♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

majka35
6. jún 2011

@katulkaaaaaa ja mám pocit, že to už so zubami nesúvisí ... teraz práve čítam v diskusii, že je to v jej veku normálne, a vraj to časom pominie, len treba vydržať ... čo iné mi ostáva 😖

katulkaaaaaa
6. jún 2011

@majka35 jezis no tak to prajem fakt len pevne nervy lebo mna uz by asi odviezli smer pezinok 😖 neznasam ked maly reve hned som na vsetkych zla a strasne nervozna a ked sa k tomu prida nedostatok spanku,uz aj pohladom vrazdim,vyjedam ladnicku a potom mam naspet nervy aka som ,,vyzrata" aaaaaaa konec 😀

mirmaj
6. jún 2011

ahojte, tak my sme sa práve vrátili z prechádzky kedže sme hore už od 5:30 😠 😠 a prišli sme domov s prvými kvapkami 😝 u nas zasa prší 😠 a to som si myslela že aký horuci deň bude tak ideme von hned z rána a potom až pod večer ale dobre že sme to stihli ešte pred daždom
@majka35 tak vám asi vylezie naozaj celý chrup, ked sa toľko nocí trápime, chúda, neskušala si si ku nej ľahnuť do jednej postele či jej len nechýba mamina? Tamarka ked niekedy v noci mrkoce a nevie čo so sebou tak ju preložím ku nam a potom spinka lepšie 😒 ale neviem u vas to možno nezaberie, ale za vyskušanie nič nedáš 😉
@katulkaaaaaa krááásnu tortičku si upiekla, rýchlo si sa do toho dostala 😉
@memory97 my už sme sa aj vratili 😝

mirmaj
6. jún 2011

@majka35 pokiaľ som to napísala, som prečítala žeu vas to nie su zuby 😝 ale možno tvoja blízkosť by zabrala 😉
@katulkaaaaaa ty si opísala presne mňa ked mala reve 😀 😀 😀 😀

katulkaaaaaa
6. jún 2011

@mirmaj dakujem moja snazila som sa,aj ked poviem ti ze tie 3D torty to uz je ina makacka 😕
baby ale svokrovi nieco je normalne som z toho nanic....on bol vzdy taky hlucni vecne vymudreny...no proste vsade ho bolo vela...a teraz sa stazuje ze ho hlava boli,ze dobre nevidi ze ma taky tlak v hlave,a na oslave sme s nasimi nechapali...zacal nas oslovovat inymi menami,alebo napr povedal zabi tu sliepku...a mi ze co???ze sak tu slipku tu lieta!a my ze ale to je mucha 😕 alebo ze okopal som eletriku!!!co???sak v zahrade...a my ze zemiaky 😕 ?bojim sa,nahnala som svagra s nim k dr lebo on nechcel sam ist, ma len 59r..... ta som zvedava co bude dalej,chvilkami sme sa normalne smialy to sa nedalo ale inak je to hrozne co sa nam zo dna na den moze zacat diat 😢

mirmaj
6. jún 2011

@katulkaaaaaa 😲 😲 😲 😲 dúfam že bude svokor v poriadku, potom daj vedieť či mu niečo zistili 😲

katulkaaaaaa
6. jún 2011

@mirmaj dam vediet ,normalne som nervozna brucho ma z toho boli ach jaj,fakt najdolezitejsie na svete je zdravie,nic ine za trapenie nestoji 😉 a on mi vozi malu do skoly tak som mu povedala ze dokial nebude vediet co mu je budem ju vozit ja ,nechcem aby sa nieco stalo,lebo on uz ma aj take spomalene reakcie 😲

mirmaj
6. jún 2011

@katulkaaaaaa to určite, to by som sa aj ju bála mu dať, ale dufam že bude čoskoro v poriadku ☹

liba78
6. jún 2011

Ahojte, ja asi hlásim návrat na hotel Rohozná. Moje pohodové a spavé dieťa tam zabudlo svoju spavosť. ☹ Ráno vstal o šiestej a teraz si pospal až 15 minút 😝
@alure už si sa zobudila ? Mne včera stačilo tých 170 km. A tiež ma prišli chlapci s mm počkať. Stretli sme sa za Prievidzou v kolibe "Pacho" výborne tam varia. Potom sme pozreli Bojnice a večer sme boli doma.

mirmaj
6. jún 2011

@liba78 to sa mi ani nechce veriť že by Jurko nespal 😀 ale aj my sme už od 5:30 hore a kedy pôjdeme spať netuším, lebo tamarka sa tvári ako keby spala celý týždeň a viac jej netreba 😝 Tak vy ste si ešte urobili pekný výlet včera s rodinkoum ja som tiež uvažovala nad tými Bojnicami ale nakoniec sme išli domov

liba78
6. jún 2011

@katulkaaaaaa mali by mu rezonanciou vyšetriť hlavu, alebo aspoň CT. Len neviem, ako dlho sa na také u Vás čaká. Ak by mu to teraz neurobili, počkaj na podobný stav a zavolaj mu rýchlu. Vtedy vedia urobiť v nemocnici viac. 😔

liba78
6. jún 2011

@mirmaj Vy ste sa mi stratili v Banskej z dohľadu. Ste to brali smer Žilina ?
Inak ti tých Bojníc nemusí byť ľúto. Bolo tam stráááášne moc ľudí. Zvieratá pozaliezané a videla si len homosapiens. 😀

mirmaj
6. jún 2011

@liba78 hej hej v BB sme išli už iným smerom ako ty, smer Turč. Teplice cez Harmanec, zle mi bolo celu cestu, otrasnu trasu sme si vybrali 😠

mirmaj
6. jún 2011

Tamarka sa pokadila a taký smrad je tu v celej izbe že hrôza 😝 a jej to vôbec neprekáža 😀 veselo si tu vyhadzuje doklady zo šuplíkov, bubnuje po šanonoch 😀 😀

katulkaaaaaa
6. jún 2011

@liba78 ok som zvedava co dnes povie dr,praveze on ma tento stav stale 😕 on nevie povedat suvisli vetu,chcel mojmu otcovi vysvetlit ze ako opravoval sekacku na travu a nevedel mu to povedal...on ma myslienku ale nespomina si na slova....a toto sa stalo v priebehu jedneho tyzdna....predtym sem tam akoze akoby omylom nieco povedal,sa bojim ze toto nebude len tak 😖
baby a co tak spravit stretko blizsie niekde?sa desim tych kilometrov,skoda ze sme rozlozene na celom sk,mne je v aute zle po par km to by bola zaujimava cesta a k tomu decka,no snad kynedril zaberie 😀

mirmaj
6. jún 2011

@katulkaaaaaa aj my sme to zhodnotili, že zostali sme tam vlastne len "trenčanky" a išli sme takú dlhu cestu kvôli tomu 😀 😝

vladka84
6. jún 2011

ahojte, takze my sme tiez hore od pol siestej 😲 vcera uz pred siedmou odkvecla, takze sa niet co cudovat.. no ale mohla potiahnut aspon do siestej, aby som sa cely den nemotala ako matoha 😀 teraz spinka, rychlo som postavila obed, zapla pracku a idem pozriet fotkyyyyy 🙂

vladka84
6. jún 2011

@evanns ja ta ani nemusim vidiet, aby som to zhodnotila... myslim, ze ty a Nati by ste na vas usmev mali mat zbrojny pas 😀 😉 inak, do Smizian trafim aj ja z PP, takze uz teraz sa na vas tesiiiiim 😎

alure
6. jún 2011

Ahojte maminky
my sme hore dosť skoro ale od rána som sa zastavila len na pár minút. Pustila som sa do prania,upratovania a ešte by bolo utekať do obchodu čo to kúpiť,lebo doma prázdnota 😒 Ale boli sme preč všetci tak to neriešim...
@liba78 no ja som si dala 350 km včera a mala som fakt dosť. Ale mali sme pár prestávok a striedalo sa nám cestou počasie od príšerných horúčav,po prudké lejaky ..no krása 😖 ale hlavne že sme to zvládli a bolo super.
@memory97 u nás tiež nepršalo,búrka a lejak nás chytil najprv v RS a potom v oklí NR. U nás v SC ani kvapka....
idem nahodiť aj sem pár foto,mne to na fb stále nevidieť :( teda ja ich nevidím,keď som sa prihlásila na mm tak ich pekne vidím...neviem čo je s fb 😠

@mirmaj my by sme ostali tiež aj druhú noc ale už som nemohla svokrovcom povedať že som od nich 80 km a neprídem ...to by som bola "veľmi zlá nevesta " 😀 Ale som rada že sme sa aspoň trošku mohli stretnúť 😉

vladka84
6. jún 2011

@mirmaj @liba78 no, je pravda, ze ja som to mala najblizsie, tak ma aj stve, ze sme neostali dokonca, lebo inak mi to vcerajsie prijimanie vela nedalo - v kostole bola riadna zima, Timka sa nudila, Karinka bola umrncana a mm uz chcel odtial co najskor vypadnut, tak sme sa rychlo najedli, zablahozelali, chvilku posedeli a odisli 😒 verim tomu, ze vy ste sa mali lepsie...

kahlan1
6. jún 2011

ahojte
@vladka84 nepamatam presne dozadu ale sa mi mari ze ty si odmietla nejake lieky? lebo nam predpisala dr zelezo ale krv nam nebrali aj peritol na chut do jedla ale citam o tom zeleze nie velmi dobre veci na nete a pritom dr ani nevie ake ma mala hodnoty - akurat je teraz chora a nechce papat

alure
6. jún 2011

@mirmaj , @vladka84 , @liba78 , @memory97
No ale na svoju obranu musím povedať že som to mala najďalej 😉

vladka84
6. jún 2011

@alure jasneeeee a preto si velmi vazime, ze si merala taku dlhu cestu 😵 😵 😵 a slubujem, ze ak bude nejake dalsie stretko a budem to mat trebars aj 350km, tak mi to vooobec nebude vadit 😀

akika722
6. jún 2011

@katulkaaaaaa mojko nema niečo pri mozgu??? ☹ nech idu s nim na vyšetrenie a nech žiadaju ctčko ☹ take stavy poznam velmi dobre/otec/ale on bojoval dlho,no občas mu tak vypadlo vštko..si to pamätam ako dieťa ako som sa bala ked zraźu začal rozpravať od veci 😔

@majka35 jaaaaaj pani...pridte vy aspoň do toho Tv oddychnuť...zapriahnem mojho mm a sa postara o deti 😀
ani geliky nezaberaju čo??? 😒

krpec zaspal večer o 19.30 a zobudil sa o 22.00 a chcel sa hrať 😨 zaspal cca bolo 01.30? 😖

vladka84
6. jún 2011

@kahlan1 ano, ano ja som odmietla brat zelezo - teda davat Karinke a dohodli sme sa s dr. na kontrolnom odbere, na ktory mame ist tento tyzden, tak som zvedava ako dopadneme.. zvysili sme prijem v strave, ja aj Karinka... mne sa nezdalo, ze je to take kriticke a ani Karinka nejavila znaky anemie - teda okrem toho ze je v tvaricke bleda, dr. sice nezdielala moj nazor, ale nakoniec suhlasila, len samozrejme na svoju obranu uviedla do karty, ze odmietam 😕

katulkaaaaaa
6. jún 2011

@akika722 @mirmaj volal svagor robili svokroi testy na ctecko ho objednali ale tam 15.6 neurologicka vravela ze mohlo k niecomu dojst v mozgu ze po ctecku budu mudrejsi,svagor hovoril ze ked sa ho pytala nevedel jej odpovedat ze bol taky zmeteny...no fakt neviem co to bude,uvidime 😒
aj mne sa maly zobudil o3 rano a hodku sme sa hrali,co bolo nieco vo vzduchu?
baby @alure @vladka84 tak kde bude dalsie stretko? 😵

liba78
6. jún 2011

@vladka84 to si si slávnosť moc neužila ☹

@alure Máš pravdu, mala si to ďaleko.
@mirmaj tak tá cesta nebola neviem čo. 😒 Ja som si cestu vychutnala zo Žiaru po Handlovú. Tam je úplne nový asfalt a to je super. Škoda, že také nemáme všade.
😀 Inak som robila brzdu v premávke 😀 😀 teda, skoro brzdu. S malým jazdím podľa pravidiel a opatrne. 😵

akika722
6. jún 2011

@katulkaaaaaa to mi je luto..držim palce aby to bolo v poriadku ☹

stretkoooooooo..aj jaaaaaa chceeeeeeeem 😀 mm bude mať posledne 2 julove tyždne dovču,ja by som musela len s nim,nešoferujem 😅
a hrozia mi 2t.u svokry..stretkooooooo..aj jaaa chceeem..ALE..niekde tak kde nie je kupalisko,kde sa neda kupať 😅 ja by som do plaviek nešla ani za nič 😅

alure
6. jún 2011

@vladka84 ďakujem moja ja som bola veľmi rada že som prišla 🙂 aj nabudúce 😉
@katulkaaaaaa no tak to budeme musieť vymyslieť aby to každému vyhovovalo alebo aspoň väčšine čo bude ale v lete kôli dovolenkám asi problematické 😒

akika722
6. jún 2011

tak som sa pytala mm a keby bolo stretko vtedy niekedy tak by sme šliiiiii 😀 😀 😀

baby???hmmmm????nechcete ešte jedno??? 😅 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre