♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
25. máj 2011

@seagull2404 ááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá gratulujééééééééééééééééééééééééééééééééééééééém 😵 😵 😵 😵 😵 jééééj sa tešim s vamiiiiii 😵
@majka35 v pohode moja..už je to ok..teda dufam..deti som porodila zdrave,aj ked podla dr nemali byť...žijem v pohode..niekto sa tak narodi a ani o tom nevie že ju ma len jednu 😉
@memory97 nooo..jem menej..teda ranajky,maly obed a potom..nič lebo chodim cvičiť..prečo???
@seagull2404 tak to bude na Silvestra a ty budeš v telke 😀
@danulienka35 ahoj moja..ako sa mate???
@danulka3 ha ha ha zlaty on pozera z okna na traktor??? 😀
aky ste peknučky 🙂 🙂 🙂

danulka3
25. máj 2011

@akika722 on je zaťažený na čokoľvek,čo vrčí,brčí,proste chlap,keby sme stáli celý deň pri okne a pozerali autá,tak nič iné nepotrebuje 😅 .A ďakujeme 🙂

danulienka35
25. máj 2011

@akika722 ahoj mjoa no v ramci moznosti cakame az sa polepsi zatial moc nechcem o tom pisat

liba78
25. máj 2011

@seagull2404 perfektná novinka, gratulujem. Termín určíte neskôr podľa veľkosti miminka. Ale super, tak bude bábätko do nového domu. Dovtedy dokončíte, nie ?

@vladka84 tak taký nemám, musím sa poobzerať na nete. V tom Okay som nakoniec ani nebola, lebo sme dlho čakali u holičky, ešte že na pasovom sme vybavili rýchlo.
@danulka3 krásne fotečky, muselo byť úžasne 😵
@majka35 škoda, že nebývaš bližšie. MM má kosačku čo vyzerá ako malý traktor a keď ide kosiť, musí voziť deti. Teda musel, už len neter má záujem. Možno by to u nej prelomilo ľady. Som sa bavila na tom ako vždy čakali v rade kým príde na každého. 😀

akika722
25. máj 2011

@danulka3 😀 😀 😀 zlaty
@danulienka35 bude to dobre moja...jasne nemusiš o tom pisať.chapem to... 😉

katulkaaaaaa
25. máj 2011

@seagull2404 odpadneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😵 gratulujem 😵 sa tu smejem ako salena a mm na mna hladi ci mi sibe 😀
inak baby hrozny zazitok za mnou mala dnes pribuchla simonovi rucku do dveri,bol u nas plac,krik som revala ja aj simon som myslela ze mu ju zlomila,viki za trest ziadny televizor a uz aj spi...ale nastastie je rucicka ok,sme sa neskor boli s malym odviest na bicykli tak uz na to zabudol
@danulka3 krasny ste,a ako pekne sedi,to simon sa neobtazuje sediet 😕 on len chodit panko

danulka3
25. máj 2011

@liba78 ďakujeme,bolo super,konečne som niekde vypadla,zmena prostredia mi pomohla 🙂

katulkaaaaaa
25. máj 2011
danulka3
25. máj 2011

@katulkaaaaaa sedieť sedíme,trošku zhrbene,ale to je všetko,do chodítka nedávame,máme zakázané,ale dnes som dala,potrebovala som Sise niečo vysvetliť do školy,lietal tam ako divý,som myslela,že preletí cez prah 😅 Ale stále bol na špičkách,takže na chodenie si ešte počkáme.nevadí aspoň ho nemusím ešte naháňať. 🙂

danulka3
25. máj 2011

@katulkaaaaaa díky,už som to pozerala,žeby som objednala??? mm ma zabije 😀 Asi budem musieť najprv predať lehátko,lebo sme tu ako v sklade 😒

katulkaaaaaa
25. máj 2011

@danulka3 🙂 kup nez pride predas lehatko 🙂 ale zase preco mate choditko zakazane?mne boli v tom obe deti ,vsetci sme v tom boli ja neviem ze dr z toho robia take halooo 😕

danulienka35
25. máj 2011

@akika722 dakujem

danulka3
25. máj 2011
danulka3
25. máj 2011

@katulkaaaaaa čo povieš?

danulka3
25. máj 2011

@katulkaaaaaa už som písala,má vraj zle držanie tela,sedí zhrbene a preto sa stavia na špičky ☹

katulkaaaaaa
25. máj 2011

@danulka3 to choditko je nadherneeeee 🙂 a za super cenu
snad sa to malinkemu upravi,aj nejako cvicite?

danulka3
25. máj 2011

@katulkaaaaaa vojtovku,máme jeden cvik na posilnenie svalstva na brušku,ale teraz sme necvičili,lebo sme hnačkovali,ale od zajtra začneme.Tej babe som už napísala,tak dúfam,že je ešte voľné.
A čo sa týka tých úrazov,toho ešte bude,ja som minule zasa buchla malému hlavu o zárubňu,išli sme cez dvere a sa otočil a bolo to.Chúďa moje,ale som si potom nadávala,že nedávam pozor. 😠

katulkaaaaaa
25. máj 2011

@danulka3 aj toto sa mi uz stalo,ale dnes s viki to bol brutal ako treskla s tymi dverami,tri krat som sa jej opytala ci ich zavrela a tvrdila ze ano a ked tam dal maly ruku vtedy to doslova zabuchla...ja som tak kricala ked som videla co spravila ze keby predomnou neutiekla neviem co by som jej dorobila 😕 strasne som sa bala ze to ma zlomene,dufam ze si uvedomila co spravila 😠

seagull2404
25. máj 2011

@danulienka35 dakujem 🙂
@danulka3 dakujem, no co uz mu ostavala, vedel co robi 😀 😀 😀 ale myslim, ze sme este stale obaja tak trosku v soku; krasne fotky a urcite ste si uzili pekny vylet

seagull2404
25. máj 2011

@akika722 dakujem moja, len to nie, ja chcem na sviatky domov, tak dufam, ze ja mam pravdu, predsa len, bola som pritom ja a nie moj gynekolog 😀 😀 😀
@liba78 dakujem, urcite dokoncime 🙂 uz snad na jesen, ja som sice chcela jarne babo, no ale co by clovek naplanoval 🙂 hlavne, ze o Tamarku sme sa snazili dva roky a toto prislo na supu 🙂
@katulkaaaaaa dik, moja a co je take smiesne??? 😵 😵

katulkaaaaaa
25. máj 2011

@seagull2404 nie smiesne ale take usmevy som hadzala...akoze radooost,tesim sa s vami 😉

danulka3
25. máj 2011

@katulkaaaaaa to je tá súrodenecká láska 😵
@seagull2404 bolo super,bála som sa ako to bude malý znášať,ale bol super,ani sme nevedeli,že ho tam máme 🙂
Ale sa to tu pekne rozbehlo(myslím ti e tehotenstvá),dúfam,že to nie je nejaká epidémia 😀 Ja keď som bola tehotná,tak sme boli v robote naraz 4,sa smiali,že epidémia 😀

akika722
25. máj 2011

@seagull2404 ha ha ha porodiš v Trebišove 😀 😀 žartujem 😅 ani naskušaj 😀
Katka sa isto rehotala od šťastia..ja som sa tiež nahlas zasmiala od šťastia..ved to je užasna sprava ako sa augustovky rozrastaju 😉

katulkaaaaaa
25. máj 2011

@akika722 jasneeeeeeeeeeeeee 😀 sranda ako to cele prezivame,takze augustovky uz maju tri tehulky 🙂

akika722
25. máj 2011

@katulkaaaaaa aj ja sa tešim..akoby som ja čakala dalšie 😅 ved je to najkrjašia sprava.. 😉

vladka84
25. máj 2011

@seagull2404 tu sa teraz vsetke radujeme s tebou (s vami) 😵 😵 😵 😵
@danulka3 u nas v praci takisto, najskor sefkina dcera, potom ja, potom kolegyna a nakoniec casnicka z hotela 😀 sefka nas na porade vzdy privitala vetou: tak ktora je este tehotna? 😀
no, ale zajtra idem volat svojmu gynekologovi, mne musi dat nejaku anti, lebo ja sa "nakazit" nemooooozem 😝

danulka3
25. máj 2011

@vladka84 asi aj ja skočím,už nekojím,takže žiaden problém,ja už mám odrodené 😉

vladka84
25. máj 2011

@katulkaaaaaa joooj, chudatko, ale Viki isto nechcela a trapi ju to ☹ u nas sa tak Timka salela s Karinkou a som ju upozornovala, nech sa neplasi, lebo sa udru a bude plac... no a aj tak bolo, Karinka spadla dozadu a len tak zadunelo, spustila plac, Timka takisto ako jej luto bolo, nevedla som ktoru skor ratovat 😢
ale dnes mi zasa veeeeelmi pomohla, skoro hodinu a pol sa pekne spolu hrali, ani som nevedela ze ich mam, ja som normalne stihla pozehlit cele to kopisko!!! Moje zlate 😵

kvietok121
25. máj 2011

@akika722
@katulkaaaaaa
@majka35
@danulka3
@memory97 dakujem baby ste zlate, @memory97 nie robim si modernizaciu skolskeho vzdelavacieho procesu
@seagull2404 je to je skvele a v ktorom tyzdni?
@danulka3 super foto a super ze vam je uz lepsie, inac mame spolocnu kamosku lenku s alzbetkou, ze vraj ste spolu rodili 🙂
@danulka3 no u nas v robote, rok predo mnou bolo 8 bab tehu potom dalsi 3 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre