♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

alure
10. jún 2011

@liba78 no my sme kiahne nevedeli dostať strašne dlho až som rezignovala,ja som s Oliverom chodila po návštevách,keď boli kiahne v škôlke,nechali všetky deti pokope a my nič 😒 tiež som chcela aby to Oli schytal...včera bola @danulienka na poradni s Chiarkou a dr. má podozrenie ale nie je to isté,tak ich ani neočkovali 😖

katkavv
10. jún 2011

dobre ranko
@vladka84 ja tiez nezehlim, davam veci do susicky a potom iba poskladam 🙂
@katulkaaaaaa @alure mne uz dnes mm nahodil do auta velku sedacku, kludne ju mozes mat aj vpredu, ale musis mat vypnuty airbag ak ho mas ;) ja maleho budem mat vzadu, dali sme tam folie, tak nech nanho nevypeka, auto mam sice este v servise, ale neva, dojdem na fabii v pondelok 🙂

majka35
10. jún 2011

dobré ránko 🙂

alure
10. jún 2011

@katkavv ja tiež vozím malého väčšinou vzadu vo veľkej autosedačke,ale sama si dávam Denisa do vajíčka,teda riešim to podľa situácie 🙂 Etše ti neurobili klimatizáciu? či teraz servisuješ niečo iné?
@majka35 ahoj moja,vidím pri dobrom ráne smajlíka,ako ste spinkali? čo Terezka?

vladka84
10. jún 2011

dobre ranko 🙂
tak my uz sme dnes hore zase od 5:28 😖 ale zasa noc bola super, boli sme hore len raz o pol tretej 😅
uz spinkame, tak sa aspon vklude naranajkujem, lebo od vcera Karinka len mrnci, na nohy sa driape a ked ju nevezmem chodit, tak spusti taky plaaaaac... no veselo :(

baby, to zehlenie - ja som myslela, ze kde ste vcera vecer vsetke, ci zehlite, ked tu nikto nebol 😀 no ale aspon som sa dozvedela, ze uz som asi jedina truba, co prestoji aj hodinu - dve pri zehlicke 😠

@majka35 dobre je ranko? a aka bola noc? Terezka dufam spinkala ako anjelik 😵

majka35
10. jún 2011

@alure
@vladka84 všeeetko tak, ako má byť 😀 😀 😀

akurát mi mm odišiel do BA, takže som s deťmi do zajtra večera sama 😖

vladka84
10. jún 2011

@memory97 ta Betula vyzera super 😉

majka35
10. jún 2011

@vladka84 ja po vypratí odkladám veci do skrine, čo nežehlím je posteľné prádlo, uteráky, pyžamá a žehlím vždy ráno to, čo si v ten deň chceme obliecť ... ja žehlenie neznááášam 🙄 🙄 🙄 🙄

alure
10. jún 2011

@vladka84 ahoj mojko,nie si jediná "trúba" sme dve 😀 😀 😀 aj ja stojím pri žehliacej doske dve tri hodiny,hlavne sa zapotím pri žehlení košiel a uniformových tričiek pre mm,a nemám sušičku,takže aj Oliverove tričká a Denisove bodynka a nohavice....čo ale nemusím to nežehlím.
My sme mali tiež relatívne dobrú noc,kojili sme sa tušim len dva krát...ale už to niekedy ani nevnímam,a momentálne mám Denisa u seba v posteli tak je to lepšie...menej sa budí ako keď bol v postielke,len dlho to takto nemôže byť aby si moc nezvykol... 😒

majka35
10. jún 2011

ináč ohľadom tých kiahní ... ja ani mm sme ich vôbec nemali, tak sa ich obávam ako čert kríža ... neviem, či sa oplatí zaočkovať proti nim ... myslím nás dospelých, deti zaočkovať nechcem ... radšej nech ich schytajú

vladka84
10. jún 2011

@majka35 joj, tak to ja radsej naraz pozehlim, ako keby som mala kazde rano drzat zehlicku v ruke.. a okrem toho, uz aj bez zehlenia mame doma blazinec 😀
@alure tak to ma tesi 😀 😀 😀 inak, ja radsej zehlim velkeee veci ako Karinkine bodynka a tricka 😒

vladka84
10. jún 2011

takze dnes mame na obed leco s klobaskou a varene zemiaky - to si pytala moja dcera 😲 😲 😲 ja odpadnem, toto sa u nas nikdy nevarilo, este sem - tam mm na veceru, no ale ked jej prislo na chut 😵

tak idem varit aaaaa zabudla som kupit leco, hlavna vec, ze som sa pol hodiny prechadzala medzi regalmi 😠

majka35
10. jún 2011

@vladka84 ja už žehliacu dosku ani neskladám, len keď čakám návštevu 😀 😀 ... to je už normálny rituál u nás, mm varí kávu a ja žehlím, mám to za 5 minút
lečo milujem,, síce bez klobásky, ale normálne si mi dala chrobáka do hlavy, že si ho dnes urobím, mám také mäkšie paradajky kúpim papriku ... mňam!!! a to o zabúdaní toho čo mám kúpiť, sa mi stáva pravidelne ... si už asi začnem písať lístočky

katulkaaaaaa
10. jún 2011

@majka35 maji ja som sa dala ockovat pred tromi rokmi proti kiahnam tiez som ako dieta nemala a bala som sa ze ich dostanem akurat v tehotenstve...ale nastastie sa nic nestalo,viki ich doteraz nemala....
inak ahojte 🙂
@vladka84 aky ze obed si vybrala Timka 😀 dala by som si
ja si pisem listocky vzdy 😀 inak vzdy zabudnem nieco

vladka84
10. jún 2011

@majka35 ja mam doma akurat tak cherry paradajky, takze musim ist do obchodu znova 😠 a to ked som isla z obchodu, tak som si hovorila, ze ako super, uz mam nakupene, kym Karinka pospinka, tak navarim a potom sa pohrame, znova pojde spinkat, ja sa najem, pozehlim, vstane, ona sa naje, pojdeme po Timku, trosku von kym neprsi, pride mm, no pohodicka pohoda 😀 tak som si to zasa naplanovala super 😝

lenadka
10. jún 2011

@vladka84 ak ta to potesi ja tiez zehlim ale sedim pri tom 😉

vladka84
10. jún 2011

@katulkaaaaaa ja nechaaaapem, to musela od niekoho v skolke pocut, som zvedava, ci aj nieco zje, alebo jej budem rychlo robit spagety 😀
inak, na margo tej akcie na fotky - ani ja este nemam vyvolanu ani jednu ako @mirmaj...tak si dnes na to musim sadnut a povyberat foto, ked uz je taka dobra cena, tak to vyuzijeme 😉
@lenadka 😀 😀 😀 potesilo...

majka35
10. jún 2011

@katulkaaaaaa ja som bola u detskej lekárky minulý týžden a ona, že teraz sú kiahne rozšírené v KE a ja že hej, som počula a sa bojím, lebo sme ich s mm nemali a ona prosím 😕 😕 😕 ty si mi to prečo nepovedala, ty máš neskutočné šťastie, že si ich nedostala v tehotenstve a okamžite zaočkovať aj seba a muža

@vladka84 jaaaaj, ja už radšej ani neplánujem ... som potom veľmi sklamaná, keď sa mi plány menia 😅

majka35
10. jún 2011

@vladka84 aká akcia na fotky ... baby, ja pri tej mojej terezke nič nestíham a potom netuším, o čom je tu reč 😀

katulkaaaaaa
10. jún 2011

@majka35 moja na stranke happyfoto.sk rozmer 10 krat 15 za cenu 0,05 centov,60% zlava! 🙂

majka35
10. jún 2011

@katulkaaaaaa aha, ´dakujem pjekne ... idem kuken

evanns
10. jún 2011

dobre ranko maminky

@memory97 heeeeej jasne ospravedlnil, vecera, kvety, o Natu sa neprestajne stara 😀 😀 😀 ta cooooooooooooooooooosi...niiiiiiiiiic... ☹

vladka84
10. jún 2011

@evanns jeeezis, to je "trulo" 😠 a ked uz spominam trula, vcera hovorim mm, ze som si kupila parak a on na mna hodil taky pobaveny usmev a ze dobre mamka 😕

evanns
10. jún 2011

@vladka84 tak za "trest" som dnes isla do roboty, nikdy nechodim v piatok lebo natas ma plavanie, tak som mu oznamila ze musim surne do roboty a teda musi ist s nou plavat on, co neznasa, lebo su tam same mamicky a on musi 50 minut pocuvat tie "blbe" reci 😀 😀 😀 😀 ...ta ma co chcel!!! 😝

katulkaaaaaa
10. jún 2011

@evanns ide ti to happy foto?akoze hovorim o akcii ale ja nahravam fotky uz na treti raz a vzdy mi cely pocitac prestane reagovat uz mam take nervyyyy...vybrala som 108 fotiek zeby preto?jaj

vladka84
10. jún 2011

@evanns ha ha ha 😀 😀 😀 😀 ty mu davas riadne 😀 😀 😀

alure
10. jún 2011

@katulkaaaaaa ako to treba na tie fotky? chcem aj ja dať nejaké urobiť,všetko mám len v PC 😒 to vytlačia na papier?

alure
10. jún 2011

@katulkaaaaaa musím si aj stiahnuť nejaký program?

liba78
10. jún 2011

Ahojte, naša noc bola celkom dobrá. A keďže mám voľný víkend začala som triediť chlapcom skrine. Oni mi narástli snáď o 10 cm. Všeeetko im je malé ☹ Už som vytriedila 3 plné tašky a stále mám čo robiť 😖 Malý teraz zaspal a mňa skoro porazilo, keď som otvorila výpis z účtu. 😠 Kúrnik, musím začať šetriť, nechápem kde som minula toľko peňazí 😠 😠 😠

Ale moje poklady včera dorazili do dvúr králové a podľa mms je tam krásne, slnečno a perfektné prostredie.
Sú tu http://www.safarikemp.cz/cs/fotogalerie/#closed ale oni majú len karavan.

katkavv
10. jún 2011

@alure no klima uz bola hotova, ale ked ju naplnili, praskla trubka na inom mieste :( ale neva, opravime a zas budeme jazdit, v pondelok by to malo byt hotove ....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre