• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@majka35 nasa zas predvcerom zacala na stare kolena lozit, no nebavi ju to, lebo nevie rychlo... :grinning: :grinning: :grinning: tak zas iba do stoja... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. jún 2011 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@alure takto bude super darcek :slight_smile: ja by som brala let balonom :slight_smile:

@danulka3 nie si zaregistrovana v DM-ku, je tam aj pre baby, ale treba to dodatocne prihlasit (neviem ako sa to presne vola) a teraz boli poukazky na 10% na akukolvek autosedacku v predeti.sk
8. jún 2011 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 lebo som ho tam postavila,tak takto on postoji ak ho daš :grinning:
@majka35 ano a my sme zmokli :rolling_eyes: :sweat_smile:
@21 jééééééééj...teraz ste mali?
8. jún 2011 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny podvecer babulky ako sa mate? ste toho zas napisaly ach jo posielame foto z rana
8. jún 2011 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@danulienka35 zlatunkaaaaaaaaaaaaa
@meredit jasne ze je to dost, az az aj menej moze pribrat, vodicku len skusaj, aj ja stale skusam najprv mliecko, nechce tak dam vodicku
8. jún 2011 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, idem precitat ako sa mate, par dni som tu nebola ....
@katulkaaaaaa @alure @liba78 ja by som sa rada tiez s vami stretla, dobehnem aj do senca aj do BA, mne je jedno :D
8. jún 2011 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 dakujem mojko si zlarticko
8. jún 2011 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby slahne ma, odpisujem tu skoro kazdej uz mam napisane na stranu a v tom sa mi to vsetko strati :( mozem ist znovu pisat ...
8. jún 2011 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 tesime sa ze ste ok, neboj uz len dobre bude :slight_smile:
@akika722 nokrasnucke mas tie deticky, zlatusikovia
@alure podla mna si vymyslela super darcek, fakt ze dobry, mm by to nenapadlo si dopriat a to co potrebuje si asi sam kupi :P
@meredit mne kajko z zaciatku tiez nechcel velmi pit, vyskusali sme viacej flasiek a hrncekov a nakoniec mu vyhovoval tento: http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8860751&tab=10 ale s kaucukovym (zltym) naustkom, ten mu vyhovuje, sam z neho pije a vypije okolo 600 -700 ml za den, ale su dni ked nechce nic a vypije iba 200 ml
8. jún 2011 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majka35 moja ty to mas ze uplne tazke, takto sa dlho vydrzat neda, neviem ti poradit ... ja nechavam kajka vyplakat, ked treba a zabera to, ale ty mas aj druhu babu, cize chapem, ze ju nechces zobudit :frowning2:
8. jún 2011 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 no ta tvoja mala je tusim z nas najtazsia, ze? ale zlatunka :D :D :D mne furt na kajka ludia vypravaju, ze aky je chudi, chapes to? a to ma 9 300g ...
8. jún 2011 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@21 hehe anjel s dablem v tele :D
8. jún 2011 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 ano, tento vikend.
8. jún 2011 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
8. jún 2011 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkavv ahoj moja ano je mame 14,350 ale co by bol chuducky ved som ho videla aky je na fb je krasnucky a je tiez riadny chlap
@evanns som sa ta chcela spytat,ako ste prezili cestu do chorvatska s malou? my pojdeme tiez, ale cca 850 km, tak mam obavy, ale chceme ist na noc ...
@danulienka35 no ale fakt, niektori ludia ked ho vidia, hovoria, ze je jak hlista, tenky a dlhy :D ale neriesim tie reci, ja som s nim spokojna a aj dr. :slight_smile:
8. jún 2011 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby doporucujem pre zle deti :slight_smile:
8. jún 2011 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katkavv ja zas pocuvam aka je tucna ale neriesim to tiez je zdrava chuti jej tak co
8. jún 2011 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkavv no toto je brutalne boze :grinning: :grinning: :grinning:
8. jún 2011 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkavv kati v senci,predbezne sme dohodnute na pondelok cca o 10tej dame kaveju u @alure :wink: baby nestraste s blavou ja som rada ze trafim do senca :grinning: musim ist na trnavu lebo oresany su zaplavene :unamused:
8. jún 2011 o 19:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby , poprosíme podporit v hlasovaní za PRESOV - velka vdaka http://www.modrykonik.sk/forum/tema/vyhraj-v-predajni-planeo-presov/?collapse=true&page=last&post=last každý hlas nám pomože
8. jún 2011 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa @liba78....... jej, super, rada pridem, sa konecne uvidime, aj ked s @alure sme sa viac krat stretli :slight_smile: a miesto uz mate dohodnute?, neviem presne, kde byva alure ;)
8. jún 2011 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 ta ma ake miery :D :D :D riadna baba to je
8. jún 2011 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkavv my sme zvladli cestu v pohodke, mali sme to cca 800 km, co sme zmakli za 9 hodin...isli sme v noci a Natasha spala cely cas...tak sme sli bez prestavky, sme sa striedali a iba jednu rychlu kavu nad ranom sme dali...Nati vstala 40 min pred dojazdom do ciela :wink:
8. jún 2011 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky. zbehla som sem a pozerám že riešite váhu.
@katkavv saša má 9000g a všetci jej vravia že je tlustá bacula a že mám teda čo vláčiť :rolling_eyes: nechápem... asi stretávame výrazne odlišných ludi :grinning:

@danulienka35 kočka, ja som si spomenula že môj brat mal okolo pol roka 11 kg a doktorka sa "vyhrážala" mame aby s tým niečo robila lebo mu hrozí infarkt. a to jedol normálne a môžem ti povedať že mama s ním nič nerobila a z nás piatich detí je on jediný chudý :grinning: :grinning: takže pokial je Chiara spokojná a zdravá tak je dobre že to neriešiš :wink:
8. jún 2011 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lji no hej, ale on ma 78 cm, tak je taky slizik ;) ale presne, su asi slepi ti ludia, hehe :slight_smile:
8. jún 2011 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evanns jej, tak super, dufam, ze aj kajko prechrape celu noc, a aku sedacku mate? my sme kupili maxi cosi tobi, no a moc nejde dat do lahu, taky polosed je ta najspodnejsia poloha, tak snad to zvladneme aj my :slight_smile: ale inak je dobra ta sedacka ...
8. jún 2011 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkavv to hej mala by si ju vidiet :grinning:
@lji dakujem mojok ano aj babulky moje boli tucne a akae su chuducke
8. jún 2011 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 mojko tento pribeh to je?
8. jún 2011 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok