• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@vladka84 aj 350 km :grinning: teda, ja by som si to možno potom rozmyslela. :grinning: :grinning:
Ale pozitívne na cestovaní bolo veľké auto. :grinning: :grinning: Veď máme rovnaké, vy v zelenom a my v modrom. :wink:
6. jún 2011 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 mojko aj ja som bola brzdou ale ani nie tak v premávke ale pre môjho drahého :slight_smile: síce občas som mala pocit že on brzdí mňa ale pohoda...išiel predo mnou a podľa predpisov a na diaľnici 110 :grinning: čo zvykne o niečo viac. A zase aj vy s TN a s PB ste to mali dosť ďaleko ale fakt som rada že sme išli a mali sme možnosť sa aj osobne stretnúť a vidieť :slight_smile: Ja 234 km tam a naspäť 350 :wink: ale to bolo našou malou zachádzkou :slight_smile:
6. jún 2011 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 ale ak by ti Jurko slubil, ze bude pekne spinkat ako teraz, tak neveriiiiim, ze by si si to rozmyslela :stuck_out_tongue_closed_eyes:
to ano, velke auto je super, isli sme na jednu noc, ale zbaleni sme boli ako na tyzden :grinning:
6. jún 2011 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 tak nech mate ukazkovy KO - nam ho asi dala na zvysenie chuti do jedla kedze teraz ked sme chori nepapame a ked aj sa napapame niekedy tak vyvracia lebo ju tazia stekajuce hlieny. Dostala aj Peritol na podporu chuti do jedla tak uvidime ako to dopadne
6. jún 2011 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa no mi niečo hovor o revaní, bľačím jak chorá ovca, v tvári výraz vraha ... odnáša si to Barborka a to ma najviac štve :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: a o vyjedaní chladničky? to máme s mm rovnaké hobby ... sa dopĺńame
uff a teraz som si prečítala aj o tvojom svokrovi :frowning2: čo to môže byť? dobre, že si ho "dohnala" k lekárovi

@mirmaj z piatka na sobotu som spala s ňou ... som sa bála pohnúť, aby sa mi nezobudila, no zbytočne, budila sa veselo ďalej a ja som nespala vôbec :unamused:

ja som už strašný nervák, neviem, kde beriem ešte toľko síl sa vôbec ešte usmievať
6. jún 2011 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 ja som @evanns videla naživo a dovolím si tvrdiť že také sympatické, pekné, milé a večne usmiate žieňa som už dávno nevidela ... som jej to aj osobne povedala, z nej normálne môžete naberať pozitívnu energiu, prečo ju vždy volám na totu kaveju? aby som nenápadne odsávala ten pozitivizmus :sweat_smile:
6. jún 2011 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 no ja pôjdem určite s barborkou do MI a odtiaľ dol TV len na skok .. takže keby @evanns nemohla, išla by som vlakom ... :slight_smile:
6. jún 2011 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 toho 18teho???ja sa už tešim :sunglasses: @evanns no čo cicuš??maš plany?
6. jún 2011 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 mna Paťo rano tak štval,som myslela že sa zblaznim alebo ho roztrhnem :rolling_eyes:
6. jún 2011 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,prišla som vás len pozdraviť,som ako vygrcané lečo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,zasa ďalšia hrozná noc za nami,teploty 39,3 a nie a nie dole,už 4.noc. :frowning2: Dnes som šla k dr.tak tie teploty máme z aftov v puse :angry: ,antibiotiká máme zbytočne,na to nezaberajú,taká som nasratá(sorry za výraz)
@akika722 na najbližšie stretko,ak budeme zdravý,prehovorím mm,aj keby sa neviem,čo dialo :slight_smile:
A vám je ako?
6. jún 2011 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 Terezke všetko naj k 10 mesiačikom a nech už maminu poslúcha :wink:
6. jún 2011 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulka3 moja zlata :frowning2: ta čo to?? :frowning2: a dala vam ine atb?moj nespal,teraz je s mm vonku tak som zvedava čo bude :confounded:
6. jún 2011 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 všeeetko naj k 10m..veela zdravička a veeela spanku/unavy/ :sweat_smile:
6. jún 2011 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulka3 stale teploty ved to nie je normalne, co vam teda na to dala
@akika722
@danulka3 aj ja chcem na stretko
@majka35 vsetko naj naj
6. jún 2011 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 len kto ho zorganizuje? :grinning:
ja taku možnosť nemam :unamused: po blizku tu nemame nič pekne čo by stalo za pohlad :unamused:
šla by som niekde prééééééč z toho hnusneho Tv :confounded:
6. jún 2011 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35
@danulienka35 blahozelame k dalsiemu mesiaciku:slight_smile:

@majka35 a nebola si kvoli tomu s malou u dr.? ved sa uplne vycerpes a mala musi byt tiez... nas maly takto bojoval na vylete, vsetky deticky si krasne pospinkali a nas maly ani za svet a po 7 hodinach bez spanku ho to konecne zlomilo.... neskusila si s nou zajst do materskeho centra, aby sa ti tam unavila? Malo by byt aj v KE.
ja by som isto vyskusala tie homeopatika pre deti na nespavost, poradia ti v lekarni, zabudla som ako sa volaju. A aj pre seba jedny zober...
6. jún 2011 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722
@akika722 dala nám b-komplex a ešte nejaké vitamíny,nechce sa mi ísť kuknúť,myslím nejaký flavion,či čo ,antibiotiká na to nezaberajú :frowning2:
6. jún 2011 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ešte som zabudla dodať,že ma zasa seklo v krížoch,akoby toho nebolo ešte málo,chodím ako pred pôrodom :confounded:
6. jún 2011 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 ved to ved to ale myslim ze je vela peknych miest napr aj http://www.julianindvor.sk/
6. jún 2011 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
6. jún 2011 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ake hrdinky teraz všetky na stretko ked my sme sa práve s jedného vratili :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@vladka84 tak to bud rada že potiahla do pol šiestej ked tak skoro zaspala, my by sme v tom prípade vstavali určite už o 4 :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tamarka zaspala včera až po deviatej a boli sme hore 5:30 a až teraz odkvecla, to je výdrž ja to fakt nechápem :astonished:
@alure vážime si že si prišla aspoň na 1 noc :wink: a ty si to mala naozaj poriadne daleko, ale myslím, že to stálo zato ako aj nám :wink:
@liba78 tak aspoň kusok si mala dobru cestu, my tuto spiatočnu ani kusok, to bola sama zakruta, kopec no hrôza :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@vladka84 aj my sme boli zbalení ako na týždeň :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ked pri deťoch naozaj nikdy nevieš čo ešte budeš potrebovať :grinning: :grinning:
@danulka3 chúda male, skore uzdravenie :wink:
@katulkaaaaaa myslím na vas nech to dobre dopadne :angry:
6. jún 2011 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121
@danulka3
@akika722
@memory97 ďakujem :slight_smile:
keď som bola s malou v poradni, pýtala som sa doktorky na to ... povedala mi, že je to normálne a ja vravím, že ja to nepoznám, lebo barborka mi prespala ceú noc a ona: no veď toto nie je normálne, že ti v takom veku prespala celú noc ... do dvoch rokov to bude takto :rolling_eyes: :rolling_eyes:
ja homeopatiká na spanie nepotrebujem, ja taaak žalostne chcm spať, chodím do postele o 20.00 - 21.00 a momentálne zaspávam, ale akonáhle začína terezka štrajkovať, je po mojom spánku
6. jún 2011 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulka3 tak to ti nezávidím moja ... ja sa tu sťažujem a ty to máš tiež poriadne "veselé" skoré uzdravenie obom
6. jún 2011 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: ste nas navnadili
6. jún 2011 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 tak moj Paťko,teda moje obe deti nie su normalne :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ja zato nemožem že su ako na makovine,neberu nič :grinning:
jaj moja,ja som mala zlu noc len tuto a som hotova... :confounded: darovala by som ti aspoň pol spanku mojich deti tvojej Terezke :unamused:
6. jún 2011 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 teraz spi a dúfam, že bude aspoň do 16.00 :grinning: ale ako ju poznám o 20 minút ma zavolá :fearful:
6. jún 2011 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 bež si lahnuť aj ty kym je aj Barborka v školke :wink: ozaj,ešte otazočka.neprši v Ke???vraj prši na vela miestach,tu zatial horuuuuuuco velmi
6. jún 2011 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “veci na predaj patria do bazaru”
6. jún 2011 o 12:01 • denisocka
@akika722 tu ledva dýcham od horúčavy a nemôžem ísť spať, mám nohy v lavóre ... robím si kúpeľ a domácu pedikúru :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. jún 2011 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aj tak sa da využiť čas
6. jún 2011 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok