♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

liba78
6. jún 2011

@vladka84 aj 350 km 😀 teda, ja by som si to možno potom rozmyslela. 😀 😀
Ale pozitívne na cestovaní bolo veľké auto. 😀 😀 Veď máme rovnaké, vy v zelenom a my v modrom. 😉

alure
6. jún 2011

@liba78 mojko aj ja som bola brzdou ale ani nie tak v premávke ale pre môjho drahého 🙂 síce občas som mala pocit že on brzdí mňa ale pohoda...išiel predo mnou a podľa predpisov a na diaľnici 110 😀 čo zvykne o niečo viac. A zase aj vy s TN a s PB ste to mali dosť ďaleko ale fakt som rada že sme išli a mali sme možnosť sa aj osobne stretnúť a vidieť 🙂 Ja 234 km tam a naspäť 350 😉 ale to bolo našou malou zachádzkou 🙂

vladka84
6. jún 2011

@liba78 ale ak by ti Jurko slubil, ze bude pekne spinkat ako teraz, tak neveriiiiim, ze by si si to rozmyslela 😝
to ano, velke auto je super, isli sme na jednu noc, ale zbaleni sme boli ako na tyzden 😀

kahlan1
6. jún 2011

@vladka84 tak nech mate ukazkovy KO - nam ho asi dala na zvysenie chuti do jedla kedze teraz ked sme chori nepapame a ked aj sa napapame niekedy tak vyvracia lebo ju tazia stekajuce hlieny. Dostala aj Peritol na podporu chuti do jedla tak uvidime ako to dopadne

majka35
6. jún 2011

@katulkaaaaaa no mi niečo hovor o revaní, bľačím jak chorá ovca, v tvári výraz vraha ... odnáša si to Barborka a to ma najviac štve 🙄 🙄 🙄 a o vyjedaní chladničky? to máme s mm rovnaké hobby ... sa dopĺńame
uff a teraz som si prečítala aj o tvojom svokrovi ☹ čo to môže byť? dobre, že si ho "dohnala" k lekárovi

@mirmaj z piatka na sobotu som spala s ňou ... som sa bála pohnúť, aby sa mi nezobudila, no zbytočne, budila sa veselo ďalej a ja som nespala vôbec 😒

ja som už strašný nervák, neviem, kde beriem ešte toľko síl sa vôbec ešte usmievať

majka35
6. jún 2011

@vladka84 ja som @evanns videla naživo a dovolím si tvrdiť že také sympatické, pekné, milé a večne usmiate žieňa som už dávno nevidela ... som jej to aj osobne povedala, z nej normálne môžete naberať pozitívnu energiu, prečo ju vždy volám na totu kaveju? aby som nenápadne odsávala ten pozitivizmus 😅

majka35
6. jún 2011

@akika722 no ja pôjdem určite s barborkou do MI a odtiaľ dol TV len na skok .. takže keby @evanns nemohla, išla by som vlakom ... 🙂

akika722
6. jún 2011

@majka35 toho 18teho???ja sa už tešim 😎 @evanns no čo cicuš??maš plany?

akika722
6. jún 2011

@majka35 mna Paťo rano tak štval,som myslela že sa zblaznim alebo ho roztrhnem 🙄

danulka3
6. jún 2011

Ahojte,prišla som vás len pozdraviť,som ako vygrcané lečo 😝 ,zasa ďalšia hrozná noc za nami,teploty 39,3 a nie a nie dole,už 4.noc. ☹ Dnes som šla k dr.tak tie teploty máme z aftov v puse 😠 ,antibiotiká máme zbytočne,na to nezaberajú,taká som nasratá(sorry za výraz)
@akika722 na najbližšie stretko,ak budeme zdravý,prehovorím mm,aj keby sa neviem,čo dialo 🙂
A vám je ako?

danulka3
6. jún 2011

@majka35 Terezke všetko naj k 10 mesiačikom a nech už maminu poslúcha 😉

akika722
6. jún 2011

@danulka3 moja zlata ☹ ta čo to?? ☹ a dala vam ine atb?moj nespal,teraz je s mm vonku tak som zvedava čo bude 😖

akika722
6. jún 2011

@majka35 všeeetko naj k 10m..veela zdravička a veeela spanku/unavy/ 😅

kvietok121
6. jún 2011

@danulka3 stale teploty ved to nie je normalne, co vam teda na to dala
@akika722
@danulka3 aj ja chcem na stretko
@majka35 vsetko naj naj

akika722
6. jún 2011

@kvietok121 len kto ho zorganizuje? 😀
ja taku možnosť nemam 😒 po blizku tu nemame nič pekne čo by stalo za pohlad 😒
šla by som niekde prééééééč z toho hnusneho Tv 😖

memory97
6. jún 2011

@majka35
@danulienka35 blahozelame k dalsiemu mesiaciku🙂

@majka35 a nebola si kvoli tomu s malou u dr.? ved sa uplne vycerpes a mala musi byt tiez... nas maly takto bojoval na vylete, vsetky deticky si krasne pospinkali a nas maly ani za svet a po 7 hodinach bez spanku ho to konecne zlomilo.... neskusila si s nou zajst do materskeho centra, aby sa ti tam unavila? Malo by byt aj v KE.
ja by som isto vyskusala tie homeopatika pre deti na nespavost, poradia ti v lekarni, zabudla som ako sa volaju. A aj pre seba jedny zober...

danulka3
6. jún 2011

@akika722
@akika722 dala nám b-komplex a ešte nejaké vitamíny,nechce sa mi ísť kuknúť,myslím nejaký flavion,či čo ,antibiotiká na to nezaberajú ☹

danulka3
6. jún 2011

a ešte som zabudla dodať,že ma zasa seklo v krížoch,akoby toho nebolo ešte málo,chodím ako pred pôrodom 😖

kvietok121
6. jún 2011

@akika722 ved to ved to ale myslim ze je vela peknych miest napr aj http://www.julianindvor.sk/

akika722
6. jún 2011

@danulka3 ☹ ☹ ☹

mirmaj
6. jún 2011

ake hrdinky teraz všetky na stretko ked my sme sa práve s jedného vratili 😀 😀 😝
@vladka84 tak to bud rada že potiahla do pol šiestej ked tak skoro zaspala, my by sme v tom prípade vstavali určite už o 4 😝 Tamarka zaspala včera až po deviatej a boli sme hore 5:30 a až teraz odkvecla, to je výdrž ja to fakt nechápem 😲
@alure vážime si že si prišla aspoň na 1 noc 😉 a ty si to mala naozaj poriadne daleko, ale myslím, že to stálo zato ako aj nám 😉
@liba78 tak aspoň kusok si mala dobru cestu, my tuto spiatočnu ani kusok, to bola sama zakruta, kopec no hrôza 😝
@vladka84 aj my sme boli zbalení ako na týždeň 😝 ale ked pri deťoch naozaj nikdy nevieš čo ešte budeš potrebovať 😀 😀
@danulka3 chúda male, skore uzdravenie 😉
@katulkaaaaaa myslím na vas nech to dobre dopadne 😠

majka35
6. jún 2011

@kvietok121
@danulka3
@akika722
@memory97 ďakujem 🙂
keď som bola s malou v poradni, pýtala som sa doktorky na to ... povedala mi, že je to normálne a ja vravím, že ja to nepoznám, lebo barborka mi prespala ceú noc a ona: no veď toto nie je normálne, že ti v takom veku prespala celú noc ... do dvoch rokov to bude takto 🙄 🙄
ja homeopatiká na spanie nepotrebujem, ja taaak žalostne chcm spať, chodím do postele o 20.00 - 21.00 a momentálne zaspávam, ale akonáhle začína terezka štrajkovať, je po mojom spánku

majka35
6. jún 2011

@danulka3 tak to ti nezávidím moja ... ja sa tu sťažujem a ty to máš tiež poriadne "veselé" skoré uzdravenie obom

akika722
6. jún 2011

@mirmaj 😀 😀 😅 😅 😀 😀 ste nas navnadili

akika722
6. jún 2011

@majka35 tak moj Paťko,teda moje obe deti nie su normalne 😅 😅 😅 ja zato nemožem že su ako na makovine,neberu nič 😀
jaj moja,ja som mala zlu noc len tuto a som hotova... 😖 darovala by som ti aspoň pol spanku mojich deti tvojej Terezke 😒

majka35
6. jún 2011

@akika722 teraz spi a dúfam, že bude aspoň do 16.00 😀 ale ako ju poznám o 20 minút ma zavolá 😨

akika722
6. jún 2011

@majka35 bež si lahnuť aj ty kym je aj Barborka v školke 😉 ozaj,ešte otazočka.neprši v Ke???vraj prši na vela miestach,tu zatial horuuuuuuco velmi

denisocka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majka35
6. jún 2011

@akika722 tu ledva dýcham od horúčavy a nemôžem ísť spať, mám nohy v lavóre ... robím si kúpeľ a domácu pedikúru 😀 😀 😀 😀

akika722
6. jún 2011

@majka35 😀 😀 😀 😀 😀 aj tak sa da využiť čas

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre