♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

danulka3
30. máj 2011

@kvietok121 ok,budem sa snažiť v tom čase tam doraziť 😉 teším sa

kvietok121
30. máj 2011

@danulka3 ok budem sa snazit ked vyrazim z domu tak napisem sms 🙂 lebo tiez moze sa vselico stat, ale nakojit ho proste musim doma, neviem vobec vonku

kvietok121
30. máj 2011

@seagull2404 @eis4 nepridate sa???? kuk vyssie

alure
30. máj 2011

@niky13 ďakujem 🙂 no v podstate som to poriešila tak že som vzala so sebou kupenské zeleninovo mäsové príkrmy,a aj zopár pohárov výživy. Na raňajky som mu dávala to čo sme jedli my (teda chlebík,masielko a tak) kaše som mu nevarila,na večeru som mu dávala ovocnú výživu a plus som ho kojila tak ako vždy 😉 Sardínia je super tam chcem ísť aj ja 😎 a Rím je božský,fakt sa oplatí tam ísť kuk. Ja som bola síce s Denisom len batožinou môjho drahého 😀 (on tam bol firemne) ale užili sme si to aj tak....no môžem ti povedať že bez problémov tam kúpiš to čo u nás a za asi aj rovnaké ceny (či už výživu,alebo zeleninkový príkrm) a ak mu už dávaš aj v reštike niečo tak ani nerieš či brať niečo zo sebou.

idem do blavy po Olivera...tak zatiaľ ahojte

alure
30. máj 2011

a ešte otázka na maminy ktoré nekojíte...koľko priemerne mesačne máte výdavky na UM? chcem predhodiť mm moju úsporu 😀 ako písala @kvietok121 s tým kožuchom,tak ja si tiež niečo zaželám ako "odmenu" 😀 😀 😀

memory97
30. máj 2011

@jankasramka super, blahozelam a dufam, ze ste sa zabyvali v novom rychlo a dobre sa vam tam dari 🙂 a k tomu meskaniu, dufam, ze to bude tak ako myslis. Segull ma tiez novinku, cakaju babo 🙂 baby ja tak tesim a hrozne vam to prajem 🙂 dufam, ze po tom stretku sa bude aj moj muz dat ukecat na dalsie 😀

@alure tak troska, ale nerobim uz v tej oblasti, kedysi som robila s informacnymi systemami 😀 moj bol vcera v robote, tak si nahral a pozrel, ked prisiel 😀 Ved to je skvele, ze este aj on chce, deti chcu vsetko hravou formou a toto je take nakazlive 😀

memory97
30. máj 2011

@21 ahoj, ako drobci? takze velke oslavy vas cakaju 🙂 hlavne nech aj pocasie je krasne 🙂

@vladka84 jej super, tak si nam aj otazky uz zodpovedala, este to cislo do IP nezabudni 🙂

@akika722 ja som tiez tak ako alure odisla z vychodu. mm dostal pracu na zapade a ja som nevahala ani sekundu, sice sme nemali dieta, co bolo o dost jednoduchsie, ale kamosky a komosi ostanu vzdy 😉

@vladka84 moja a da sa doobjednat welnes, nejaka sauna,masaz a tak? Alebo to uz bude plne?

memory97
30. máj 2011

@alure to sa pytaj Danky, Chiara spapa asi najviac mliecka 😀 My mame specialne mliecka a tie su drahsie, ale tak na tyzden nam stacilo 800g nutrilon a to stoji tusim okolo 15-16 eur. Teraz uz papaju menej, ale to mm nemusi vediet, aby si sa priblizila k dobremu, teplemu kozusku 😀 😝

memory97
30. máj 2011

tak my sme uz boli vonku, docitane a v lidli maju akcie na detske potreby, kupila som aj teplomer na celo a do uska sa da tiez pouzit za 11eur 🙂 este sme neskusali, ale tesim sa 🙂

memory97
30. máj 2011

@vladka84 este jedna otazocka, je tam wifi pripojenie na hotely?

akika722
30. máj 2011

@alure ja momentalne tak max 20eur-2krabice..nechce mlieko 😖

kvietok121
30. máj 2011

@danulka3 navsteva akurat odisla, dufam ze zajtra nam to uz vyjde

seagull2404
30. máj 2011

@kvietok121 ahoj moja, my sme uz na vychode a pravdepodobne zostaneme az do polovice juna ☹ takze si kludne dajte stretavku bez nas, my sa pridame potom 😉
@alure kym bolo na predpis do pol roka, tak cca 30e mesacne, potom asi uz len tych cca 15e, lebo menej pijeme, aj napriek tej sume, my co ho kupujeme vam len zavidime,ze ste mali ten dar a mohli ste svoje deticky kojit, nic by som nechcela, este by som platila ja za to, aby som mohla kojit 🙂

kvietok121
30. máj 2011

@seagull2404 ok moje tak si oddychni a ked budes doma tak napis, aby sme vedeli 😉

seagull2404
30. máj 2011

@kvietok121 myslim, ze prideme do ZA 12.juna, ale 13. mam poradnu so sebou a 14. s Tamarkou na 10 mesiacov, tak potom, ak bude pekne, mozne sa pridat 😉

kvietok121
30. máj 2011

@seagull2404 ok, takze bud tyzden este nie, ale aj tak napis ze sa chces stretnut a ked ti napiseme ze sa chceme stretnut tak si nevsimaj, nam to dnes nevyslo lebo som mala presne vtedy ked som mala vyrazit neohlasenu navstevu ale dufam ze zajtra to uz vyjde 🙂

danulienka35
30. máj 2011

@alure ahoj moja no ja ti poviem kolko nas vyjde mliecko nam staci jedna krabica nutrilonu na 3 dni a to je 900ka si spocitaj kolko nas to vyjde ked jedno balenie stoji 14,95 nekedy stoji 15,25 ako im pride novy tovar 😒

21
30. máj 2011

@memory97 ano, veeelka oslava... 😀

danulienka35
30. máj 2011

@alure omyl krabica ma 800

mijam
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majka35
30. máj 2011

ahojte maminečky krásne 🙂

danulka3
30. máj 2011

pekný večer,Jakubko konečne spinká a maminka môže vyložiť nožičky a počítať MK 😀
@jankasramka Janka držím palce,aby vám to vyšlo 😉
@alure čítam ako to máte na tom vašom malom sídlisku zariadené,to akoby ani u nás nebolo,mne by sa veru odtiaľ nechcelo ísť 😒
@katkavv tú sedačku na bicykel sme mali aj my a ke´d som išla so Silvinkou sama,mala som problém zliezť z bicykla,sa mi tam vrtela a som sa bála ,že sa prevráti aj s bicyklom,kým ja zosadne a ju odtiaľ vyberiem

niky13
30. máj 2011

uf, konecne, pada mi MK, neviem co to je
@alure vdaka, tiez som myslela, ze urcite sa tam bude dat kupit vyzivka a nejake masovo-zeleninove prikrmy. Kasu asi zoberiem, aj dcere som kedysi na dovolenke robila kasu - horucu vodu som si opytala vzdy v restauracii a raz dva kasu urobila. Asi zoberiem len niekolko flasticiek na zaciatok. Nevadi, ze ste boli len ako mm batozina 😉 , hlavne ze ste si oddychli a nieco pekne videli.
@majka35 pekny vecer

majka35
30. máj 2011

@niky13 ahoj moja ... v Taliansku majú oveľa lepší výber detských výživ pre deti a lacnejšie, ako u nás, tak by som to tam ani nenosila 😵

niky13
30. máj 2011

@majka35 teba som sa chcela uz davnejsie spytat, co ty mas s Talianskom?

danulka3
30. máj 2011

@alure my minieme asi 3 krabice beby,to máš 3x10,50 (ak nie je v akcii)=31,50 za mesiac 😉 Tak mm vyúčtuj a pýtaj krásny darček 😉
@memory97 skúšala si ten teplomer, lebo my sme raz keď mal malý teploty po očkovaní taký bežali kúpiť a nám to nafigu meralo,v uchu ináč na čele zas niečo iné ukázalo a na obyčajnom úplne niečo iné,tak sme ho išli vrátiť 😠
@kvietok121 nevadí,raz to určite vyjde,doobeda sa ti ozvem, seagull som ani nepísala,lebo som vedela,že je na východe a eis sa tu už dávno neukázala.Ozaj @eis4 ako sa máte,čo máte nové,Nelinka už behá????
@seagull2404 pozerala som fotečky na facebooku,už ste vytiahli bazénik,ako sa malej páčilo? 🙂

majka35
30. máj 2011

@niky13 pracovala som tam a 10 rokov pracujem pre Talianov u nás v KE a ... milujem Taliansko a milujem všetko talianske a považujem Taliansko za najkrajšiu zem na svete a milujem ich kuchyňu, milujem to, ako oni milujú deti, milujem ich temperament .. ja som asi v minulom život bola talianka 😀 😀 😀 .

niky13
30. máj 2011

@majka35 tak to ti rozumiem, ako sa spravaju k detom fakt milujem aj ja, ale nemam rada ako sa laxne stavaju remeselnici k robote - to ma fakt stve, a ako v auguste vsetci oddychuju - normalne zdochol pes. Aky Taliani su v KE? Aka firma?

vladka84
30. máj 2011

@memory97 na izbach je pripojenie na kabel,ale restika by mala byt na wifine, ak si dobre pamatam a je samozrajme gratis 😉
sauna sa urcite bude dat, aj vana, lebo to vedia obsluzit aj dievcata, co sa tyka masaze, je dobre to vopred nahlasit, aby zabezpecili masera - ten je externy, spytam sa, ci by mohol byt k dispozicii...

@majka35 ale ty mas aj vyzor taky taliansky, podla mna 🙂

niky13
30. máj 2011

@danulka3 blahozelame k 9. mesiacikom

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre