♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

katulkaaaaaa
27. máj 2011

dobre ranko 🙂 noc hrozna boli sme stale hore plakal brusko ho bolelo,ale teraz je zase slniecko....na vasu radu @vladka84 @memory97 som maleho dala na zem a isla na wecko...pridem a toto robil,skoro ma slak trafil 😲 uz uplne chapem ako sa citila @eis4 ani na sekundu ho nemozem spustit z oci 😕
@alure milacik nadherny ,chybas nam tu dufan sa net da skoro doporiadku ja idem dat spat maleho a dorobit mame tortu

vladka84
27. máj 2011

@alure Denisko je kraaasny 😵 😵 😵 ty si na juhu mojko, mozes si dovolit takto obliekat, u nas este nie je az tak teplo, ale zasa minuly vikend sme uz aj my boli v kratkom rukave, ked vobec nefukalo a boli sme na slniecku 😉 takze urcite nie nezodpovedna, to by skor bolo na hlavu, keby si ho naobliekala v tej horucave co tam mate 😎 dufam, ze net budes mat v poriadku, lebo je nam tu bez teba smutnoooo...

baby, my sme boli od piatej hore, teraz uz spiiime...

vladka84
27. máj 2011

@katulkaaaaaa Kati aj Karinka je uz "nebezpecna", vcera som ju nechala v detskej, isla som osprchovat Timku, ked sme prisli z vonku a ona sa zatial presunula ku skrinke, otvorila si ju a vyhadzala z nej vsetky veci 😀 takisto sa vsade stavia, vsetko stahuje, ale aj tak je podla mna "lahsi uraz" na zemi ako z postele 😕

alure
27. máj 2011

@seagull2404 ďakujem 🙂 no to bola ďaľšia vec ktorá ma napadla,že my sme na úplnom juhozápade,kde je teplejšie ako kdekoľvek inde a dokonca Senec je považovaný za "najslnečnejšie mesto" Slovenska 😎 a ako sa cítiš? už máš nejaké príznaky alebo ako si na to prišla?
@katulkaaaaaa jaký je drobec zlatunký 🙂 no a nebezpečné kúsky sa približujú deň čo deň...ani sa nenazdáme a chodia,to len bude "padancov" a nášho nekonečného dohľadu nad nimi,kým dostanú stabilitu
@vladka84 ďakujem moja 😉 inak máš pravdu radšej na zemi ako pád z postele 😒 no a ako pozerám princezná sa rozhodla "upratovať " a pomôcť mamine 🙂)))

aj vy mi chýbate ....
už som medzitým dva krát reštartovala PC 😠 už nech to je v poriadku lebo je to o "držku"

katulkaaaaaa
27. máj 2011

@vladka84 krasna je no vidim ze sa vsetky uz nenudime 😀
@alure mi sme mali vcera pad z postielky uz to nechcem zazit ten hrozny strach o neho 😖
ja nemozem dorobit tortu dve veci mi chybajuuuu boze ked sa dari tak sa dari,musim cakat nez maly stane rychlo do obchodu a potom zase cakat nez zaspi a dorobit 😠 idem varit obed a nemozem najst mobiiiil
davate drobcom polievocky?lebo si neviem predstavit ako by to jedol?ja mu robim zeleninu ale ked zmixujem je to huste ako kasa

danulka3
27. máj 2011

Dobré ránko,ja len nakukne a letím k svokrovcom na záhradku si užiť slniečka.
@alure Deniskovi blahoželáme,je zlatučký 😉
@seagull2404 ja dúfam,že sa tiež už konečne rozhýbeme,ale u nás nie je žiadna motivácia,on kašle na všetko ani na mobil ani na ovládač ho nenavnadím,keď nedočiahne,kašle na to,skromné to dieťa 😲

danulka3
27. máj 2011

@katulkaaaaaa ja varím len jedno jedlo,vždy je tam zeleninka a buď cestoviny.alebo ryža + mäso,alebo žĺtko a popučené,myslím,že je to skoro ako polievka,len trošku hustejšia, u nás je dookola to isté 😒

danulka3
27. máj 2011

@katulkaaaaaa konečne sa mi ozvala tá baba,budeme mať chodítkoooo,huráááá,ale neviem,kedy ho viužijeme,zatiaľ sa s ním budeme len hrať.mm ešte nevie,ani mu nepoviem,až keď príde,trošku pofrfle a bude dobre 😀

danulka3
27. máj 2011

Lúčim sa,idem pobaliť veci,večer sa tu snáď ukážem,pekný deň vám prajem 🙂

mirmaj
27. máj 2011

@alure ahoj, chýbaš nam tu 😉 a určite nie si nezodpovedná, u vas je o mnoho teplejšie ako tu u nas, ale už aj my chodíme v kratkom ked je teplučko, vtedy som aj písala @memory97 že spíme v pyžamku a spacom vaku, teraz už nehrozí, noci su teple takže len pyžamko bez spacieho vaku a nie je ani ničím zakrytá 😉 a gratulujeme k 9 mesiačikom a na uraz čoskoro zabudnete neboj 😉
@katulkaaaaaa ja som vďačná že nemáme schody, lebo viem že Tamka by bola na nich stále, ked sme vonku tak chce len po schodoch behať 😝 krásny zubatý smejo je Simon 😉
@vladka84 šikovnica mala, dala sa na upratovanie ak mamina nestíha 😉
@danulka3 užite si slniečko u svokrovcom, a potom si prosíme foto 😉
@seagall2404 a tebe som včera zabudla aj zablahoželať, GRATULUJEME a tešíme sa s tebou, hlavne nech maš bezproblemové tehu až stíhaš za Tamarkou 😉

memory97
27. máj 2011

Dobre ranko, tak mi sme uz od 6:15 hore a uz druhykrat spime 🙂
@mirmaj chudatko Tamarka, dufam, ze sa z toho dostane... my sme tiez nemohli mliecko, ale davala som ho malemu v mensich davkach a castejsie a vtedy to grckanie nie je az tak strasne, ak je to aj zo zubkov.

kvietok121
27. máj 2011

ahojte my sme o desiatej zaspinkali, chodime von pred ty m rano o pol osmej kukame ako idu deti do skoly 🙂 lebo cez obed sa mi uz zda hrozneeeeeeeeeeeeeeee teplo
@alure vsetko naj k 9 co vsetko uz papate?
@danulka3 pekny den aj tebe, neboj aj jakubko na to pride ako na nohy
@katulkaaaaaa o padoch ani nehovorte, my mame jednu modrinu z postielky, druhu modrinu sme spadli z vlacika, lebo sa ho rozhodol preliezt, a treti skrabanec mame po dnesnej noci netsim z coho ale cez cele celo 😲
na postel ho radsej ani nedavam, nastastie je vysoko a nevie sa vysplhat, ale splha sa mi na lehatko a hore a potom co no pustit sa rovno dolu, preto lehatko mam vzdy pri sebe
inac schody nezavidim, boli sme nachvilku u nasich a uz sa chcel liepat a potom postavit a dozadu na chrbat padnut 😠
@vladka84 podarena je, ine rano, my nastastie od siestej

memory97
27. máj 2011

@mirmaj banan s mlieckom prave odporucaju, ked deticky zvracaju, asi to neplati pri zubkoch, aj my vtedy vracieme, ked ich ide naraz viac...

@danulka3 ani mne sa neozvala od vcera, tak cakam, ci sa ozve a ked nie, tak som nasla na mimibazare uplne nove a o 10eur drahsie 🙂

@mirmaj ono to zavisi od povah ludi, nie od horoskopov, max. nejake vlastnosti mas podobne ako pisu🙂

@akika722 ja mam tiez depiator, zo zaciatku to troska bolelo, ale na porodne kontrakcie sa to nechyta, to je slaby odvar 😀

@alure gratulujeme k dalsiemu mesiaciku🙂 a maly je teeeda riadny smejko🙂

seagull2404
27. máj 2011

@alure chystam sa teraz na vychod, tak dufam, ze aj na bazenik to uz bude 🙂 joj moja, ja uz mam tusim vsetky priznaky 😀 😀 hlavne som poobede neskutocne unavena a nic mi nechuti 🙂 prisla som na to uplne klasicky, vynechali mi kramy, chvilu som pockala a spravila si test, no a ked sa aj na 3. ukazali dve ciarocky, objednavala som sa k dr. 🙂 🙂 clovek by neveril, ze je toto mozne, ze po rokoch snazenia o prve, sa nam druhe podari na supu 🙂
@mirmaj dakujem, ja dufam, ze to tak bude, snazim sa na to tak aj nastavit, hlavne aj preto, aby som Tamarku o nic neukratila
@danulka3 tak aj Tamarka taka bola, ze ked sa jej zdalo, ze je to prilis daleko, tak na to kaslala, ale postupne sa to upravilo, ja ju necham trapit sa, aj plakat, ked ju ucim nove veci

memory97
27. máj 2011

@katulkaaaaaa podareny, ked im jednu zabavku prerusime, najdu si dalsiu. Maly dnes skoro zhodil velky tazky kvet na seba, esteze som stala pri nom 😉 veru uz to nebude iba oddych 😀

kvietok121
27. máj 2011

@seagull2404 juj aj ja chcem tak rychlo

mirmaj
27. máj 2011

@memory97 aj mne Dr. povedala že keby už fakt nič nechcela tak jej mam skusiť dať radšej biely jogurt alebo teda to mliečko v menšej davke a urobiť ho bud do čierneho čaju alebo ryžového odvaru, mlieko som jej ešte nedala ale dala som jej včera večer aj teraz rano taku redšiu kašičku rozrobenu vo vodičke 😒 a my už negrckame, včera sme hnačkovali, a dnes zatiaľ nie...klop klop klop

seagull2404
27. máj 2011

@kvietok121 😀 😀 😀 nikdy nevies

mirmaj
27. máj 2011

@memory97 že druhý krat spíte lebo ste od 6:15 hore 😀 😀 😀 😀 aj my sme hore od 6:15 a teraz sme zaspali prvý krat a aj jediný dnes 😝

kvietok121
27. máj 2011

@mirmaj my sme 5.50 hore a zaspali sme o desiatej
@seagull2404 dal by Boh, musime sa stretnut aby sa aj na mna nalepilo 🙂

kahlan1
27. máj 2011

Ahojte tak my sa nemame ktovie ako mame horucky a bolave hrdlo :( berieme antibiotika a nechceme papat. Vyzera to na zacinajucu anginu ☹ neviete co nato najlepsie zabera

@mirmaj a vas co trapi nestiham docitavat

mirmaj
27. máj 2011

@kvietok121 Matejko spi ešte koľko krat za deň? My už dávnejšie len 1 dlhší spánok cez obed a je to 😀 a tak výnimočne si hodíme dva ale to fakt výnimočne, napr. ked vstavame ráno veľmi skoro 😝

mirmaj
27. máj 2011

@kahlan1 pred 3 dňami to začalo neskutočným zvracaním večerného mlieka s babánom (dala som jej to prvý krat a myslím že aj posledný), v noci sa potom ešte asi 2x povracala aj z čaju a potom ranne mlieko vyvratila komplet asi po hodine, potom cez deň bolo dobre lebo som jej nedala mlieko a od včera začala hnačkovať, podľa dr. je to vraj zo zubkov, lebo nema ani horučky ani ju nebolí bruško, takže len dieta a pokusiť sa nedavať mlieko a dala nam smectu

kvietok121
27. máj 2011

@mirmaj no vstava pred sietou, doteraz chodil o deviatej, ale teraz posuvam na desiatu a som s nim vonku, tak to vydrzi v pohode aj do desiatej, tak hodinku a pol dve, potom sme chodili o druhej, ale teraz az o tretej tiez hodinku a pol, a pootm vacsinou o deviatej ... ale tiez si myslim ze postupne prejdeme na jeden , ale myslim ze este by ho nezvladol, lebo je unaveny ale ked uz neskor vydrzi do tej jedenastej, dvanastej tak potom skusime aj na jeden 🙂

mirmaj
27. máj 2011

a idem konečne variť obed 🙂

akika722
27. máj 2011

@alure ahoj moja..chybaš tu ☹ chudatko male,to mi je luto ☹ a ta suseda 😠 😠 😠 nemam slov 😠
maly je zlatučky 🙂 áááááááá gratulujem k 9m 😵 posielame pusinku Deniskovi :-*

kvietok121
27. máj 2011

@kahlan1 juj pre take male deticky neviem co zabera, len ty ber aspon nejake c aby si neochorela

mirmaj
27. máj 2011

@kvietok121 ja som ju tiež nejako špecialne nenastavovala na 1 spanok, nastavila sa sama, na začiatku to bolo hrozne lebo tiež o tej 9-10 spala a ked vstala o tej 12-13 tak do večera to bolo dlho a o 19 už by chcela spať, ale teraz ked ide spať až o tej 11-12 tak spí potom tak do 14 niekedy aj do 15:30 a potom je to akurát ked ide spať pred tou deviatou

kvietok121
27. máj 2011

@kahlan1 skus tu precitat http://najmama.aktuality.sk/clanok/224784/angin...
@mirmaj no tak si to aj ja nejako predstvujem, ale nas matejko je uz o deviatej mrzuty, ale ked sme na hojdackach tak sa to da zvladnut aj do desiatej, tiez vstane tak okolo dvanastej a to este nevydrzi ... takze este potrebujeme cas, ale tiez si myslim ze to zachvilku pride

kvietok121
27. máj 2011

@mirmaj mozno keby dlhsie rano spinkal tak by sa to dalo, ale on musi byt pred siestou hore a ani za svet uz lezat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre