♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

vladka84
9. jún 2011

@alure vyzera dobre ten domcek, taky utulny a naozaj je za super cenu 😉 myslim, ze ak vezmes do uvahy, ze mas svoj pozemok a zahradu, tak je to urcite lepsie ako trebars 90m2 v panelaku 🙂 a mne sa strasne pacia take nizke domy 😵

21
9. jún 2011

@majka35 nasa stoji, aj sa pusta a obcas vydrzi, vstava, len to, ze nie je opatrna, chalani boli ini, pustili sa, ked ich niekto drzal... 😀

alure
9. jún 2011

@vladka84 ďakujem moja a myslím si že radšej do menšieho a vlastného a presne záhradka je veľké plus ...a keď sa zmení situácia o pár rokov ak decká podrastú tá veľká izba sa dá realne predeliť na dve menšie decké 🙂 aj mne sa páčia malé bungalovy a podobne viac ako dvojpodlažné domčeky...

vladka84
9. jún 2011

baby, volala mi teraz kamoska - minuly rok mali byt v prenajme od farara, teraz uz byvaju vo svojom, ale teraz bolo vyuctovanie za minuly rok a zistila si, ze mali preplatok cez 220 Eur, v zmluve maju, ze preplatky a nedoplatky znasa najomca, takze by im mali patrit, ale on sa im vobec neozval. Rok predtym mali nedoplatok a ten zaplatili oni. Volala fararovi, ze akoze nevie ake bolo zuctovanie a on jej povedal, ze je to v poriadku, nic doplacat nemusia a ze im praje vsetko dobre. Chapete? A vraj sluzobnik bozi, tfuj! 😠 😠 😠

kvietok121
9. jún 2011

@alure to este budu boje

mirmaj
9. jún 2011

@alure domček vyzerá útulne a vlastna zahradka je naozaj na nezaplatenie, naozaj človek nepotrebuje väčšie rozmery ako je klasický 3-izbový a bungalovi su super, nemusí človek na starobu chodiť po schodoch 😉 aj môj mm stále otravuje či si nepostavíme nejaký bungalov, ale ja sa bojím zobrať nejaký veľký uver 😒 a samozrejme bez toho by sme to nepostavili ani do dôchodku 😝
@vladka84 😲 😲 tak ten ide naozaj príkladom svojím služobníkom 😲 ja by som mu opäť zavolala a povedala že viem že tam bol preplatok a podľa zmluvy mi aj patrí 😠 😠 hlavne ked minulý rok im nedoplatok dal doplatiť a dosť by ma zaujímalo odkiaľ prišiel farar k bytu ked si ho ešte aj prenajíma 😀 😀 😀

memory97
9. jún 2011

@vladka84 ja by som na ich mieste tiez volala. No my sme tiez byvali po podnajmoch, mali sme to iste v zmluve, ale preplatky nam nikdy nikto nedal a tie isto boli stale. On by mal ist prikladom, tomu by som to nedarovala a este by som to roztrubila po jeho oveckach a hlavne tych starsie narodenych, to hned budu vediet vsetci 😀

vladka84
9. jún 2011

@mirmaj ona bola v takom soku z jeho spravania, ze mu ani nevedala nic zmysluplne povedat ☹ to ja by som mu to hned vytmavila, ze ci si robi zbierku pre kostol 😠 a to tam neplatili nejaky lacny prenajom, ale pekne si zarobil 100 Eciek kazdy mesiac 😠 😠 😠

vladka84
9. jún 2011

tiez som povedala, ze mu ma zavolat a ze ak s tym ma pan fararko problem, tak sa mozeme prist porozpravat v nedelu po omsi, to by som bola zvedava ako by sa jeho "ovecky" tvarili, keby zistili akeho "vychcaneho" fararka maju... 😠
kebyze ide o nejakych 20 eur, tak nech to necha tak, ale 200? ved to je uz pekna suma...

evanns
9. jún 2011

@vladka84 😠 😠 😠 no lebo my v tom zijeme ze jaki su to sluzobnici bozi ale cest vynimkam, su to hady slizke a hriesnejsi jak neveriaci!!!!! nas byvaly faraf v Smizanoch ma asi 3 deti, ktore doteraz sice neuznal ale podobaju sa na neho 😀 😀 😀 no a ze odkial maju byty??? tak napr. pobozna susedka mojej babky venovala svoj byt tiez fare a ta ho prenajima ze nehoraznu sumu...hlavne ze po nej zostali vnucata co nemaju kde byvat, ale nevadiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😉

evanns
9. jún 2011

@alure aj ja chcem vidiet ten projekt??? my sa totiz chystame stavat ale len preto ze svokor na nas prepisal krasny pozemok v Kavecanoch takze sme usetrili min jeden melon 😉

alure
9. jún 2011

@kvietok121 😀 ja som sa nabojovala pri Oliverovi teraz som ďaleko tak nemusím 😀 😀 😀 ale určite si ty povedz čo a ako,je to tvoje dieťa a musia to rešpektovať,tiež si už asi nepamätajú ako to bolo keď boli oni mamami a nemali radi "dobré rady" svokier a mám 😠
@mirmaj veď práve tiež si myslím že je to v podstate klasický 3 izbák a viac nám netreba...no my platíme mesačne za podnájom toľko koľko nás výjde mesačne splátka hypotéky,takže niet čo riešiť....
@vladka84 no tak toto by som dala preveriť zmluvu a nenechala len tak,keď raz platím nedoplatok mám nárok aj na preplatok,len nech sa kamoška nebojí ozvať a ide si za tým...peniažky sa zídu a aj keby to bolo 20 €

alure
9. jún 2011

@evanns moja hádžem ti link na ponuku realitky plus priamo zo stránky na pôdorys 🙂 ako som písala veľké to nie je ale v rámci ceny pre nás najdostupnejšie
http://www.reality.sk/inzerat/RE0003608-11-0000...
http://www.senec-gardens.sk/l02.html

katulkaaaaaa
9. jún 2011

ahojte vobec vas nestiham citat,ked maly poobede zaspinka mrknem k vam,doobeda som robila mini torticky,u nas prsi,mna strasne boli hlava no to bude den 😒
@alure @liba78 @katkavv tesim sa pondelok 🙂

lenadka
9. jún 2011

@21 tak pekne ochutnava 😀 Lucke tiez raz uchmatla jeden chips, ale parku sa jej este nepodarilo 😀 ved to tak byva ze detom chuti najvic co nemozu 😀 😉
@memory97 rastieme, ide jej 7 zubok tak je to tosku nervoznejsie a uplakanejsie obdobie, ale vsak co uz, zacina rozpravat, vie povedat bába aj ju ukaze, ahoj to velmi rada krici na Lucku a havo, ked vidi psa hovori to stale dokola, nikedy povie aj tete tak ju volam obcas, ale pochybujem ze vie ze to oslovuje seba 😀 😉 drzka ako jej sestra, ta tie tak skoro rozpravala, 15 mesacna uz vety 🙂

akika722
9. jún 2011

@denisocka waw na tej prvej fotke je maly ako babika..som skumala z blizka či to fakt nie je babika 😀 😀 😀 zlaty su 😵
sme doma z očneho pozadia.maly to zvladol na 1* užasny bol 😉 a on je ok..ja v podstate tiež len nejaky očny tlak-lave oko..tak august-ct 😖
koksoooo..ja som nevidela normalne..jak slepa myš ked mi to nakvapkali 😨 😅

akika722
9. jún 2011

@alure mne sa tej domček tiež veeeeeeeeeeeeeeeelmi pači 😉
@vladka84 ha ha ha..knaz 😀 😀 😀 zdierač 😀 ale mna by neodbil s tym a pekne by mi to vratil..jaaaaaaj by som mu povedala svoje..knaz/neknaz 🙄
@katulkaaaaaa no ja umrem 😲 😲 😲 Kati.nadherne...kokso...ake nadanie....

lenadka
9. jún 2011

@alure dobry vyber ten domcek paci sa mi 😉

alure
9. jún 2011

@katulkaaaaaa aj ja sa na vás teším 🙂 a moja tie tortičky sú krásné 🙂 mňam mňam
@akika722 mojko to je super že ste to zvládli a neboj určite bude všetko ok ....držte sa

alure
9. jún 2011

@akika722 , @lenadka ďakujem 🙂 už len počkať dva tri týždne do dokončenia a dúfam že max. do konca júla sa môžeme sťahovať 😎

alure
9. jún 2011

toto som dostala mailom 🙂 Baby z východu to poznajú najlepšie....

akika722
9. jún 2011

@alure jeeeeeeeeeej to sa mi pači ešte viac....jaaaaaj aj ja chcem dvor 😖 😅 😀

akika722
9. jún 2011

@alure nevidim čitať 😅

katulkaaaaaa
9. jún 2011

@akika722 som rada ze to je ok,tesiiiim 😵
@alure krasny domcek a fakt super cena 😕
@majka35 tak si si konecne odychla,aj simon dnes spal ukazkovo prvy raz sa zobudil az o pol 5 a staval rano o pol 9 to sa fakt este nestalo
@vladka84 vladi jasne pan fararko,fasa nie?ach skoda reci na tuto temu 😠

lenadka
9. jún 2011

@katulkaaaaaa krasne torticky uplne super pre deti 🙂 😵

lenadka
9. jún 2011

tu je nasa Terezka 🙂

alure
9. jún 2011

@akika722 je to na porovnanie cigán verzus mačka
mačka - nič nerobí cigán - nič nerobí
mačka - lovia ju psy cigán - loví psy
mačka - nepozná hranice lezie pod ploty cigán - lezie cez ploty
mačka - čaká kým dostane nažrať cigán - čaká na sociálku
mačka - naje sa z cudzej misy cigán - naje sa s cudzieho nákupu
mačka aj cigán spia cez deň a v noci robia hluk a bijú sa
mačka aj cigán - stále tehotná,o mládaťá sa stará niekto cudzí a krížia sa medzi sebou
Mačka sa však na rozdiel od cigána občas nechá prejsť autom 🙂

evanns
9. jún 2011

@katulkaaaaaa Katka moja kde je v Skalici kino Sloboda? a su v nom kongresy? lebo chudak moja mama tam sla na kongres a nevie to najst!!!!!!!!!!!!!!

evanns
9. jún 2011

@alure dakujeeeeeeeeeeeeeeeeem..krasny je, 3mem palce nech vam to vyjde 😉

alure
9. jún 2011

@evanns ďakujem moja 🙂 dúfam že všetko vybavíme raz dva ...

idem si ľahnúť s Denisom trošku si oddýchnem aj ja...ahojte

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre