♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
27. máj 2011

@katulkaaaaaa zlatíčko 🙂 na druhej foto že ááá mama ma pristihla 😀 😀 😀

jaaaj ahojte.ani som sa nepozdravila 😅
@vladka84 princezna,ako sa ti postavi..moj nič ☹ len v kočiku.dam ho lahnuť,pozriem a on hned sadne 😖 ale nepostavi sa..taky je opatrny..ked baéhaza ručky a pušta sa,pustim mu jednu ruku,ale ak nahodou to zisti a uvedomi si to,zastavi a hned ma chyta 😒
@memory97 a nezarastaju chlapky do kože? 😕
@kahlan1 to mi je luto moja ☹ skore uzdravenie prajem ☹

teraz sme došli z prechadzky..uf,ale je už horuco

kvietok121
27. máj 2011

ze vraj dobry jogurt http://www.madeta.cz/cs/produkty-a-sluzby/novin...
@akika722 my sme boli von o pol osmej a myslela som ze odpadnem od tepla

akika722
27. máj 2011

@kvietok121 aj my od 7.30-bola som odniesť Paťka do školky a potom ešte prechadzka..a o 15tej repete 😖
taky jjogurt som ešte nikde nevidela 😕

kvietok121
27. máj 2011

@akika722 ze vraj ho maju v bille u nas v ZA ale ci a v inych neviem

akika722
27. máj 2011

@kvietok121 skusim pozrieť 😉

kahlan1
27. máj 2011

@akika722 vdaka
@kvietok121 som pozerala dik

@mirmaj tak nech je to rychlo za vami

lussy666
27. máj 2011

caute, beriete este novych clenov do party? 🙂 neviem, kde som bola doteraz... 😀

akika722
27. máj 2011

@lussy666 jasné,vitaj 😉

katulkaaaaaa
27. máj 2011

jaj baby dokoncene neni podla mojich predstav nedarilo sa mi ale je z lasky tak dufam potesi 😉
@akika722 presne aaa mama ma objavila 😀
@lussy666 vitaj 😉

lussy666
27. máj 2011

@akika722 dakujem 🙂 citam uz dlhsie, ale vzdy zostalo len pri "smirovani"

vsetky vase deticky su inak super, nemate niekedy pocit, ze ten cas od augusta ubehol az prilis rychlo? neskutocne...

lussy666
27. máj 2011

@katulkaaaaaa dakujem🙂

a co sa ti na tej torte nedarilo?? ved je krasna..... 😉

akika722
27. máj 2011

@katulkaaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀 beťar 😀 😀
😲 jeej torta je kráááásna..no Kati ty si ale šikulka
@lussy666 aj mne to velmi rychlo uteka ☹ ktoreho sa ti narodila?

katulkaaaaaa
27. máj 2011

@lussy666 dakujem ale ja vidim plno nedostatkov 😒 ale sak je pre nas zjeme aj taku 😀
@akika722 😵

akika722
27. máj 2011

@katulkaaaaaa aaaaaaaale nedostatky nemaaaaa 😝 ja by som ju brala hned 😀 😀 😀 ale chudnem 🙄

katulkaaaaaa
27. máj 2011

@akika722 sak aj ja vzdy od pondelka do piatka 😀 a cez vikend grilujeme a peciem torty 😀

akika722
27. máj 2011

@katulkaaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀

memory97
27. máj 2011

@mirmaj jaj vy aj hnackujete, tak to preto zakazala mliecko. brrr, tak mliecko do cierneho caju by nechutilo ani mne... ja mu robim zas do vodicky teplej rozmiesam rozmixovany banan, troska a potom pridam mliecko a toto je zas proti vracaniu. Nech je mala skoro fit🙂 ano jogurty odporucali na hnacky, tie probioticke alebo aktiviu, ze tie su dobre.

@mirmaj on uz druhy den takto, zaspinka o 7:15 na hodinku a potom okolo 10:00-11:00 na druhu. V noci sa aj riadne prehadzoval a najnovsie spinka aj na brusku a to mu asi nevyhovuje, potom place, lebo sa nevie otocit 😀, ked je v spacom vaku 😀

@kahlan1 juj, tak sa skoro uzdravte. Na hrdlo je vyborna salvia, ale u takto malych deti sa myslim nedoporucuje. Ked pojde mm do lekarne alebo ty, skus sa popozerat na leros caje, to su pre deti od 6mesiaca a na tie bezne nachladnutia a boleti su urcene aj pre deti. Tu je o bylinkach, ale treba davat pozor, niektore su pre nich este nebezpecne...http://www.choredieta.sk/index.php/hrudnik-dych...

lussy666
27. máj 2011

@akika722 mala sa narodila hned prveho - btw s hmotnostou 4600g 😵 ale pohodka, myslim, ze uz ju vrstovnici dobiehaju🙂)

@katulkaaaaaa no, chutit bude isto, ale fakt ziadne nedostatky nevidiet..inak to si si tu hmotu robila, ci kupila? ja sa to chystam - uz asi rok 😀 skusit...je to tazke?

akika722
27. máj 2011

@lussy666 ooooooo dobru vahu mala 😨 moj mal 3650 a sa mi zdal velkyyyyyyyyyyyyyy 😀

lussy666
27. máj 2011

@akika722 no, take slonicatko male🙂 kolko vazi teraz? adela ma 9 200g

akika722
27. máj 2011

@lussy666 tak sme jju predbehli 😀 😀 😀 naposledy sme mali 9500 😀 😀 😀

seagull2404
27. máj 2011

@katulkaaaaaa no ak sem budes davat taketo foto, tak budes musiet povinne posielat jeden kusok prvou triedom aj ku mne, vyzera naozaj vyborne

memory97
27. máj 2011

@akika722 vies, co iba sem-tam, ale ja mam uz taky stary tusim ma uz 10rokov🙂

@katulkaaaaaa krasna je 🙂 torticka

katulkaaaaaa
27. máj 2011

@seagull2404 😀 😀 😀 poslem?
@memory97 dakujem 😉
@lussy666 robila som z marschmelow cukrikov nieje to tazke len je to piplacka ked budes chciet poslem ti recepty
konecne spi a ja sa idem naobedovat @mirmaj dnes tej strave zase davam 😖 u nas zacina burka bojiiim 😝

kahlan1
27. máj 2011

@katulkaaaaaa torta vyzera fantasticky aj tu mozes jeden dva kusky poslat 🙂

kahlan1
27. máj 2011

@lussy666 ahojky 🙂

katulkaaaaaa
27. máj 2011

@danulka3 super ze budete mat choditko,uvidis je to skvele len zabudli mysliet na nase chrbaty ked musime za nimi chodit 😉 aj ja malemu takto varim ako ti,dnes som mu prvy raz spravila vyvar a do toho zemiaky a mrkvu len rozpucila a srohlikom,tak to jedol 😵
@kvietok121 vidim ze si uzivame rovnake radosti aj starosti 🙂 inak ta fotka co si dala minule ten matejkov pad fakt ako do sutaze si to zachytila...drobcek
@jankasramka jani ti kde sa nam tulas?
@seagull2404 vcera vravim mm ze dalsia augustovka je tehotna,a on ze radsej tam uz nechod aby sa na teba nieco nenalepilo....no vtipny to chalan...vcera som bola za kamoskou v porodnici som mala husiu kozu ked som to tam videla ja by som uz nesla rodit keby snad milion davali 😀 aj ked vsetko potom bolo nadherne 😵
@mirmaj vy uz spite len jeden spanok???to nejako skoro nie?fuha mne maly stale spi 2-3krat jaka som ja rada 😝 ...rychlo sa uzdravte aj s @kahlan

kahlan1
27. máj 2011

@memory97 dakujem - davam jej kamilkovy cajik,
dnes cely den psinkame boli sme na krcnom a potom u lekara a stale spime a papat vobec nepapame - taka je zmorena bambulka

kahlan1
27. máj 2011

@katulkaaaaaa vdaka 🙂
a kto je tehotný čo mi ušlo? žeby @seagull2404

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre