♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

memory97
29. máj 2011

@udada nakrajas ho na male kocky 🙂 sa tak detom lepsie a lahsie papa 🙂

udada
29. máj 2011

@danulienka35 aspoň viem, že nie som sama, ale je to dosť o nervy

memory97
29. máj 2011

idem do postele, dobru nocku 🙂

danulienka35
29. máj 2011

@udada to mi hovor ona je taka fajnovka nic nechce len mliecko a obedik

akika722
29. máj 2011

@danulienka35 mne do 2,5 r.grcal dokonca aj zo sirupu od kašlu,od bolesti..ale normalne,naplo ho vygrcol všetko..dokonca aj viec ako som mu dala 😖 grciek som si užila až až

elinka27
29. máj 2011

@memory97 nam dnes vysiel treti konecne, horny 😀 mala je ako cert umrcana 🙄

danulienka35
29. máj 2011

@akika722 no uvidme moja ako bude nasa 😒
@elinka27 gratulujem 😉

memory97
29. máj 2011

@elinka27 verim aj u nas je to tak, no u nas sa tlaci uz 8my🙂

akika722
29. máj 2011

@danulienka35 on mal reflux do roka,Semi LEN do 8m 😖

danulienka35
29. máj 2011

@akika722 aha no mi nastastie nemame ani sme nemali

elinka27
29. máj 2011

@akika722 o refluxe viem svoje Jakubovi som dala na obed mrkvu a este vecer ju vygrcal 😠 vzdy bolo vsetko ogrcane mokre, nosila som X veci na prezlecenie pre neho kamkolvek sme isli.

@danulienka35 dik 😀

@memory97 no uz len 17 zubov a bude pokoj 😅 😅

udada
29. máj 2011

@danulienka35 nápodobne, minule som jej chcela spraviť ryžovú kašu s ovocím, no a nakoniec sme skončili na pohotovosti, čo jej tá ryža nesadla a cestoviny tiež nechce, tak my sme len na kašíčkách a v redšom prevedení akože na "polievkach"

akika722
29. máj 2011

@danulienka35 bud rada
@elinka27 ha ha ha Paťo 2 😀 😀 detto 😀 😀

udada
29. máj 2011

strašne mi je ľúto, že som túto tému nenašla skôr

danulienka35
29. máj 2011

@elinka27 neni zac 😉
@udada no mi ani kasicky nechcem nam staci mliecko ale teda vo velkom nez vecer zaspime stiahneme 360ml

udada
29. máj 2011

@danulienka35 no moja je na prsu stále zavesená 😀

elinka27
29. máj 2011

@udada pises ze nesadla, vyvratila to?my sme tak skoncili po zltku na pohotovosti, tak sa vyvratila ze az zlc vracala cela bola zelena ani nereagovala a spala stale, potom sa prespala a bolo ok,ale strasny stres som z toho mala.Odvtedy sa to potom este raz stalo,ale uz bola cula hned ako sa vyvratila.Doktorka mi poradila kasu Sinlac od Nestle, zahustujem jej nou aj obed

danulienka35
29. máj 2011

@udada no mi mame zase len flasicku 😀

danulienka35
29. máj 2011

babulky moje krasne idem do sprsky a idem haji sem unavena pekne snicky 😉

udada
29. máj 2011

@elinka27 áno stále vracala, chúďatko už potom nemala ani čo, tak jej doktorka na pohotovosti dala nejakú homeopatickú tabletku, tú som jej dávala rozpustenú v čajíku po troškách asi hodinku a potom som ju zase za pol hodinku nakojila, zaspala a už bolo dobre. Mne sa to stalo 2x, predtým ešte,keď som jej skúšala dávať tú kašu od Nutrilonu, čo sa zarába s vodou.

udada
29. máj 2011

tak dobrú noc, idem aj ja do postele 🙂 🙂

elinka27
29. máj 2011

@udada skusila by som ten Sinlac, dojcis na poziadanie?Predpokladam ze papa po troske a castejsie, tak asi nema velku kapacitu zaludka, ja davam po troskach do prikrmu a roztahuje sa jej pomaly zaludok.Ak by sa to este niekedy opakovalo tak ti poradim kup v lekarni rehydratacny kulisek dava sa to detom ked vracaju, a rozhodne par dni aspon 2dni bez dalsich prikrmov len dojcit na poziadanie,bru noc 😉

jankasramka
29. máj 2011

ahojte babyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy!!!!!!!!!!!!!!
som v novom dome , nename internet ale vcera som nasla internet pobliz tak skusim sa tam kuknut ked mateo na prechadzke zaspi. teraz sme dosli doupratovat stary dom kde mam este net tak som vas chcela aspon narychlo pozdravit a poprosit aby ste mi niektora napisali co mate tak vseobecne noveho v milacikoch ake pokroky robite a tak.
mateo je aktivny ako vzdy, potom co videl video nelinky zacal trenovat na tom choditku co sa tlaci aby ju vyzval na preteky 😀 😀 😀 vobec sa nesnazi pekne chodit, on len beha a beha 😀
a spat moc nechce ajked urcite pokroky nastali- teraz uz spi vecsinou dokonca AZ hodinu co ako oslavujem po tym byvalych 20minutovkach 🙂

no a ste prve ktorim sa zverim ze mi 4 dni meskaju kramy tak ideme dnes kupit test 😵

vsetky vas velmi pozdravujem a myslim na vas aj vasich milacikov 😉

jankasramka
29. máj 2011

@katulkaaaaaa no ja sa teraz tulam v novom prostredi, sme sa odstahovali na taku polodedinu kde mm robi takze konene komunikujeme viacaj ako dobre rano a dobru noc. on to mal viac ako hodinu do roboty pretym...

alure
30. máj 2011

Ahojte maminy prajem krásne dobré ránko 🙂

@memory97 jéj tak ty si "ajtík" 🙂 waw tak budem vedieť na koho sa obrátiť s problémami s PC 😉 my sme formulu pozerali "na živo" lebo mm nemá rád pozerať to z nahrávok,takže sme aj na MDD trošku meškali 😉 vojačikov robím aj Olimu 😀
@udada ahoj no Denis jediné čo zje nemixované je chlebík na raňajky alebo keď sme vonku tak kornútok od zmrzliny,rohlíček alebo nejaké piškoty.Obed ak v ňom zacíti čo i len malý kúsok tiež sa hneď dusí a napína ho takže stále zeleninku aj ovocie musím mixovať dohladka 😠 ale myslím si že je to malý "herec " 😎 ja som len skúsila pri raňajkách keď sa na mňa díval dať mu do pusy a raz dva to spásal tak odvtedy mu dávam takto....máme 6 zúbkov 😉
@akika722 mojko sme úplne malinké sídlisko zložené z 90% prisťahovalcov z celého Slovenska. Zopár rodičov sa rozhodlo pripravovať na určité sviatky deťom rôzne aktivity,s tým že napr. na MDD každý kto môže donesie niečo ako "sponzorské" z firmy a podľa množstva to buď ide do balíčkov,alebo do tomboly.Skladali sme sa po 3 € na dieťa,s tým že sa za niečo nakúpilo aj do balíčkov a zvyšok ide na údržbu ihriska.Poobede ti nafotím ako to vyzerá na našom skromnom ihrisku,kde je ale krásne čisto a poriadok.Tento rok bolo prihlásených 130 detí 😀 takisto robíme Haloween a aj Veľkú noc a Mikuláša.

alure
30. máj 2011

@jankasramka waw mojko tak potichu prvá držím palčeky....a potom veľmi rada pripojím gratuláciu 😉

akika722
30. máj 2011

@jankasramka ahoooooj,jeeeej no držim palce a čakam dobru spravu 😵 😵 😵 a tešííím sa s tebou že už ste v novom 😉 nech sa vam dobre byva 😎
@alure jeeeeeej....moja tu je take niečo nemožne..ludia sa nevedia prispôsobiť..hned by som take niečo brala ☹
každy sa len sťažuje že tu nič nie je ale ochota tiež nie je urobiť niečo pre deti ☹
urobiš tu pieskovisko a o pol dna tam najdeš vykali od zvierat,tu zo bezohladny po niektori a psy venčia na detskych-ihriskach/ihriska nemame 😀 😀 😀 len plocha kde je piesok /to je u nas ihrisko 😖
no ja by som tamdieťa nedala..ale mala by si vidieť kolke daju 😨 a vedia že tam sorry-seru psy 🙄
Paťko ked bol mensi fnukal že tiež chce isť no už chcape prečo nemože...
nepotrebujem s nim zas ležať v nemocnici že niečo chyti 🙄 tak asi tak ☹
keby tu bolo jedine jedno detske ihrisko,hoci aj dalej od nas,len nech je oplotene a pekne a bez vykalov nezničene 😔
take čo tu niekedy vidim na fotkach moje deti ešte v skutočnosti asi ani nevideli 😔
kto byva-byval-bol v Tv vie o čom hovorim

katkavv
30. máj 2011

dobre ranko, kajko zaspal tak mam par minut cas 🙂
sme hore od 5,30 h - fakt ze paradicka 😖
@jankasramka jeho, drzime paste - palce, nech vam to vide 🙂 potom napis ake su pocity z noveho byvania a hod par fotiek, pokukame ;) tesime sa s tebou

co mame nove, kajko stale lepsie a lepsie chodi s pomocou ruk, vcera zacal hovorit dig dag (akoze hodiny robia tik tak) :D a vsade kade chodi robi dig dag ... v sobotu sme kupili sedacku za bike aj helmu, a vcera sme to skusali, velmi velmi sa mu to paci, boli sme skoro hodinu na bike a dnes ideme znovu, normalne ho to aj velmi unavi, o 19h uz zaspal 🙂
inak zubov mame stale 6 ...

@alure to mate fain, ze ste taka particka, decka si to aspon uziju

@akika722 moja aj my byvame na novom sidlisku a tiez su tu taki typci, ze nezdvihaju hovna po psoch, robia hluk do noci, vrtaju v neskorych hodinach a pod., to je skoro vsade 😒

akika722
30. máj 2011

@katkavv ahoj..zlatučky 😀
aj ja mam bicykel u svokra opravoval ho,len ja mam sedačku v predu..a helmu po Paťkovi 😀 v nedelu ho donesie a cez tyžden prevetram 😎
ja nechapme tych ludi ☹ a bežne chodia venčiť aj na školsky dvor 😠
moj brat ma tiež psa,no toto by nedovolil.on ked niečo take vidí normalne je schopny pohadať sa aby to za sebou pozbierali.teda za psom 😀

katkavv
30. máj 2011

@akika722
jej tak sa bude maly vytesovat, my sme kupili dozadu, lebo ta je az do 22 kg, cize ju dlhsie vyuzijeme
presne tak, aj tu nechaju hovno rovno pred vchodom, hrozni su niektori ludia, keby ze to vidim, tak im hned vynadam 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre