♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

elinka27
31. máj 2011

jezis malej idu zuby, nechce vobec cez den spat ako spavala doteraz.Ze nespi v postielke,alebo kociku som sa uz zmierila,ale ani v satke tieto dni vobec nechce spat, som uplne z nej na nervy 😖 dufam,ze to je len prechodne

alure
31. máj 2011

@denisocka Denis má 9mesiacov a 10kg a Olino má 9 rokov a 33 kg 🙂

dúfam že k nám búrka nedorazí...prádlo mám vonku 🙂

danulienka35
31. máj 2011

@alure nasa mala pri narodeni malo a vidis aka je tucko nase ☹

denisocka
31. máj 2011

ide smer severozapad,xi,ta burka

danulienka35
31. máj 2011

@denisocka co ide ku nam burka? nie nechajte si ju tam 😀 😀 😀

danulienka35
31. máj 2011

@elinka27 gratulujem mjko k babatku neboj ono to prejde i mi sme mali trapenie zo zubkami ale co ma nahrdelni je ok

elinka27
31. máj 2011

@danulienka35 negratuluj,to som len kamoske ukazovala ako si to nastavi je tu nova 😀 😀

danulienka35
31. máj 2011

@elinka27 aha ja ze cakate babetko 😀 😀

elinka27
31. máj 2011

@danulienka35 by som sa uz asi zblaznila, tretie by pre mna bolo hotove hara-kiri 😀 😀

danulienka35
31. máj 2011

@elinka27 ale to snad nie neboj zvladla by si to a uz Zinuska spinka?

elinka27
31. máj 2011

@danulienka35 no chvalabohu ano,ale bol to boj dneska, ani v postielke, ani v kociku dokonca ani v satke v jej oblubenom uvaze nechcela spat, stale len hucala.Aj som jej dala Calgel na dasna, nic strasne az bola uz cervena od jedu 😒 nakoniec zaspala na prse pri jedle, uplne odpadla 🙂

danulienka35
31. máj 2011

@elinka27 ja som davala malej cal gel a fenisitl poradila mi lekarka a vzdy sa ukludnila ale pravda pomohly na goralky

danulienka35
31. máj 2011

dobru nocku babulky moje krasne

helen1007
31. máj 2011

ahojte babenky, momentálne sem nestíham vôbec chodiť...neviem ani ako sa darý vašim drobcom ☹
...my už máme 8 zúbkov. 10 060 g a 73 cm.....a čo je hlavné za 8 dní nám priletí tatinko na Slovensko a za 113 dní idem s malou do Trebišova sama....ideme si tam pre tatinka, tak som zvedavá ako malá zvládne cestu, ked pôjdeme zo západu na východ iba my dve ....a 4 dni budeme v Trebišove 🙂...a ešte sa musím pochváli...v dome už máme podlahové kurenie aj poter, takže ked sa mm vráti pôjdeme kupovať obkkladačky a podlahy...moooc sa teším, ešte nás čaká kopec roboty, ale už na to nebudem sama.......dúfam že všetky deťúrence sú zdravučké , zatiaľ sa majte krásne

@danulienka35 ahoj moja v priebehu týždna asi pôjdem do Pk tak sa ti ozvem ....papa zatial pozdravuj doma dievčence 🙂

21
1. jún 2011

cavte!!!!!!!!!!!

majka35
1. jún 2011

dobré ráno ... baby, ja sa z tých terezkiných zúbkov asi zbláznim, mám za sebou tretiu noc komplet prebdenú, začínam mať už depku z toho, cez deň len mamamamamamama a v jednom kuse na ruky a v noci, mamamamama a v jednom kuse sedí a kričí .. pomooooc, mm dnes ide na služobku, no teším sa
dnes deň detí a v škôlke kosia!!!! majú dnes detskú olympiádu, tak asi pripravujú terén, ale mali ste vidieť barborku, ustráchaná ani do škôlky nechcela ísť a to sa včera neskutočne tešila ☹
@alure no ten dvor u vás na nezaplatenie, tam by som sa hneď nasťahovala, super

kamošku predvčerom pohrýzol u nás na sídlisku pes, rotvajler ... odniesla deti do škôlky a ke´d sa vracala, tak ju napadol, totálne jej rozhrýzal ruku, zlomil jej kosť a roztrhal kožu ... normálne ženská s dvomi rotvajlerami voľne pustenými ... mňa ide poraziť z toho, nikto to u nás nerieši, na každom kroku pes bez náhubku, bez vôdzky ... ☹

majka35
1. jún 2011

@21 cav!!!! 🙂

majka35
1. jún 2011

@kvietok121 veľmi pekná torta, ja vôbec neviem piecť... a obdivujem šikovné pekárky 🙂

memory97
1. jún 2011

dobre ranko, tak my sme dnes buvali ako uz davno nie, ale mamina vyspata po dlhej dobe 😀

@danulienka35 malej-velkej posielame pusinecku, nadherna je v tom ruzovom klobuciku 🙂

@alure rovnako aj ja na vsetky mamicky a deticky 🙂


akika722
1. jún 2011

@helen1007 jeeeeeeeeeeej že Trebišov 😎 no zaaaajdiiiiiii k nam 😎 😎 😎 nebyvam daleko od stanice 😉
@majka35 moja neboooj,dokosia a ked budu deti vonku kosiť nebudu..barborka to zvladne..
a pes 😲 😲 😲 hrozneeeee 😲 😲 😲
@memory97 všeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeetko naj k narodeninkam

a detičkam prajem krasny dnik 😎

memory97
1. jún 2011

@elinka27 ano, pokial nevyjdu, tak velmi nechcu spinkat, ja malemu davam bud gelik dentinox, ten najviac zabera alebo panadol baby polovicnu davku rano a vecer a klop,klop spinakame 🙂

@helen1007 jej, tak so zubkami sme na tom rovnako, ale vahovo sa myslim nechytame 🙂 to je skvele, ze tatika tu uz budete mat kazdu chvilu, dufam, ze malinka ho poooriadne vyobima a vystiska 🙂 a cestu isto zvladnete, ved si urobite prestavku pri najhorsom 🙂

memory97
1. jún 2011

@majka35 juj to mi je luto... podobne sa stalo aj mm kolegovi, isiel so synom na prechadzku a oproti nim sam rotvajler bez pana, nahubku, tak nevahal a reagoval, nastastie mal po ruke vzduchovku a vies ako to dopadlo, na sude prehral on, ze branil syna... ☹
@akika722 dakujem moja
a detickam vsetko naj k dnesnemu sviatku 🙂

katulkaaaaaa
1. jún 2011

ahojte dakujem baby za podporu dufam ze bude ok aj s malickym 🙂
dnes nas caka poradna,potom napisem sama som zvedava kolko vazi,meria
@alure mate nadherny dvor,normalne ako na dome obe deti krasne no co si viac zelat 🙂
@kvietok121 torticka je perfektna na to ze bola prva wau 🙂 hmotu dobre zabal do sacku igelitoveho,a v ladnicke by mala vydrzat cca pol roka,pred pouzitym treba na par sekund dat do mikrolnky a znova sa moze pouzit 🙂

majka35
1. jún 2011

@memory97 mal po ruke vzduchovku? uff
ja nechápem odvahu tých psíčkarov ... ked majú malého psíka, ok, nech si pobehuje, ale útočného psa?

@katulkaaaaaa ako si sa ty naučila piecť? sú na nete nejaké návody?

katulkaaaaaa
1. jún 2011

@majka35 ano maji su,na stranke tortyodmamy.sk najdes vsetko,rada ti poradim ak budes chciet nieco skusit,su tam aj fotopostupy ktore mne velmi pomohli,ale chce to cas a trpezlivost po prvej torte som myslela ze to slahnem do kosa a bude 😀 malinkej nech tie zuby cim skor vyjdu,malemu sa tlacia dalsie dva tak reveme.....aaaaaaaaaaaaaaaaaaa otec teraz prisiel boli sme kupit polku prasata,a akysi hak mu tam spadol na hlavu a rozbil mu ju...akoze stale sa nieco bude srat??????
@memory97 psa ostrelit,mam rada zvierata ale nie toto...chuda kamoska,mne tak susedu skoro pes zabil jej krk rozhryzol,ja sa odvtedy bojim ist s mojim psom von,radsej sme na dvore 😕

alure
1. jún 2011

ahojte dobré ránko
v prvom rade prajem našim krásnym milovaným augustovčatkám všetko naj k MDD 🙂

@katulkaaaaaa , @majka35 ano dvor (teda predzáhradka) je SUPER a trávime tam takmer každú chvíľku ale ako som písala hľadám teraz niečo obdobné a už sa mi zopár domčekov páči tak uvidíme dnes ideme do banky aký veľký hypoúver by sme mohli vziať,eventuelne či máme nárok na hypoúver pre mladých a podľa toho vyberieme do čoho pôjdeme. Stavať nechcem,na to nemá mm čas a ako teraz pozerám susedku ktorá stavajú a všetko je na nej,deti takmer nestíha (má ich 3 ks) no proste možno aj pohodlnosť ale teraz sa tu stavia jeden projekt za druhým tak už len buď vyhrať loto 😀 a môžem sa sťahovať 😉

@majka35 ty kokso na toto som strašne háklivá mám rada zvieratá ale voľne pustené akékoľvek bojové plemeno alebo len trochu väčší pes je proti zdravému rozumu 😠
@memory97 to je samozrejmé 🙂 na všetkých 😉

danulka3
1. jún 2011

Dobré neskoré ránko,konečne spinkáme,tak vás idem kuknúť.Včera sa nám konečne podarilo stretnúť s Majkou a Matejkom,@kvietok121 ďakujem za pekné popoludnie,bolo super,Majka je simpoška mamina a Matejko je zlatučký 😉
@katulkaaaaaa kamarátke držím palce,nech to dobre dopadne,ja som bola tiež na čistení,ale ešte po 1.pôrode,mala som zápal,vysoké horúčky ☹
@alure super fotečky,Oliver vyzerá spokojne,maminka musela byť na neho pyšná 😉

elinka27
1. jún 2011

@danulienka35 myslis ten jantarovy nahrdelnik?

alure
1. jún 2011

@danulka3 ahoj tak to je super že sa stretli ďaľšie maminy 🙂
Ano moja bola som pyšná na Olivera a normálne mám chuť zastaviť čas,lebo ako pozerám na fotky tak je čím ďalej väčší ale to poznáš pri Silvinke asi tiež ....

elinka27
1. jún 2011

@memory97 dentinox nam moc nezaberal, tak som skusila terat ten Calgel, ona nieje inak zla, ani neplace, len proste nespi, spi len raz za den, ale to je boj kym ju uspim.Mozno sa len prestavuje na jeden spanok za den ktovie 🙂 ale ona je cela taka moja, stale pri mne, aj v noci,a preto satkujeme, a tam sa vzdy dokazala ukludnit, ale teraz uz ani tam, a tak som trochu vycerpana, lebo neviem ako inak ju uz ukludnit.Preto pevne verim,ze to prejde a su to len zubky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre