♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
26. máj 2011

@majka35 jaaaaaaj...
Paťko asi bude mať od septembra ine učitelky...ach jaj..ako mi je luto..jedna ide na matersku-tu Paťko zbožnuje,dookola o nej rozprava a aky rešpekt pred nou ma 😨 no perfektna je a druha neviem či ostava..no su zlate..ta druha je asi taka stara ako ja 😅 ale super su..tak mi bude smutno ☹
ok idem po vysavač 😅

seagull2404
26. máj 2011

@vladka84 oni to tie starsie deticky maju tazke, v tej malej hlavicke sa zrodi vselico, ja som bola starsia sestra, dlho som pocitovala krivdu 🙂
@akika722 ti verim, ale ja uz ani neriesim niektore "matky" a je uplne jedno, kolko rokov maju, tiez nie som 100%tna, ale dieta je to prioritne a boze, ved je mne na roztopenie, tak aj jej asi bude horuco...
@vladka84 perfektny system, ako kedysi mi v druzine 🙂

baby, dajte nejaky normalny obed, nech aj ja nieco zjem, na nic nemam chut ☹

seagull2404
26. máj 2011

@kvietok121 no ja neviem, kozoroh je starsne znamenie, ja som byk, take dve tvrdohlave a svojhlave, oh.... ja mam takeho svagra a to furt len problem... ale zas, verim aj na velky podiel genetiky a vychovy 😎

majka35
26. máj 2011

@seagull2404 rizoto? zeleninové ... ja ho dne idem urobiť ... a strúhaný syr

kvietok121
26. máj 2011

@seagull2404 ja mam mamu kozoroha, je sice tvrdohlava, ale v dobrom a spravnom, ak si nie je ista samozorejeme ze pripusti aj ine a radsej sama nastuduje a da zapravdu druhemu, takze ma taku dobru tvrdohlavost, akokeby na seba - prisnost 🙂

vladka84
26. máj 2011

@seagull2404 ja som bola najmladsia - mam dvoch starsich bratov, tak som sa mala ako v bavlnke, oni este aj dodnes su moji "ochrancovia" 😀
ten system sa nam velmi osvedcil, Timka si tych smejkov nakreslila sama, vymalovala, vystrihla, nalepila na karton, aby boli tvrdsi, znova vystrihla, no mala zabavku na cele poobedie a aj bola spokojna, ze si to urobila SAMA 😉 @akika722 asi ano, Patko je este maly, ale Timka si to uz veeelmi dobre uvedomuje...a paci sa mi, ze to nie je taky system vydierania a bububu, ze urob toto, lebo bude zle 😒 skor motivacia, ak nazbieras piatich mozes si vybrat co len chces a my ti to splnime 😉

vladka84
26. máj 2011

@seagull2404 no my teraz zvysujeme zelezo - takze my mame pecienku a Karinka ma spenatik + zltko + zemiaciky 😀

seagull2404
26. máj 2011

@majka35 rizoto, hm??? to by mozno aj slo 🙂
@vladka84 to je uzasne, ked si to aj sama urobila, tak si to aj viac berie 🙂
@kvietok121 tak to je take to pozitivne, moj svagor zas nepripusti nic, aj ked som si ista, ze vie, ze urobil chybu, len on je ten najmudrejsi, ale ked tak nad tym uvazujem, tak to so znamenim nemusi mat nic spolocne 😀

kvietok121
26. máj 2011

@seagull2404 to hej ja si tiez myslim ze znamenia su uplne mimo, ja som rak a jedine co mam spolocne s rakom je, ze otvaram oknzervy dozadu 😀

majka35
26. máj 2011

@vladka84 my sme malli včera špenát ... najprv som mixovala terezke, špenát, a UM a pridala malé cestovinové hviezdičky, potom som mixovala barborke, pridala som syr, trošku cesnaku a pridala vrtule a nakoniec som sebe uvarila vajíčko na tvrdo a zemiaky s maslom a k tomu špenátový prívarok ... pridala som si aj čierne korenie a soľ ... mňam, ja som sa tak objedla, že až

vladka84
26. máj 2011

@kvietok121 :D :D :D
ja som blizenci a ani neviem aka by som mala byt 😝
ale mm je v znameni vah a je pre neho charakteristicke, ze ked sa ma pre nieco rozhodnut tak vaha..mna ide z toho klepnut ako on dokaze aj tri dni nad niecim uvazovat a zvazovat a rozoberat to... 😕

majka35
26. máj 2011

moja úúúúúplne nová čiapka, učím sa háčkovať, takže na evanns ešte nemám, ale mám z nej radosť 😀

akika722
26. máj 2011

@seagull2404 zas som tu 😅 jasné ani ja nie som 100% 😅 ale takto tyrať dieťa v takej horučave ☹
@vladka84 ha ha ha moj Paťko by si za 5tich vybral asi novy bicykel alebo niečo čo stoji cez 50eur 😀

my mame paradajkovu polievku so syrom-zo včera a mm robim bravčove platky,obališ vo vajičku,opečieš,potom hodiš k orestovanej cibulke,dusiš..nevedela som čo,tiež som si dala poradiť 😅
mne a detom stači aj polievka..jemu eé..a Samko?eše netušim čo on bude mať..sice asi ryžu...budem ju variť tak či tak 😉

akika722
26. máj 2011

@vladka84 aj ja som bliženci 😀 😀 kedy maš narodky?
@majka35 jéééééééééééj ta ja užasná,bože baby to ako dokažete? 😲 ved to je krasne

seagull2404
26. máj 2011

@akika722 tu vo velkomeste 🙂 stretavam aj maminky, co vyzeraju akoby prave vysli zo salonu krasy, decko sa mi vala v tom najvacsom blate a ony vykecavaju do telefonu, uz neriesim, len mi je z toho obrazu smutno
ja maso nemozem ani citit 🙂 a paradajkova polievka, tu by som si dala, keby mi ju niekto navaril 🙂

majka35
26. máj 2011

ja som baran a to typickýýýýý baranisko 😵

seagull2404
26. máj 2011

@majka35 waw, je nadherna a vobec nevidno, ze to nevies robit, ja tie ciapky milujem, sama ich robit neviem, a ked som ich objednala, tak aj napriek tomu, ze som vsetko detailne pomerala, su nam velke

vladka84
26. máj 2011

@akika722 11.6. 🙂

akika722
26. máj 2011

@seagull2404 aj ja mam taku "kamošku" ona vyobliekana sietovane pančušky a mala špinava v teplakoch za nou ☹

mäso ani ja nemusim

akika722
26. máj 2011

@vladka84 jéééj ja 7.6 😀

seagull2404
26. máj 2011

@akika722 ja masko nemusim teraz, hlavne ten smrad pri priprave 🙂 mm vcera varil bryndzove halusky, lebo zohnal original majovu bryndzu zo salasa, tak ja som zjedla, ale kazdym hltom som prekonavala samu seba 🙂 boze, snad to rychlo prejde 🙂

majka35
26. máj 2011

@seagull2404
@majka35 ďakujem, som chcela napísať prvá, nie nová ... 😀 joj, kým som sa ja dostala k správnej veľkosti, táto bola plánovaná pre terezku a nakoniec jej veľkosť sadla barborke ... no a keďže už je hotová, idem sa pustiť do náročnejších vecí ... vlnu som už nakúpila a idem snoriť po nejakých vzoroch ... viete, ako háčkovanie neskutočne upokojuje ... kvôli tomu som s tým začala ...len pri mojej povahe netuším, ako dlho ma bude táto záľuba baviť 😀

akika722
26. máj 2011

@seagull2404 toto som ja mala ked som čakala Samka...zle mi bolo zo všetkého na začiatku

seagull2404
26. máj 2011

@majka35 ja vysivam, to ma stihla babka naucit, hackovanie uz nie ☹ a je mi to strasne luto a samaej sa mi do toho pustit nechce 🙂 ale ty si sikulka

akika722
26. máj 2011

@majka35 asi koment patril mne 😀 no šikovnica šikovná si 😉

seagull2404
26. máj 2011

@akika722 mne sa zda, ze to u Tamarky preslo rychlejsie, ale to som chodila do roboty, tak to asi rychlo zbehlo, a potom mi bolo zle posledny mesiac, to mi ale Tamarka tlacila na zaludok 🙂

akika722
26. máj 2011

@seagull2404 mne pri Paťkovi nič a pri Samkovi ach jaj..asi prve 3-4mesiace neskutočne zle mi bolo,z cibule,mäsa,smrad-všetko varene..pri Paťkovi som nemohla prvy mesiac citiť sladke 😨

seagull2404
26. máj 2011

@akika722 sladke? waw, tak to sa mi stat nemoze 🙂

majka35
26. máj 2011

@seagull2404 u nás celá ženská zostava rodiny šila, háčkovala, plietla, vyšívala ... moje sesternice podedili vzťah k ručným prácam, ja veľmi nie ... naučila som sa pliesť, teda mama ma naučila, ale háčkované veci sa mi viac páčili, tak som pozerala všetky návody na nete, párala a párala a pomaly, pomaly začínala rozumieť, o čo pri háčkovaní ide 😀

majka35
26. máj 2011

@akika722 jasné, že hej moja, to je tým mojím vysokým vekom 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre