♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
2. jún 2011

@danulka3 tak to mate rovnako ako my aj my ideme ockovat, a tie ruzicky su super aj ja take chcem urobit

kvietok121
2. jún 2011

@mirmaj my mame capacky

21
2. jún 2011

Ranko! Pisali ste o plesnach, tie mame aj my, byvame v trojrocnej tehlovej bytovke... Myslim, ze preto su nasi tak veeeela a casto chori... 😠 😠 😠

vladka84
2. jún 2011

dobre ranko..
baby, ale ste mi s tymi plesnami dali... my teraz byvame v tehlaaaaku 😕 no nevidno nic zatial, ako zistim, ci pod naterom niekde nie su? 😲

seagull2404
2. jún 2011

dobre ranko,

ked som u nasich, tak sem nestiham 🙂 ale nevadi,ked sme cely den na slniecku, len dnes sa nam akosi pokazilo pocasie, fuci ako o zivot ☹
ako sa mate? vidim, ze riesite plesne, brrr, tie su pricinou castych chorob, to je fakt, ale my mame plesne aj v starom panelaku ☹
@vladka84 mne babka poradila, ze treba malovat vapnom na bielo, ze kedysi sa malovala iba tym, aby sa zabili vsetky tie "pliagy"

katkavv
2. jún 2011

Dobre ranko,
@21, @vladka84 baby aj my byvame v novostavbe, v tehle a zatial nevidim plesen 😕 akurat cez zimu sme mali v byte velmi vlhko ...
@seagull2404 aj ja nic nestiham, stale s som s kajkom vonku, skoro cely den, a vecer zas robim, tak internet stiham velmi malo

Kajko je uz 3 dni velmi zly, asi mu idu zubky, nechce jest, ani pit, je umrncany, iba vecer, ked mu dam nurofen sa ukludni a zaspinka, hrozne tie zuby, nech uz su vonku, ale zatial nic nevim v puse, ale mali by mu ist asi dolne dvojky 😠

majka35
2. jún 2011

@katulkaaaaaa ďakujem ... som trošku pozerala tú stránku, no ale toto mi bude trvať veeeeeľmi dlho, kým to pochopím ... chcela by som na terezkin rok upiecť svoju prvú tortu, takže mám ešte dva mesiace čas sa to naučiť ... o rady ťa určite budem prosiť 😉
baby, dnes lepšia noc 😝 hore bola iba!!! o 22.00, 23.30, 02.00, 4.30 a od pol šiestej kričala o raty ... teraz pred pár minútami som ju dala znovu spať,tak uvidím, ako dlllllho bude spať 😒 ja som z toho vyčerpania, čo sa točím iba okolo nej schudla 2 kg od nedele ... nestíham sa ani najesť o o 21.00 idem do postele totááálne vyčerpaná ... 😒

majka35
2. jún 2011

@mirmaj čoooo? toľko spala? šťastná to mamka ... terezka spí 2x po hodine, hodine a pol ... a v noci des a hrúúúza

majka35
2. jún 2011

@danulka3 ja som sa ju včera snažila uhojdať, nehrozila ... rev z kočíka ... tak som sa naštvala, posadila a hotovo ...

včera mm prišiel o siedmej domov, mal prísť v noci, som mu bola taká vďačná ako nikdy ... barborka sa chcela hrať, čítať si so mnou knihu ale terezka len na ruky a chodiť a chodiť, jej nestačí, ked ju mám na rukách a sedím, musím chodiť, barborka smutná, že má škaredý den a taký den sa jej nepáči ... terezka revala a revala, nič, ale nič som nemohla urobiť, len chodiť po byte ... barborku som potrebovala osprchovať, nedalo sa ... ked prišiel mm, tak ste mali vidieť tú radosť v našich očiach, hned sa mal kto barborke venovať

majka35
2. jún 2011

majuška ma ranný monológik 🙂

katkavv
2. jún 2011

@majka35 no mas to riadne tazke, ja som unavena z celeho dna ale aspon vecer sa vyspim, klop klop,teda spim aspon tych 7 hodin v kuse, ale cez den sme na to cca rovnako ako ty s terezkou ☹

vladka84
2. jún 2011

@seagull2404 ale ja neviem, ci ich mame, u nas nic nevidno, len sa mi zda, ze sme nejaky chorlavejsi a mm mi dal do hlavy chrobaka, ci tu nie su plesne... idem preluskat net, mozno nieco vycitam 😕

seagull2404
2. jún 2011

@katkavv joj, drobatko, nech sa rychlo prerezu 🙂 a bude klud, esteze ze si to pamatame len my, a deticky nie
@majka35 a vam sa co deje? my sice tiez v noci horsie spime, ale ja to pripisujem tomu, ze sme pre Tamarku este v novom prostredi; ja mam normalne strach, ze ako to ja zvladnem s takym malym rozdielom, ked tu teba citam, ja mam totiz sklony ku klbku nervov 😨

majka35
2. jún 2011

@seagull2404 zuby, určite zuby, hore jej "vyrašili" tri velikááánske "lopatky" ... chápem, že je nervózna, ale pri tomto štýle už nedokážem byť milá ... sa tu len dookola sťažujem na taký "ťažký" život a potom sa stále spamätám a ďakujem za to, že sú zdravé ... pre mňa je to zvláštne, lebo pri barborke som nevedela, kedy jej narástli zuby .. proste už nevládzem a ideme na chalupu so známymi, len neviem, či to nezruším, aby sa jej deti vyspali, lebo pri tomto by nedokázal spať nikto

seagull2404
2. jún 2011

@majka35 juj, tak ale aspon vies pricinu a snad to rychlo prejde, je to zvlastne, ako je kazde babo ine, ja pri tamarke tiez zatial neviem, kedy zubky idu (klop-klop), v zasade si hovorim, ze som stastna zena
poznam to, ze sa clovek stazuje a potom mu hlavou preblesne, ze je vlastne statsny a mal by byt spokojny... moja, posielam trosku energie, nech sa ulavi aj tebe

katulkaaaaaa
2. jún 2011

ahojte @vladka84 moja netusim ale ja viem podla seba ze ja mam oslabenu imunitu ked kojim,doteraz som bola chora snad 6 krat,vecne herpesy atd...nadcha,horucky....a predtym snad 5 rokov nic...ale aj tie plesne mozu byt 😕
@majka35 maji no nezavidim,nic ine nezostava len vydrzat,ked budes potrebovat ohladne pecenia napis 😵
svokor oslavuje cez vikend narodky tak idem piect 3D pecene prasiatko,som zvedava ako sa vydari
@seagull2404 kedy ides k dr?aj ti byva zle ci ako to zvladas?
moja kamoska dnes isla na cistenie,sa mi o nej celu noc snivalo och uz nech su s malym doma....
@danulka3 krasne ruzicky 🙂 potom chcem vidiet celu tortu 🙂

memory97
2. jún 2011

vsetkym pekny dnik, uz sme boli pocvicit, nech vyzerame dobre 😝 😀

@akika722 dakujem moja🙂 ved takej cene sa nedalo odolat 🙂
@vladka84 netusim moja ako sa to da zistit, u nas tiez nieco musi byt, lebo maly dnu kycha a ked sme vonku, tak nic, nechapem, prach to nie je, lebo ved zmyvam skoro kazdy den...
kocik je super, velmi lahucko sa s nim manipuluje, akurat sme ho este neskusali vonku, ale asi ho vezmeme na stretko, tak uvidite 😀
@majka35 tak len ty pod pekne s nami na stretko, muzicka presvedcis a malinka bude mat kamoskou a zabudne, ze aj mamku treba zlostit 😉 😉 😉
@vladka84 dakujem🙂
@mirmaj po zlave nas vysiel na 132eur, limit sme prekrocili o 2 eura🙂 kupila som aj moskytylieru, ale nie original, tie su podstatne drahsie, staci aj univerzal 😀 a zabudla som kupit plastenku, ale nevadi, ved skocime do DM-ka
@danulka3 ked to nema v celej pusinke, mozno to staci iba takto preliecit. Zachripnutie sa dlhsie lieci, preto asi jeden den je a druhy nie. Kalcium chloratum je na to super, len to trva niekolko dni, kym sa to strati. Ruzicky su super, vyzeraju perfektne🙂

21
2. jún 2011

@katkavv nam to tiez zacinalo vlhkostou..... 😒

mirmaj
2. jún 2011

ahojte, aj u vas celý deň leje? 😲 😲 😲 prestáva ma to baviť 😠 😠 asi idem baliť na zajtraší výlet, len Tamarke musím zobrať asi všetko 😀
@majka35 to bolo prvý krát a myslím že aj posledný 😝 lebo tento tyždeň spávala málo tak si to dospala lebo zaspávala až po deviatej a od 5:15 máme ráno a cez deň len 1x cca 2hod. tak fakt myslím že si to dospavala včera 😀 to ani u nas nehrozí že si sadneme a bude kludne sedieť mne na rukách, to musíme behať 😀
@memory97 tak to naozaj super cena, oplatilo sa ti počkať 😉

mirmaj
2. jún 2011

jeeej a my máme dnes 10mesiacov 😲 😲 ale to letííííííííííííííííííííííí

danulka3
2. jún 2011

Ahojte,len v rýchlosti,večer poodpisujem,dnes ideme na oslavu,prikladám sľúbené foto torty,nedopadlo to podľa mojich predstáv,ale dúfam,že bude chutnať.
Ešte v rýchlosti @mirmaj všetko naj k 10 mesiačikom 😉

adal
2. jún 2011

@mirmaj gratulujem, aj my dnes 🙂

memory97
2. jún 2011

@vladka84 netusim, ale isto sa na to niekto specializuje...

memory97
2. jún 2011

@mirmaj waw, ze 5:15 nechcem provokavat, ale my sme dnes vstali az 7:45 a to uz som strasila, lebo nezvyk tak dlho spat 😀
veru oplatilo, akurat, ze sme mohli aj autosedacku objednat, ma to nenapadlo 😀 za taku cenu nemam sancu kupit ani e-shopov 🙂
gratulujeme k 10mesiacikom🙂

@adal gratulujeme 🙂

@danulka3 je krasna a urcite bude chutit, lebo je od teba 😉 baby vy ma tak provokujete tymi tortami, ja potom chodim do cukrarne na zakusky 😀 😀 😀 sa mi moc nechce torta piect, lebo by som ju jedla sama, ale skusim upiect dalsi vikend🙂

adal
2. jún 2011

@memory97 ďakujeme 🙂

katulkaaaaaa
2. jún 2011

@danulka3 nadhernaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa je,si sikovnaaa 😉
@memory97 ozaj este chodis cvicit s trenerom?
@mirmaj vsetko naj 😵

memory97
2. jún 2011

@katulkaaaaaa uz nie, iba 5x som bola a potom mi spravil program 🙂 to by musel mm inac zarabat 😀 😀 😀 ale cvicit este chodim 🙂

katulkaaaaaa
2. jún 2011

@memory97 super sa tesim ze ta to tak drzi,kiez by som ja mala taku pevnu volu 😒

memory97
2. jún 2011

@katulkaaaaaa ked uvidis foto zo stretnutia, tak mna tam isto zakazdym vystrihnu 😀 a zas chodievame s kamoskou, tak je to tak lepsie a lahsie sa rano vstava do posilky 🙂 a zas neboli ma chrbat od maleho, ked sa aj pyta castejsie cez den na ruky 😀

katulkaaaaaa
2. jún 2011

@memory97 ale prosim ta,budete tam herecky vsetky 😉 jaj tak vam zavidimmmmm,bude sa vam stikutat cely vikend co vas spominat budem 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre