• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@seagull2404 ááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá gratulujééééééééééééééééééééééééééééééééééééééém :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jééééj sa tešim s vamiiiiii :dizzy_face:
@majka35 v pohode moja..už je to ok..teda dufam..deti som porodila zdrave,aj ked podla dr nemali byť...žijem v pohode..niekto sa tak narodi a ani o tom nevie že ju ma len jednu :wink:
@memory97 nooo..jem menej..teda ranajky,maly obed a potom..nič lebo chodim cvičiť..prečo???
@seagull2404 tak to bude na Silvestra a ty budeš v telke :grinning:
@danulienka35 ahoj moja..ako sa mate???
@danulka3 ha ha ha zlaty on pozera z okna na traktor??? :grinning:
aky ste peknučky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. máj 2011 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@akika722 on je zaťažený na čokoľvek,čo vrčí,brčí,proste chlap,keby sme stáli celý deň pri okne a pozerali autá,tak nič iné nepotrebuje :sweat_smile: .A ďakujeme :slight_smile:
25. máj 2011 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 ahoj mjoa no v ramci moznosti cakame az sa polepsi zatial moc nechcem o tom pisat
25. máj 2011 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@seagull2404 perfektná novinka, gratulujem. Termín určíte neskôr podľa veľkosti miminka. Ale super, tak bude bábätko do nového domu. Dovtedy dokončíte, nie ?

@vladka84 tak taký nemám, musím sa poobzerať na nete. V tom Okay som nakoniec ani nebola, lebo sme dlho čakali u holičky, ešte že na pasovom sme vybavili rýchlo.
@danulka3 krásne fotečky, muselo byť úžasne :dizzy_face:
@majka35 škoda, že nebývaš bližšie. MM má kosačku čo vyzerá ako malý traktor a keď ide kosiť, musí voziť deti. Teda musel, už len neter má záujem. Možno by to u nej prelomilo ľady. Som sa bavila na tom ako vždy čakali v rade kým príde na každého. :grinning:
25. máj 2011 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulka3 :grinning: :grinning: :grinning: zlaty
@danulienka35 bude to dobre moja...jasne nemusiš o tom pisať.chapem to... :wink:
25. máj 2011 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@seagull2404 odpadneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem :dizzy_face: gratulujem :dizzy_face: sa tu smejem ako salena a mm na mna hladi ci mi sibe :grinning:
inak baby hrozny zazitok za mnou mala dnes pribuchla simonovi rucku do dveri,bol u nas plac,krik som revala ja aj simon som myslela ze mu ju zlomila,viki za trest ziadny televizor a uz aj spi...ale nastastie je rucicka ok,sme sa neskor boli s malym odviest na bicykli tak uz na to zabudol
@danulka3 krasny ste,a ako pekne sedi,to simon sa neobtazuje sediet :confused: on len chodit panko
25. máj 2011 o 20:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 ďakujeme,bolo super,konečne som niekde vypadla,zmena prostredia mi pomohla :slight_smile:
25. máj 2011 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. máj 2011 o 20:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. máj 2011 o 20:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa sedieť sedíme,trošku zhrbene,ale to je všetko,do chodítka nedávame,máme zakázané,ale dnes som dala,potrebovala som Sise niečo vysvetliť do školy,lietal tam ako divý,som myslela,že preletí cez prah :sweat_smile: Ale stále bol na špičkách,takže na chodenie si ešte počkáme.nevadí aspoň ho nemusím ešte naháňať. :slight_smile:
25. máj 2011 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa díky,už som to pozerala,žeby som objednala??? mm ma zabije :grinning: Asi budem musieť najprv predať lehátko,lebo sme tu ako v sklade :unamused:
25. máj 2011 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulka3 :slight_smile: kup nez pride predas lehatko :slight_smile: ale zase preco mate choditko zakazane?mne boli v tom obe deti ,vsetci sme v tom boli ja neviem ze dr z toho robia take halooo :confused:
25. máj 2011 o 20:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. máj 2011 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa čo povieš?
25. máj 2011 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa už som písala,má vraj zle držanie tela,sedí zhrbene a preto sa stavia na špičky :frowning2:
25. máj 2011 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulka3 to choditko je nadherneeeee :slight_smile: a za super cenu
snad sa to malinkemu upravi,aj nejako cvicite?
25. máj 2011 o 20:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa vojtovku,máme jeden cvik na posilnenie svalstva na brušku,ale teraz sme necvičili,lebo sme hnačkovali,ale od zajtra začneme.Tej babe som už napísala,tak dúfam,že je ešte voľné.
A čo sa týka tých úrazov,toho ešte bude,ja som minule zasa buchla malému hlavu o zárubňu,išli sme cez dvere a sa otočil a bolo to.Chúďa moje,ale som si potom nadávala,že nedávam pozor. :angry:
25. máj 2011 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulka3 aj toto sa mi uz stalo,ale dnes s viki to bol brutal ako treskla s tymi dverami,tri krat som sa jej opytala ci ich zavrela a tvrdila ze ano a ked tam dal maly ruku vtedy to doslova zabuchla...ja som tak kricala ked som videla co spravila ze keby predomnou neutiekla neviem co by som jej dorobila :confused: strasne som sa bala ze to ma zlomene,dufam ze si uvedomila co spravila :angry:
25. máj 2011 o 20:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 dakujem :slight_smile:
@danulka3 dakujem, no co uz mu ostavala, vedel co robi :grinning: :grinning: :grinning: ale myslim, ze sme este stale obaja tak trosku v soku; krasne fotky a urcite ste si uzili pekny vylet
25. máj 2011 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 dakujem moja, len to nie, ja chcem na sviatky domov, tak dufam, ze ja mam pravdu, predsa len, bola som pritom ja a nie moj gynekolog :grinning: :grinning: :grinning:
@liba78 dakujem, urcite dokoncime :slight_smile: uz snad na jesen, ja som sice chcela jarne babo, no ale co by clovek naplanoval :slight_smile: hlavne, ze o Tamarku sme sa snazili dva roky a toto prislo na supu :slight_smile:
@katulkaaaaaa dik, moja a co je take smiesne??? :dizzy_face: :dizzy_face:
25. máj 2011 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@seagull2404 nie smiesne ale take usmevy som hadzala...akoze radooost,tesim sa s vami :wink:
25. máj 2011 o 21:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa to je tá súrodenecká láska :dizzy_face:
@seagull2404 bolo super,bála som sa ako to bude malý znášať,ale bol super,ani sme nevedeli,že ho tam máme :slight_smile:
Ale sa to tu pekne rozbehlo(myslím ti e tehotenstvá),dúfam,že to nie je nejaká epidémia :grinning: Ja keď som bola tehotná,tak sme boli v robote naraz 4,sa smiali,že epidémia :grinning:
25. máj 2011 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@seagull2404 ha ha ha porodiš v Trebišove :grinning: :grinning: žartujem :sweat_smile: ani naskušaj :grinning:
Katka sa isto rehotala od šťastia..ja som sa tiež nahlas zasmiala od šťastia..ved to je užasna sprava ako sa augustovky rozrastaju :wink:
25. máj 2011 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 jasneeeeeeeeeeeeee :grinning: sranda ako to cele prezivame,takze augustovky uz maju tri tehulky :slight_smile:
25. máj 2011 o 21:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa aj ja sa tešim..akoby som ja čakala dalšie :sweat_smile: ved je to najkrjašia sprava.. :wink:
25. máj 2011 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@seagull2404 tu sa teraz vsetke radujeme s tebou (s vami) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@danulka3 u nas v praci takisto, najskor sefkina dcera, potom ja, potom kolegyna a nakoniec casnicka z hotela :grinning: sefka nas na porade vzdy privitala vetou: tak ktora je este tehotna? :grinning:
no, ale zajtra idem volat svojmu gynekologovi, mne musi dat nejaku anti, lebo ja sa "nakazit" nemooooozem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. máj 2011 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 asi aj ja skočím,už nekojím,takže žiaden problém,ja už mám odrodené :wink:
25. máj 2011 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa joooj, chudatko, ale Viki isto nechcela a trapi ju to :frowning2: u nas sa tak Timka salela s Karinkou a som ju upozornovala, nech sa neplasi, lebo sa udru a bude plac... no a aj tak bolo, Karinka spadla dozadu a len tak zadunelo, spustila plac, Timka takisto ako jej luto bolo, nevedla som ktoru skor ratovat :cry:
ale dnes mi zasa veeeeelmi pomohla, skoro hodinu a pol sa pekne spolu hrali, ani som nevedela ze ich mam, ja som normalne stihla pozehlit cele to kopisko!!! Moje zlate :dizzy_face:
25. máj 2011 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722
@katulkaaaaaa
@majka35
@danulka3
@memory97 dakujem baby ste zlate, @memory97 nie robim si modernizaciu skolskeho vzdelavacieho procesu
@seagull2404 je to je skvele a v ktorom tyzdni?
@danulka3 super foto a super ze vam je uz lepsie, inac mame spolocnu kamosku lenku s alzbetkou, ze vraj ste spolu rodili :slight_smile:
@danulka3 no u nas v robote, rok predo mnou bolo 8 bab tehu potom dalsi 3 :slight_smile:
25. máj 2011 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok