♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

evanns
8. jún 2011

@liba78 a tie sandale superfit predavaju v lekarnach a Humanicu? takmer v kazdom meste? ci?

liba78
8. jún 2011

@katulkaaaaaa
@alure stanovte termín sa prispôsobím. 😉
@akika722 krásny samko. Ten lapač yzerá ako obruba omotaná vlnou, vo vnútri má spravenú pavučninku z bavlnky a zavesené pierka sú na ňom. Vyrábal ho na výtvarnej 😵

liba78
8. jún 2011

@memory97 on nemusí kúpiť stačí keď bude chodiť na našom a nie na tatíčkovom. To naše mu nik ani neočúra 😀 😀 😀

alure
8. jún 2011

@liba78 ja som v podstate každý deň doma tak ako to vyhovuje vám 🙂 a budem sa na vás obe aj s chlapcami moc tešiť
babulky vyberám darček k blížiacej sa mm 30tke ,čo poviete na niečo takéto?
http://www.najzazitky.sk/product/jazda-na-ferra...

liba78
8. jún 2011

@evanns majú ich len nejakých lekáraňch a buď už malé vypredané alebo ani nemali novú kolekciu 😢 A v Humaniku tiež nič moc na výber. Tie čo chcem neeee. Hovorili v Laugu že im tovar chodí priebežne každý týždeň, mne sa tam zas tak často nechce chodiť, či náhodou nedostanú 😖 Aj keď možno dnes by som mohla, došli mi sms, že majú chalani hotové pasy, tak ich pôjdem zobrať do TN.

evanns
8. jún 2011

@alure pekny darcek...ja som sa uz vozila na podobnom...jeden nas znamy ma take v garazi 😉

akika722
8. jún 2011

@alure toto by bral aj moj 😀 😀 😀

alure
8. jún 2011

@evanns waw tak to je super,ja pozerám tú zážitkovú agentúru a rozmýšľam,oslovila som aj kamošov a pozvaných hostí kto sa ku mne pripojí (lebo okruh stojí 440 € a to moja materská nepokryje ani omylom) ☹ a dostal by to ako spoločne od všetkých zainteresovaných,lepšie ako dostať nejaké blbotinky,no nie?

evanns
8. jún 2011

@alure samozrejme ze lepsie ako 660te tricko 😀 a dalsi parfem 😀 😀 😀 😀

danulka3
8. jún 2011

Ahojte baby konečne nám je lepšie (klop,klop,klop),presne ako podľa múdrych knižiek,výsyp mizne,idem kuknúť,čo ste popísali 🙂
@liba78 takže srandičky,srandičky 😀 ,ale mne do smiechu nebolo:A čo si horšia,keď mi máme 6.chorobu,ty musíš mať aspoň 3 kočíky 😅
@kvietok121 pozerám,že sa zasa trápite,ukáž Matejkovi no,no,no,nech maminu netrápi 😉
@evanns my sme kupovali v babyboo kočík,platili sme eurami,terminál mali pokazený,ale čítala som niekde na fóre,že ho majú pokazený často,asi sa im to oplatí viac takto,keď zoberú keš eura 😒
@akika722 na ukľudnenie pri zúbkoch sú homeopatiká viburcol-čípky

akika722
8. jún 2011

@danulka3 mam homeopaktika tie chamomila..ale dokupim aj čipky..ked bude velmi zle

baby,dnes ide modre z neba..bude tam to 3ročne dievčatko odtial z kona čo zomrelo..neviem či si pamätate..som sa s a´vami radila čo jej poslať,som jej chcela urobiť radosť a nestihla som to 😢

danulka3
8. jún 2011

@alure my chodievame na poradňu každý mesiaca tiež nás čaká na najbližšej očkovanie ☹

mirmaj
8. jún 2011

@evanns my sme platili eurami, da sa v pohode aj ti v eurach vydaju

danulka3
8. jún 2011

@majka35 lacné letenky na Ryanair http://www.ryanair.com/sk
@vladka84 aký kočík mala @liba78,daj tip 🙂
@akika722 malý je podarený,aké má brčky 😅

vladka84
8. jún 2011

@alure super darcek, chcela by som byt tvoj muz 😀 😝 musim mm dnes rychlo nadhodit, ze taketo darceky sa davaju, nie parne hrnce 😀 😀 😀

liba78
8. jún 2011

@danulka3 prepáč moja, to ma napadlo len tak. Ja som totiž o šiestej chorobe počula až teraz tu od vás. Najskôr som si myslela že je šiesta v poradí. Až po prečítaní linku od memory som to pochopila. 🤐

akika722
8. jún 2011

@danulka3 hej hej aj Paťko mal a zmizli...on ked ma trošičku spotenu hlavku kučery take nabehnu že až 😀

vladka84
8. jún 2011

@danulka3 takuto trojkolku v zelenom... mne sa strasne paaaacil a bol lahucky a super sa ovladal... http://www.maderna.sk/katalog/product/2693/

danulka3
8. jún 2011

@akika722 určite budem kukať,ja vždy pri modrom z neba bučím aj mm to rád kuká a potom si človek uvedomí,že aké máme šťastie,že sme zdraví

vladka84
8. jún 2011

a ja by som chcela takyto http://deti.bazos.sk/inzerat/8517427/Sportovy-k...
no ale len osobny odber, tak to mam kusok daleko 😕

danulka3
8. jún 2011

@vladka84 tak mm predbehni a parný hrniec si kúp,druhý ti už nekúpi,nie???

fialka5959
8. jún 2011

@akika722 Dakujeme

akika722
8. jún 2011

@danulka3 veru moja...aj ja to občas pozeram ale dnes to bude o to horšie že som si často tu prezerala fotky tej malinkej a bolo to dieťa ☹ ani nie 3ročky mala 😢 ďakujem bohu že mam zdrave deti

danulka3
8. jún 2011

@liba78 nie v pohode,môj mm tiež kukal ako puk keď som mu to hovorila,neodpustil si poznámku,že to si kde zobrala na modrom koníkovi?,ale keď sme išli od dr.tak už bol ticho

fialka5959
8. jún 2011

@danulka3 No aj nas caka ockovanie ten alebo buduci tyzden ☹ a to som chcela aby s malou isiel konecne manzel, aby si uzil ozajstneho placu

danulka3
8. jún 2011

@vladka84 tie kočíky vyzerajú super,videla som ich aj na živo,ale mne mm neschváli kočík nad 100e,teraz nám treba autosedačku,vybrali sme cybex a tá stojí 200e 😒

fialka5959
8. jún 2011

Ahojte mala mi zaspala tak mam chvilku casu 🙂
Chcela som sa apytat ak su take horucavy, pouzivate uz bazen?

danulka3
8. jún 2011

@fialka5959 tak to mm chodí so mnou povinne 🙂

danulka3
8. jún 2011

@fialka5959 kde máš foto??

evanns
8. jún 2011

@mirmaj
@danulka3 oki baby dakujem beriem cash...s kreditkami nemam dobre skusenosti 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre