♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

peta131
9. feb 2010

lucy 😀 mozno zle hmatame 😝 ja neviem ale mne sa to moje podbrusko zda na pohmat stale rovnake 😨 aj ked brusko sa mi uz riadne zvacsuje...
a to ze uz niektory, tvrdne brusko to ma tiez prekvapilo 😅 ja som bola fakt v tom ze to az vo vyssom stadiu tehu 😕

lucy1990
9. feb 2010

Mne sa tiez zda rovnake...jedinu zmenu co vidim je, ze sa mi trosku vystrcil pupok. Mala som ho taky hlboky a uz je polovicny 😅 zachvilu mozno aj vykukne 🙂

denisocka
9. feb 2010

Baby nemozem spat.male teraz vygulilo asi chrbatik,taky vyduty valcek v naternici som mala,tak som ho hladila asi 2min a potom sa skrutilo.ale zda sa mi,ze maternicu mam max.10cm nad tou kostou na pipinke,ak vobec

peta131
9. feb 2010

lucy ja mam tiez pupok taky polovicny 😉

Deni joj to ti nezavidim ☹ a kolko je vas na izbe??? ja som tiez bola v nemke este pred vianocami kvoli vracaniu a vydrzala som tam den a podpisala reverz a utekala domov ja tiez neznasam nemocnice 😝 a este spinis? ci uz je dobre?

no tak som hmatala a hmatala a nieco tam mozno je ale ci to hmatam presne maternicu ani boh netusi 😨 😀

denisocka
10. feb 2010

Uz nespinkam. Uz mam po cievkovani,nemala som plny moc.mech tak tam ledva cosi nakvapkalo a moc bol zas zakaleny.dufam ze vysledok bude aspon natolko Ok,ze ma pustia

miciatko
10. feb 2010

pekne rano koceny,
vidim ze tu strasis uz deni tak sa idem pridat 😀

denisocka
10. feb 2010

Strasim.hucim do sestriciek s brozurov prav pacienta nech mi donesu moju kartu na nahliadnutie

denisocka
10. feb 2010

Nevidim to ruzovo🙄

denisocka
10. feb 2010

Tak,mam ofotenu kartu

miciatko
10. feb 2010

no vidis deni aj zazraky sa deju 😉

denisocka
10. feb 2010

Na upg sme nejak malo narasti,az ma to udivuje.tak v pondelok hlava na 15+3t a dnes Crl len 79mm a 14+0t. Za 5 dni sme len 6mm narastli,zda sa mi to malo!

denisocka
10. feb 2010

A to nevravim ze placenta sa mi z pondelka presunula zo zadnej na prednu stranu

leteku
10. feb 2010

dobré ránko. Deni - nesleduj to tak, nám čo nerobia ultrazvuky tak často vôbec netušíme ako rýchlo rastieme. Môj drobček mal včera 70mm a to som bola 12+5 - tak neviem. Hlavné je, že je v poriadku. Kedy ťa púšťajú z nemocky?

denisocka
10. feb 2010

Dufam ze dnes!

denisocka
10. feb 2010

To je dost 7cm na 12+5t . Nejak rastu kazdy tyzden inac.som myslela ze aspon 2mm za den ale my akosi pomalsie zrazu. A ta moja placenta ma fakt udivuje,jak moze byt zrazu inde

leteku
10. feb 2010

No s tou placentou teda neviem, toto neriešim teda neviem ako by som si ju mala nahmatať, ale radšej to ani robiť nebudem. Tak držím palčeky nech ťa dnes pustia.

denisocka
10. feb 2010

Ja som mala v 12+5t 64mm.

leteku
10. feb 2010

No tak sme o trošku väčší 😀 .

zuzana76
10. feb 2010

ahojte

ako je teda mozne,ze su az take rozdiely v tych velkostiach, mna to stale mata, ze mi vcera povedal, ze tych 9 cm je malo ☹

denisocka
10. feb 2010

Lepsie vacsi ako mensi😖

evitkamalicka
10. feb 2010

ahojte,

my sme mali v 13tt 70mm a vraj to presne sedi, tak tiez nerozumiem tym rozdielom

lenadka
10. feb 2010

nika aj ja som pri malej citila prve pohyby v 18tt a teraz cakam ze tak o tyzden skor hadam budu 😉

zuzana76
10. feb 2010

mna porazi, normalne som z toho na prasky, ale zase si vravim, no a co ked je o 2 tyzdne mensie, ved sa rodia aj mensia deti a napr pri Patkovi som mala hlavicku vzdy o 2 tt vacsiu ako bol dany tyzden a stehennu kost o tyzden mensiu ako bol dany tyzden a bolo to ok, narodil sa zdravy

zuzana76
10. feb 2010

v 13 tt ma byt presne 71 mm, takze to mate ok

zuzana76
10. feb 2010

len etraz vobec neviem kedy mam ist na tie AFP, musim skocit este raz na to sono buduci tyzden a dohodnut sa s mojim Dr.

evitkamalicka
10. feb 2010

ja idem na AFP 15tt+3

lenadka
10. feb 2010

deni cestujuca placenta??? a nemali tam zas zaber babatka niekoho ineho? 😠 alebo si to zle vsimli 😕
ja si tiez nenahmatam maternicu, mam taky tukovy faldik na brusku, ale ked mi tvrdne maternica to citim tak ako by som zhltla grapefruit a ten mi dolu zavadzia, ale neboli to ani nic, len niekedy sa tak napne...
nieco na mna lezie, som usoplena, bolia ma dutiny a teda trosku aj hlava od toho a v hrdle akoby chcelo skriabat, herpes sa mi vyhodil...no des, uz tyzden ma to obchadza a po vcerajsom vylete na ocne ma to asi zdola 😝

denisocka
10. feb 2010

Ako myslite 13tt? Ze 12+1t je uz 13t? A zuz,sak tvoje ma 9cm!ta jake male,joj!

lenadka
10. feb 2010

ja tie velkosti vobec neriesim 😅 pokial rastie a placenta je ok, tak je to podla mna jedno, kazde rastie podla svojho rytmu 😉
ja idem na AFP 15+6

lenadka
10. feb 2010

deni konik to tak pocita ja som dnes 15+1 a pise mi 16tt 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre