♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

memory97
7. jún 2011

@akika722 ja sa zas nemozem stazovat na svokru, ale iste veci existuju, co mi hrozne vadia 😉 predsa mama je len jedna 😉

kvietok121
7. jún 2011

ahojte dievcata, nestiham pisat ani citat
mame trosku horsie obdobie, trapia nas zubky 7 a 8, ktore idu naraz a veeeeeeeeeeeeeeeeeeeelmi sa nam zhorsilo kojenie, takze zase tie problemy ako na zaciatku, vcera som si trosku poplakala ale hadam to skoro prejde a mliecko stale budeme pit
@fialka5959 krasni ste boli

katulkaaaaaa
7. jún 2011

nas maly dnes spravil prve kroky saaaaam 🙂 postavil sa a kracal ako panko,jaj taky bol zlaty 😀 sa musim pochvalit 🙂 dobruuuu noc

memory97
7. jún 2011

@kvietok121 neboj zubky vyjdu aj kojenie sa zlepsi a aj tak si to zvladla na jednotku, tak ti to maly teraz nepokazi 😉 co by robil bez mamkynho mliecka 😉

@katulkaaaaaa super sprava, drobcek chodi a maminke sa dnes bude dobre spat 🙂 dobru

kvietok121
7. jún 2011

@katulkaaaaaa tak to je super
@memory97 no aspon rok by som chcela vydrzat aj ked niekedy je to o ....

mirmaj
7. jún 2011

@katulkaaaaaa waaw tak to Simonko aký je šikovný 😉
@kvietok121 a čo sa vám pokazilo? zle sa pricucne alebo máš ty problemy s prsníkmi? ☹
@majka35 ale kdeže že len dobre vybrate foto to je realita 😉

kvietok121
7. jún 2011

@mirmaj nie, kedze ho bolia zuby tak zacal znova len dudlat, je hrozne nervozny pri tom a ppo par sekundach sa rozculuje a place ze mu hned netecie, niekedy ani prso nechce otlaca ma ... potom ho musim ukludnit a znova, niekedy som radsej ked zaspi a potom po 5 min od zaspania zoberiem a kojim, vtedy to ide bez problemov, teda ak nezaspi tvrdo

mirmaj
7. jún 2011

@kvietok121 ☹ chúda male, držím palce nech to rýchlo prejde ☹ ach tie zuby 😠

liba78
7. jún 2011

Babulky, teraz dočítavam pár strán 😉 Tie tipy na darčeky sú dobré. Ale hračiek máme spústu, nechala som si aj ten tretí kočík. (veď keď môže mať danulka šiestu chorobu, hádam si ja tretí kočík môžem dovoliť 😀) turistický nosič mám tiež. Ale odrážadlo a trojkolku ešte nemáme 😖 Ale máme dve chodítka a nechce v nich už byť 🤐
Inak sa vám idem posťažovať, ako márne hľadám tie superfit sandálky pre malého. V Banskej nemali otvorené v nedeľu, v pondelok som bola v Novom meste n/V, tam boli vypredané a dnes som bola v Púchove a tam tie s korytnačkou vôbec nemali 😠 😠
@akika722 všeeeetko najlepšie k narodeninkám
@katulkaaaaaa šikulka Simonko, tak už nasleduje Tamarku v chodení. 😵

kvietok121
8. jún 2011

dobre ranko, hrozna burka uz od rana a este stale trva 😠
@mirmaj ani nevrav, dnes uz je od rana nervozny

alure
8. jún 2011

Ahojte dobré ránko
u nás počasie nič moc,včera som sa z toho tepla a dusna išla zblázniť,tlak sa plazil niekde pri zemi 😠 a hlava ma bolí jak šľak a ako som pozerala správy tak okolie PK čo je akoby kameňom dohodil malo vody požehnane ☹ tu začalo k večeru trošinku pršať ale nič viac ....
no a darčeky k prvým narodeninám bude veru ťažké vybrať 😒 idem aj ja pokukať na nete a hodím pár tipov 😉
no najprv raňajky 😀

katulkaaaaaa
8. jún 2011

ahojte dakujem 🙂 tak som sa vcera potesila dnes ked pride niekto domov skusim to natocit
@alure aj u nas je tak hnusne fuka,ochladene a prska,ale aspon sa troska schladime,pozeram pocasie ze najblizsich 10 dni ma byt takto
@kvietok121 drzim palce aby sa to upravilo,u nas je to opacne malemu tiez idu zuby a on by sa kojil stale,a potom grca lebo je toho vela

evanns
8. jún 2011

dobre ranko maminky

@katulkaaaaaa a vy ste dufam nemali zaplavy...to pri vas blizko niekde bolo ci?

evanns
8. jún 2011

@mirmaj a citam na ich stranke ze sa da platit evrami? ci kartou ste platili?

kvietok121
8. jún 2011

@katulkaaaaaa to tiez nie je nic moc, ja len dufam ze sa nechce odpojit ☹

akika722
8. jún 2011

@katulkaaaaaa jeeeeeeeeeeeeeej šikuliaaaak 😉
@kvietok121 nechce papkať? ☹ moj zlaty ☹
@liba78 choditko nepouživam ani ja 😒 ak je v nom všetko ťaha na zam,na seba,chodi do kuchyne-nemam tam dvere a taha na seba uplne všetko..tak ho nepouživame...hraje sa na zemi,dokonca,už dava ritulu pod seba...ale chodiť veru tak skoro nebude..boji sa...
dakujem moja 🙂

inač,dobre ranko..paťko v školke,Samko spinka-dnes budiček 5.00 😵 a ja si konečne idem urobiť silnu kavičku 🙂
@alure v horučavach aj mne velmi klesa tlak ☹ včera mi skoro pukla moja makovica 😒

katulkaaaaaa
8. jún 2011

@evanns hej tuto je to cca 50km,strasne ze?to musi byt strasna bezmoc ked ti voda znici vsetko co si si cely zivot budovala ☹ @kvietok121 snad nie,ale ak by aj ano,si zober aky uspech ze si kojila 10mesiacov ked si zoberes tie problemy na zaciatku 😉 este nam budes pisat ked bude mat matejko dva roky ze mas problem ho odstavit 🙂

katulkaaaaaa
8. jún 2011

@akika722 presne toto robi aj simon a stale sa naklana sa bojim ze vypadne ho tam davam uz len v surnom pripade,radsej ho necham na zemi vysipem kos s hrackami a mam chvilku,,,,ako aj teraz 😝

evanns
8. jún 2011

@katulkaaaaaa nas v Smizanoch tak vytopilo presne pred rokom...celu zahradu, pivnice, garaz ☹

akika722
8. jún 2011

@katulkaaaaaa aj ja ho davam na zem a dam mu hračky a on sedi hraje sa a nenapadne kuka telku 😀

jaaaaj jak sa rozpršalooo--keby som šla do školky ja s detmi teraz rano,zmokli by sme do nitky....ešte že mam mamku na blizku 😝

katulkaaaaaa
8. jún 2011

@evanns

majka35
8. jún 2011

dobré ráno ... táto noc bola pre mňa nočnou morou ... terezka prerevala komplet celú noc ... ja neviem, ako prežijem tento deň ... nemám už síl na nič 😢

alure
8. jún 2011

@katulkaaaaaa no ja by som trošku schladenia brala,ale skôr je to také že ani ani a to je úplne na tlak des 😠 a dnes je tuším Medarda...tak nás čaká obdobie dažďov 😒 a ako inak? čo to so svokrom? držte sa ....
@akika722 jáj mojko my s migrénami a klesaním tlaku to máme na "prd" 😠 čo narobéme..len to nejak pretrpieť,včera som vypila tuším 4 kávy a nič ..
ja už chodítko tiež nepoužívam,lebo malý mi z neho skoro vypadol ,načahoval sa za nejakou hračkou na zem,nohy zaprel do konštrukcie a už už som ho videla ísť po hlave dolu 😠 tak je teraz v CP buď v obývačke alebo na záhradke,kde sa šplhá,chodí po jej obvode 😉 hrá sa ale aj občas zlostí ...kúpila som mu tie guličky v tescu,ale moc ho nezaujali..hádam len prvých pár minút....
@evanns záplavy boli v okolí Pezinka..cca 20 km od nás ☹

memory97
8. jún 2011

Dobre rano,

@kvietok121 uz ked si tolko vydrzala, tak k roku je to uz iba krocik 😉 zubky prejdu, nebude to trvat vecne 🙂 a pritom sa to moze niekomu zdat, ze kojenie je iba vytiahnut cicik a je vsetko ok, ale iba malokto vie kolko je za tym driny 😉

@liba78 a v TN si sa nevedela zastavit 😀 mozno by sme nejake nasli 😀

aj u nas bola od 22:45 hrozitanska burka, blesky, no proste maly zle spal celu noc, museli sme zavriet okna, lebo by voda bola vo vnutri, tak bolo hrozne teplo a ja som mrtvolka, ale ide maly na cvicenie, tak sa tesim, troska sa hadam unavi a bude buvat 🙂

akika722
8. jún 2011

@majka35 ☹ moja a su to len zubky???ja neviem..ale niečo na ukludnenie pre male mimi nieje???????? ☹ ☹ ☹ možno už s tej unavy plačka ☹
@alure nooo..migeny..a teraz ja neviem či mavam migreny alebo bolesti pre tu cystu 😖

evanns
8. jún 2011

@katulkaaaaaa
@alure je to hrozny zivel ta voda 😠

katulkaaaaaa
8. jún 2011

@alure moja svokor bol na neurologii tam dopadli testy v norme ,15.6 je objednany na cetecko,vcera bol na ocnom pozadi dali mu okuliare...uvidi sa buduci tyzden,chvilku sa mi zda ok a potom povie nieco uplne od veci,proste neni to on je tichy,akoby sa bal rozpravat 😖 mamina ide na kontrolu uvidime co nas zase caka,aj my mame tie gulicky som im to dala do bazena,vyhrali sa ale tiez nejaky extra uspech nemali 😝

evanns
8. jún 2011

@majka35 paaaaaaaaaaaani zlata ta co to??? nam vcera v noci od 03:00 do rana len plakala a plakala a nevedela som ju prebrat a neviem ci sa jej zle snivalo ci co to bolo...no ale jedna noc taka a mala som dost 😒

memory97
8. jún 2011

@katulkaaaaaa aspon, ze sa pohra na zemi, ja som sla urobit ranajky a uz pocujem ako sa posuva po podlahe zehliaca doska, o chvilku to boli susiaky s pradlom a o chvilu velky kuk na maminu a drobec bol v kuchyni 😀
@majka35 ked pojdes za doktorkou, skus sa jej opytat, ci ti nemoze predpisat diazepan - je to na spanie a aj ukludneie a mozno jej to pomoze prespinkat noc a ty si oddychnes. Ale daj jej to vecer, nie ked prides od dr.😀 Uz mi dochadzaju napady... dufam, ze Terezka sa umudri a necha maminu oddychnut 😒

evanns
8. jún 2011

@katulkaaaaaa
@alure aj my mame lopticky...ked myslite tie co v detskych centrach do nich skacu 🙂 a natasha ich rada nahana po celom byte a na plavani kam chodime tak ich pouziva teta instruktorka takze ich casto vyuzivame 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre