♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

danulienka35
5. jún 2011

@akika722 mozna to bude z toho tepla mojko moc drzim palecky aby bol ok cmucik posielame
@danulka3 a uz ste mojko v pohode co ste chorucky?

akika722
5. jún 2011

@danulienka35 dakujem moja

danulka3
5. jún 2011

@akika722 my sme už od štvrtku neboli vonku,ale mm si myslí,že sme niečo chytili,keď sme boli v stredu na poradni 😠 ,tak neviem,ale dúfam,že zajtra už bude lepšie,dnes sme boli občas už aj bez teploty,doteraz stále nad 38.Ale myslím,že idú aj zúbky,do pusy sa mu však vôbec nemôžem kuknúť 😖 My sme boli aj na pohotovosti,máme aj zapálené mandle,takže máme aj antibiotiká ☹

danulienka35
5. jún 2011

@akika722 neni zac moja pije vela?

liba78
5. jún 2011

Ahojte

danulka3
5. jún 2011

@danulienka35 sme od štvrtka,ale už sme dúfam z najhoršieho vonku 😒

danulka3
5. jún 2011

@liba78 Ahoj,no konečne FOTO 🙂

danulienka35
5. jún 2011

@danulka3 drzim palecky aby ste boli uz zdravucky
@liba78 no konecne ake ste zlatunke kdo vsetko bol mojko?

akika722
5. jún 2011

@danulka3 ☹ nech ste rychlo zdravučky ☹
@danulienka35 pije každu chvilku 😒
@liba78 jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej kto je to v tom kockovanom? 😅 sorry nevidno dobre,,fotili ste z dalekaaaaaa 😅

akika722
5. jún 2011

@liba78 Lucka..Lucka??? 😅

danulienka35
5. jún 2011

@akika722 ok ja sm sa lem pytala mojko

liba78
5. jún 2011

Baby, idem okúpať malého a prídem. Potom nahádžem ešte nejaké fotečky. Na foto zľava @mirmaj @liba78 @vladka84 @memory97 a @alure
Inak bolo suuuuper, len mám trošku ťažké srdiečko na všetky čo sa odhlásili bez vážnych dôvodov. Boli by sme sa zmestili do penziónu, ktorý mal aj welnes, herňu a oooooooobrovský areál s nádhernou trávičkou.
A ešte som sa včera nerozlúčila s Vlaďkou, to ma mrzí, lebo je skvelá baba s fantastickou rodinou a za zorganizovanie tohoto stretnutia jej patrí aj moje obrovské poďakovanie. Mirka má tiež super manžela a aj Janka. Bolo naozaj skvelo. Evke sa pokazilo auto, tak nedošla. Dúfam, že sú v poriadku aj s Natashkou. Chýbali nám moc.

akika722
5. jún 2011

@danulienka35 ja vieeeem moja..davam mu každu chvilku... ☹

liba78
5. jún 2011

@akika722 Lucka nebola. V kockovanom je Janka 😉 foto z blízka priložím.

danulienka35
5. jún 2011

@liba78 mojko urcite sa steetneme nebojkaj a ja péjdem aj cez mrtvoly len aby som bola svami ani nevies ako mi to je luto myslela som na vas moc a v duchu zavidela vsetkym co tam boli ☹

akika722
5. jún 2011

jaaaaaaaj @memory97 moja zlata,to ty???? 😅 noo..davaš tu maaalo svojich foto,tak som ťa nespoznala 😅 prepač 😔 polepšim sa 😀
@liba78 om sa čudovala že Evka na foto nieje a viem že šla 😕

akika722
5. jún 2011

😀 @liba78 som sa sekla dufam že mi to odpusti 😅

danulienka35
5. jún 2011

@akika722 moj milacik snad bude ok neboj

danulka3
5. jún 2011

@danulienka35
@akika722 ďakujeme

Aj ja som zvedavá,kto je na foto 🙂

danulienka35
5. jún 2011

@danulka3 neni zac som tiez na fotecky zo stretka zvedava jak mi je luto ze som nebola snimi ☹ ☹ ☹

akika722
5. jún 2011

@danulienka35
@danulka3 dakujem..aj mne je luto že som nebola..nooo...snad nabuduce.. ☹

danulienka35
5. jún 2011

@akika722 ved mozme i cez leto neco vymysliet no nie?

mirmaj
5. jún 2011

ahojte, tak aj ja hlásim príchod zo stretka 😉 bolo naozaj super, mamičky aj detičky su zlatučké a napriek tomu že su približne rovnako staré každé je uplne iné 😝 ja som obdivovala Denisa, ktorý dokázal presedieť dlheeee hodiny v kočíku a vystačil si uplne sám, Karinka je drobunka s modrými očkami ako bábika, naša Tamarka je oproti nej ako hurikán 😀 😀 Jurko je uplny pohoďák, ten zaspal pri každej príležitosti ako sa naložil do auta 😀 😀 tiež chcem podakovať @vladka84 že zorganizovala také super stretko a ma krasnu rodinku a my sme najviac využili jej služby opatrovateľky Timky, s Tamarkou sa šmýkali na šmykačke 😀 😉 a všetky čo ste neboli môžte banovať 😝

danulka3
5. jún 2011

@mirmaj už aj banujeme 😝
😀

danulienka35
5. jún 2011

@mirmaj ja tiez banujem ☹

vladka84
5. jún 2011

ahojte, tak aj ja som tu aspon na skok, dnes sme mali narocny den, vlastne cely vikend, tak som hotovaaaaa... ale na stretku bolo super, musim suhlasit s @liba78 a @memory97.. som velmi rada, ze som vas vsetky maminky spoznala osobne a aj mi je luto, ze sme neostali druhu noc... to, ze sme neboli na penzione ma doslova "serie" 😠
inak, aj mojmu mm ste sa pacili 😀
@liba78 jooj, sme sa ani nevystiskali, ale ty si na hotel tak upalovala a nam v aute zaspala Karinka a aj Timka, tak sme uz nechceli zastavovat 😒 inak, tu hnusnu burku sme mali celou cestou - cez Certovicu mi ani stierace nestihali, jedno stastie, ze deti spali az do Popradu, tak sme to zmakli..

vladka84
5. jún 2011

@mirmaj a mne sa pacilo ako Jurko na mna hadzal pohlad, ze co chceeees? nerus moje kruhy 😀 😝 😀
a Timke sa samozrejme pacili vsetky babatka a jedno stastie, ze po ceste spala, lebo by som pocuvala, ze ona chce este ostaaat 😒 ale uz teraz sa tesime, kedy vas vsetky znova uvidime 😉

akika722
5. jún 2011

@mirmaj banujeme banujeme 😀 ste si to super užili 😎

akika722
5. jún 2011

kto sa prida a bude otravovať so mnou??? 😅 😅 😅
FOOTOO,FOTO,FOTO,FOTO,FOTO 😅 😀 😀 😀

alure
5. jún 2011

ahojte maminky

@vladka84 moc moc ďakujeme za super zorganizované a vybavené ádherné miestečko "na konci sveta" kde zastal na chvíľku čas (aj keď to ubehlo neskutočne rýchlo ) ale tá čarokrásna príroda,ten pokoj a kľud...na nezaplatenie....
@mirmaj , @liba78 , @memory97 , @vladka84 sú úžasné a skvelé maminy z nádhernými rodinkami 😵 😵 😵
ja som dosť k.o. mám za sebou takmer 400 km cestou som prešla cez tri búrky ,ešteže som mala doprovod môjho drahého predo mnou...zajtra dobehnem,pár foto hodím na fb a potom aj sem....tak sa tešte zajtra 😉
dobrú nocku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre