
25. máj 2011

ahojte babenky co mate noveho? citala som len tak poslednu stranu dlhsie som tu nebola lebo akosi nemam cas vacsinou sme vonku ked bolo tak pekne teplo ale vcera uz bolo neznesitelne vonku 27 a dnu tiez 27 som uz nevedela kam sa ist schladit inak @majka 35 a @evanns dakujem za stretko bolo velmi prijemne a vy dve ste ozaj velmi zlate maminky este raz vdaka

citam ze mate problemy so stitnou zlazou ja mam tiez znizenu funkciu a tiez beriem 150mg denne teda teraz v tehu mi to zvysili inak som brala 125 a tiez som predtym mala velku nadvahu len som si to nejako neuvedomovala lebo som to pripisovala chorobe ktoru som predtym prekonala a potom pri jednej kontrole si dr vsimla ze mam zmensenu stitnu tak som sla na endo a hned mi dali lieky a potom som aj poriadne schudla comu som sa aj tesila aj moja segra strasne pribrala a tiez nevie z coho ale nema to od stitnej zlazy ale ma problemy s inymi hormonmi tak si myslim ze to moze byt od toho aj ked teraz naposledy mala ist na endokrinologiu a este nebola a ty 'majka35 kde chodis na endo? segra chce ist ku dr co robi ako je geriatricke centrum

seagull2404
25. máj 2011

@majka35 chudatko male ☹ mne pride, ze to fakt treba konzultovat

baby, ze aku novinku ja mam - my cakame druhe babo 😀 😀 😀

vladka84
25. máj 2011

@seagull2404 faaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakt? 😲 jeeeej, gratulujem a drzim palce!!!! 😉

seagull2404
25. máj 2011

@vladka84 no veru 🙂 dakujem 🙂 je to este taky uplny zaciatok...

majka35
25. máj 2011

@seagull2404 ja odpadneeeeeeeeeeeeeeeem ... gratulujem, nádherná novinka 🙂 takže práca asi nehrozí 😨
a čo sa týka Barborky, máš pravdu, iné východisko nevidím, my s mm jej pomôcť nedokážeme .... ☹

@akika722 moja zlatá, som netušila ☹ keby to nedajbože bola štítna žľaza, tam sa bez liekov nezaobídeš ... ináč ja si myslím, že tie húfne endokrinologické ochorenia na východe máme z Černobylu 😖 neskutočne veľa pacientov je s týmto ochorením

@hajatanufus chodím ku dr. Schwarcovi do Novej nemocnice ... veľmi pekný a hlavne veľmi príjemný chlap 🙂

seagull2404
25. máj 2011

@majka35 veru, ja tiez odpadavam 😀 😀 😀 ale dakujem, klasicka praca sice nehrozi, ale nejaky prijem bude treba tak ci tak

majka35
25. máj 2011

@seagull2404 ja som pri barborke a v tehotenstve s terezkou pracovala, chodila do školy a učila sa na skúšky a niekedy som myslela, že "vecej še už nedá" 😀 😀 😀

seagull2404
25. máj 2011

@majka35 🙂 a ono sa vzdy da 🙂 ja som pri Tamarke ucila v skole i mimo, krasota zarobok, a po porode tiez k materskej uzasne, len teraz neviem, ci nieco od sept. bude alebo nie a dufam, ze budem mat zas poho tehu, lebo uz 3 dni nemozem nic jest 😀 😀 😀

majka35
25. máj 2011

@seagull2404 ja ked som bola tehotná s barborkou, robila som preklady filmov, pracovala a stále som vládala viac a viac, no ale ked som prišla tehotná s terezkou domov a chcela si trošku oddýchnuť, nehrozilo 😀 barborka mi to nikdy nedovolila 😀
.. a učiteľstvo tak dobre vynáša? u nás na východe sa učiteľky veľmi sťažujú na zárobok ... 😒
je ti zle? ja som toto nemala ani pri jednom tehu, ja som mohla jesť všetko, až ked ma pálila záha, tak so s jedlom skončila 🙄

seagull2404
25. máj 2011

@majka35 ucitelstvo na skole nie, lektorovanie ano, vo vacsich mestach 😀 za polovicny cas, tiez si myslim, ze mi Tamarka uz nic nedovoli 🙂 je mi zle, aj pri Tamarke bolo, dva tyzdne ale neskor, teraz ma to prekvapilo, som stale hladna, nieco zjem a mam zaludok ako na vode 😒

21
25. máj 2011

@seagull2404 congratulation!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

memory97
25. máj 2011

@akika722 moja neviem a papas v pohode, nedrzis dietu?

@katulkaaaaaa zlaty je, veru uz nam dobre casy koncia, u nas bolo sice dlhsie klud, ale tiez zacina stvarat sibalstva 🙂

memory97
25. máj 2011

@kvietok121 super sikulka🙂 si robis nadstavbu alebo nejake pedagogicke minimum?

@seagull2404 waw tak to vam blahozelameeeeeeeeeeeee 😉 kedy?

seagull2404
25. máj 2011

@memory97 dakujem, nevieme sa s doktorom dohodnut 🙂 on tvrdi, ze koniec roka, ja ze polovica januara, ja som si nezaznacila posledne kramy a cas tak bezal, ze som si ani spomenut nevedela 😀 😀
@21 dakujem 🙂

danulienka35
25. máj 2011

@seagull2404 pekny podvecer prajem a moc gratulujem

danulka3
25. máj 2011

ahojte,

@kvietok121 blahoželám,si šikulka 😉
@seagull2404 Čo to tu čítam,blahoželááááááám.A čo na to tatinko????

danulka3
25. máj 2011

my sa máme dnes už lepšie,kakali sme len 2x,takže večer sme dostali už aj mliečko a hneď sme zalomili 🙂
@majka35 u nás kosili včera,ja som musela malého otočiť v stoličke k oknu a mala som pokoj,pozoroval traktor,u nás prišla rýchla rota a za chvíľku mali všetko okolo pokosené

danulka3
25. máj 2011

pridávam aj pár foto z víkendu v aquaparku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre