• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@katulkaaaaaa zlatíčko :slight_smile: na druhej foto že ááá mama ma pristihla :grinning: :grinning: :grinning:

jaaaj ahojte.ani som sa nepozdravila :sweat_smile:
@vladka84 princezna,ako sa ti postavi..moj nič :frowning2: len v kočiku.dam ho lahnuť,pozriem a on hned sadne :confounded: ale nepostavi sa..taky je opatrny..ked baéhaza ručky a pušta sa,pustim mu jednu ruku,ale ak nahodou to zisti a uvedomi si to,zastavi a hned ma chyta :unamused:
@memory97 a nezarastaju chlapky do kože? :confused:
@kahlan1 to mi je luto moja :frowning2: skore uzdravenie prajem :frowning2:

teraz sme došli z prechadzky..uf,ale je už horuco
27. máj 2011 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze vraj dobry jogurt http://www.madeta.cz/cs/produkty-a-sluzby/novinky/481
@akika722 my sme boli von o pol osmej a myslela som ze odpadnem od tepla
27. máj 2011 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 aj my od 7.30-bola som odniesť Paťka do školky a potom ešte prechadzka..a o 15tej repete :confounded:
taky jjogurt som ešte nikde nevidela :confused:
27. máj 2011 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 ze vraj ho maju v bille u nas v ZA ale ci a v inych neviem
27. máj 2011 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 skusim pozrieť :wink:
27. máj 2011 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 vdaka
@kvietok121 som pozerala dik

@mirmaj tak nech je to rychlo za vami
27. máj 2011 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute, beriete este novych clenov do party? :slight_smile: neviem, kde som bola doteraz... :grinning:
27. máj 2011 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy666 jasné,vitaj :wink:
27. máj 2011 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj baby dokoncene neni podla mojich predstav nedarilo sa mi ale je z lasky tak dufam potesi :wink:
@akika722 presne aaa mama ma objavila :grinning:
@lussy666 vitaj :wink:
27. máj 2011 o 11:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 dakujem :slight_smile: citam uz dlhsie, ale vzdy zostalo len pri "smirovani"

vsetky vase deticky su inak super, nemate niekedy pocit, ze ten cas od augusta ubehol az prilis rychlo? neskutocne...
27. máj 2011 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa dakujem:slight_smile:

a co sa ti na tej torte nedarilo?? ved je krasna..... :wink:
27. máj 2011 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: beťar :grinning: :grinning:
:astonished: jeej torta je kráááásna..no Kati ty si ale šikulka
@lussy666 aj mne to velmi rychlo uteka :frowning2: ktoreho sa ti narodila?
27. máj 2011 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy666 dakujem ale ja vidim plno nedostatkov :unamused: ale sak je pre nas zjeme aj taku :grinning:
@akika722 :dizzy_face:
27. máj 2011 o 12:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa aaaaaaaale nedostatky nemaaaaa :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja by som ju brala hned :grinning: :grinning: :grinning: ale chudnem :rolling_eyes:
27. máj 2011 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 sak aj ja vzdy od pondelka do piatka :grinning: a cez vikend grilujeme a peciem torty :grinning:
27. máj 2011 o 12:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. máj 2011 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj jaj vy aj hnackujete, tak to preto zakazala mliecko. brrr, tak mliecko do cierneho caju by nechutilo ani mne... ja mu robim zas do vodicky teplej rozmiesam rozmixovany banan, troska a potom pridam mliecko a toto je zas proti vracaniu. Nech je mala skoro fit:slight_smile: ano jogurty odporucali na hnacky, tie probioticke alebo aktiviu, ze tie su dobre.

@mirmaj on uz druhy den takto, zaspinka o 7:15 na hodinku a potom okolo 10:00-11:00 na druhu. V noci sa aj riadne prehadzoval a najnovsie spinka aj na brusku a to mu asi nevyhovuje, potom place, lebo sa nevie otocit :grinning:, ked je v spacom vaku :grinning:

@kahlan1 juj, tak sa skoro uzdravte. Na hrdlo je vyborna salvia, ale u takto malych deti sa myslim nedoporucuje. Ked pojde mm do lekarne alebo ty, skus sa popozerat na leros caje, to su pre deti od 6mesiaca a na tie bezne nachladnutia a boleti su urcene aj pre deti. Tu je o bylinkach, ale treba davat pozor, niektore su pre nich este nebezpecne...http://www.choredieta.sk/index.php/hrudnik-dychacie-cesty/dychacie-cesty/liecive-rastliny-dychacie-cesty
27. máj 2011 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 mala sa narodila hned prveho - btw s hmotnostou 4600g :dizzy_face: ale pohodka, myslim, ze uz ju vrstovnici dobiehaju:slight_smile:)

@katulkaaaaaa no, chutit bude isto, ale fakt ziadne nedostatky nevidiet..inak to si si tu hmotu robila, ci kupila? ja sa to chystam - uz asi rok :grinning: skusit...je to tazke?
27. máj 2011 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy666 ooooooo dobru vahu mala :fearful: moj mal 3650 a sa mi zdal velkyyyyyyyyyyyyyy :grinning:
27. máj 2011 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@akika722 no, take slonicatko male:slight_smile: kolko vazi teraz? adela ma 9 200g
27. máj 2011 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy666 tak sme jju predbehli :grinning: :grinning: :grinning: naposledy sme mali 9500 :grinning: :grinning: :grinning:
27. máj 2011 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa no ak sem budes davat taketo foto, tak budes musiet povinne posielat jeden kusok prvou triedom aj ku mne, vyzera naozaj vyborne
27. máj 2011 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 vies, co iba sem-tam, ale ja mam uz taky stary tusim ma uz 10rokov:slight_smile:

@katulkaaaaaa krasna je :slight_smile: torticka
27. máj 2011 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@seagull2404 :grinning: :grinning: :grinning: poslem?
@memory97 dakujem :wink:
@lussy666 robila som z marschmelow cukrikov nieje to tazke len je to piplacka ked budes chciet poslem ti recepty
konecne spi a ja sa idem naobedovat @mirmaj dnes tej strave zase davam :confounded: u nas zacina burka bojiiim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. máj 2011 o 13:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa torta vyzera fantasticky aj tu mozes jeden dva kusky poslat :slight_smile:
27. máj 2011 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. máj 2011 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@danulka3 super ze budete mat choditko,uvidis je to skvele len zabudli mysliet na nase chrbaty ked musime za nimi chodit :wink: aj ja malemu takto varim ako ti,dnes som mu prvy raz spravila vyvar a do toho zemiaky a mrkvu len rozpucila a srohlikom,tak to jedol :dizzy_face:
@kvietok121 vidim ze si uzivame rovnake radosti aj starosti :slight_smile: inak ta fotka co si dala minule ten matejkov pad fakt ako do sutaze si to zachytila...drobcek
@jankasramka jani ti kde sa nam tulas?
@seagull2404 vcera vravim mm ze dalsia augustovka je tehotna,a on ze radsej tam uz nechod aby sa na teba nieco nenalepilo....no vtipny to chalan...vcera som bola za kamoskou v porodnici som mala husiu kozu ked som to tam videla ja by som uz nesla rodit keby snad milion davali :grinning: aj ked vsetko potom bolo nadherne :dizzy_face:
@mirmaj vy uz spite len jeden spanok???to nejako skoro nie?fuha mne maly stale spi 2-3krat jaka som ja rada :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...rychlo sa uzdravte aj s @kahlan
27. máj 2011 o 13:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 dakujem - davam jej kamilkovy cajik,
dnes cely den psinkame boli sme na krcnom a potom u lekara a stale spime a papat vobec nepapame - taka je zmorena bambulka
27. máj 2011 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa vdaka :slight_smile:
a kto je tehotný čo mi ušlo? žeby @seagull2404
27. máj 2011 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok