♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

memory97
28. máj 2011

@akika722 by sme ta presvedcili🙂

elinka27
28. máj 2011

@memory97 musi, inu moznost si nepripustam, mam za sebou tazke obdobie, trapila som sa 8 mesiacov so zubom mudrosti, prebdene noci, z toho zapal okostnice, cela som spuchla, museli to rezat isiel hnis,nakoniec na stomatochirurgii, skoncila som na ATB a Paralen som jedla 3x denne, otras urcite sa to odrazilo aj na kvalite mlieka, mozno to je naozaj len docasne a na dalsiu poradnu bude vsetko ok.Aj pediatricka povedala,ze to mozno bude tym.

akika722
28. máj 2011

@memory97 ho ho ho.mysliš? 😅

elinka27
28. máj 2011

@akika722 no prepina mi obcas,lebo som z nich dvoch vycerpana uz taham 4ty rok na materskej,niekedy mam pocit ze som zdravy rozum stratila 😀

akika722
28. máj 2011

@elinka27 ja už tiež 4roky 😅 maly ti vobec nechodi do školky?či len teraz?

elinka27
28. máj 2011

@akika722 nie vobec nechodi, pojde az teraz od septembra.Vtedy mi ho zobrali do inej ako som chcela bolo to skoro 40min cesty pesi a tak som ho radsej nedala, teraz sme sa prestahovali /kupili sme vacsi byt v januari/ a tak mame skolku pri cinziaku a tam ho zobrali,ale po znamosti, tak ho od septembra uz dam

akika722
28. máj 2011

@elinka27 potom to bude lahšie,ver mi 😉

elinka27
28. máj 2011

@akika722 no uz aby to bolo,lebo naozaj je to zaberak, mala sa zacala o vsetko stavat, stale by len stala a ja ju musim strazit lebo uz par krat capla chuda 😒 a bojim sa aby si neublizila, starsi jej robi len zle lebo mu berie hracky no otras, kocurkovo u nas 🙂

akika722
28. máj 2011

@elinka27 aj u nas občas detto 😀 a idu 2mesačne prazdniny 😲

danulienka35
28. máj 2011

@elinka27 babulky nebojte aj mne nekdy prepina a co najviac som uplne vycerpana nemozem od unavy ani spat ☹

elinka27
28. máj 2011

@danulienka35 ty mas 4 dcery? 😀 😀

elinka27
28. máj 2011

@akika722 ja sa na ne tesim,lebo po nich pojde do skolky 😀 😝

akika722
28. máj 2011

@elinka27 😀 😀 😀
@danulienka35 čo to?

danulienka35
28. máj 2011

@elinka27 ano mam 4 babule
@akika722 co moja? myslis ze sm na nervy to je klasika som velmi navena nespavam v noci skoro vobec ☹

elinka27
28. máj 2011

@danulienka35 no viem co myslis, mne niekedy tak treba spat,ze ked si lahnem tak mi to nejde.
A ty uz mas velke kocky urcite pomozu aj s najmensou ci nie? 😉

danulienka35
28. máj 2011

@elinka27 vies co najstarsia uz byva sama Niki ta po skole uteka do roboty a Sari ta ma tolko aktivit ze skoro neni doma a mne zostva kolem domacnosti a varenie atd ved to poznas

elinka27
28. máj 2011

@danulienka35 no tak to ano, poznam velmi dobre.Ale zasa obcas je aj dobre, su aj kludne dni chvalabohu 😎

danulienka35
28. máj 2011

@elinka27 no u nas stale dokola varit musim deno denne ale ked nemozem spat varim v noci i zehlim 🙂

elinka27
28. máj 2011

@danulienka35 ja nastastie varim, len kazdy druhy den zvycajne, malokedy musim dva dni po sebe, u nas jeme vlastne len ja a muz, syn zasa az take porcie ako my nezje, takze zvacsa na tie dva dni navarene mam.No zehlit uz zehlim minimalne, vyvesiam to tak ze to potom uz netreba zehlit, a kupila som novu pracku tak to je nepokrcene a fakt to dost ulahcilo pracu,ale teda periem kazdy den, stale mam co 😠 no o poriadku si mozem nechat snivat, volakedy som chytala prach skor ako stihol napadat,ale teraz uz som rezignovala, snad ked pojde syn do skolky to bude lepsie

danulienka35
28. máj 2011

babulky moje idem do sprsky a haji snad zaspim pekne snicky ,vsetko ma boli ☹ ☹ ☹

danulienka35
28. máj 2011

@elinka27 to poznam mojko len sa drzkaj tiez uz zehlim len ozaj co treba inak by ma asi piclo idem haji boli ma cely clovek od unavy snad zaberier ked nie neco sa najde na robotku papa pekne snicky prajem

memory97
29. máj 2011

Ahojte a dobre ranko,
a prisla som na pricinu mojho nevyspatia zo vcera, mame 7.zubok 😀

@elinka27 chudatko, tie zuby su hrozna bolest, mne tiez kamoska prerezavala kozu nad nim, lebo to bola neskutocna bolest, veru 8 mesiacov s takou bolestou, to muselo byt hrozne....a k tomu este tie komplikacie... veru si si vytrpela.... ☹
juj s tymi skolkami ani nehovor, ved je to hrozne, ze ked potrebujes, tak ti dieta nevezmu....asi by mali zamestnavatelia pouvazovat nad opatrovatelkami deti pre svojich zamestnancov 😀

@akika722 veru, hadam az taka tvrdohlava nie si 😀

@danulienka35 spinkat treba, telo si oddychne a naberie energiu. Viem, ze mas teraz tazke obdobie, ale treba spinkat. Neskusala si tie homeopatika, neviem ako sa volaju, su urcene pre zeny, ked nemozu dobre spat, ked musia vstavat v noci k detom. Kvoli tebe, aj pojdem pohladat letak 🙂

akika722
29. máj 2011

😎 dobre ranko 😎

Paťko má babiku:Paťko ako sa vola tvoja babika???hmmm.vola sa policajne auto 😀 😀 😀

elinka27
29. máj 2011

@akika722 Kubkova babka sa vola "King kong" 😀 😀 to poznam

@memory97 no nastastie to nebolo celych 8 mesiacov v kuse,ale tak kadze 2tyzdne 😖 teraz uz to bude mesiac co je vonku no stale som neni uplne fit,ale uz je lepsie.Mozno preto bolo aj slabe priberanie u malej, ved to sa urcite odrazi aj na mne 😔 7 zubov?fiha, my mame len dva dole 😝

liba78
29. máj 2011

@akika722 Ahoooj
baby, ja už tiež meliem z posledného. Malý spí cez deň minimálne a večer už bývam taká unavená, že líham s ním. Teraz ho mm zobral von, aby som dovarila obed 😅
@memory97 @mirmaj ja by som tiež mohla vyraziť teda okolo obeda. Ráno sa zbalíme a môžeme vyraziť. Pôjdem sama s malým a trafím podľa GPS.

alure
29. máj 2011

Ahojte babulky
dnes máme na sídlisku MDD na net chodím ku kámoške do susedného bloku a máme rovnakého dodávateľa natu tak nechápem kde je problém 😠 ale všetko začalo vlani keď nám zateplovali panelák 😒
no ohľadom našej stretávky,tak mm ma asi zavezie v piatok poobede,keď skončí Olinovi škola a v sobotu popoludní príde po nás. Oliver začal vymýšľať že so mnou nejde,čo tam bude robiť a tak ..no proste chlap,tak som mojim chlapom navrhla nech zbehnú odtiaľ do rožňavy k svokre a aspoň sa im potešia.
@liba78 ty ideš len s najmladším,však?
no neviem čo som ešte chcela,jaj link na penzion,nech mm ukážem ak ho máte niektorá "po ruke" pošlite mi pls.
dobehnem ešte okolo 15tej nechcem sa sáčkovať na "kávu" vždy keď potrebujem kuknúť maily 😀
krásnu nedeľu prajem

danulka3
29. máj 2011

ahojte,
tak dnešný deň som si predstavovala trochu ináč. 😠 Ráno doviedol švagor 3-ročnú neter,že ju nemajú kde nechať,idú do roboty,malý ani za pána zaspať,ešteže sa teraz dovalila svokra a malú zobrala,Jakubka som musela uspať v kočíku 😝 ,to sa mi stalo 1x od narodenia.Dúfam,že keď sa vyspinká bude to opäť moje kľudnučké bábätko.
@memory97 že 7.zúbok,gratulujeme,my sme sa zastavili pri dvoch a nič nenasvedčuje tomu,žeby išiel ďalší. 😒
@alure pekný deň,u nás vyliezlo slniečko,tak sa teším tiež na prechádzku 🙂

barinkova
29. máj 2011

kočky ahojte,potrebovala by som poradiť,aká je velkost podprsenky ked su rozmery nasledujuce

cez prsia je 94
popod prsia je 85 😢

barinkova
29. máj 2011

85 A? 😅

memory97
29. máj 2011

@elinka27 ten posledny ani neviem kedy vysiel, iba vcera mu cistim zubky a pozeram, ze dalsi zubok sa derie a myslim, ze uz ide aj 8my, ma take biele dasienko...

@liba78 @mirmaj no nam sa to troska skomplikovalo, moj mm musi este rano po nejaky tovar do Bratislavy, tak dufam, ze to stihneme, ked nie, tak dobehneme za vami, ved sa este ozvem, co a ako.

@alure nemas pripojenie cez wifi? ci vam nenatocili antenu inym smerom, vtedy ti moze vypadavat signal...

@danulka3 dakujeme🙂 u nas to tiez bolo dlho iba 2 zubky a potom sa s nimi vrece roztrhalo 🙂

@barinkova v tomto ti neporadim, treba vyskusat, ale tu je link na velkosti http://www.rozmery-velikosti.cz/podprsenka.htm

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre