• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@akika722 ma to nika skus mojko
3. jún 2011 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 ten link mi neotvori...
3. jún 2011 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 pockaj moja skusim to inak ju na fb
3. jún 2011 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko,snivalo sa mi o babach na stretku,jaj musi vam byt super :slight_smile:
@danulka3 moja foto prikladam az teraz dokoncila som ju neskoro vecer a uz neboli dobre fotky,nejde mi odfotit presne ta farba,ale myslim ze sa mi torta podarila na to ze bola moja prva 3D :wink: Jakubkovi je lepsie?dobre ze si isla k dr,mi sme stavali 5:40 :pensive: teraz spi a ja uz periem,varim....poobede oslava
4. jún 2011 o 08:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: Kati NÁDHERA :astonished: :astonished: :astonished: bohovske,krasne,niet čo dodať..šikovnica velka šikovna

jeeeej...aj ja som na nich dnes myslela :sunglasses: do kedy budu?nedele?
4. jún 2011 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,dúfam,že máme za sebou najhoršiu noc,teploty 38-39,ale spinkal v pohode až do 8,30,chúďatko moje.Ale teplotujeme stále,teraz mal síce len 37,8,ale to po sirupe :frowning2:
@katulkaaaaaa WAW,krása si šikulka,rýchlo sa učíš,vidno,že ťa to baví a máš talent :wink:

Baby,kde ste,veď je tam wifi,to nás ani nepozdravíte????????????????? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
4. jún 2011 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulka3 @memory97 @alure
@akika722
@katkavv
@kvietok121
@vladka84 ahojte vtak citam ze vy ste uz na tom vikende? som si ani neuvedomila ze to uz tak napiste potom ako bolo :slight_smile:
mne vysiel test pozitivny ale dlho sme sa netesili lebo o dva dni nato som zacala mat daky tmavy krvavy vytok, nie vela ale predsa a dr vravi ze je dost skoro hovorit ze preco sa to deje, ze mozno je chybny embrion alebo mam infekciu moc. ciest. dnes mi dali vysledky -infekcia by tam nemala byt takze je to divne. dnes som uz vytok nemala ani nic. tak o par dni si asi zas spravim test a uvidime ale ja verim ze vsetko je ok.

ak mate niektora skusenosti s mikroabortami ci ako sa to vola po slovensky tak mi napiste skusenosti. dakujem
a nezabudnite napisat ako bolo natej chate. som zvedava. tiez dufam ze coskoro budeme mat doma net lebo sa citim odrezana od sveta..
pozravujem vas a nech milaciky posluchaju :dizzy_face:
4. jún 2011 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa torta vyzera fantasticky :D

@jankasramka juj skusenosti s tym nemam vobec a neskusala si este jeden testň? kedy mas ist na kontrolu?
4. jún 2011 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny vecer babulky jak sa mi mate? posilam zas nejakou fotecku z dneska ze hip-hoperka :grinning:
4. jún 2011 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulka3 moje zlate :frowning2:
@jankasramka ahoj,ja som tu,ja som nešla :sweat_smile: moja,na začiatku tehu vraj može žena krvacať,vytok,vraj to je v pohode..velm držim palce aby sa Mateovi braček/sestrička potvrdil :dizzy_face: myslim na teba,,a ozaj,ako sa ma drobec??? a ako sa vam byva???
@kahlan1 a ty ako moja v tych horučavach???už len 8t,čo???a bude druha princeznička :dizzy_face:
@danulienka35 zlata :grinning: moja ty maš iny kočik??? :confused: ved si mala zeleny,nie???
4. jún 2011 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka ahojky ja som tiez doma, aj ja som na zaciatku mala vytok, mala som odporucene lezat a byt v klude ze niekedy je to vtedy ked sa vajicko usadi lepsie v matenici, tak drzime palce
4. jún 2011 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 to je iny mala som aj tento a zeleny som pozicala kamoske isly na chatu a je tehotna aby nemusela tahat jej velky a dakujem mojko
4. jún 2011 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 ty nie si na stretku??? :fearful: ja som myslela že si šla..tak vitaj :grinning: maly hajka?
@danulienka35 jaaaaaj :grinning: ja či si kupila novy
4. jún 2011 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka mojko tiez som mala pri malej kvavy vytok ale pak mi to preslo tiez neboj bude ok moc na teba vsetky myslime a drzime palecky cmuk
4. jún 2011 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 ne nen to je stary kocik
4. jún 2011 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@akika722 nie fnuka v posteli :angry: , nie dnes sme sa vratili z gulasu a dnes ideme na 2. dlho naplanovanu navstevu, tak sme nemohli ist
4. jún 2011 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa veru nam je este super, uprimne povedane, mozete lutovat, ze tu nie ste s nami :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zajtra nam uz konci nas pobyt, ale boli tu skvele a veeelmi mile maminky s este zlatsimi bambuliatkami :wink: A foto, to asi ani nedame, aby sa nam cely den nestikutalo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
to prasiatko vyzera skvelo, juj, ale musim si odpustit take dobrotky :sunglasses:

@jankasramka hotelik supr, personal mily, ved nech povedia aj ostatne a maminky uzasne a aj deticky :wink:
myslime na teba, aby to bolo v poriadku a dalsi drobcek do rodinky :wink:
4. jún 2011 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kvietok121 jaaaj už si spominam..pisala si :wink:
@memory97 jaaaaaaaaaaaaj ty,provokaterka :grinning: :grinning: :grinning: užite si :wink:
4. jún 2011 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 hehehehe :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: musim vas troska vytrestat, ked ste sa tolke poodhlasovali :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. jún 2011 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: deti spinkaju??????
4. jún 2011 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 nas konecne, ved dnes spravil rekord v nespani :grinning: tolko novych veci videl, ze sa mu ani spinkat nechcelo ako inokedy :slight_smile: Myslim, ze aj ostatne babatka uz spinkaju, lebo dnes sme tu mali strasnu burku, isto ju tu niekto poslal :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. jún 2011 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 aj my sme mali,nedavno skončila.. :confounded: a ty si sama na izbe?či ste po viac???jaaaaj ta si užite ešte zajtrajšok,nech vam svieti slniečko :sunglasses:
4. jún 2011 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru nocku babulky, idem do postele a rano na skvele ranajky a sup na cesty. sladke snicky:slight_smile:
4. jún 2011 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 ja, mm a drobec a kazda sme mali zvlast izbu :wink:
4. jún 2011 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 jaaaaj aj s ockom ste... si uživa spoločnosť žien čooo??? :grinning: či je tam ešte nejaky ocko???
4. jún 2011 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 @danulka3 @kahlan @memory97 dakujeeeem torta chutila tak som spokojna :slight_smile: uz sa na vas krasavice z vyletu tesiiime :dizzy_face:
5. jún 2011 o 09:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Ahojte,tu je akosi ticho.Baby,kde ste,chceme fotoooooo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
My sme dnes konečne bez teploty aspoň ráno,teraz sme ešte nemerali :unamused: Dúfam,že už bude dobre.Pozerám,že všetky niekde vegetíte na slniečko,tak želám pekný deň. :wink:
5. jún 2011 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@akika722 jasne, ze tam boli aj tatinovia az 3 :slight_smile: a dostiel aj 4 tatinko :grinning:

@danulka3 este vsetci uzivame slniecka:slight_smile: a vy ako, uz je malemu lepsie?
5. jún 2011 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulka3 jaaaaj som rada že mu je už lepšie :sunglasses: aj tebe pekny dnik :wink:
@memory97 boli???su,nie?či už niesu??ešte ste predsa tam,nie??? 4tatik sa asi doma nudil bez mamky :grinning:
5. jún 2011 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 uz sme domka moja, nakoniec sme boli iba 5, ale bolo super :slight_smile: a zas s detickami je lepsie cestovat, ked spinkaju :grinning:
5. jún 2011 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok